Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 58, kokku 251 EsimeneEsimene ... 848565758596068108158 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 141 kuni 1 160, kokku 5003
  1. #1141

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    ma ei tule täna. hommikul oli kõri päris valus ning lootsin et läheb õhtuks paremaks, kuid praegu ikka sama. Loodan et hullemaks ei lähe ja teisip kindlasti kohal.

  2. #1142

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Teeme ära ikkagi, vahet pole, kas meid on 8-9, midagi saab ikka teha. Pelgus siis varsti!

    Edit: Joosep ei ole tulemas ja suur enamus meie pallidest on tema käes. On kellelgi täna tulijatest pall kah?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 03.04.11 at 16:20

  3. #1143

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Mul ei ole

  4. #1144

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Tähelepanu! jääb ära staadioni kehva olukorra tõttu, seda statat pole koristatud ja on seega korraliku jääkatte all. Anders just käis vaatamas. Vabandan ebameeldivuste pärast!

  5. #1145

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    32 keskkooli juures on plats, korras, rahvast ei tohiks peal olla.
    Valgustust ei panda, kui keegi viitsiks võiks teha siin, endal palli pole, muidu MAXiga läheks.

  6. #1146
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Krt. Läksin linna ära juba, õnneks Andero helistas ja ütles, et jääb ära. Oleks tahtnud küll teha jalkat. Väga suur isu oli. :P

  7. #1147
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Olin ka poolel teel. Õejuures sai igaksjuhuks ülevaadatud foorumist :)

  8. #1148
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Pras: "siis mängiksime sama kehvasti kui teie meie vastu"
    Ma ei oleks enne hooaega nii ego. Eks liigamängud näitavad selle õigetaseme kus ka kohtunik on erapooletum. Ei väidagi et me alla jääme aga see lause oli väga egolt öeldud.

  9. #1149

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Ei tea, kui palju seda ego mängus oli, aga point on PraSil täiesti õige. Meil on arenguruumi küllaga :)

  10. #1150
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Meil on arenemisruumi ja neil on, egotseda pole vaja kohe.

    ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe kunst- Mis kell see mäng ikkagi on 19:30 või 20:30 ???

  11. #1151

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    Vabandan, pealkirja oli vale aeg sattunud, 19.30. on. Teeme nii, et tuleme tund aega varem, 18.30., sest enne mängu on vaja varustus ka laiali jaotada, lisaks taktikale ja soojendusele. Ärge hilinege (ja saage kaineks mängu ajaks)! Alati tasub endal ka üle kontrollida jalkaliidu lehelt, IV ida info siin: http://jalgpall.ee/league.php?b=IV.E&page_id=46

    Samuti andke tulemisest teada, sest ma pean 30 min enne mängu võistkonna protokolli kohtunikule andma ja kui ma ei tea kellegi tulekust ja ta jääb protokolli kandmata, siis ei saa ta lihtsalt mängida.

    Edit: Jalkaliidu lehelt sain teada, et meie teise vooru kodumäng Igiliikuriga on tõstetud reedele!!! 15.04. kell 18.30. Mulle pole sellest jalkaliit midagi teada andnud, saadan neile meili kohe. Päris nii see värk ei tohiks ikka käia, sellised asjad peab ikka pikalt ette teatama.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.04.11 at 17:39

  12. #1152

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 20.30 @ Maarjamäe k

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Pras: "siis mängiksime sama kehvasti kui teie meie vastu"
    Ma ei oleks enne hooaega nii ego. Eks liigamängud näitavad selle õigetaseme kus ka kohtunik on erapooletum. Ei väidagi et me alla jääme aga see lause oli väga egolt öeldud.
    Pigem teie läksite meie varukoosseisu vastu mängides väga õhku täis. Ma ei leia, et ma oleks egotsend, vaid ütlesin nii nagu asjad on. Järjepidevus viib sihile.

  13. #1153
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    ma nõustun prasiga me oleme ikka tegelikult praegu täielikud ....kotid. arengumaa on väga suur. ja ma arvan et ükski meeskond millega sõprusmänge mängisime ei pannnud täiega.
    ma arvan et me peame olema tasa ja targu ning siis õigel ajal üllatama :)

  14. #1154
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    Palju see suurusjärk umbes kes enne esimest mängu regatuks saavad. Umbkaudne arv. Kas 15 tuleb ära?

  15. #1155

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    9 on praegu regatud (kuigi Kaiduga on probleem, tal pole ülemineku nõusolekut, seega ta praeguse seisuga mängida ei saa) ja hetkel on mul 6 täidetud komplekti veel + homme peaks veel 2-4 nime juurde saama. Seega esimeseks mänguks saame 16-19 meest regatud.

    Edit: kellel veel puudu, siis pildid + isikutunnistuse koopia homme kaasa!

  16. #1156

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    oo..isegi welcost olete omale yhe mehe saanud:) n1:)
    aga regatutest yhel vennal on litsents tegemata vmt w? andmed tema kohta nq puuduvad?!

  17. #1157
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    http://www.youtube.com/watch?v=TYigo...layer_embedded

    Eesti fännidel on mida õppida veel :)

  18. #1158

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    Hei!

    Teeme ühe nimekirja kõikide enda pokkeritaustast. Et kes mis formaadis ja tasemel pokkerit mängib. Kui ei ole regulaarne mängija, siis võiks midagi humoorikat panna, umbes nagu: freerollide hirm; mis turakast jutt käib?; sinivaal; mitte enne viite õlle jne, muidu võib ka obv huumorit teha.

    Eesmärk on koguda kõigi registreeritute pokkeritausta, siis oleks ka foorumiliikmetel ja muidu võistkonna tegemisi jälgivatel inimestel ka huvitavam, kui on meie kohta veidi rohkem teada. Tähtaeg: neljapäev. Kui keegi jätab saatmata, siis mõtlen ise välja :D

    Edit: vastus kas siia kommentaaridesse või mulle meilile: madis43@gmail.com
    Viimati muudetud muruntau poolt : 05.04.11 at 11:00

  19. #1159
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    Arvestades seda et laup mäng ja suutsin väikse haigusepoisi või toidumürgituse ülesse leida sis jään täna eemale. Kui enamvähem ok olla tulen vaatan platsikõrvalt trenni aga eks selgub

  20. #1160

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    Keegi teab, mis olud Maarjamäe kunstil on pealtvaatajatele? On seal trebüün, õlle juua saab?

    Ja andke kõik mulle teada enda seotus pokkeriga, muidu tõepoolest ise ümardan ja mõtlen välja. Praeguse seisuga on öelnud mulle ainult Raunsz ja üks uus kutt, kes FB's midagi freerolli biitidest jahus :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES