Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1353616263646573113163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 5003
  1. #1241

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Käisin täna siis 32 keskooli väljakul tagumas ja mingitel vendadel oli trenn peal. Küsisin, et palju maksab ja vastus oli: 18eurot tund. Ma ei tea küll palju seal wismaris on, aga ilmselt siin paar korda odavam?

    Pesemisvõimalus on ka koolis olemas, need vennad ütlesid. Tuled pannakse ka põlema. Väljakul on 4 väravat. Parem muru kui wismaris + suurus on veidi rohkem kui pool wismarit või sama.

  2. #1242
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Pelgu statal on üldsegi tasuta pmtl, kuid jah, pesemisvõimalused paraku puuduvad.

    // asukoht pole 32. kk statal just parim - 12km kesklinnast.
    Viimati muudetud fyte poolt : 13.04.11 at 21:24

  3. #1243
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    +1 Ilvesele. Kui juba norm riietus ja pesemisvõimalus ning ei pea põdema et teised satsid palle rotti panevad sis kindlalt sellepoolt

  4. #1244

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    google aadress on vale, õige koht on siin:
    http://mail.32kk.edu.ee/uus/?page_id=280

    ehk siis mustamäel, mustika keskuse lähedal. Sääse ja Siili peatuse juures. Tammsaare - Mustamäe tee ja Sõpruka vahele jääb :) Linnast 10-15min trolli

  5. #1245

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Wismaris on kord vist 38€. 32. tuleks siis 27€(1,5h). Kuna wismaris pesemisvõimalused on nagu nad on ja kui väljak ka kehvem kui 32. keskkoolis lisaks hinna vahele, siis kindlasti poolt, et trennid sinna üle viia. Esialgu siis vast üks trenn ja nii pea kui võimalik ka teine trenn.
    Muru kuskil eelmisel lehal arvutas, et kui 9 trenni kuus ja 2 mängu, siis tuleks 32. keskkoolis kuu eelarve ca 100 euri väiksem.
    Ok tagasi jalkat vaatama.

  6. #1246

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Alati võib proovida kaubelda ka :) kuigi võimalik et linn on kehtestanud mingid stamp hinnad koolidele

  7. #1247
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Mina ei poolda seda! 32 kooli minu jaoks igatemoodi liiga kaugel.

  8. #1248
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    soouni kaua wismarisse liigud? ja kaua kalevisse?

  9. #1249
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Mulle sobib pmst iga koht. Kui vaja, saan lihtsalt veidi varem liikuma hakata. Okei, Maarjamäele või kuskile Piritasse oleks pisut tülikas koguaeg.

    Teisipäevasest trennist: kuna mäng on reedel, on üsna pikk aeg taastumiseks ja proovin tempo pisut kõrgemaks ajada paari ülesandega.

  10. #1250
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    20 minutit liigun mõlemasse täpselt. vaatasin just sõiduplaani tallinna oma ja sealt umbes arvutasin uurisin välja et kuluks kui palju aega reaalselt. Väljun kodust 5.35 lähen 5.42 bussipeale sõidan taksoparki jõuan 5.46 kohale jalutan taksoparki ootan 16 minuti istun mingisse taksobussi 06.03 jõuan kallastesse 6.18 sealt edasi kõnnin kooliplatsile kuskil 8minutit. seega kokku kulub kuskil 52 minutit circa et jõuaks kohale praeguse 20 asemel plus on lisa kulud bussi piletite näol mis mul täielikult puudub praegu.

    ma ei tea kas see on kõige lühem või parem tee, kui eksin siis öelge parem ise virmalise bussipeatus tehnika tänaval ja siis kallaste mis on lähim selle kohale platsile seal.

  11. #1251

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Souni, sa räägid 32kesskooli omast?
    See aadress mida google pakub on vale, google arvab, et see asub kiilis, tegelikult asub ta kiili tänaval tallinnas, mustamäel

  12. #1252

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun


  13. #1253
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    minule kui lasnamäe vennale ei meeldiks trippida 32 kk juurde. aga kui üldsus nii otsustab, mis seal ikka. koju peaks ikka jõudma pärast trenni

  14. #1254

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    20 minutit liigun mõlemasse täpselt. vaatasin just sõiduplaani tallinna oma ja sealt umbes arvutasin uurisin välja et kuluks kui palju aega reaalselt. Väljun kodust 5.35 lähen 5.42 bussipeale sõidan taksoparki jõuan 5.46 kohale jalutan taksoparki ootan 16 minuti istun mingisse taksobussi 06.03 jõuan kallastesse 6.18 sealt edasi kõnnin kooliplatsile kuskil 8minutit. seega kokku kulub kuskil 52 minutit circa et jõuaks kohale praeguse 20 asemel plus on lisa kulud bussi piletite näol mis mul täielikult puudub praegu.

    ma ei tea kas see on kõige lühem või parem tee, kui eksin siis öelge parem ise virmalise bussipeatus tehnika tänaval ja siis kallaste mis on lähim selle kohale platsile seal.
    Ei tea kust taksoparki sõidad, aga suure tõenäosusega sõidab see ka Siili peatusesse (kui ei, lähed 1,5min koskla peatusesse peatusesse ning istud ükskõik, mis trolli peale (nr. 2,3,4 ja 9 sõidavad. kolm peatust, 4-5min), Siili peatusest kõnnid ka 4-5min ja oledki kohal.

  15. #1255
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Putka küll ma tahtsin kuskile tabasallu sõita ennem. Google mapsis on aadressi nimeks Parmu 10 kui keegi otsib kohta.
    Aga ma siiamaani ütlen et mulle meeldib wismari rohkem.

  16. #1256

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kui sulle ei meeldi harjutused, kus keskmiselt 15 sekundiga kaotatakse pall ära, siis guess what, liigas me kaotame palli ära keskmiselt kümne sekundiga ja ilma harjutusteta see jääbki nii olema.
    Täpselt nii ongi. Minumeelest päris asjalik harjutus oli, lihtsalt laadaks läks ära. Ma ei suutnud tuvastada ka olukordi, kus ründajad oleks omavahel läbi arutanud, kuidas keegi täpselt jookseb, kuhu söötu annab jne. Päris mäng ongi selline, et on üks võimalus ja kui selle pekki keerad, siis nii jääbki. Harjutuses tuli mõnikümmend sekundit oodata ja sai jälle proovida. Ja kaitsele tuli rünnak rünnaku järel nagu päris mängus (meie taseme puhul). Ainult väravavaht ei saanud piisavalt praktikat.

    Kvadraadi kohta ütleks nii, et mängus puudub tempo ja distsipliin. Võetakse enamasti kuidagi loiult, "äärtel" olevad mehed väga palju ei liigu, pall käib üle joone jne. Tegelt selle harjutuse mõte ongi "äärtel" või ka keskel liikuda ja pakkuda, et saaks söötu mängida. Kiired petted, kiire kehaga katmine jms.

    Muru on väga kõva töö teinud ja üldiselt jääb see märkamata. Võibolla oleks ka mõistlik MTÜ juhatus selliselt kokku panna, et üks vend vastutab spordi poole eest, üks finantsi eest ja esimees vaatab, et kõik üldises plaanis sujuks. Treeneri roll, ükskõik millisel kujul, oleks spordijuhi vastutusalas. Sõltub muidugi, kes kui palju lisakohustusi on nõus endale võtma (Muru arvelt). Väike copy-paste eelmise klubi kogemusest.

    Kui juba käibetõdedeks läks, siis päris suvalisest treenerist abi ei ole (eriti mängija sobivuse ja positsioneerimise määramisel). Parem juba mängijate endi intuitsioon ja tahe, kui vähese kogemusega treener, kes võib pingeid tekitada ja keda on kõige lihtsam kehvas tulemuses süüdistada. Pealegi, kogemus ja autoriteet käivad üldiselt käsikäes. See on mu isiklik arvamus (seni on mul treeneritega vedanud ka).

  17. #1257

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Pooldan ka seda,et teha pigem rohkem harjutusi,aga siis neid,kus kõik saavad intensiivselt sellest osa võtta.Umbes 30 minutit puhast mängu trenni lõpus oleks ok.Esimesest mängust oli näha,et värava alt lahti mäng oli suht masendav.Suoni pani palli ääre kaitsele oma kasti nurka ja sealt alates oli persses.Minu meelest olid koguaeg keskpoolikud liiga ees,kui palli lahti mängiti.Keskpoolik võib tulla ka enda trahvi kasti äärele ja sealt seda palli liigutama hakata.
    Yks kõige suuremaid muresid minumeelest on see,et isegi siis kui teeme trenni lõpu poole mängu,siis pooled vennad ei avane yldse,ei otsi kohti,kus oma kaaslasel oleks hea sööta või siis oleks vaba tsoon.Ma vahepeal olin haige ja ei käind trennis,aga niipalju kui mina käind olen,me pole teind yhtegi sellist tsooni või avanemis harjutust trennis.

  18. #1258

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Jah, see harjutus mis mul plaanis oli, oli pm vabanemis ja söödu harjutus ja oleks tagantjärgi võinud pundi kaheks jagada ja seda harjutust kahel erineval platsipoolel teha. Kasvõi esimene tutvus teha selle harjutusega, et siis tulevikus juba ladusamalt läheks.
    Ja mis eelmisest trennist silma jäi oli, et raunzi, fyte meeskond(võin ka eksida meeskonna suhtes), kes ennem oma viimast vahetust istus platsi ääres maas ja ootas, kuigi oli jutt, et tehakse kvadraati.

    32. keskkooli poole pealt ka paar küsimust: kas see 18 euri on poole platsi hind või terve?
    Kas terve platsi suurus on sama, mis wismari pool?
    Uurisin ühisgümnaasiumi(pärnu mnt. viadukti juures) hindu ja seal oli poole väljaku hind 18 ja terve 36-38 ei mäleta täpselt. Platsi suurust ei tea.

  19. #1259

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

    Ise ka Lasnast, seega mulle ka väga ei meeldi asukoha poolest 32. kk staadion, aga kuna audiobooke kuulates läheb aeg kiirelt, siis pole väga hullu. Ilves, pane järgmiseks neljapäevaks aeg kinni. Võiks olla 19.00.-20.30. Esialgu üheks korraks, et olukord üle vaadata, kui peaks sobima, võib ka edaspidi seal teha.

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    +1 Ilvesele. Kui ... ei pea põdema et teised satsid palle rotti panevad sis kindlalt sellepoolt
    Ära vaata seda kui ohtu vaid kui võimalust :D (halb nali of the year)

  20. #1260

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES