Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3341424344455393143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 5003
  1. #841

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    Uus ajakava muutis nats plaane. Enne oli öeldud, et kohale tulla täpselt 14.00., siis nüüd 13.45.

  2. #842

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    Üks idee, mis esmapilgul võib-olla nii hästi trenni ja võistkonnaga ei seondu, aga on pikas perspektiivis meile kindlasti kasulik. Ma tahan, et me teeksime enda "Culture book'i", Kultuuriraamatu. Ma tahan, et kõik meist kirjutaksid orienteeruvalt 100-150 sõna pika jutu. Sellesse juttu mahutaks igaüks ära, mis talle meie võistkonnaga seondub, mida ta üksi ja koos võistkonnaga trenni kaudu saavutada tahab, mõned ideed ja ettepanekud võistkonnaga seoses, mis on meie võistkonna väärtused Sinu silmis ja millised need olla võiksid, meie ühistegemistest ja ühistegemiste võimalustest, kuidas kõrvaltvaataja meie võistkonda näeb jnejne.

    Kirjutage kindlasti nii positiivset kui ka negatiivset, sest ilma negatiivse tagasisideta ei ole võimalik enda vigu ja eksimusi parandada. Kirjutada võiksid kõik, nii liigast huvitatud, niisama trennis käijad kui ka ainult meie võistkonna ja trenni tegevusi jälgivad inimesed. Kui kõik on enda kirjatükid ära saatnud, siis kogub kõik need kokku, ehk parandan mõned kirjavead, midagi ei tsenseerita ja paneb need kõik koos üles, et me kõik saaksime lugeda, mida võistkond meile tähendab. Ma usun, et see teeks imesid võistkonnavaimu ja trenniskäimise suhtes!

    Kirjutage palju tahate, võib kasvõi paari sõnaga ja võib ka eepos olla, 100-150 sõna on lihtsalt orientiiriks antud. Kes tahab, et ta kiratükk anonüümseks jääks, lisagu see enda kirjutise lõppu. Tähtaeg on 21. veebruar. Tehke see ära palun, see ei võta üle poole tunni, kui just ise ei taha.

    Saatke enda lugu minu meilile: madis43@gmail.com

  3. #843
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    ok alustan kohe kirjutamist

  4. #844

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    Natuke veel Culture book'ist. Päris raamatu mõõtu see välja ei annaks, aga loodetavasti mitu A4 ikkagi. Sellesse oleks koondatud nii meie väärtused kui meie visioon, teisisõnu - meie võistkonna südametunnistus. Väärtused, millel põhinevad meie võistkonna otsused ja visioon, millega kõik meie lühi- ja pikaajalisemad plaanid peavad kooskõlas olema. Nagu võistkond väljakul on kõikide mängijate summa, nii on see ka väljakult eemal. Aga selleks, et saada tõeliseks võistkonnaks, peavad meil olema selgeks räägitud ja kokku lepitud ühised väärtused ja eesmärgid.

    Tänapäeval on juba enamusel suurtel ettevõtetel enda väärtused ja visioon (põhimõtteliselt kultuur) kirjutatud kujul, aga väga tihti on selle kirjutanud paar tähtsamat kuju ettevõttes ja sellisena ei ole see kirjutamata reeglite kogu, mida järgida, vaid lihtsalt tühjad reeglid, mida paljud ei teagi ja ainult vähesed mäletavad. Kui firma kultuuris lepivad kokku ainult paar tipus olevat, siis see ei ole siduv ega püsiv. Suurepärast firmat eristabki heast firmast see, et seal on kõik, absoluutselt kõik töötajad andnud enda panuse, enda arvamuse ettevõtte kultuuri defineerimisse. Kui kõik on ühistes väärtustes, eemärkides, tegevustes jne kokku leppinud, siis see on palju siduvam kui ükskõik mis muu reegel. Kui kõik teavad, mille nimel ühiselt tööd tehakse, siis saavutab võrratult rohkem, kui niisama ühe karjuva kuti käske täites. Samamoodi nagu firmade puhul peaks see ka võistkondade puhul toimima.

    Kirjutage, milline te tahate, et meie võistkond oleks, ja see saab selline olema!

  5. #845

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval t!urniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Käige ikka välitrennis ka, muidu hakkab mõmmi nutma. Täna siis viis inimest. Iseenesest oli väga hea trenn, enamuse ajast tegime harjutusi, igaüks pakkus harjutusi välja, pärast tegime üleminekumängijaga 2+1 vs 2 mängu ja lõpus ka võhma+kiirendusi. Nagu õige trenn juba. Igatahes, neljapäevase trenni kohta küsitlus, palju tuleb? Kui me esmaspäevaks vähemalt 8 nägu kokku ei saa, siis jätab välitrennid ära. Pole väga äge, kui paljud lubavad väljas käima hakata, isegi nõutakse välitrenni ja siis kohale ei tulda.

    Edit:
    Neljapäeval väljas:
    muruntau
    Viimati muudetud muruntau poolt : 10.02.11 at 22:10

  6. #846

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval t!urniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Väljas mängida ikka hoopis teine teema, külma ei tundnud kordagi ja pikali ka ei käinud. Ja juba viie inimesega sai päris korraliku trenni ära pidada ja kui nüüd saaks vähemalt 4vs4 või 5vs5 mängu ka lasta järgmine kord, oleks eriti muhe. Mõlema käega selle poolt, et nii pea kui võimalik kõik trennid väljas, aga esialgu prooviks siis järgmisteks välitrennideks rahva kohale saada.
    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Neljapäeval väljas:
    1. muruntau
    2. veeretas
    Shippisin ka Liiga tasu ära.
    Viimati muudetud veeretas poolt : 10.02.11 at 22:54

  7. #847

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Hea siis et ma vaatama ei jäänud :D

  8. #848

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Culture Booki teema tuli, kui kuulasin audiobooki firma Zappos kohta. Kes rohkem tahab teada, siis siin ja siin on rohkem infot.

    Muide, orgunnin millalgi märtsis toimuma Tallinn-Tartu PP'de mängu. Ideaalis oleks seal ainult pokkerimängijad. Mäng toimuks laupäeval ja pärast seda oleks mingisugune ühine donkament kas Playmakersis või mõnes pubis.

    Ja taaskord meeldeuletuseks:
    Liiga osavõtumaks €25. See on hooaja tähtsaim makse, ärge sellega hiljaks jääge!
    Kas tulge välitrenni või öelge selgelt, et mõttetu idee, olen looder ja ei tule.
    Enda lugu Kultuuriraamatusse.

  9. #849
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Liiga osavõtumaks siis samale kontole ikka jah? Kuigi enda seis endiselt kahtlane ja võib juhtuda, et see aasta OPi tõttu jääb vahele, teen just in case liiga makse ära ikka. Mängida tahaks kõvasti.

    Ühisürituste jms vigurite osas olen passiivsem kahjuks aja puudusel.

  10. #850

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Ikka samale jah. Selgitus võib olla sama mis alati, et PP jalka osavõtumaks vms. Liiga osavõtumaks ka halb ei ole, aga sõna jalgpall võiks sees olla.

  11. #851
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    pmst hakkan vist teisipäevast jälle trennis käima, kui tervis on ok pühapäeval

  12. #852

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Rääkisin just JK Kalevi kuttidega (orgunni poole pealt) ja jõudsime ideeni teha jalgpallurite pokkeriturniir. Kõik kas enda võistkonna särgis või koondise või mõnes fännisärgis. Tuleks suht suur üritus, Soccerneti ja Delfi kajastusega ja puha. Madalamate liigade mängijatest ja muidu fännidest koosneks. Ehk kuidagi meenutaks ka võistkondlikku pokkeriturniiri, aga see nii tähtis poleks. Loodetavasti annab Playmakers selle ürituse jaoks ära rääkida. See oleks päris kõva sõna sponsorite sebimisel!

    Edit: Ja PraS pidi ka meile neljapäeval trenni tulema, näitab meile mõned harjustused ka ette (ta lisaks Suemale ka Kalevis treener).
    Viimati muudetud muruntau poolt : 11.02.11 at 12:17

  13. #853

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    WTF mehed, meil on praeguse seisuga ainult 5 inimest liiga osavõtumaksu maksnud! Ei tahagi liigasse või? Sai nagu räägitud, et see on hooaja kõige tähtsam maks üldse, selle peab pühapäevaks/esmaspäevaks ära maksma, muidu me liigasse ei saa. Arvestus tehti, et 18 inimest maksab osacvõtumaksu ja minu arust on meil liigast huvitatuid kusagile 25 kanti. OK, ma ise olen ka nende seas, kes veel maksnud pole ja kindlasti peksan enda sõpradelt ka välja, aga see raha tuleb ära maksta!!!

    Btw, ma ise ka kannan alles täna üle

    Samuti, kel võimalik plekkige kuu raha ette, et meie liigasse jõudmine ikka kindel oleks!

  14. #854
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Uhh, räme kiire olnud. Pole 2 nädalat jõudnud foorumis süveneda. Omme üritan aja maha võtta ja järjepeale saada. Ja pühapäeval kindel tulija.

  15. #855

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Tervist,
    Vabandan, et neljap. tulla ei saanud, aga olen haigena voodis.
    Pühapäeval ilmselt kahjuks ka tulla ei saa :(
    Liiga raha üritan võimalikult ruttu ära maksta (see nädal veel).

  16. #856
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Homme selgub, kas saaks pühap joinida. Saan aru, et ilvese koht on vaba? Palju hetkeseisuga tulijaid on?

  17. #857
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Ma + sõber mul sis tulijad; ma täits 99 prossa ja arvan et sõber ka.
    Oleks hea kui vähemalt 2 vahetust vähemalt tiimis. Sellessuhtes et vigastused kerged tulema kuigi kellegile ei soovi seda. 7+7 oleks mõistlik. kui 1 vahetus sis natuke nigel aga veab vast ära. Eks paistab palju sis kokku tuleb.
    Loodetavasti 1-4 sisse jäävad mõlemad tiimid, siis saaks vast rahule jääda tulemusega :D

  18. #858

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Näeme pühap siis!

    Neljap siis ajage kõik oma perssed kohale :)

  19. #859

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Edit: Siin oli enne mõttetu jutt

    Fyte, tiimi mahud alati!

    Pras, küll me enda persed kohale veame, vea enda oma

    P.S.: teise satsi väravavahi koht veel lahtine, oleks tore, kui keegi seda täita viitsiks.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 12.02.11 at 06:28

  20. #860

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Kas meil on praegu täpselt teada, kui palju mängijaid on? Vigastused, väsimus vms võib suht kähku 7 inimesega tiimi ära tappa, kui 5x18 minutit "võistlustempoga" mängida. Seal on suur vahe, kas sumistada trennis või võistelda. Kui on puudu, siis võib-olla saaksin veel kellegi juurde. Väravavahti ei ole, seega II tiimil on see osa suht perses praegu (seal on plats nii väike, et keskväljalt saab juba irrrmsa litaka peale kütta ja suvaline kogemusteta jorss neid lööke ära ei võta). Muruntau, palun anna teada. Praegu olen mina +1.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES