Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1151596061626371111161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 5003
  1. #1201
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    jep! Kõik said päris hästi hakkama! Kaitses siiski nii riskida ei tohiks nagu paar korda oli, aga suudaksime BE küll joosta kui edasi treenime. Teine poolaeg oli tõesti hea!

  2. #1202

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Kusikud :D
    Mitu korda Suema eelmine aasta kaotas kuue või rohkem väravaga? Pakuks, et korduvalt.

    Üldiselt meie taseme kohta päris okei mäng. Teine poolaeg oli juba rohem mängu moodi, lihtsalt vastased jooskid üle EV veidi. Meistriliigas ei näe ka nelja risti lööki mängu jooksul, meil soouni võttis ristist ühe äragi. Wp! Ise tundsin küll, kuidas positsioonivalik ja võitlusvaim oluliselt paranes mänguga, teised tegid ikka ka paar sammu edasi selle mänguga. Aga jah, taseme vahe ikka on korralik, Levadia poistel palli omaksvõtt ja söödumäng oli hoopis teisel tasemel kui meil. Eks tasemevahet näitab ka see, kui ma pärast mängu riietusruumi ees rätiku väel ja suits ees Zelinskit hea mängu eest tänasin :D Ainult õlu oli näpust puudu.

    Praegu on küll päris sant olla. Jalad all ei liigu, libistushaav ei ole veel kinni kuivanud ja kõige krooniks sain ühes õhuvõitluses huulest ka vere välja. Aga selle pärast ma mängingi.

  3. #1203
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    PraSil tundub korralikult suur ego olevat - milleks nii äksi täis olla?

    --

    Aga jah, eks kindlasti olid need Levadia kutid rohkem treeninud ning tänu sellele mängisid ka omavahel paremini kokku, nii et pole hullu. Muidu loodan, et edaspidi trennides teeme pisut läbimõeldumaid harjutusi/rohkem mängu, sest viimane teisip justkui ei saanudki korralikku jalgpalli mängida..

  4. #1204

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Alati võib teha ju individuaaltrenni(metsajooks vms) ja jalgpalli mängimine ei ole trennides üldse põhiline. Võiks teha ju sooja näiteks sööduharjutust tehes, seejärel harjutada löögile minekuid jne. Trennides tavaliselt mängitakse jalgpalli viimased 20-30 minutit, kui sedagi. Ka harjutusi tehes saab palju palli puutuda. Mõelge selle peale.

  5. #1205

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Oli igav ja tuhnisin ajaloos veits:D:D::DSuema esimene suurem kaotus tuli liigas alles 7 voorus.Viimsi FC Igiliikur-JK Suema Cargobus 6 - 0.Ja siis said kohe 8 voorus. JKSuema Cargobus-Kiviõli Tamme Auto II 0 - 10.Siis 10 voor.Rakvere FC Flora II-JK Suema Cargobus 9:0.Siis 19 voor.Kiviõli Tamme Auto II-JK Suema Cargobus 8:1.Siis 21 voor.JK Suema Cargobus-Rakvere FC Flora II 1:7.Need siis eelmise aasta suuremad kaotused neil.
    Aga kuttid tublid olite.Esimeses mängus lõite kohe värava ära.Reedel muidugi tuleb kah tugev pähkel kohe jälle vastu teile.
    EDU:D

  6. #1206

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tubid :)
    Ärge laske pead norgu, esimene hooaeg on kohanemisaeg, paljud pole ennem liigat mänginudki veel :)
    btw, teisipäev peaks üks vv ka trenni tulema, ehk väike konkurents siis vv kohale ka.
    Ta küsis muidu seda, et kas vv teevad trennis eraldi asju või sama mis väljakumehed, suht õige küsimus minu arust.

  7. #1207

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas Prodcom Vaata postitust
    Oli igav ja tuhnisin ajaloos veits:D:D::DSuema esimene suurem kaotus tuli liigas alles 7 voorus.Viimsi FC Igiliikur-JK Suema Cargobus 6 - 0.Ja siis said kohe 8 voorus. JKSuema Cargobus-Kiviõli Tamme Auto II 0 - 10.Siis 10 voor.Rakvere FC Flora II-JK Suema Cargobus 9:0.Siis 19 voor.Kiviõli Tamme Auto II-JK Suema Cargobus 8:1.Siis 21 voor.JK Suema Cargobus-Rakvere FC Flora II 1:7.Need siis eelmise aasta suuremad kaotused neil.
    Aga kuttid tublid olite.Esimeses mängus lõite kohe värava ära.Reedel muidugi tuleb kah tugev pähkel kohe jälle vastu teile.
    EDU:D
    Just nii. Sul on tõitsa õigus:)
    Ma ei vabanda, et tol hetkel olime me mängimas pooliku satsiga.
    Selle aasta Lev pole võrreldavgi ei Kiviõli duubliga, kus enamus mängis vale nime all ning ega ka Rakvere satsiga, kus enamus tüüpe käis ka läbi El-st.

    Minu suurt ego võite mõõta sellega, kui äksi täis te olite kui meie varumehi võitsite ja siis õhku täis läksite ning liigat võitma hakkasite :D

  8. #1208

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Minu suurt ego võite mõõta sellega, kui äksi täis te olite kui meie varumehi võitsite ja siis õhku täis läksite ning liigat võitma hakkasite :D[/QUOTE]


    Ja see viiamne lause läks sul täppi PraS:D

  9. #1209

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    esiteks - minul on kõige suurem!

    aga teemasse, siis esimest aastast koos mängivalt meeskonnalt ei saa mingit super liiga tulemust oodata.
    ma ei ole kursis, kes mida ütles,mõtles, aga neid satse, kes iga aastaga suudavad uude liigasse tõusta on väga vähe ja kindlasti ei käi nad veksleid enne välja.
    kui jutu asemel pikem samm võtta ja vastasest lugu pidada on igasugune tulemus palju parem.

  10. #1210

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    See meile hea liigakoha prognoosimine alguses oli puhtalt minu teema, teistel arvamust väga ei olnudki. Eks see tagantjärgi oli muidugi väga optimistlik, kuigi arvestades, et meiltki käis mitmeid kõrgemate liigade kogemusega kutte läbi enne hooaja algust, see niiväga põhjendamatu ei olnud. Kahjuks või õnneks ei õnnestunud meil neid siiski enda võistkonda värvata, muidu oleks meie tulemused kindlasti paremad. Aga niipea kui oli meile selge liiga üldine tase selge ja meie eeldatav paiknemine liigas, ei ole me küll rohkem kusagil õhku täis sõnu teinud (naljatades muidugi küll) ja seadsime kohe sihiks teha algavast hooajast meie tiimile sisseelamishooaeg ilma mingisuguste liigatabeli sihtideta. Ei näe väga põhjust mitu kuud peale asja toimumist seda ikka nina alla hõõruda.

  11. #1211

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    sry muru, minu jutt ei olnud sinu pihta suunatud. ma pole kursis sinu prognoosidega.
    "esiteks - minul on kõige suurem!" oli rohkem selle "kusikud" kommentaari peale.
    need 4 tüüpi, kellel mingil siseturniiril väravas olin, olid obv väga hea tasemega ja oleks palju juurde andnud. aga....
    point oli selles, et individuaalsed oskused ei mängi nii suurt rolli kui arvatakse. olen mänginud aastaid jalgpalli ja saalihokit ja see liiga alguse jutud, et teeme/näitame on näidanud, et ei pea paika. eriti tiimide puhul, kel kokkumäng praktiliselt puudub.
    tihti olen kohanud suhtumist, et tabelis all pool oleva tiimi vastu minnakse võitu "vormistama" ja siis on imestus suur, kui tuleb viik või kaotus(olen isegi sellise suhtumisega varem peale läinud).
    kokkumäng paika, motivatsioon kõrge ja hooaja lõpus saab tibusid lugeda. gl.

  12. #1212
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    uskumatu - hetke seisuga olen homme tulija :)

  13. #1213

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    point oli selles, et individuaalsed oskused ei mängi nii suurt rolli kui arvatakse. olen mänginud aastaid jalgpalli ja saalihokit ja see liiga alguse jutud, et teeme/näitame on näidanud, et ei pea paika. eriti tiimide puhul, kel kokkumäng praktiliselt puudub.
    Väga hästi öeldud. Paljudele jõuab see kohale ainult omal nahal kogedes ja see võib võtta aastaid.

    Tuleb lihtsalt rohkem trenni teha (prooviks selle teise korra nädalas ka kuidagi ära punnitada, et senist investeeringut kaitsta) ja liigas targasti mängida.

    Üsna selge on ka see, et ilmselt ükski senistest vastastest pole meid piisavalt tõsiselt võtnud. Mis siin ikka rääkida, rohkem tuleb teha ja nii lihtne see ongi.

  14. #1214
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Õige nõustun ka vsiu-ga ja kaitiga.

    Kes homse trenni läbi viib? veeretas?

  15. #1215

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust

    Kes homse trenni läbi viib? veeretas?
    jah

  16. #1216

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Vabandan, et pole vahepeal muude võistkonnaga seotud asjade taustal meie rahaasju väga pingsalt jälginud, aga praeguse seisuga on 2 trenni + mäng/nädal rahaliselt üle meie võimete. Sest sellisel juhul oleks kuueelarve: 9x€38 (pool statat wismaris) + 2x€100 (kodumäng Kalevis)=€542. Meil on registreeritud mängijaid 21 + pluss 1-2 muidu trenniliiget. Kõik oleks hästi, kui kõik maksaks täismaksu ja käiks kohal maksimaalselt, aga reaalsuses see paraku nii pole. Gerd on pikaaegselt vigastatud, Tarmo, Ilves ja Erik (taas)liitusid meiega hiljuti + osadel veel vigastusi ja puudumisi, mistõttu ka kõik teised pole seni 100% maksnud. Märtsis oli meil ka 2 mängu, mille peale läks €95 ja sain just märtsi arve kätte, mis oli €476, kokku märtsi eest €570, kui trennimaksude laekumisi oli sama perioodi eest umbes €400. Pole vaja just matageenius olla, et aru saada, et sellise alalaekumise taustal ei saa trennide lisamist endale lubada. Koos varasema puudujäägi ja liiga algusega seotud kuludega on meie klubi miinuses praegu ~€350'ga.

    Nüüd probleemist väljatulekuks on kaks võimalust: tõsta trennimakse €30 peale (loodetavasti ajutiselt), või jätkata seni ühe trenniga nädalas kuni me enda miinusest lahti saame. Ma usun, et trennimakse tõstmine on parem variant, sest 2x trenni positiivne efekt meie tasemele ja tulemustele kindlasti kaalub üles selle lisa €5/kuu väljamineku. Mis teie arvate? Obv mõni lisaliige trenni aitaks ka probleemi leevendada.

    Ja tooge aprilli trenniraha sulas ASAP, sest märtsi arve ootab maksmist!

  17. #1217
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    õu muru, ma aprillis ei saa üheski trennis ega mängus osaleda. palju sa raha tahad? võid ka pmida

  18. #1218
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    õu muru, ma aprillis ei saa üheski trennis ega mängus osaleda. palju sa raha tahad? võid ka pmida
    õu niki, mul tuli just meelde, et ma sulle ühe juustuburxi sees. :D


    Muru, 30€ trenni siis homme?

  19. #1219

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Homme jah €30. Loodetavasti saab teha nii, et suvest alates taas €25 trennimakse, aga seni €30. Muidu ei tasu kahte trenni nii pea loota.

  20. #1220
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    õu niki, mul tuli just meelde, et ma sulle ühe juustuburxi sees. :D


    Muru, 30€ trenni siis homme?
    rofl

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES