Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 62, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1252606162636472112162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 5003
  1. #1221

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Hey!

    Kle muru ma soovitaks sul uurida mõne teise võiskonna eestvedaja käest seda eelarve värki.Nii iga kuu seda raha asja ajada on jube tüütu ju.Asi peaks kuidagi kas terve hooaja jooksul paigas oelma või siis poole hooaja kaupa.Ühes eelmises postituses kus mainisid et suhtlesid Igiiliikuri eestvedaja Eeroga.Küsi temalt nõu kuidas asi tal käib seal.Sul endal lihtsam pärast.

    terv

  2. #1222

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Prodcom, eks ma natuke olen uurinud ka. Neil, kellel on hooaja või poole hooaja maksud, on enamasti sponsor olemas, sest muud moodi ma ei oska seletada umbes €150 kanti jäävaid hooaja makse. Meil seda luksust ei ole ja kuna meil on enamus võistkonnaliikmeid küllaltki noored ilma eriliste säästudeta, siis ei ole ~€300-€350 hooajamaksude kogumine ka reaalne. Teine küllaltki levinud praktika on mitte trenni-, vaid võistkonnamaksude kogumine, mis tähendab, et maksad sama palju sõltumata sellest palju ja kas üldse kohal käid seni kuni nimekirjas oled. See on juba mõistlikum variant ja teeks võistkonna tulud palju prognoositavamaks. Jääks ära ka arve pidamine trennides käimise jms selline, mida ma viimasel ajal niigi eriti teinud ei ole. Peakski võistkonnamaksu süsteemile samm-sammult üle minema.

  3. #1223

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Mina arvan kah et sa peaksid üle minema sellele võistkonnamaksule.Ja kõik maksavad hooaja algul selle ära.ja siis on juba see meeste enda mure kas käivad trennis või mitte.Vähemalt on eelarve täidetud ja võib kindlalt hooajale vastu minna.Kui tead ,et pole võlgnevusi.Ja samas need mehed kes nimekirjas pole,aga trennis käivad maksvad eraldi trenni maksu.No neljadnas liigas on ikka palju võistkondi kes maksvad kõik ise oma maksud.Nii palju kui olen kuulnud mõnelt mängivalt sõbralt siis ,et nendel hooajamaks on kuskil seal 150-170 euri jamaksavad poole kaupa seda.
    Aga sa oled juba niigi suure töö teinud.Nii et alla pole enam mõttet anda.Asi saab veel paremaks minna aint:P

  4. #1224

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Ei ole mõelnud trahvisüsteemi kasutusele võtma?
    a la trenni hilinemise eest €2, mängule €5, millegi maha unustamise eest €2 jne jne.
    Tulud läheks meeskonna ühiskassasse ja motiveeriks ka asja ehk tõsisemalt suhtuma.

  5. #1225
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Heh, kui teoorias oleks ju tore, kui ühiskassasse raha laekub, siis praktikas oleks Muruntaul väga veider mingi paari euri kaupa raha käia küsimas teistelt.

    // väga hea jutt, Kait.
    Viimati muudetud fyte poolt : 12.04.11 at 14:05

  6. #1226

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ei ole mõelnud trahvisüsteemi kasutusele võtma?
    a la trenni hilinemise eest €2, mängule €5, millegi maha unustamise eest €2 jne jne.
    Tulud läheks meeskonna ühiskassasse ja motiveeriks ka asja ehk tõsisemalt suhtuma.
    Amatöörsatsis see ilmselt ei toimiks. Amatöör käib trennis lõbu pärast ja teiste asjaajamiste kõrvalt. Kui ma näiteks töölt tulles trenni hiljaks jään ja sellele veel peale maksan (kuigi andsin endast parima, et üldse kohale jõuda), valin pigem teise trenni..

    Tegelikult päris uue meeskonna puhul on üsna arvestatav risk hooaja alguses suur summa välja käia, teadmata kes on meeskonnakaaslased, millised trennid välja hakkavad nägema, kuidas liigas esinetakse jne. Risk mitte meeskonnale, vaid potentsiaalsele liitujale. Suund ei ole vale, aga on ka teisi nüansse, millega arvestada.

    Pole mõtet jalgratast leiutada - mida rohkem liikmeid, seda suurem sissetulek ja seda tihedam konkurents. Seda rohkem võib tekkida neid, kes mängu ei saa ja mujale liiguvad ja kõik hakkab otsast peale. Hooaja keskel ja lõpus on näha, kes on maal kartulit võtmas, kes vigastatud ja kui lühikeseks pink reaalselt jääb.

  7. #1227
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Muru soovitaks sul enne üle küsida kas see kuu tahetakse üldse 2 trenni + mäng ning kas on nõus 30 euri välja käija. Nt kui see neljap hakata trenni tegema see on suht mööda.
    Kui lampi hakatakse hindasid ja lambi makseid juurde taguma sis need kartulid varsti kaovad enamus minema.
    Arvesta sellega et paljud on siiski tudengid ja ei oma suurt rahakotti ja aega nt pokkerilauataga elada. Väike mõtlemisaine. Ja alati saaks neljapäevaks kuskile kokkuleppida staadioni et saaks mängu teha senikaua kui ära aetakse :D

  8. #1228

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Täna oli siis kohal üllatuslikult 25 mängumeest, mis lõi esialgse minu läbiviidava trenni plaani sassi. Teise poolde plaanitud harjutuse jätsin ära, sest nii paljudega tehes oleks seletamist kuhjaga ja harjutuse tempo suht aeglane. Plaanis oli siis see sama harjutus, mida see treener näitas, kes meil trennis käis(kes kohal olid need teavad). Järgmise trenni viib siis läbi raunz, kui ma ei eksi. Aga kõigepeal vaja reedel siis Igiliikurile lahing anda.

  9. #1229
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Järgmise trenni viib siis läbi raunz, kui ma ei eksi. Aga kõigepeal vaja reedel siis Igiliikurile lahing anda.
    Okas trenn oli, wp!

    Järgmine trenn õpetan poisse sukelduma ja trikitama siis!

  10. #1230
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Ma peale raunzi listis trenni tegema:)

  11. #1231

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Äge jah, et nii palju inimesi oli, aga paljud uued jõudsid enne asjade kokku korjamist ära kaduda, nii et taaskord ei õnnestunud neilt raha välja pressida. Järgmine kord teeme uutele kambaka :D Btw, tooge siis ikka trenniraha, kellel tõepoolest pole võimalust €30 maksta, siis makske €25, aga makske vähemalt ära (ja kiirelt).

    Max, see kuu meil teist trenni ei tule niikuinii, kui saame uued kutid käima ja maksma, siis on võimalik, et järgmine kuu toimub nädalas 2x trenn.

    Ja harjutuste kohta, et valmistage ette ikkagi sellised harjutused, mida saaks ka + 20 inimesega teha. Mängu osakaal peab olema väiksem kui see täna oli.

  12. #1232

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    muru sa võiksid kirja panna kes kuumaksu ära on maksnud ja kes ei ole. loogiline oleks ju et regudel fikseeritud kuumaks ja ise teavad palju kohal käivad. täna jäi mulje et makstakse vastavalt sellele kui palju on käidud , aga nii tekivadki augud eelarves. Ntks jaanuaris käisin aint esimeses trennis ja maksin kuumaksu ning jäin haigeks, kuid ei hakanud midagi tagasi küsima.
    Okei kõik võibolla tõesti kõigil ei ole võimalik maksta , aga nagu pundi peale peaks ikka asjad korda saama.

    Meie eelarve ongi miinuses, sest ajame asju lohakalt. Paned paberile kirja kes pole maksnud ja lähed räägid näost näkku, et millal saab ära maksta. see lihtsalt minu arvamus

  13. #1233

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Täna oli päris fun jah :)
    Mängu ajal võiksid teised õpetada kui keegi midagi valesti teeb, sest muidu on pointless natuke. Just targemad ja kogenumad võiks juhtnööre anda, siis läheb kokkumäng ka paremaks.

    Reede kohta nii palju, et ma hetkel pigem kaldun arvama, et mina tulla ei saa, kuna haige veel veidi. Annan hiljemalt neljap. viimase otsuse!

    Trenni raha maksan ka järgmine kord vast ära, tõmbasin enne just trios free spinnidega 20 eurtsi :D

  14. #1234
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Selle arveldusarve nr võiks kuskile ülesse visata ei peaks jamama sulaga. Ei ütleks et mängu osa nüüd liiga palju oli samas meie sats sai kõige vähem mängida- nii algul passisime tühja kui lõpus et ainult 4x7. Sellessuhtes te mängisite jh 5x7 ja sellest ka selline vahe. Jällegi mina ütleks et liiga väheks jäi meil osakaal mängul. Ehk täna tuli sis nii et meie sats 4 mängu kollased vist 5 ja punased 5;
    Kui trenn 1 ja pool h sis 30-35 min mängu poleks kindlalt palju ning osad just mängupärast käivadki kohal ja kui peaks selle ka 15 min peale tõmbama nt sis oleks liigagi nigel.

  15. #1235

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Olen uurinud ka veits jalkaliidu lehel olevat Bert van Lingeni jalkaõpikut. See peaks olema siis Eesti noortekoondise treener. Seal vend ütleb, et jalgpallitreening- see on mängimine, et mänguga õpib rohkemgi kui tehes igasugu erinevaid harjutusi, mis ei sisalda vajalike mängukomponente. Piisab paarist korralikust harjutusest, mida korratakse pidevalt. Aga selle mängu alle ei ole mõeldud ainult 11 vs 11 mängu vaid erinevaid variatsioone minimängudest 4vs4 jne kus kõik mängijad on kaasataud ja saavad palli puutuda.
    Lõpus arutasime, et arvatavasti oleks mõistlikum olnud teha 4 võistkonda ja korraga erinevatel platsipooltel mängida.
    Viimati muudetud veeretas poolt : 13.04.11 at 08:11

  16. #1236

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Üsna oluline aspekt on veel see, et mängus peab olema kõrgem tempo. Kõige lihtsam seda saavutada ongi väiksema mänguga. Nii saavad ka kõik osalised rohkem palli puutuda, võitluses olla ja söötu jagada.

    Harjutused peaksid minu nägemuses tehnikat parandama. Neid tuleb teha, aga mitte ülemäära palju. Siis kaob lihtsalt fun ära ja ehk lõpuks jõuame arusaamisele, et meist tehnilisemad mängijad on harjutanud juba pikki aastaid ja sinna tasemele me niikuinii ei jõua. Enne lõppeb tahtmine otsa.

    Eelmises liigamängus ei poonudki niivõrd mingi tehnika puudumine, kui just olematu mäng. Üsna vähe oli võimalusi söötu anda, veel vähem anti eest tagasi palli. Kas kramp oli sellepärast, et me ei osanud mängida või ei osanud mängida sellepärast, et oli kramp? Ma pakuks mõlemat. Siinkohal ma tõesti ei näe, kuidas tehnika harjutamine aidata võiks.

    Lisaks puudub suurel osal meeskonnast arusaam, mida, miks ja kuidas platsi peal peaks tegema. Kuhu sööta, kas pigem ette pressida või tagasi hoida, mängida pikka või lühikest söötu, võtta meest või tsooni? Kui keegi kallist treenerit ei palka, kes selle selgeks teeks (oleme ausad, alates II liiga kõva kogemusega treener sobiks), peame ise hakkama aru saama.

    Kahjuks ei ole mul endal aega muudmoodi panustada, kui nende käibetõdedega. Muru, pane seniks oma konto nr, kuni MTÜ saab ära tehtud. Tegelt see tegemine ise on väga triviaalne, aga suvalisi arveid sa MTÜ raamatupidamisse panna ei saa (vaevalt senised arved loomata MTÜ nimele on tehtud).

  17. #1237
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Pakkusin ju eile kohe välja, et teeme 4 võistkonda ja 2 platsi, kuna 3 tiimiga peaks üks sats lihtsalt tühja passima suht, aga millegi pärast ei oldud nõus.

    Ja +1 Veeretase jutule - dno miks Muruntau kogu aeg nii palju vastu mängimisele trennis on. Olen üsnagi kindel, et mängutrenn on märksa suurema 'kasuteguriga', kui sellised lambikad harjutused, mida nädal tagasi tegime..

    // Kaiti jutt samuti väga õige - kui ikka teha liigselt väga tooreid ja igavaid harjutusi (nagu nt tookord, kui pool tundi järjest tegime seda rünnaku harjutust hunniku kaitsemängijate vastu, kus pmtl igakord kaotati pall 10-15 sekundi jooksul ära), siis see viib moti niivõrd alla, et asi poleks lihtsalt seda väärt, kui mõne aja möödudes enam ei taheta trennis käia jne.
    Viimati muudetud fyte poolt : 13.04.11 at 14:50

  18. #1238

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tegelikult oleme juba rääkinud, miks ma olen vastu nii suurele osale mängule meie trennides. Mängides jääb paratamatult aeg palliga inimese kohta oluliselt madalamaks kui harjutades ja seega areng on palju aeglasem. Osad kutid kaitses saavad pooletunnise mängu jooksul võib-olla ainult kümme puudet palliga teha, kust otsast niimoodi areneda saab? Samuti ainus osa, mis meie mängus silmnähtavalt paranenud on on söödumäng, mis tuleb just sööduharjutusest - ruudust. See juba ainuüksi tõestab, et harjutused töötavad ja et nad on vajalikud.

    Mis puutub eelmise nädala kohmakatesse harjutustesse, siis selle asemel, et küsida, et miks muruntau sunnib nii "lambikaid" harjutusi tegema küsi parem niimoodi: miks muruntau ei kuluta enda tööaega enda vabast tahtest võistkonna peale senise 15h/nädalas asemel 18h/nädalas. Eelmistel nädalatel kogu regamisprotsess + varustus + kõik muu võttis mult nii palju aega. Kui nii küsida, siis võib-olla ma nii **** mees enam ei tundu. Kui sulle ei meeldi harjutused, kus keskmiselt 15 sekundiga kaotatakse pall ära, siis guess what, liigas me kaotame palli ära keskmiselt kümne sekundiga ja ilma harjutusteta see jääbki nii olema.

    Fyte, sul on kaks võimalust: kas kulutada kuus tund aega vingumisele, et ma tõepoolest kogu enda vaba aega võistkonna peale ei raatsi kulutada, või ise näidata üles initsiatiivi, tunnike harjutusi ette valmistada ja siis kümmekond ägedat harjutust ise trennis ette näidata, et saaks mänguni kiiremini, meeldivamalt ja ka kasulikumalt.

    Aga Kaiduga olen nõus täiesti, et selliseid 3vs3 või 4vs4 kahe-kolme puute mängu taolisi harjutusi peaks rohkem tegema.

    Edit: ja selleks, et harjutused mõistlikumalt välja tuleks tegingi süsteemi, et igaks korraks valmistab keegi ise harjutused ette, viimane kord veeretas, järgmine Raunsz, ülejärgmine soouni. Kes arvab, et ta oskab ise trenni paremini läbi viia, siis tal on see võimalus täiesti olemas, vaadaku youtube'st mingil kindlal teemalt mõned harjutused ära ja näidaku need trennis ette.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 13.04.11 at 17:54

  19. #1239
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Üle aja sai siis jalkatrenni ja väga mõnus trenn oli eile minu meelest - osakaal harjutused vs mäng suht paigas minu meelest (kui norida, siis jah oleks võinud saada mängida pärast kogu aeg - ilmselt 4 tiimi ja plats pooleks parim kui üle 20 venna on kohal). Kõva kummardus Murule, et sellise asja käima on tõmmanud!

    Omalt poolt arvan, et otsustav kvalitatiivne samm edasi võistkonnamängu parandamisel oleks jah nagu Kait mainis - reaalse mängu ja enda positsiooni "lugemisoskus". Seda saaks edasi arendada kõige paremini siis, kui oleks karm/õiglane/kõva häälega mängiv treener. Kes siis koordineeriks mängu trennis ja juhendaks reaalselt trenni ajal väljakul toimuvat - leiaks igale vennale sobiva positsiooni (milles ta ka mängima hakkab). Kui Muru on juba niigi nagu sidrun tühjaks pigistatud, siis muidugi ei ole loogiline seda sinult veel nõuda - ideaalis võikski tekkida treenerite tandem vms.

    Aga muidu nagu juba mainisin - väga hea trenn oli!

    P.S. mänguoskuse järgi võiks Muruntau kõrval abitreeneriks just Fyte olla. Tundub eelnevate postide järgi, et omavaheline keemia on teil ka paigas :P.
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 13.04.11 at 18:06

  20. #1240
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Kvadraat nüüd küll see asi pole mis söödumängu on arendanud. Vb ainult väikse osa andnud sellele. Tahaks näha meest kes poole tunni jooksul 10 korda ainult palli saab. Kui mees palli ei saa sis peab sellest järeldused tegema ja aru saama et kui ei avane ei saa ka palli. Loogiline minuarust.
    Pallikaotused eelmises liigamängus oli 100% selle süü et taoti pikk ette ja õhuvõitluses meil pole asja.
    Hetkel on pigem meestel puudus platsinägemisest.
    Igiliikuri vastu teeks ettepaneku teha niiöelda trenn, kus enamus ajast väravast alustaks mängu ikkagi maast ja ehitaks sealt edasi. Pole ju midagi rasket. Kui kaitse avaneb nt nurgalipuni tagasi sis ründajad ei hakka nii kõrgele tulema. Isegi kui tulevad sis saab alati väravavahile tagasi lükata ja ta pika ette panna.
    Kui me edasi pikka taome sis palli kaotusprotsent jääb kindlalt üle 90 prossa ja kui seda ära ei õpi et lükkaks palli maast siis ka tulemust ei tule!!! See on tõde mitte loll jutt

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES