Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 251 EsimeneEsimene ... 545535455565765105155 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 5003
  1. #1081

    Re: ***FC Pokkeriprod*** laup mäng 14.00 @ K kunst, trenn teisip 20.00. @ W kunst

    Rääkisin just Viimsi satsi eestvedaja Eeroga. Ta rääkis, kuidas nende satsi esimene hooaeg läks ikka väga üle kivide ja kändude, saadi üks loobumiskaotus, paljud langesid ära ja lõpetati kõige kehvema tulemusega IV liigade peale kokku. Aga nad ei visanud püssi põõsasse, töötasid enda mängu parandamise nimel, enda kolmanda hooaja lõpetasid juba neljandal kohal. See aasta on nende eesmärk pääs kolmandasse liigasse.

    See on eeskujuks ka meile. Kindlasti ei tule meil lihtne hooaeg, aga selline ongi sport. Jalgpall ei ole nagu pokker, kus kuudega või aastaga võid juba väga hea tulemuse saavutada, meie vanuses areng jalgpallis enam nii kiire ei ole. Peame ka mõtlema pikemas perspektiivis. Pidevalt töötama enda mängu parandamise nimel, trenni, mänge, turniire, liigasid, saavutama korraliku koosseisu ja nii ei jää ka tulemused mägede taha. Samuti peame ka enda klubi korraldust parandama, tegema ühiseid väljaskäike, ühisüritusi foorumlastega, muidu fun'i ja pulli ja sporti ennekõike! Samuti propageerima sportlikku elustiili pokkerimängijate seas, kaasates foorumlasi ka enda nii sportlikkesse kui sotsiaalsetesse üritustesse. See on elustiil, mida mõned saunad ei tohiks kuidagi mõjutada!

    Ma kavatsen küll selle nimel tegutseda, et meie võistkond ei jääks ühe aasta projektiks, vaid et samm-sammult tegutsedes tõuseks nii meie võistkonna sportlik kui ka organisatoorne tase ja ehk ka toetajaskond. Vbla tuleb juba see hooaeg meie mängudele pealtvaatajaid :) (tegelikult päris harv nähtus madalamates liigades, välja arvata ehk mõnel külavõistkonnal, kus külas pole inimestel lihtsalt muud meelelahutust)


    Veidi teist asja ka. Soccerneti foorumis soovitati meil audi sisseviskeid harjutada, sest osad meist veel seda korralikult teha ei oska :) Teisipäeval teemegi vaiksema hajrutuste trenni ja võtab audid esimese asjana peale soojendust käsile, et meie kohta enam sellist asja öelda ei saaks. See on vanemale jalkavennale tegelt päris alandav, kui auti ei oska visata :D Pluss kohtunikud võtavad neid ikka ära kah ja sellises olukorras palli kaotamine on üks mõtetumaid asju üldse.

  2. #1082
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** laup mäng 14.00 @ K kunst, trenn teisip 20.00. @ W kunst

    Võin lisada et mitte audi sissevise tehnika ainult ei lonka. Täna nt viskasin auti. 1 meie mees ainult pakub ja temal ka 3 meest ümber. Ja see kordus iga audi sisseviskega mis meil oli. Ime pole et kohe palli kaotame. See leke tuleb kinni saada igatahes.

    Lisaksin veel et selle trennis jooksmise nii 10 ringi minunägemusel on väga valel ajal. Trenni lõpus peab olemas 2-3 ringi lõdvestavat jooksu ja kellel soovi ka venitused. Ehk näeksin plaani nii et algul 3 ringi soojendust siiis venitused, harjutused ( see koeramängimist pole mõtet üle 6-9 min teha) siis see pikem jooks nt ja siis 3-5 min venitust ja mäng ja lõpus nii 2-3 ringi lõdvestusjooksu ja soovil venitused et jalad pärast pakud pole kellel soovi.
    Et kes on selle poolt et trennikeskel teeks jooksuosa ja lõpus lõdvestusjooks?
    See minu arvamus, aga ei pea ühtima teistega.

  3. #1083
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** laup mäng 14.00 @ K kunst, trenn teisip 20.00. @ W kunst

    Tere,

    peksa saime, aga ma usun, et meis on palju sisu. Natukene lihvimist ja asjad hakkavad libedamini liikuma. Enda pealt öeldes, tuleb lõpetada alla andmine. Ehk kui kaotad kahevõitluse vastasega, siis ikkagi jooksed kiiresti tagasi, mitte ei jää magama. Enesekindlust tuleb meil kõigile juurde ainult mängimisega.

    Tahan kiita kõiki kes täna mängisid. Nüüd tuleb natukene vaeva näha ja kõik saabki korda.

  4. #1084

    Re: ***FC Pokkeriprod*** laup mäng 14.00 @ K kunst, trenn teisip 20.00. @ W kunst

    Max, ma ei tea trenni ülesehitusest eriti palju, kui sa nii ütled, siis arvatavasti on mõistlikum tõesti trenni keskel jooksu teha. Järgmine nädal on meie trennid + mäng nii tihedalt koos, et jooksuks mahti pole, aga aprillis hakkab siis nii pidi tegema. Ole hea ja tuleta mulle meelde seda, sest jalkaga seoses on mul juba päris mitmeid asju, mida meeles pidada, kõike ei jõua ja mõni asi on juba nii ununenud ka.

    Edit: aga jep, kui näed veel või keegi teine näeb veel vigu, mida parandada, siis andku aga julgelt teada.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 19.03.11 at 20:00

  5. #1085
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** laup mäng 14.00 @ K kunst, trenn teisip 20.00. @ W kunst

    Ma täna ei tule.
    Ei taha trennidest puududa, aga ei saa miskit parata. Vb neljapäev ka ei tule.

    Vähemalt mängule tulen kolmapäeval!

  6. #1086

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    Sain lõpuks Olympicust vastuse meie sponsorluse taotlusele. Vastus oli eitav ja põhjuseks toodi meie tulemusi ja vähest kajastatust meedias. Ega jah, viimase kahe mängu koondskoor 0-29 meie poolt vaadatuna väga põhjust ei anna kellelegi meie sponsoreerimiseks. Ei ole viitsinud ise ka väga puhsida meie sõprusmängude tulemusi seni kasvõi PP'de saidi uudistelehele, pole olnud nagu midagi väga jagada.

    Siiski meie võistkonna finantsseis on mõneti paranenud ja see nädal on varustuse kätte saamine päris reaalne. Siis peame veel printimise jaoks raha kokku saama ja saab varustuse ka kätte jagada. Samuti tooge jätkuvalt passipilte ja kellel mõni võlgnevus on, siis palun tegeleda selle likvideerimisega.
    See ja järgmine neljapäev trennid 21.00.!!!

  7. #1087
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    ma täna tulen

  8. #1088

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    Täna kohal, aga muru kas tahtsid seda vormi raha sulas või PP kontole?

  9. #1089

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    Vormi raha tahan kontole. Sulas tahan €10 võistkonnaga liitumisraha ja €25 liigaga liitumisraha (mõlemad nüüdseks enamusel makstud).

    Edit: Olgu ka mainitud, et kasvõi ühe mängija maksmata jäämisel kannatab võistkonna võime endale seatud eesmärkide täita: varustust osta, liigasse mängijaid registreerida jne. Selles suhtes on kõikide küllaltki õigel ajal enda kohutsuste täitmine võistkonna ees väga tähtis. Lühiajaliselt saab mõne inimese tegematajätmisi nt kuumaksude arvelt leevendada, aga pikem hilinemine enda maksetega võib isegi ohtu seada võistkonna võistkonnana toimimise.

    Selles suhtes tahaksin teada, mis on järgnevate inimeste plaanid, sest ma ise pole Teist vahepeal kuulnud:
    Pastilaa (kas peale puhkust tagasi võistkonnas?)
    Vsiu (viimati said Diisli Cupil viga, mis edasised plaanid?)
    Erik (midagi oli jalaga häda)
    Ilves (silma opp vms? pidid mingi hetk taasliituma?)

    Loodetavasti ikka plaanite jätkata meiega!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 22.03.11 at 16:19

  10. #1090
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    Kellel võimalust on võiks täna umbes 20 minutit varem kohal olla, et räägiks vähe juttu!

  11. #1091

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    ok kandsin 30 euri ära ja proovin nats varem kohal olla.
    Ja Muru äkki võtad mõned mängija ankeedid ka kaasa, saaks neid ka täitma hakata.
    Viimati muudetud veeretas poolt : 22.03.11 at 16:51

  12. #1092
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    HEI! Hoian teemal silma peal, aga uudised pole kiita. Reisil olles avanes tore võimalus peale peksta veidi ühele väravale. Tulemuseks see, et jalg andis kergelt tunda. Nüüd olen veidi tõbine ja plaanin korra nädala lõpus tennist teha. Pühap, või teisip. tulen uuesti proovima. Midagi lubada kahjuks ei saa - hetkel pigem tundub, et ootab ikkagi arstionu ja OP.

  13. #1093

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    Hei,

    Palju teid tulemas homme on ?

  14. #1094

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. @ W kunst, mäng kolmap 20.30. @ Kalevi k

    Korralikult, täna oli meid vist 16 või nii ja homme tuleb ehk rohkemgi.

  15. #1095
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 20.30. @ Kalevi kunst, trenn neljap 21.00. !!! @

    2-4 kaotus, vahepeal oli seis 0-4.

    Annab areneda tegelikult, eks muruntau räägib pikemalt. Lootus püsib, oute on veel.

    edit: mingi vend lükkas platsilt välja mu, libisesin asfaldi peal kätega. :D Krt veits sitt sessioone teha nüüd, valus klikkida. !!!
    Viimati muudetud raunsz poolt : 23.03.11 at 22:02

  16. #1096
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 20.30. @ Kalevi kunst, trenn neljap 21.00. !!! @

    2-5 tegelt

    ma sain buutsaga kõhtu

  17. #1097

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 20.30. @ Kalevi kunst, trenn neljap 21.00. !!! @

    JK Suema 5 - 2 FC Pokkeriprod

    "Ka viimasest hooajaeelsest sõprusmängust tuli prodel kaotus vastu võtta. Mängupilti vahepeal ka meie poolt nagu oli, aga liiga tasemel punktide jahtimiseks sellest veel ei piisa."

    Edasi juba meie FB lehelt

  18. #1098

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 20.30. @ Kalevi kunst, trenn neljap 21.00. !!! @

    Lisaks veel ainult seda, et oli päris omaette kogemus üritada ilma vileta kohtuniku märguannetest aru saada. Ta hõikas ka nii vaikse häälega, et mitu meest pidi enne üle karjuma, kui mäng seisma jäi :)

    Ahjaa, kiidaks ka Soound, kes esimest korda väravast olles tegi üllatavalt südika partii. Mitte, et see neljanda liiga taseme keskmise väravavahi kohta midagi väga erilist oli, aga olukordadesse sööstmine oli päris tasemel. Ja ka vastaste pennule sai ta alanurgast käe vahele. Hakka väravavahiks!

  19. #1099

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng kolmap 20.30. @ Kalevi kunst, trenn neljap 21.00. !!! @

    No nii tublid tulemus polegi väga hull ju.Kuna olin kah õhtul kesklinnas käsin piilumas teie mängu.See esimese poolaja taktika oli hea.Ja muidugi kutt väravas oli täitsa ok suts ebakindel vb väheke, aga päästis teid ikka piisavalt.Aga mehed kaitses valitsev olukord oli halb.Pange paika endal mees kelle järgi hoitakse liini.Sest see mis seal toimus oli kohutav, iga mees eraldi koha peal seisis.Kui kaitse seisab liinis siis saab sulu peale kah mängida.Aga paraku seekord veel see ei õnnestunud.Ja see teine värav kus suluseisu lõhna oli.Ei olnud sulust löödus sest äärekaitse katis selle ära.Ja muidugi need audi visked ikka kah!!!!!!!!!
    Minu arvamus ,et tehke ikka üks sõpaks veel liigani ju aega on..


    edu!

  20. #1100

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00. !!! @ W kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Hei,

    Võtaks ka sõna meie(suema vs pokker) mängu kohta. Üldiselt näen ma sarnasusi suema eelmise aasta esialgse satsiga. Siis kui ma polnd veel värbama hakanud. Soovitan teil sügavalt esimesel hooajal keskenduda kaitsele nagu ma suemas seda tegin.

    Teine soovitus on ka see,et pange mõni kiirem poiss ründesse, kuna eelmisel hooajal olid mul nooremad poisid käsutuses siis oli mul luksus ses vallas.

    Üldiselt peate te paika panema selle ka, et mis siis juhtub kui ta palli võidate, et kas mängite äärtele või keskele jooksule. Ise soovitaksin kasutada seda, et mängida kiirele kutile. Tavaliselt on neljandas ikka suhteliselt udud vennad kaitses ning kui kiire poiss teil neid ülejooksmas on siis võib väga vabalt tulemust oodata.

    Kui selles järjepidevusest rääkida siis saime me mingi aeg järjest räigeid kaotusi, kuid hoidsime vaimu kõrgel ja lootisme, et hakkab paremini minema ja hakkas ka!

    Sügisel teenisime hämmastavad 14 punni vist.

    Igatahes arenesime hooajaga meeltult. Põhiline ongi see,et te jonni ei jätaks.

    Edu ja pikka meelt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES