Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1050585960616270110160 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 5003
  1. #1181

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kusjuures ainus meie võistkonnast, kes kindlasti pokkeriga kunagi ei kaota on Kait, sest ta ainus seos pokkeriga on töökoht Playtech'is
    Freerollides on raske kaotada raha :P

  2. #1182

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Täna siis viimane päev anda teada enda seos pokkeriga või mis limiiti-formaati mängite. Muidu läheb nime taha midagi sellist: õpib lugema/kirjutama/hääldama sõna pokker :D

    Edit: aga kellel võimalik, võiks võtta mängule fotoka, saaks meie ajaloolist esimest mängu jäädvustada ja samuti uuest varustusest pilte üles. Andke teada ka, kui kellelgi võimalus, ise ei ole eriline fotode fänn olnud ja mul endal fotokat pole. Samuti tuletaks meelde Joosepi ideed, et kui oleks kusagilt orgunnida videokaamera, et saaks mängu linti võtta ja pärast analüüsida, oleks päris äge. Kuigi see jääb esialgu liiga suureks unistuseks vist :)
    Viimati muudetud muruntau poolt : 07.04.11 at 14:38

  3. #1183
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    ma pigem ei tule laupäev. ei jõua väga. edu meeskonnale!

  4. #1184
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Ma võtaks 19. aprilli trenni harjutused enda õlule.

  5. #1185

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Siin siis meie võistkonnaliikmete pokkeritaust, niipalju kui mulle infot laekunud on:
    http://www.facebook.com/notes/fc-pok...23820997693087

    Kui keegi midagi muuta tahab, siis teate küll, kuidas mind kätte saab, võib ka obv siia või FB'sse panna. Vabandan ette ära, kui kellelegi ehk ei meeldi tema nime sidumine kasutajanimega, aga kuna liigas osalejatel on kõikide nimed EJL'i lehtedelt leitavad niikuinii, siis ma ise ei pea seda suuremaks probleemiks. Ja noh, kui tahad enda nime ja kasutajanime vahelise seose lasta mul ära peita, siis seda tegelikult ei ole raske loogiliselt tuletada võrreldes nimekirju. Et jah, jalkas anonüümsus tagatud ei ole, seal on garanteeritud kuulsus :D
    Viimati muudetud muruntau poolt : 08.04.11 at 14:18

  6. #1186

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Tõin just särgid printimisest, päris ägedad on. Ehk võib vaielda PP'de logo asukoha üle (suht keskel üleval pool), aga mul tõepoolest pole eriti disaineri silma, nii et oma viga, et keegi abi ei pakkunud asukoha otsimisel :) Aga jah, millalgi mais arvatavasti, kui meie finantsolukord on paranenud, prindib ka nime ja Flop FM'i logo peale.

    Ja muide, hakake juba aprilli trennirahasid koguma. Hetkel plekkisin omast taskust printimisele €50 juurde ja meie eelmise kuu saaliüür ootab tasumist juba järgmise nädala jooksul! See kuu sulas minu kätte, ma pole ennast ikka veel kokku võtnud ja MTÜ'd ära teinud

  7. #1187
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    mtü tegemine ei võta just palju aega - täna tegin ühe :)

  8. #1188

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Täpsustan, et töötasin Playtechis enne, kui Tallinna tulin

    Olen ka täna tulemas.

  9. #1189

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Jou, kellelgi midagi kapteni peala taolist on? Mingi käepael või midagi sellist kasvõi? Ise ei viitsi eriti linna minna enne mängu täna ostma ja mängule minnes on juba liiga palju asju kaasas (särgid ka), et poest läbi minna. Või saab keegi ise osta? Plekib trenni rahast tagasi niipea kui võimalik.

  10. #1190
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Ärge kaitsmeid maha unustage!

  11. #1191

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Ja ärge kindlasti Kalevisse ega Wismarisse minge! Mäng toimub Maarjamäel.

  12. #1192

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    kui veel vaja on siis põhimõtteliselt võin mõnest spordipoest läbi hüpata ja seda paela vaadata ja kui leian siis võtan ära.

  13. #1193

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Oleks vaja küll, võta ära kui näed. Arvatavasti saab selle umbes 10 euriga kätte.

    Edit: ja kellel fotokas võiks kaasa võtta, saaks mängust ja varustusest pilte teha
    Viimati muudetud muruntau poolt : 09.04.11 at 16:24

  14. #1194
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k


  15. #1195
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Esimene mäng.
    Pole hullu, vastased olid ka head ja kokkumäng sujus neil ideaalilähedaselt. Ma ise oleks võinud mängida psiut agressiivsemalt ning kindlamalt, aga jään isegi rahule. Kaitses peatasin esimsel poolajal 4-5x vastase läbimurde ning jaksu joosta oli. Lõpus sõideti suht toorelt jalgadesse, praegugi valus veel. :S f***

  16. #1196
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    mis seis jäi?

  17. #1197
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    7-1 Levadia kasuks

  18. #1198

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Kusikud :D

  19. #1199
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Kuse ise püksi kui tahad ja ära tule paukuma enam sellise sõnavõtu järel!!!!!!!!!!!!

  20. #1200

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Loomulikult olid vastased paremad,aga ei ytleks et me nyyd nii hullud ka olime.Võib vast rahule jääda.2 poolaja kaotasime 1-3,kusjuures need 3 kolli löödi karistusalast väljas põhimõtteliselt ristnurka.Võibolla jooksid nad yle EV :D.Kellegi motti see tulemus kyll alla ei viinud,niiet treenime edasi:P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES