Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 251 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 5003
  1. #81

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Kõigepealt pean ootama väljas või lähen kohe sisse? Pole kunagi käinud Wismaris. :D
    Korraldaja või keegi võiks oma numbri ka panna kuskile.
    Põhimõtteliselt peaks riietusruum olema Puumajas, mis on staadioni ääres kohe, Wismari tänava poole jääb. Piklik hoone, raske on mitte märgata. Viimane uks oli vanasti. Ma tulen ise kohale pool tundi enne algust, üritan sealsete inimestega veidi rääkida enne. Mu nr on 58172118.

  2. #82
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Et täiesti kannatab lühikeste pükste ja pluusiga mängida seal?

    Ning kui keegi trenni tulijatest mokatubakat thunder frosti soovib 60-ga võib pm-da võin siin märku anda enne trenni.

  3. #83

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    peaks ikka kanatama. Ise tulen küll lühikestega.

  4. #84
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Kurat, täna ei vea välja kahjuks siiski. Have fun.

  5. #85
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    ma oleks ka huvitatud mõni järgmine kord.. andke siis teada palju täpselt maksma läheb jne..

  6. #86
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Keegi palli ka ikka võtaks siis :D

    Muidu oleks päris feil:D

  7. #87
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Järgmine kord olen käpp, lubasin atsekale ka, et tulen. Täna ei oleks anyway jõudnud.

    EDIT: ESTPatrick on ka käpp. Seega kobakäppade raskevägi on platsil.

    EDIT2: See eeldab muidugi, et see toimub teisipäeval või varem, sest kolmapäeval meil väike tripp.

  8. #88
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    ega see väljas ei ole?

    mul võib viilides külm muidu hakata

  9. #89
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Väga vinge, esimene kord oli 6 vaprat kohal.
    Hall oli väga mõnus ning vabalt kannatab lühikestega ringi lasta, vb on natuke jahe aga korraliku mansa ja mängu puhul seda pole.

    Tulge tulge kõik tallinna pokerlased. Väga mõnus.

  10. #90
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Täitsa nuts oli isegi, eriti kui saaks mingi 5vs5 või 6vs6.
    Seekord oli 3vs3. :D

  11. #91
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Millal järgmine kord toimub? Ma oleks isegi seenädal käpp, kui eiis järgmine nädal kindlalt kui enne kolmapäeva toimub.

  12. #92
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Nagu ma aru sain siis jällegi järgmine teisipäev (26.okt) kell 20:45 Wismaris.

  13. #93
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Väga mõnus trenn oli tõesti. Usun, et järgmine kord on agendid ka kohal sellise mängu peale.

  14. #94
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    olgu veel mainitud, et sellise raha eest selline suur saal on ülihea pakkumine!

  15. #95
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Ja neile kes järgmine kord tulevad - saal väga soe just pole. Pikk dress eelistatud variant.

    Edit: soouni posti ei pannud tähele

  16. #96

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Väga mõnus trenn oli tõesti, kopsu sai ikka mitu korda kokku joostud. Ja tänase tasemega mänguga poleks madalaima liiga kinnipanemine ka eriline probleem, kui võhma ainult parandada.

    Järgmise trenni kohta, suure tõenäosusega on võimalik saada ka pühapäevane 19.00.-20.30. aeg. Kas oleks juba seenädal huvilisi? Kui oleks panen homme-ülehomme kinni. Huvilisi peaks olema üle kaheksa (mõni ikka ei saa tulla), et oleks mõtet kinni panna, nii et ande teada!

    Võiks võimalikult vara juba lõpliku trennigraafiku paika saada, sest ega seda pühapäevast aega ka lõpmatuseni ei ole ja sellest sõltuks ka kuumakse suurus.

    Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus

    Varsti kirjutan veel, paar asja oli vist veel, praegu ei tule meelde.

    Ahja, veelkord, väga fun oli, tänud esimestele vapratele, kes viitsisid kohale tulla ja loodetavasti on meid järgmine kord juba rohkem!

  17. #97

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Ranka, sa pakkusid välja variandi, et võiks seda trennivärki ka kuidagi Pokkeriprode MTÜga siduda. Väga hea idee! Esialgu mul rohkem pähe ei tule ühe peale ühe pakilise asja, nimelt meil oleks vaja ühte arvet, kuhu kuumakseid kanda ja kust kulusid katta. Ma enda arve kasutamisega väga nõus ei taha olla ja teisest küljest oleks kellegi enda arve kasutamine ka probleemne kui peaks mingeid jamasid tekkima. Kas oleks võimalik MTÜ alt teha ühte arvet umbes nimega Pokkeriprod Tallinna Jalgpall või lihtsalt Pokkeriprod jalgpall?

    Muidu hiljem kui asi tõsisemalt käima läheb ja liigaplaanid ka reaalsed on, võib MTÜ Pokkeriprod jalgall või midagi sellist ka teha või teha selle MTÜ pokkeriprode alasektsiooniks või kuidas iganes need asjad käivad. Esialgu oleks lihtsalt ühte arvet vaja.

    Edit: Muidugi peaks sellele kontole ligipääs ka ühel-kahel trenniliikmel olema. Pakun ennast üheks, kel ligipääs
    Viimati muudetud muruntau poolt : 19.10.10 at 23:11

  18. #98
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Ma arvan, et kohe kindlasti poleks vaja teist mtü-d teha selle jaoks. Ja kui ranka lahke oleks ja saaks selle kaudu asja ajada oleks luks. aind, et tean seal jama ei tuleks siis peaks ei saa trenniskäijad makseteostuse põhjuseks trennimaks panna vaid midagi muud, ma uurin selle välja mis õige on.

    ma muidugi ei tea mis ja kui palju rahasi seal praeguse mtü arvel liigub, aga arvan et ei tohiks olla suur probleem. maksesooritusi jälgida ning toimetada.

  19. #99
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka, sa pakkusid välja variandi, et võiks seda trennivärki ka kuidagi Pokkeriprode MTÜga siduda. Väga hea idee! Esialgu mul rohkem pähe ei tule ühe peale ühe pakilise asja, nimelt meil oleks vaja ühte arvet, kuhu kuumakseid kanda ja kust kulusid katta. Ma enda arve kasutamisega väga nõus ei taha olla ja teisest küljest oleks kellegi enda arve kasutamine ka probleemne kui peaks mingeid jamasid tekkima. Kas oleks võimalik MTÜ alt teha ühte arvet umbes nimega Pokkeriprod Tallinna Jalgpall või lihtsalt Pokkeriprod jalgpall?

    Muidu hiljem kui asi tõsisemalt käima läheb ja liigaplaanid ka reaalsed on, võib MTÜ Pokkeriprod jalgall või midagi sellist ka teha või teha selle MTÜ pokkeriprode alasektsiooniks või kuidas iganes need asjad käivad. Esialgu oleks lihtsalt ühte arvet vaja.

    Edit: Muidugi peaks sellele kontole ligipääs ka ühel-kahel trenniliikmel olema. Pakun ennast üheks, kel ligipääs
    Uurin seda asja ja annan teada. TIGRANO on arvete ja MTÜ-dega rohkem kursis ning vajadusel võin uurida veel targemate inimeste käest. Ise ma miskit raamatupidamist teinud ei ole aga klubi oma olevat olnud kökimöki (TIGRANO väitel, raudselt pusis räigelt :P), sest miskeid suuri rahasid seal ei liigu.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Ma arvan, et kohe kindlasti poleks vaja teist mtü-d teha selle jaoks. Ja kui ranka lahke oleks ja saaks selle kaudu asja ajada oleks luks. aind, et tean seal jama ei tuleks siis peaks ei saa trenniskäijad makseteostuse põhjuseks trennimaks panna vaid midagi muud, ma uurin selle välja mis õige on.

    ma muidugi ei tea mis ja kui palju rahasi seal praeguse mtü arvel liigub, aga arvan et ei tohiks olla suur probleem. maksesooritusi jälgida ning toimetada.
    Kuna klubitegevus oli pm. selle nädalani surnud, kurjalt MTÜ arveid ei kasuta ja seetõttu ainukeses summad, mis sealt läbi käivad on 10 kroonised liikmemaksud :) Tõenäoliselt 2010-nda aata lõpuks on inflatsioon needki ära söönud :O

  20. #100
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Väga mõnus trenn oli tõesti, kopsu sai ikka mitu korda kokku joostud. Ja tänase tasemega mänguga poleks madalaima liiga kinnipanemine ka eriline probleem, kui võhma ainult parandada.

    Järgmise trenni kohta, suure tõenäosusega on võimalik saada ka pühapäevane 19.00.-20.30. aeg. Kas oleks juba seenädal huvilisi? Kui oleks panen homme-ülehomme kinni. Huvilisi peaks olema üle kaheksa (mõni ikka ei saa tulla), et oleks mõtet kinni panna, nii et ande teada!

    Võiks võimalikult vara juba lõpliku trennigraafiku paika saada, sest ega seda pühapäevast aega ka lõpmatuseni ei ole ja sellest sõltuks ka kuumakse suurus.

    Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus

    Varsti kirjutan veel, paar asja oli vist veel, praegu ei tule meelde.

    Ahja, veelkord, väga fun oli, tänud esimestele vapratele, kes viitsisid kohale tulla ja loodetavasti on meid järgmine kord juba rohkem!
    Mina oleks käpp juba pühapäeval. ESTPatrickust ei tea rääkida aga ma arvan, et ma olen natuke tugevam kui tema ja suudan teda kaasa lohistada.

    Atsetoon MSN röökis ka, et oleks käpp aga loodan, et ta kinnitab oma otsust ise.

Lehekülg 5, kokku 251 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES