Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 49, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3947484950515999149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 5003
  1. #961
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    minul oli täpselt sama tunne, kui ma olin 11 ja käisin ajaxis :). mõnus oli harjutusi teha, skilli ikka absull ei ole.
    minu arust olid head harjutused, nii võikski olla. fyte - saad järgmine/ülejärgmine või mõni kord ise neid läbi viia?

    nõme oli jah, et ainult 7 venda oli kohal.

    pmst algul tegime palliga harjutusi erinevaid, siis tegime erinevaid söödu ja liikumisharjutusi, pärast mida tegime mängu, kus üle 3s ei tohtinud palli üks isik omada, ehk harjutada söödumängu ja väljakunägemist. lõpuks tegime 30 mintsa mängu ka.

    suht bueno imo

  2. #962

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Tore, siis läks asja ette. Isegi kui küllaltki basic oli, siis eks meil kõigil vajavad ka need algelisemad-põhilisemad asjad vähem või rohkem üle kordamist ja sisse harjutamist. Pole mõtet kohe midagi keerulist teha, kui algtasegi meil osadel lonkab tugevalt.

    Tänud, niki, sulle ja treenerile!

    Edit: Listi koha pealt, foorumiga mitte seotud inimestel paljudel puudub siin veel konto ja osadel on olnud raskusi siia postitamisega. Samuti ma ei usu, et isegi 50% trenni tulijatest siia postitada iga kord viitsiks ja sellisena tekitaks list ainult müra. See vähendaks kõvasti info kättesaadavust ja viitsimist üldse siia teemasse tulla paljudele, kui kogu aeg nimekirju vorpima hakkaks. Ma ise ei poolda trennide puhul listi, mängude puhul aga hakkab olema ja ka pikemalt ette. Üritab seda siiski FB's teha, seal on see mugavam ja saab parema ülevaate.

    Mis tuletaski meelde, et soovitaks meie tegemistel ka Fb's silma peal hoida (ehk "fänniks" hakata). Meie jälgimine pole siiski häbiasi ja seal on infi palju mitmekülgsemates vormides ja paremini struktureeritult. Meie leht: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod
    Viimati muudetud muruntau poolt : 01.03.11 at 23:11

  3. #963

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    mulle täitsa meeldis tänane trenn, kasu kindlasti rohkem kui tavaliselt

  4. #964

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Eilne trenn oli suht norm jah. Aga kes vähegi saab, siis tulgu homme kindlasti ka Wismari väliväljakule trenni, ilma lubab sinna -5 kanti ja kui ma õigesti mäletan siis Kalevi trennis oli üle kümne ja kordagi ei hakanud külm, ehk tuleb lihtsalt rohkem riideid selga panna. Ja plats tundus ka lumest suht puhas olevat. Väljas ikka õige mäng: pikad söödud, kauglöögid jne.

    P.S Reedel arvatavasti tuleme Meeriga "koosolekule" kah.

  5. #965

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Kuulge, meil üks trenn juba väljas on, aga pakuti välja variant, et viiks kõik trennid juba välja. Ma ise olen poolt, aga tahaks veidi laiemapõhjalist tagasisidet. See oleks odavam samuti, sest sees on meil 1 trenn €43, aga väljas saab €38 1/2 platsi Wismaris, Kalevis €30 1/4 platsi (seal on väravaid sitaks) ja €45 1/2 platsi. Praeguse kolme trenni ja siiski küllaltki tagasihoidliku kohalkäimise puhul on igasugune kulude kokkuhoid ainult hea. Hiljemalt aprillist oleks meil kõik trennid väljas niikuinii, aga kas teeks äkki varem, et alates teisipäev 15.03 oleks kõik trennid väljas. Mis arvate?

    Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
    Väljas: muruntau
    Gerd

    Sees:
    ...

  6. #966
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Ma olen poolt, et trennid sees veel jätkuks, kuna ei tea ju mis tuju ilmataadil tulla võib ;D

  7. #967

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    ilm24.ee näitab 16.03 temperatuuriks +2...+6, kindel selles olla ei saa, et poolest Märtsist jätkuvad plusskraadidega ilmad aga kergete miinuskraadidega pole ka probleeme, seega olen välitrennide poolt.

    Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
    Väljas: muruntau
    Gerd
    veeretas.

    Sees:
    Viimati muudetud veeretas poolt : 02.03.11 at 21:53

  8. #968

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
    Väljas: muruntau
    Gerd
    veeretas.
    Rait
    Styven

    Sees: Fyte
    Raul

    Btw, käige kohal ka korralikult! Kui meid 7 matsi umbes käib ja inimesed, kes liigast huvitatud ei viitsi end isegi 40% trennidesse kohale vedada, siis see on natsa nõme ja seab lisaks meie konkurentsivõimele ka maksevõime kahtluse alla. Kel eelmine kuu maksmata, siis viimane aeg seda hetkel teha! Ärme jäta maksmist järgmisesse kuusse vaid üritaks seda siiski käimasoleva kuu jooksul ära teha.

    Muide, praeguse seisuga järgmine kuu kolme trenni ei toimu, kui nii vähe kohal käib ja regulaarselt maksab. Saan aru, et vigastused ja haigused, aga teistel satsidel niipalju kui küsinud olen makstakse sõltumata selles kas üldse kohal käiakse. Vbla peab ka sama süsteemi kasutusele võtma, et motiveerida kohal käima ja oleks lihtsam tulusid prognoosida. See nv'l välja pakutud 1. trenn tasuta värk jääb ka ära, otsiks ikkagi inimesi, kelle peale saab ka loota, mitte boonushuntereid.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 02.03.11 at 22:12

  9. #969

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Muruntau, see 1. kord tasuta on jumala ok promo ju, ma isiklikult käisin vaatasin ära ja panen mingi aeg pildi kokku mis saab. Mängijad arvestavad ka vigastuste, trenni tasudega (raha on alati määrav) ja platsi sobivusega.

  10. #970

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Ma siiski ei pea 1.x tasuta promo jätkamist mõttekaks, sest siiamaani on nendest ainult vaatama tulnud kuttidest üle poole käinud max ainult paar korda ja 3 kuu pärast käib neist 2-3x kuus ainult 10-15%. Nii vähe just sel perioodil, mil meil oli siseplats ja harjutusi tegime vähe või üldse mitte, mis on sobiv just algajamatele/harvem käijatele. Edaspidi võib eeldada veelgi väiksemat kohalkäimist sellistelt vaatajatelt. Samuti peab pidama tähtsamaks võistkonna üldisi eesmärke ja need ei lähe kokku selliste tasuta 1x käijate omadega, kes tihti pigem segavad treeningprotsessi kui annavad üldisele kooslusele midagi juurde. Pluss selliste taga ajamine mõne maksmata korra pärast on kaugelt tülikam kui see asi meile väärt on.

    Sporti pole mõtet teha 1-2 korda, isegi 1-2x kuus ei anna spordi mõõtu välja. Otsime trenni eelkõige inimesi, kelle jaoks on sport elustiil, mitte harv vaheldus. Ma ei taha sellega kindlasti harvemini käijaid ära ajada, küll aga tõsta spordist teadlikumate inimeste osakaalu trennis ja sellega parandada üldist treeningu taset ja võistkonnavaimu (mida väga voolav seltskond kahtlemata halvendab). Meil hakkab nüüd harjutuste osa trennis tõusma +50% ajast ja see ei ole väga sobiv paljudele niisamauudistajatele.

    Inimeselt, keda peab tasuta pakkumisega trenni meelitama, ei saa eriti loota distsipliini ei kohal käimisel ega trennitasude maksmisel ja seetõttu lõpetan selle pakkumise. Kes on huvitatud spordi tegemisest leiab ka viis euri, et korra uudistama tulla. See on minu lõplik sõna selles suhtes.

  11. #971
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    hmm, ma ütlen selle väljas käimise kohta lähiajal ära, pean uuesti arsti juurde minema.

  12. #972

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Mehe!!
    Kindlasti viige trenn välja ära.Mida see mõni miinus kraad teile seal teeb.Kui külm hakkab siis järelikult olete vähe liigutanud.Ja saate kah suureplatis tunnetuse kätte.sest liiga mängude ajal poel enam harjumiseks aega.Tulemused hakakvad juba esimesest minutist peale lugema.Ja näidake tõsisemat suhtumist üles kah.Nii lõdvalt pole mõttet liiga poole vaadatagi.

  13. #973

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Tsitaat Algselt postitas jalka Vaata postitust
    Mehe!!
    Kindlasti viige trenn välja ära.Mida see mõni miinus kraad teile seal teeb.Kui külm hakkab siis järelikult olete vähe liigutanud.Ja saate kah suureplatis tunnetuse kätte.sest liiga mängude ajal poel enam harjumiseks aega.Tulemused hakakvad juba esimesest minutist peale lugema.Ja näidake tõsisemat suhtumist üles kah.Nii lõdvalt pole mõttet liiga poole vaadatagi.
    +1000!

    Siiamaani olen liigast huvitatute käest saanud pea 100% poolehoidu välja kolimise ideele. Uurin praegu variante välitrennide kohta, Wismaris on ajad saadaval meile sobivatel päevadel, aga üritan vähemalt ühe trenni ka Kalevisse saada, et harjuks ka meie kodustaadionit kasutama.

  14. #974
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Järgmisest nädalas proovin hakata korralikult kohal käima. Mingi üle 5 a. nii sick tunne koguaeg, oeh oeh. Viimases trennis räigelt ebakindel ka nüüd wtf. :S Mingi makse teen lähipäevil ära. Kui ma käin märtsis nüüd pool kuud pluss natuke veel ja eelmine kuu käisin 2 viimast trenni, palju umbes maksma peaks?

    Nõme olen.

  15. #975

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    Väga mõnus trenn oli. Kogu trenn olid harjutused, mänguni ei jõudnudki. Tänud Raidule (või käänatakse Raidile?), kes harjutusi ette näitas. Selliseid küllaltki põhilisi ja samas küllaltki lihtsaid harjutusi peab veel omajagu tegema, et need kõigile külge jääks. Lõpus lasime umbes 1,5 km jooksu kah, edaspidi peab jooksu ka veidi rohkem tegema.

    Teisest küljest oli ka negatiivset. Meid oli ainult kaheksa, kusjuures neid, kes enne veebruarit ka käisid, oli ainult 2!!! Mehed wtf? Tuletan meelde, et meil siiski toimuvad trennid ja meie satsi ees on lühend FC. Mida siit loogiliselt edasi järeldada saab ei pea vist uuesti üle kordama. Sellise muret tekitava trendi jätkumine ei ole lihtsalt vastuvõetav.

    Või teen ma midagi valesti? Või on midagi puudu? Ise ma ei oska selles suhtes midagi välja tuua, kui oskaks, siis teeks paremini muidugi. Kuidas parandada trennis käimist? Osad on haiged olnud. Selle kohta ütleks niipalju, et trenni tegemine on elustiil ja tihti haige olemine on teistsugune elustiil. Need on küllaltki üksteist välistavad elustiilid, kui trenni teha, ei jää haigeks või jääb üli harva haigeks. Trenni tegemine lisaks haiguste ära hoidmisele tõstab ka produktiivsust ja tegutsemisvõimet kõigil teistel aladel, nii et peaks olema küllaltki lihtne ja ratsionaalne valik trenniskäimise kasuks.

  16. #976

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Välja ofc!
    Tahaks täiega trenni tulla, aga natuke veel, kui op tehtud, üritan iga trenn kohal olla!
    Käiga ikka kohal!

  17. #977

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Kutid! Kui kellelgi on veel sõpru-tuttavaid, kes on varem liiga tasemel või vähemalt korralikult trenni teinud ja oleks huvitatud liigast osavõtmisest koos kõige sinna juurde kuuluvaga, siis võiksite nad meile kutsuda. Liigakogemusega oleks eriti kasulik, kuna siis inimene juba teab, mida tähendab võistkonna sport ja saab aru enda kohustustest võistkonna ees, mitte ei aja taga ainult seda, mida sats talle pakkuda saab.

    Edit: ärge siis tänast koosolek-tutvumisõhtut ära unustage ja samuti järgmise laupäeva üritusi! Õhtusele Jalkahuviliste pokkerile pidi lisaks paljudele madalamate liigade mängijatele ka pool JK Kalevi esiliiga satsi tulema, nii et tuleb küllaltki sportlik seltskond. Vedage ennast kohale!

    Edit2: et ei tekiks mitmetimõistetavust: uusi mängijaid otsime ainult selliseid, kes on liigast huvitatud, niisama käijaid, kes pokkeriga või meie foorumiga seotud ei ole, praegu juurde ei taha.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.03.11 at 15:29

  18. #978
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Kas ma saan õigesti aru, et täna 06.03 Wismari hallis kell 19.00 ? Tuleks vist ka kergelt toksima, mis ühe korra tasu oli ?

  19. #979
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Täna peaks jah toimuma kell 1900 jalka. Mina tulen kohale ja tean vähemalt ühte meest kes veel tuleb.

    Kord oli vist 5 eurtsi ja kuumaks 25 eurtsi

  20. #980
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Kui paljud täna veel joinivad siit?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES