Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3543444546475595145 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 5003
  1. #881

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Mina ja Meer täna kohal. Ja ma arvan, et foormumist võtame kõik huvilised vastu ja arvatavasti ei ütleks ära ka mõnest leegionärist, aga eks Muru täpsustab.

  2. #882

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    pm oleks juba täna mänguvalmis, aga vaatab jah mis otsustajad ütlevad.

  3. #883

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    kas kellegil oleks võimalik pallipump võtta täna kaasa? kiku võid vabalt tulla täna

  4. #884

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    pallipumpa ei ole aga jah Kristjan ma mõtlesin seda täpsustamist rohkem väljast tulijate kohta nii, et kui saad siis tule täna kindlalt trenni.
    Viimati muudetud veeretas poolt : 15.02.11 at 16:29

  5. #885
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    oot kas pühap on mäng või trenn?

  6. #886

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Ja see asi ka muruntau, et minu arvates võiksid küsida endale kõikide trennis käijate või vähemalt vähegi liigast huvi tundvate mängijate telefoni numbrid ja maili aadressid, mida nad igapäevaselt kasutavad. Siis saaks operatiivsemalt selgitada tulevikus mängus osalejad jne.

  7. #887

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    oot kas pühap on mäng või trenn?
    Peaks olema mäng, aga esialgse Kalevi staadioni asemel on toimumispaigaks wismari sisehall. Ja algusaeg 19:00

  8. #888

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Kristjan tule ikka. Pühapäeval mäng Viimsiga meie trenni ajal ja ruumides. Pallipump samuti minu käes. Tehke makseid veel!

  9. #889

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    okei olen kohal täna, wismaris oli ikka?

  10. #890

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    jah, kell 20:45

  11. #891
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Pall oli töss ja veste polnud, nii ei saa ju rallit sõita. :/

  12. #892

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Ma seekord ei tahaks süüd enda peale võtta, arvan, et mul on ka õigus küllaltki tõsise vigastuse tõttu ühe korra puududa. Saate ise ka veidikenegi lahendusi välja mõelda, käia palliga läbi spordipoest, kus see täis pmbata vms. Minu käes on ka võistkonna 5'st pallist ainult 2. Veelgi enam, ma niigi pidin pool päeva taga ajama erinevaid inimesi, kes polnud liiga liikmemaksu tasunud ja ikkagi välja kirjutatud kümnest nimest ainult kaks maksid + Andero, kes on ainult korra käinud.

    Ma ise kandsin oma rahast €150 meie arvele, et saaks ikka makstud. Kel maksmata veel, peab seda tegema sulas minu kätte! Tahan enda raha tagasi saada.

    Btw, tuli välja, et PP'de MTÜ'l oli limiit madalam kui €834,06 ja MTÜ ei saa limiiti netist tõsta, pool kandest tuleb peale 24.00.'i. Loodetavasti seda aktsepteeritakse ikkagi, kui mitte, siis Jalkaliidu ametlik poliitika hilinemise korral on liitumistasu duublisse laskmine! Nii et ei ole veel 100% kindel midagi. Tänud kõigile, kelle peale ka nii väikses asjas loota ei saa!

  13. #893

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    "Tere.
    Osavõtutasu on laekunud ja kõik on korras.

    Lugupidamisega

    Ülli J...
    EJL-i võistluste osakond"


    Lõpp hea kõik hea!

  14. #894
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    saatsin eile õhtul ära. jõudis kohale?

  15. #895

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Jep, Sinu, Raunszi ja Andero oma oli kohal eile kella 22. paiku.

  16. #896

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Pühapäevasel mängul on meil jalkaliidu litsentseeritud kohtunik kah. Saab näha, kas kohtunike tase on ka aastatega tõusnud.

    Järgmine teisipäev tuleb tõenäoliselt üks treener ka meil trenni. Ta näitab meile ette individuaalsemaid harjutusi, kuidas personaalseid oskusi parandada. Saab teinekord neid ise trennis kasutada. Tänud Nikile, et viitsib orgunnida seda!

    Ja muide, Tartu pokkeriprode jalkaga on meil laupäeval, 12. märtsil kell 13.00. sõprusmäng Wismaris! Üritan orgunnida ka Playmakersisse samaks õtuks jalgpallurite pokkeri-freerolli koos lauajalka, male-kabe ja muude Playmakersi hüvedega.

  17. #897

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

    Igaks juhuks neile, kes ainult seda teemat siit foorumist jälgivad. FC Pokkeriprod otsib endale hüüd- või tunnuslauset. Parimale pakkujale auhinnaks meie võistkonna särk, kui see peaks millalgi valmis saama. Pakkuda saab järgmises teemas:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6726

    Ja las see Culture booki teema jääb hilisemaks, ehk on vara tõesti. Praeguse seisuga pole igatahes keegi midagi kirjutanud. Enne liiga algust teeb selle siiski ära!

    Edit: ja plaanis olnud ühissuusatamise kohta. Ma ise ei vea see nädal vigastuse tõttu välja, aga järgmine NV tuleks mul kõne alla küll suure tõenäosusega, selleks ajaks annab loodetavasti vigastus järgi. Eelistatavalt laupäev. Oleks keegi veel käpp?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 17.02.11 at 10:19

  18. #898

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.00. Viimsiga, trenn te

    Tegin meile sponsori leidmiseks meie FB lehele ka custom page'i - Sponsorile: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod?sk=app_4949752878

    Tean küll, et suht algeline, aga tegin selle valmis 2 tunniga enne mida ma ei osanud ei custom page'i teha ega ka HTML keelt. Selles suhtes pole nagu väga viga. Kui keegi on heades suhetes mõne firmaga, siis võiks neid pommitada sellega. Ranka pidi homme panema sellest lühendatud variandi ka PP'de avalehele uudiseks üles, et meid veelgi aidata sponsorluse saamisel. Tänud Ranka!

    Btw, meil on varsti tulemas varustuse ja mängijate regamiskulud, mille katmiseks praeguse sisuga just väga roosilised väljavaated ei ole. Seega paluks taaskord, kel on FB konto ja kes meie tegemisi jälgib, lisada end meie FB lehel meie fänniks aadressil: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

    See võtab alla minuti, aga oleks meile suureks abiks (Edit: sest suurem arv fänne = suurem hulk inimesi, kes sponsori logo näevad = suurem võimalus sponsorlust saada). Iga fänn on tähtis.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 17.02.11 at 19:23

  19. #899

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap mäng 19.00. Viimsiga @ W., trenn teisip 20.45.

    Kutid, võistkonna organiseerimine on väga suur töö ja see hakkab võtma mult juba poole kohaga töö mõõtmeid. Ma täidan siiamaani nagu Hunt Kriimsilm, üheksat ametit:

    Raamatupidaja-inkassaator: klubi eelarve koostamine, trennimaksude arvestamine päris muutliku trenniskäijate arvu pealt, arve pidamine, võlgnikega kontakteerumine ja meelde tuletamine.

    Treener: vaatan treeningvideoid, et noppida neist välja meie oskustele vastavaid harjutusi ja siis neid trennis üritan läbi viia.

    Mänedžer: Organiseerin üritusi, turniiridel osalemisi ja sõpruskohtumisi.

    Avalikud suhted: hoian meie teemasid elus nii siin kui ka FB's, Pnewsis, Soccernetis, suhtlus võistkondade tasandil.

    Ametlik suhtlemine Jalkaliidu ja sponsoritega: teen endale selgeks jalkaliidu nõudmised meeskonnale ja üritan meid neile vastavaks muuta, sponsorluse avaldus + olen paari kohta meili saatnud (viimane osa on päris probleemne veel)

    Motivaator: üritan mingil määral kuttidele ikkagi meelde tuletada, et on vaja trennis käia, et võistkond tähendab kõigi panust jne. Näitan enda eeskujuga, et trennis käimine on vajalik, tulen kasvõi poolvigasena trenni, et (varem eriti) trennid üldse ära ei jääks ja trennivarustus ka trenni jõuaks.

    Võib-olla veel mõni funktsioon, mis praegu ei tulnud meelde või mida nii hästi ei saaks millegi alla liigitada.


    Vähemalt nii palju asju on vaja teha, et klubi asjad kulgeks sujuvalt, midagi tegemata ei jääks ja meil kõigil oleks mõnus trennis käia. Üksinda on nende täitmine aga ülimalt aeganõudevm, raske ja see võib meile tekitada probleeme edaspidi. Näiteks teisipäevane trenn, kus ise kohale vigastuse tõttu tulla ei saanud ja pidite tühjema palliga ja vestideta mängima või ei jõua hoida end kursis kõigi jalkaliidu nõudmistega ja tuleb paugust trahv meile. (Usutavasti on see koht kontrolli all, aga 100% ei saa kindel olla).

    Seega ma tahaks, et võistkonna parema organiseerimise nimel te pakuks ise ka ennast mõnda neist rollidest täitma. Ma ise teeksin jätkuvalt enamuse ära, aga puhtfüüsiliselt ei ole võimalik ise mul kõiki neid nii hästi täita kui võiks. Mõne üksiku rolli täitmine ei võtaks kelleltki eriti palju aega, max 2-3h nädalas. Seega ma pakun välja järgmised ülesanded:

    Kõik treeneri kohustused: võiks olla keegi, kes käib päris palju kohal. Pluss keegi veel abitreeneriks, juhul kui põhivend kohal pole. Ise võin ka trennis olles mingeid standard asju käima lükata, aga spetsiifilisemate harjutustega (võhm + individuaalsed oskused + meeskondlikud liikumised + mis iganes) ei jõua sammu pidada. VÕin mõned treeningvideod uploadida kuhugi kui vaja, samuti võiksite ka omavahel koostööd teha ja välja mõelda, mida veel paremini saaks trenni teha.

    Avalikud suhted osaliselt: keegi, kes kirjutaks meie tegemistest Pnewsi ja Soccerneti foorumis meie teemas ja oleks lisaadminn FB's. Siin palju vaja pole, korra umbes 2 nädala kohta on mõni asi, mida oleks mõistlik ka mainida teistes kohtades, nagu mängude tulemused, turniirid mõni ägedam üritus vms.

    Motivaator, ma ise lööksin ka aktiivselt kaasa, aga oleks vaja, et keegi aitaks motiveerida inimesi trennis käima. Mu IRL sutlusoskused on nagu nad on, eriti kedagi ei veena pigem. Oleks abi vaja. Siin võiksid tegelikult kõik aktiivsemalt kaasa mõelda.

    Kui keegi tahab aidata ka mõne muu asjaga on see ainult tervitatav! Mõelge selle peale, see ei võta tegelikult palju aega, aga muudaks meie trenni ja võistkonna palju paremaks!

  20. #900
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap mäng 19.00. Viimsiga @ W., trenn teisip 20.45.

    peab tänama murut, kes teeb tõesti head tööd, mida ei ole mitte vähe.
    olen nõus kaasa aitama mingis valdkonnas. kui järgmine kord kokku saame, võime lähemalt rääkida muru.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES