Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3745464748495797147 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 5003
  1. #921
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kutid. Meie võistkond esindab pokkerimängijaid. See on meie identiteet ja sellega me seostume. Ma olen meist rääkinud päris palju ka Soccerneti foorumis, meid ikka teatakse, olen sinna küllaltki kõrged eesmärgid üles seadnud. Meil on reputatsioon, mida üleval hoida. Meie võistkonna edu puhul vaadatakse, et pokkerimängijad on ka normaalsed sportlikud inimesed, meie ebaedu puhul jääb meist kõigist, kõigist pokkerimängijatest mulje, kui lohhgämbler pohhuiistide kambast, kelle sõnavarast vastutus ja meeskonnatöö puuduvad ja kes liigutavad end ainult sõnades. Meie võistkond on mingis mõttes pokkerimängijate võrdkuju, meie kujundada on pokkerimängijate maine sportlikes ringkondades. Kui te trennis ja mängudel korralikult ei käi, siis te ei vea alt mitte ainult ennast ja enda võistkonda, vaid meid kõiki.
    siin sa luuletad veits üle imo. igaüks võiks ikka ise enda eest rääkida/seista. mina ei soovi, et teie meeskonna edu/ebaedu oleks minu sportlikkuse võrdkujuks lihtsalt sellepärast, et pokkerimängu harrastan :)

  2. #922

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    See oli motivatsiooni kõne, mis 100% reaalsusele ei peagi vastama :). Aga arvatavasti paljudele meie saavutused siiski seostuvad kõigi pokkerimängijate omaga, tahame me seda või mitte. Tead küll, kui lihtne on üldistada ja sildistada.

  3. #923
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    Üks tähelepanek, et kui list teha kes trenni tulevad või enne mänge list et kes tuleb annab motivatsiooni ka teistele kohal olla. Vähemalt mina näen seda nii ja siis on ka umbes ülevaade palju minimaalselt kohal. Olen kindel et see aitaks ka rohkem motiveerida ja inimesi kes kahevahel kas tulla või mitte ikka TULEMISE kasuks otsustama.

    Foorumis on hea kui varem teada antakse, aga listi peaks nii 1-3(4) päeva enne mängu/trenni tegema, et ei tekiks suurt kadu nimekirjas.

    Vb ainult mina näen selles motti või on veel sama nägemusega foorumi kasutajaid siin???

  4. #924

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    Jep, listi peaks eriti mängude puhul pidama. Ise naiivselt loodan, et FB's ürituse alla ennast kirja pannakse ja kui pannakse, siis ka kohale tullakse, aga praktika näitab, et päris nii see pull ei käi. Igatahes, edaspidi mängude puhul siin ka list, trenni peaks end suutma vedada listist sõltumata. Kuigi välitrennide puhul hakkab ka list olema, et näha, palju tulevad ja kas neil praegusel ajal mõtet on. Igatahes, käige ka välitrennis!

  5. #925
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    mina hakkan märtsist kohal käima, enne arst ei luba.
    muru - kas sa homme oled trennis? ma annaks sellele treenerile kellegi kontaktnumbri, ma ise ei tule.

  6. #926

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    Minu tulek sõltub sellest, kas Gerd saab varustuse proovi trenni tuua, kinnitan üle mingi hetk täna. Tuleksin obv ainult passiivseks pealtvaatajaks seekord.

    Edit: Sponsorlusega midagi susiseb juba. Hetkel täpsemalt ei räägi, aga lootust on!

    Edit2: Varustus tuleb ja mina tulen! Mu nr 58 172 118
    Viimati muudetud muruntau poolt : 21.02.11 at 11:47

  7. #927
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    Homme paras teha comeback lõpuks. Igaks juhuks uurin üle - homme siis wismaris ja €5 kord? Kuidas seal -30 kraadiga sees oli? Kui enne -10 väljas, siis oli päris jahe juba...

  8. #928

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenn 20.30. @ Kalevi kunst

    Wismaris (vaata pealkirja) ja €5 on kord, jep. Eile oli seal temp alla nulli, lühkarites just soe ei ole!

    edit ka sellesse posti: Saatsin Kalevisse kirja paludes neljapäevast välitrenni ära jätta, meil ei ole mõtet jälle umbes viiekesi -15'ga hullu panna, arvatavasti ei saaks viitegi kokku seekord. Loodetavasti saab kalev vastu tulla.

    Edit2: olemas, neljap ei toimu meil trenni! meeldiv, kui vastatakse kiirelt ja mõistlikult.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 21.02.11 at 13:08

  9. #929

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    Kalev 100 Kevadturniir: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...0-kevadturniir

    Lühidalt: 26. märts kell 10 algab, 16 satsi, neljased grupid, kaks pääseb edasi. 6+1 väljakul, mängitakse poolel platsil, mänguaeg 1x18 min. hind kuni 12 märts €50. Laupäeva hommikul algab, aga kui satsi kokku saab, võiks iseenesest minna.

    Pange FB's eventside alt end kirja, kui huvitet olete. Seal ka teisi üritusi, btw.

    Ja ma tulen ise homme trenni, kes tahab liiga osavõtumaksu tagant järgi ära maksta, siis homme on võimalus!

  10. #930

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Need siis Diisli Cup'ilt

    Edit: Videol siis FC Pokkeriprod I ja JK Suema I mäng, meie poolt küllaltki puine.

  11. #931
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    Palju täna tulijaid oodata?

  12. #932

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    mina tulen

  13. #933
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    täna kahjuks ei saa treener tulla, ta on natuke haige ja homme võistlused tal. laupäeval selgub, kas ta saab pühapäeval tulla. vabandan

  14. #934

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    ise kohal ja koos foorumiväliste mängijatega tean ca kuute, kes peaks kindlalt kohal olema, ehk mingi 4vs4 kokku saada ei tohiks probleem olla.

    Edit: koos kardpleieriga siis seitset

  15. #935
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    Ma ka see kuu esimest korda! :D

  16. #936

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. @ W, neljap trenni EI TOIMU!

    See kuu jäi meil ühine väljaskäik ära. Oli ka omajagu tegemisi klubiga seoses ja ei tulnud meelde ega olnud aegagi. Võiks seetõttu märtsi oma teha kohe kuu alguses, pakun välja reede, 4. märts, kell 21.00. @ Suur Karja Patrick. Sobiks või peaks mingil tähtsal põhjusel hiljem tegema?

    Seekord arutaks muu seas ka platsil liikumisi, paneks positsioonid väljakul paika, oleks osalt nagu ühine taktikaline trenn. Muidugi niisama fun + õll kah ikka. Võtke osa!

  17. #937

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap trenni EI TOIMU! Pühap trenn 19.00. @ W

    Jou! Seoses paari kuti ära langemise ja üldiselt lühikese pingiga otsime jätkuvalt liigast huvitatud mängijaid. Kui sul on sõpru-tuttavaid, kes on varem jalkat mänginud ja kes viitsiks korralikult trennis ja mängudel käia, siis kutsu ta meile. Rõhk sõnadel nagu kohal käimine, osavõtt, maksevõimelisus (nii vähe kui seda meil vaja on), teatud kohusetunde olemasolu. Mingit taset eeldaks ikka kah obv. Niisama trennis vahest käima on oodatud ainult pokkeriga seotud inimesed edaspidi (see siis kehtib uute nägude kohta), aga neid, kes liigas mängivad, otsime jätkuvalt!

    Btw, Soccerneti foorumist 2 huvilist on leitud, loodetavasti saab asja.

  18. #938

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap trenni EI TOIMU! Pühap trenn 19.00. @ W

    Tervist,
    Sorry, et pole trenni jõudnud ja paraku enne märtsi lõppu ei anna väga tulla ka,
    kuna 18 märts lähen operatsioonile, silma, ja enne seda ei lubata läätsesid kanda
    ja peale seda miski 1 nädal on taastumisaeg. Peale seda on kõik supper!

  19. #939
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Ja tulge Patrickusse ka 4. märts.
    Eelmine kord oli päris fun, aga seekord vaja tõsisemaid jutte ka rääkida.

  20. #940
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Paljud täna tulemas?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES