Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3846474849505898148 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 5003
  1. #941
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Ma tulen küll, kuigi eelmine kord oli päris sitt olla pärast mängu. :D

  2. #942

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    tulen täna

  3. #943

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    olen ka kohal

  4. #944

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Ise ei tule täna vigastuse tõttu, aga vähemalt üks minu sõpradest tuleb (ülejäänud kahega pole rääkinud). + võivad/peaksid paar uut kutti tulema. + meil üle pooled ei kasuta seda foorumit igapäevaselt. Ei usu, et kolme satsi oleks vaja, aga kahega saab korralikku mängu ikka teha.

    Ja kurat, tehke personaalseid harjutusi kah. Veeretas, pane kõigepealt kvadratt (see alguse sööduharjutus) ja siis palliga liikumise ja ründe-kaitse harjutused käima. Tehke ikka vähemalt pool tundi harjutusi!

    Niki, ma ei uurinud vahepeal su treeneri kohta, aga kui ta isegi täna tulla ei saa, siis me olem jätkuvalt huvitet ja ta võiks millalgi ikka tulla! (sry, kellegi teise kontakti ei ole anda ja noh, avalikku foorumisse ei saaks panna kah, sry, ma veits purjus)

    Mäng annab palliga liikumist vähestele ja eriti palju kellelegi juurde ei anna, korralikud harjutused annavad õige värgi!

    Btw, ise hakkan järgmine nädal jooksma ja vbla tulen juba neljap välitrenni, aga veel pole kindel.

  5. #945
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    ma teisip tulen kohale ja üritan treeneri ka sel päeval kohale orgunnida.

  6. #946

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    tulen ka täna

  7. #947

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Tulen täna esimest korda, sõber ka kaasas.

  8. #948

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Täna ja edaspidi on esimene trenn tasuta!

    Ärge siis väga julmalt seda ära kasutama jääge, jääge ikka käima, sest sport on lahe ja tore ja veel sitaks positiivseid omadussõnu :)

  9. #949

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    kohal täna

  10. #950

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Meid määrati IV liiga Ida piirkonda! ajakava veel saanud pole, aga liiga koosseis on teada:

    IV liiga Ida: SK Tapa, Viimsi FC Igiliikur, Tallinna FC Twister, Tallinna FC Anzhi, FC Kiiu, Tallinna JK Piraaja II, Tallinna JK Suema Cargobus, JK Loo, Ambla Vallameeskond, JK Tallinna Kalev Juunior, Tallinna FC Levadia III, Tallinna FC Pokkeriprod.

  11. #951

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Mehed nüüd võtke asja juba väga tõsiselt.See pole lihtne grupp kuhu saite:P

  12. #952
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    homme tulen kohale ja treener lubas ka tulla.

  13. #953
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Noniiii :D

    http://sport.err.ee/index.php?06121388

    Et siis saab Zelinskit närveerimas näha platsikõrval :D

  14. #954
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Pühapäeval oli minu arust väga mõnus mäng - meeskonnad olid täpselt paraja suurusega, nii et trenni lõpuks oli küll võhm väljas, aga samas väga üle ei olnud pingutanud. Loodan, et treener ei pööra liiga vähe rõhku tavalisele mängule.

  15. #955
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    nagu ma muruga jutustanud olen, siis treeneri peamine roll oleks meile alguses mingeid harjutusi näidata.

  16. #956

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap trenn 19.00. teisip 20.45 @ W

    Täna kohal aga Muruntau, kas neljapäeval väljas trenn on? Alguses oli vist jutt, et see aeg on vaba ainult veebruaris.

  17. #957

    Re: ***FC Pokkeriprod*** teisip 20.45 @ W saal, neljap 20.00. @ W kunst!!!

    Tehke täna jah vähemalt pool tundi kuni 1h individuaalseid harjutusi. Vbla tulen ise ka vaatama.

    Neljapäeviti on meil see kuu Wismari kunstil kell 20.00. 1,5h. Nüüd peaks ilm juba lubama, tulge välja kah!

  18. #958

    Re: ***FC Pokkeriprod*** teisip 20.45 @ W saal, neljap 20.00. @ W kunst!!!

    Ma täna siiski ei tule. Veeretas, jälgi ise, mida treener ette näitab selle pilguga, et ka teine kord samu asju teha. Teised võiks ka aidata veits meelde jätta. Üritaks edaspidi aina mõtestatumalt trenne läbi viia.

  19. #959

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Kuidas oli treeneriga? Kaua ja milliseid harjutusi tegite?

    Tuletan ka meelde, et neljapäeval 20.00. @ Wismari kunst on trenn ja reedel on meil tutvumisõhtu-koosolek-õll @ Suur-Karja Patrick kell 21.00.
    Järgmine laupäev 12.03. on meil kell 13.00. sõprusmäng Tartu Pokkeriprodega pärast mida on kell 19.00. Jalgpallisõprade Pokkeri MV Playmakersis, ärge ära unustage tulge tartukatele tuult alla tegema ja ka omadele kaasa elama!

  20. #960
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Treener tundus normaalne tüüp olevat, kuid jah.. pmtl kõik oli väga basic - oleks ise suutnud samu harjutusi ette näidata, v.a vb seda viimast 10 markeri oma.
    Aga muidu oleks võinud rahvast rohkem kohal olla siiski, koos treeneriga oli meid 8. Pakun välja, et edaspidi võiks enne igat trenni listi kokku panna, siis on selge pilt asjast.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES