Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 251 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 5003
  1. #101
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    PS! Kui kindel aeg teada ilmub pealehele ka uudis ning facebooki. See võib osalejate arvu veelgi tõsta.

  2. #102
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Oleksin täna tulnud, kuid vaatasin et listis pole ning mõtlesin ,et need saavad kes only listis:D Aga nuh, tuleks siis pühapäeval kui saab ofc.

  3. #103
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Pühapäev kahtlane, aga mitte võimatu. Sõltub, kuidas tervis ühe laupäevase peo vastu võtab.

  4. #104

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Priidix, seda listi alguses ei ole eriti viitsinud uuendada. Peale teist päeva sai mõned nimed üles kirjutatud nii reklaami mõttes, et näe, on huvitatud inimesi küll. Sel pole mingit tähtsust

    Uudis pealehel oleks äge küll, siis ei pea enam kunagi 3vs3 tegema. Sellisel juhul teen juba homme kõne ära ja panen kinni. Kinnitan üle.

    Üks tähtis asi veel. Täna ei olnud Wismaris obv ühtegi kohalikku tähtsamat nina kohal, nii et ei saanud maksta saaliüüri eest, pmst me oleme neile võlgu ühe trenni raha. Seega, trenniarve saamine oleks vägagi tähtis ja veel tähtsam oleks see, et võimalikult paljud meist kannaksid juba sel nädalal kuumakse üle. Kui me tahame, et oleks palle rohkem, ka liitumistasu 150. Eeldades 15 liiget tuleb kuumaksuks 400 krooni (9 trenni kuus x 650 eek / 15 = 390) ja esimene makse siis 550. Kui peaksime ühe trenni veel nädala kusagil väljas võtma ka, tuleb obv veidi kallim. Kui aga peaks liikmeid rohkem tulema, mõjutab see kuumakse hinda allapoole.

    Edit: Tänud Rankale ja Tigranole, et viitsite arve värki uurida!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 19.10.10 at 23:51

  5. #105
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Ma ise oleks 2 trenni nädalas ja mõlemad talvel sees parteis.

  6. #106
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Ma teeks esimese kuu kaasa ja siis vaataks edasi, kuna tõesti jalkut ei oska aga tahaks end sunniviisiliselt liigutada. Eriti änksa oleks seda teha sotsiaaletes mängudes kui jalgpall. Üksi jõuaks kükitada, jooksmas või kepikõnni tegemine ei ole päris see.

    Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?

  7. #107
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Muidu mõttekas on igakord list teha, kes tulemas on täpselt. Vastasel korral võib tihti juhtuda nii, et mõnel korral tuleb liiga palju/liiga vähe rahvast ja korralikult mängida ei saa.

  8. #108
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Muidu mõttekas on igakord list teha, kes tulemas on täpselt. Vastasel korral võib tihti juhtuda nii, et mõnel korral tuleb liiga palju/liiga vähe rahvast ja korralikult mängida ei saa.
    selle jaoks hakataksegi kuumaksu koguma

  9. #109

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?
    Mõtlesin järgi asja üle ja ma ikka ei taha enda arvet selle ettevõtmisega siduda põhjustel mida siin ei nimetaks. Hetkel meil ei ole arvet, äkki keegi teine on nõus enda arvet laskma kasutada seni kuni püsiva arve saame?

    Küll aga olen nõus enda kuumaksu arvelt kandma üle esimese trenni võlgnevuse, st 650 krooni, mis siis läheks minu maksetest maha.

    Fyte, ma ei viitsi iga kord otsida nimesid, kes tulla võivad ja igaüks ei viitsi tulekust iga kord teada ka anda. Veel miks see list oleks mõtetu on see, et kui tulebki liiga vähe, tuleb meil ikkagi maksta enda aja eest ja kui liiga palju, siis saab alati mitu võistkonda teha ja puhkav võistkond teeb parasjagu harjutusi või puhkab vms. Aga viimane probleem ei ole ka reaalne hetkel. Seda listi pigem ei tule

  10. #110
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    ma pühapäeval ei saaks tulla, olen aga jätkuvalt huvitatud. kiired ajad on.

  11. #111

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    bump. Andke veel teada, kes oleks pühapäeval tulija!

    Saatsin juba meili ka kontaktile, et paneks kinni pühapäevase aja. Loodetavasti saab täna vastuse

  12. #112

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma teeks esimese kuu kaasa ja siis vaataks edasi, kuna tõesti jalkut ei oska aga tahaks end sunniviisiliselt liigutada. Eriti änksa oleks seda teha sotsiaaletes mängudes kui jalgpall. Üksi jõuaks kükitada, jooksmas või kepikõnni tegemine ei ole päris see.

    Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?
    Tule poksi või tõstma, sa pole kunagi üksi :D

    Enivei, pole ka ammu jalkat tagunud ja päris huvitav ettevõtmine

  13. #113
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Laupäeva õhtul saan öelda, kas pühapäeval tulemas.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus.
    Täpselt sama mõte oli. Normaalseid palle oleks ka vaja. Seekord oli pisut tühi ja SIZE 4.
    Lähengi stealin kohe mõned blindid, et saaks liikmemaksu raha.

  14. #114

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Prooviks ka pühapäeval ära selle jalgpalli-asjanduse. Päris popp spordiala see vist, eriti välismaal.

  15. #115
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    On üldse huvilisi pühapäevaks? Ning üks asi mis lisaks peaks, pallipumba kah ostma, et pallid ikka täis oleks.
    Ning mis see kuumakse umbes tuleks kui kaks korda nädalas sees trenn on?

  16. #116
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    On üldse huvilisi pühapäevaks? Ning üks asi mis lisaks peaks, pallipumba kah ostma, et pallid ikka täis oleks.
    Ning mis see kuumakse umbes tuleks kui kaks korda nädalas sees trenn on?
    Öeldi ju, et 400 trenn ja 150 liitumine. Algne pauk 550, siis maksad 400.

  17. #117

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Vabandan, et pole varem kirjutanud pühapäeva kohta, aga mul ei õnnestunud varem Wismari inimesega kontakti saada. Kontakt, Mihhail, on olnud umbes nädala Peterburis konverentsil ja ta ei saanud seal ära kinnitada, kas me pühapäevast aega saame. Uurisin tema asetäitjalt ka, aga keegi peale Mihhaili ei tegele seal saali rendiga. Trenni toimumine pühapäeval on praeguse seisuga 80% tõenäoline, kindla vastuse saan anda homme kell kella kaheteistkümne paiku.

  18. #118
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    Mina olen huviline

  19. #119
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    paar küsimust... et käiks esimese korra niisama, ühekordse maksmisega...siis vaatan kas hakkan kuumaksu ka maksma....

    ja kas keegi teab kuskohast siit siseputsasid saaks osta?? Mõtlen miskeid odavaid...

    Seal hallis pesuruum ka on v?

  20. #120

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    krdi, kui tlnasse satun, siis uurin teie trennide kohta :D

Lehekülg 6, kokku 251 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES