Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3442434445465494144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 5003
  1. #861

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Mängijaid on praeguse seisuga niipalju, et mõlemal võistkonnal peaks 1 vahetus olema. CTXrix, kui sul on veel sõber või paar, kes tulla saaks, eriti, kes väravas olla saaks, siis võiks tulla küll.

    Tulge ikka kõik kohale ja uutel või mitte aktiivsematel liikmetel on €5 tasu kah.

    Kellega mul isiklikult ei õnnestunud rääkida, siis võiks proovida ka kohale tulla, mängijaid on juurde vaja pühapäeval!

  2. #862

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    olen viimasel ajal väga kõrvale jalkast jäänud, isiklike muresid jne liiga palju.

    aga ma oleksin väravavaht homme hea meelega. kindaid on kellegil?

    kus see saal täpsemalt asub?(muidu panen jälle puusse nagu kalevi puhul :) )

  3. #863

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 10.00., järgmine trenn teisipäeval 20

    ( Click to show/hide )


    Asukoht peaks siis see olema. Kui eksin siis parandage. Ja peaks saama kasutada trenni kindaid, mida on kaks paari.

  4. #864

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Mina +2 siis hetkel, võib-olla tuleb ka kolmas.

    edit: mina + 3. I deliver :)
    Viimati muudetud CTXrix poolt : 12.02.11 at 15:29

  5. #865

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    oleksin ka homme käsi kui veel mahub

  6. #866

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Sellise seisuga kütab teine sats soojenduseks esimesele sauna ära kah :D

  7. #867
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Krt kus oleks isu mängida, aga ei saa. :(

    edit: edu ka teile homme! :)
    Viimati muudetud raunsz poolt : 12.02.11 at 22:32 Põhjus: a

  8. #868

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Kjoop, ütleme nii, et ruumi on.

    Raunsz, paneme sinu eest ka hullu!

  9. #869
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Täitsa perses, ärkasin hommikul kehva enesetundega üles. Käisin pesus ära, tunne ikka sama sitt. Lõpuks lükkasin kraadiklaasi alla ja oh imet, 38.0. Nii palju siis minu mängimisest.

  10. #870

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Pokkeriprod II esindus pani Diisli Cup'i kinni. Auhinnaks 20 euri ja 2l diisel.

    Esimene koosseis kordas enda eelmise turniiri saavutust ja leppis 5. kohaga.

  11. #871
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Krt vigastus on kardetust suurem vist :S Seenädal mind platsipeal arvatavasti ei näe. Loodetavasti kauemaks see ei veni. Jalg on ikka päris värvi muutnud. Hüppan vast traumast läbi vaatan mis öeldakse. Pühapäeval ka arvatavasti seega out, aga eks selgub.

  12. #872

    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Saatsin just kirja Kalevile, et soovime neljapäevase trenni ära jätta külma ilma tõttu. Loodetavasti pole liiga hilja selle jaoks.

    Pühapäevase mängu viisin ka sisse Wismarisse meie ajale kell 19.00. Taas külm ilm + vigastused, meil ei tuleks välimängust midagi välja kahjuks.

    Ma ise olen ka paar nädalat audis pühapäevase vigastusega. Kes võtaks homme treenerirolli ja viiks paar harjutust ka alguses läbi?

  13. #873

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Neljap trenni ei toimu!

    Maksega peab homme lõpuni jõudma. PP'd raha on kohal ja ise kandsin ka lõpuks ära. Btw, kes mulle pühapäeval €25 andis? Ma mäletan, et Kardpleier andis €50 ja kellelt 4x€5 korjasin, aga keegi vist andis ka €25.

    Kellel veel maksmata, siis viimane võimalus!

    Ja muide, veeretas, vii ise alguses kasvõi paar harjutust läbi! Kui veeretast ei ole, siis Fyte või Raunsz või Soouni, lükake ikka paar harjutust käima.

  14. #874
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    arstilt saabus info, et ma saan märtsis ühineda teiega.

  15. #875

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Ok, meil on veidi alla €200 puudu veel!

    Siiamaani maksnud on: Styven, Veeretas, Pastilaa, Kardpleier, the_Meer, Mario, Rait, Gerd, Muruntau,

    Maksmata: Soouni, Niki, Raunsz, Ilves, Max, Tarmo, Raul, Raido, Meelis, Vsiu, Erik. Võib-olla veel keegi, kes on liigast huvitatud, aga praegu meelde ei tulnud.

    Mehed WTF? See on hooaja tähtsaim makse, me ei saa seda feilida ja siiski üle poole ei maksnud ära õigeks ajaks. Tehke kindlasti täna ära, et enne 17.00. Swedi jõuaks! Ühtlasi, kel võimalik, tehke täna ka trenni kuumakse ettekanne ära, et kindlasti saaks makstud. Tänud, et üritate liiga unistust niimoodi üle tü.a saata!

    Edit: tuli meelde, et see €25 makse, mida pühapäevaseks pidasin oli tegelikult Andero kuumakse neljpäeval.

  16. #876
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Sry. MA pikalt eemal olnud muude põhjuste tõttu. Nüüd üle 5 a. raskem haigus ka..:S rigged tra


    TMa ei teagi, mil trenni jõuan, aga makse teen kohe kohe ära.
    edit: makstud
    Viimati muudetud raunsz poolt : 15.02.11 at 10:25

  17. #877
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    muru, ma olen juba ammu maininud, et ma olen nõus liigas kaasa lööma, kui täiendavaid kulutisi ei tule.
    hetkel ma võin selle ära maksta, aga siis on jälle mängijaid puudu ja siis ei viitsi iga liigamängu eest trahvi maksta küll.

    ammu räägitud ju

  18. #878

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    davai täna trenni ka mehed. Liiga kohapealt päris nutune värk.

  19. #879

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    mina ka kohal täna siis

  20. #880

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    heip, ei tea kas veel on võimalik teie tiimiga liituda või see rong on juba läinud?
    Omal ajal olen mänginud isegi ja saaks hakkama küll mänguga ilsmelt, kuigi vorm on ka parem olnud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES