Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 251 EsimeneEsimene ... 40484950515260100150 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 5003
  1. #981
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    i'm in

  2. #982
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    See laupäev siis Tln vs Tartu prod ja õhtul Jalgpallihuviliste Meistrivõistlused pokkeris.

    Info ja info.

  3. #983
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Nicer, seal matšil osaleks hea meelega.

  4. #984

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Kas keegi teab, on täna trenn? Kui on siis kus kohas ja mis kell.

  5. #985
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    täna wismari sisehallis 20.45, i'm in

  6. #986
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    ma laupäeval mängus ka sees (loodetavasti :)) ja õhtul ka käpp

  7. #987
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** reede 21.00. @ Suur Karja Patrick, pühab 19.00. @ W saal

    Ma ka täna tulemas ning laupäeval tulen siis kolme tartu mehega kohale =)

  8. #988
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** teisip 20.45.@ W saal, neljap 20.00. @ W kunst

    ma trennis valetasin, ma neljapäev ei saa ikka välitrennile tulla. teatrisse lubasin minna. laupäevani siis

  9. #989
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** teisip 20.45.@ W saal, neljap 20.00. @ W kunst

    Haige mis alavorm. Mitte, et ma varem ka mängida oskasin, aga praegu eriti hull. Suema vastu oli viimati hea tunne.

  10. #990

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    Mis sats meil laupäeval tuleb siis?
    Teeme listi: muruntau? tulen vaatama, aga jalg pole ikka veel terve ja tõmbaks riided selga ainult äärmisel juhul (muidu ikka paljalt)

    Btw, kui keegi on korraldanud üritusi, võiks anda ideid, mida veel ligikaudu 0 kulude eest saaks korraldada, et Jalgpallisõprade pokkerist veelgi meeldejäävamat üritust teha. Andke ikka teada, kui ideid on, sest endal väga palju neid hetkel pole. Mõelge kaasa.

    Edit: See kuu väga tõenäoliselt pühapäeviti trenne ei toimu, nädalavahetuseti on sõprusmängud ja veel lisaks trenni jaoks eelarvet ei jätku. Jooksvalt annan teda, kui täpselt teada on.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 09.03.11 at 14:08

  11. #991
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    ma laupäeval tulen.

    mida korraldada? hmm. teeme pubiralli

  12. #992
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    aa kuule muru, oskad sa öelda, millal kindlalt mängud on aprillis ja mais? oleks vaja teada :) , mis päevad ja mis kell ja kus

  13. #993

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    Kahjuks pole veel jätkuvalt kalendreid laiali saadetud. Eeldada võib siiski, et iga või peaaegu iga pühapäev lõuna või pärastlõuna paiku mängud toimuvad.

    Mõtlesin pokkeriürituse puhul pigem midagi umbes sinna poole, et midagi vaimukat auhinnaks pakkuda, mõnda mängu lahedamalt läbi viia tiim vs tiim vms. Seal saab proovida jõudu lisaks pokkerile ka males, kabes, yatzy's, rendžus (kuidas iganes need ka kirjtuatakse), põhimõtteliselt tegevust on, aga kui saaks neid kuidagi veel ühisemalt või funimalt teha, olkes päris äge. Obv võib ka pakkuda välja võimalusi hilisemaks, turniir lõppeb orienteeruvalt.

    Väga tõenäoliselt on järgmise nädalavahetuse sõprusmäng laupäeval 19.03. kell 14.00. Kalev kunstil FC Soccernetiga. Pühapäev oli Kalevil kahjuks kinni juba, muidu oleks pühap 20.03. teinud.

  14. #994
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    MA üritan ka ikka laupäeval tulla, kuigi noh need minu lubadused...

  15. #995
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    Laupäeval täitsa olemas, loodan 3 meest juurdegi meelitada

  16. #996

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    Homme väljas kohal, laupäeval tahaks tulla aga reedel üks üritus ja ei tea kui pikaks see kujuneb. Ja kui 19.03 on mäng siis olen tõenäoline tulija.

  17. #997

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    Tähelepanu! Meil on varustus saabunud! Aga praegu meil pole veel täit raha, et seda välja osta. Jäin algselt liiga lootma sponsorite peale, kuna mõni nädal tagasi oli meie rahaline seis palju kriitilisem kui praegu. Sponsoritega ei ole aga läinud nii hästi kui loodetud, nende esialgsele huvile pole kahjuks tegusid järgnenud. Seega teeks praegu korjanduse. Kellel on vähegi võimalik, võiks aidata võistkonda varustuse ostmisel. Kandke vastavalt oma võimalusele kuni €100. See raha läheks esialgu varustuse välja ostmiseks, aga läheb ka maha teie trennimaksust. St kui kannad nt €50, siis aitad varustust osta ja oled ka maksnud enda järgmise kahe kuu trennimaksu ette. Mul endal hetkel ei ole panna midagi ettemaksuks, pealegi on minu €150 veel klubi liiga liikmemaksu all kinni, aga mõned mängijad on juba lubanud kanda kuni €100 varustuse ostuks. Seda läheks vaja suht kiiremas korras, tahaks varustuse ikka välja osta kiirelt. Kui vähegi võimalik, siis lööge käsi külge!

  18. #998

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    Varustuse kohta nii palju vähem kursis olijatele, et on tegu kolmeosalise Adidase komplektiga, punane särk, mustad püksid ja punased kedrad kokku €24 komplekt (saime tutvuse kaudu alet), millele lisandub ligikaudu €6 veel numri, logode ja nime printimisele. Üks trenn toodi kohale ka näitamiseks, tookord küll olid püksid ka punased, aga tulevad ikka mustad. Kokku on tellitud 20 komplekti ja veel viis lisasärki, millest osad lähevad tõenäoliselt mõne promo jooksul laiali jaotamisele. Praeguse seisuga on siis ilma printimiseta vajaminev summa €550 ligikaudu, millele lisandub prinitmine, kui selleni jõuame. Praegu on puudu kogu summa.

  19. #999

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    Ja andke ikka teada, palju meid mängule tuleb. Üle 12 inimese ei tahaks võtta, seega kes ees see mees. Ja et harjutaksime sisse ka selle, et tuleb enne teada anda, kes tuleb. Eelistatavalf FB'sse või võib ka siis siia. Edaspidi on kohustuslik anda mängude kohta teada ja anda teada ikka mõned nädalad ette, et teaks arvestada. Liigas mängul kui mitte teada anda enda tulemisest ja ma ei saa seetõttu enne algust ära regada, siis lihtsalt platsile ei saa, muidu saaks trahvi. Kõik teatame ette tulemisest!

    Laupäev mäng:
    nikitheone
    raunsz?
    Fyte
    jossif +3
    Veeretas?
    muruntau (varus)
    Kait?

    FB'st on pannud nimed kirja ka:
    Andero,
    Erik
    Gerd
    Soouni

    Edit: Ma ise võin kohtunik olla, kui tartukad nõus on. Kunagi olin litsenseeritud EJL'i kohtunik, mõnikümmend mängu vilistasin madalamates liigades ja meie satsi poolt vilistada ei kavatse kindlasti mitte (mitte ka vastu obv).
    Viimati muudetud muruntau poolt : 09.03.11 at 18:01

  20. #1000
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, laup 13.00. mäng @ W saal

    saab ikka platsile? ma võin ka vabalt hea meelega pealtvaataja :) nii et vahet pole. tahaks aind näha et tartu kutid saavad säru:D:D:D Me oleme ikkagist FC Pokkeriprod!!!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES