Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 65, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1555636465666775115165 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 5003
  1. #1281

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Käisin ka teie mängu natuke vaatamas, kuna oli vaja Kalevis olla täna ja aint üks normal rünnak tuli teil välja esimene poolaeg.

    Keegi(raunz?) andis sellele väledale Ilvesele(vist oli tema) nr 30le palli, kuid ta tegi vale otsuse ja ei julenud kohe väravale minna.

    See kes iganes selle palli sinna andis jagas mängu, kuid tehnika polnd kõige parem.

    Ma olen küll teie konkurent, kuid ma soovitan teile selgelt kasutada viite poolikut ja vastaste ruumi kesktsoonis vähendada siis ei jõua ka pall nii kiirest ja tihti teie kasti.

  2. #1282
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Poleks ma kaitsesse läinud oleks hävitustöö suurem olnud(minunägemuselt). Kas sa ei julge seda tunnistada või mis probleem on aga kaitse vahetus oli väga suur miinus. Sa võid ju öelda et mina keerasin sitta aga eks ma järgmine kord vaatan kuidas meil võrk täis toatakse ja 15 väravat ära sahistatakse. Pigem on asi selles et alati peab sul õigus olema, aga selleks et meeskond areneks tuleks ka enda vigu ja teiste nõuandeid kuulda võtta. Eriti hea oleks suurema rahvaga see läbi arutada mitte kohe enda otsustada võtta.
    Nagu nt see et mäng pidi pühapäev olema ja niipalju kui kuulsin tuli sulle kõne et teeme laup ja olid nõus. Arvesta sellega et teistel on ka oma elu ja nad on juba plaanid ette teinud kui selline suurem püha-nädalavahetus tekib.
    Usun et suudad midagi jälle tarka öelda mis ma valesti tegin. Ma kuulan...

  3. #1283
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Kui ma kohale tulen ja vahetusi piisavalt siis ma võin samas ühe mängu kõrvalt vaadata, juhul kui ma võin positsioonid paika panna ja mehed mängivad seda positsiooni mis ma kokku panen. Usun et suuda seisu jalgpalli tulemuse vääriliseks jätta.
    Ma võin ju lühike olla aga see ei tähenda et mul pole kogemust et üritad siin tarka panna et minupärast mäng lagunes. Ole reaalne- esimene hooaeg ja algus; see peab olemama aeg kui proovida mehi erinevates positsioonides ning leida neile sobiv koht, mitte nühkida ühte sama väljakuosa mis paljud äkki jätabki varju.

  4. #1284

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Mõnna, laske edasi :D

  5. #1285

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Võtame veidi rahulikumalt. Seda ei öelnud ainult mina, et kaitsjate liigutamine oli viga, sellega nõustusid pea kõik, ka sina kaasa arvatud. Ma ei tahtnud öelda, et sina ei tule kaitses toime (kuigi umbes nii siiski ütlesin), vaid pigem seda, et need mängijad, kelle sa ära liigutasid ei oska nii hästi neid uusi positsioone mängida.

    Enda arust üritan teiste nõuandeid kuulda võtta, kindlasti ei õnnestu mul kõike kasutada, aga vähemalt üritan kuulda võtta küll. Mingit õigust ma väga taga ei aja, aga kuna mina olen selle klubi vedaja ja olen enda aega klubi arendamiseks selle alla matnud kordades rohkem kui kõik teised kokku, siis eeldatavasti on mul siiski õigus ka enda arvamust avaldada. Ja enda vigade tunnistamisega mul enda arust väga probleeme pole.

    Edit: Mu eelmine post oli lihtsalt standard mängujärgne sõim, teeme nii, et keegi sellest midagi isiklikku välja ei loe, sest seal midagi isiklikku kaugeltki ei olnudki, onju?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 15.04.11 at 23:47

  6. #1286

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Edit: Mu eelmine post oli lihtsalt standard mängujärgne sõim, teeme nii, et keegi sellest midagi isiklikku välja ei loe, sest seal midagi isiklikku kaugeltki ei olnudki, onju?
    Löön ka kampa.
    Disclaimer: pole ühtegi teie mängu näinud, pole seda teemat lugenud ning pole ka jalkahuviline. Ühesõnaga ei midagi isiklikku mitte kellegi suunal (polegi seda, kelle pihta tulistada), kuid kui pahaks tahate panna, siis ainult offtopicu pärast.

    "Küll on sant mängija!" Mõtleb endamisi pealtvaataja. "Sellist mängijat pole ma kunagi näinud. Päris sülitaks kohe talle selle eest vastu vahtimist! Parem ära inimesele süüa anna, aga palli pead sa söötma, sellepärast, et kaasmängija armastab söötu. See on tema ihutoidus: mis on meile näituseks võidud, seda on temale söödud, söödud on tema peatoidus."

    Ka kaasmängijad ei paistnud mängijast head mõtlevat: mitte ainult ründaja ja kaitsja, vaid isegi keskkaitsja oli tujust ära. Olgugi, et temale said osaks alati halvemad söödud ja kaitse ei puistanud neid talle ette muidu, kui oli enne öelnud: "Eh, va lontrus!", kuid need oli siiski söödud, aga mitte lihtsad juhupallid; ta võttis neid vastu mõnuga ja sageli pistis oma pika jala kaaslaste söötudele vahele, et maitsata, missugune pall neil on, eriti kui kaptenit ei olnud mängus; aga nüüd paljalt juhupallid... see ei kõlba! Keegi polnud rahul.

    Ah, teie, igavased kaabakad; ma ju hüüdsin teile valju häälega; lööge, pimeloomad, väravaid! Olete te lakku täis või?

  7. #1287
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Nii võib lausa meie satsist raamatu kirjutada :D

  8. #1288

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    salamadner, päris peen :D

    Praeguse seisuga ise olen järgmised 1-2 nädalat out. Loodetavasti asi tõsisem pole ja mõra pole, ei ole veel viitsinud traumapunktist läbi käia.

  9. #1289

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Selgunud on meie Väikeste karika mängu aeg: Kolmapäev, 11.mai, kell 20.30 Tallinna JK Legion II – FC Pokkeriprod, Wismari staadion

    Mairo, lükka pildid ka üles kuhugi!

  10. #1290

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    mul feiskarit pole,aga ma saadan sulle varsti millalgi meilile.Kui levitama hakkad,kysi hinda:D:D

  11. #1291

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Pildid meie satsist ja varustusest:

    ( Click to show/hide )


    Panin meie mängude teema esimesse posti ja FB'sse ka pildid üles

  12. #1292
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Mõtlesin, et kuna meil hetkel 1 trenn nädalas siis peaks tegema kohustuseks, et teise korra eest lähme vaatama mõne kõrgema liiga mängu, ehk siis igalmehel ülesanne jälgida oma positsiooni mehe tegemisi ja saame arutada üheskoos olles läbi nii taktikat kui õiglast liikumist. Nt on 2 liiga mäng 22.04.2011 kell 20.30 Kalevi kunstmurul JK kalev 2 vs FC Infonet 2.
    Aeg pole võibolla kõige parem aga pakun sellise variandi välja. Hetkel kuskilt paremat pakkumist ei leidnud jalgpall.ee lehelt. Ainuke kes tahab siis kohe 40 minuti pärast 17:00 algab Wismari staadionil 1 liiga mäng JK Tallinna Kalev vs Tallinna JK Legion.
    Ise sinna kahjuks ei jõua aga plaanin reedel küll mängu vaatama minna.

  13. #1293

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Soouni,hea idee!

    Mõtsin ise sellist värki,et kui kellelgi mingi korralik videokaamera on,võiks j2rgmisel kodumängul meie tegemisi sealt puki otsast filmida.Hiljem oleks kasulik tagant järgi analyysida.

  14. #1294
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Kusjuures meie mäng Igiliikuri vastu filmiti üles ju kui ma ei eksi. Peaks igiliikuri poiste käest uurima äkki on võimalik saada seda isegi!

  15. #1295
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    Hand history rewiew on kindlasti kasuks ja usun, et kui seda teha siis winrate tõuseb ka varsti.

  16. #1296

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 16.00 @ Sportland Ar

    Just helistati TJK Legionist ja paluti väikeste karika mänguaega muuta. Praegune on kolmapäev 11.04 kell 20.30., aga tahetakse uut aega kolmapäev 04.04. kell 18.00. Kui kellelgi sellega probleeme ei ole, siis tulen TJK'le vastu ja teeme nende soovitud päeval.

    Btw, meie MTÜ on juba eilsest olemas, aga ma ei tea, kas sellel pangaarve on ka olemas. Enda nime all Swedis igatahes ei näidanud. Dunno, kas pean pangas kohal käima või on mingi võimalus ka MTÜ'le teha netis pangaarve, teab keegi? Saatsin sama küsimuse ka õigesse kohta.

    Samuti küsisin Eero käest, et ehk on võimalik üles laadida ja jagada meie omavahelise mängu videot, loodetavasti vastab millalgi ja positiivselt.

  17. #1297

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 16.00 @ Sportland Ar

    Sa ikka räägid 05. ehk siis mai kuust,mitte aprillist?

  18. #1298

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 16.00 @ Sportland Ar

    Ikka maist jah, sry, minevikku ei saa enam väga planeerida jah :D

  19. #1299

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 16.00 @ Sportland Ar

    Nädala sees pole mul vahet,mis kolmapäeval mäng on.Vb ainult tööinimestel läheb kiireks,kui kell 18.00 mäng hakkab(saabki ära kysida:D)

  20. #1300
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 16.00 @ Sportland Ar

    ma 4ndal ei saa. mtü osas andsin sulle vastuse muru

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES