Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117167 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 5003
  1. #1321

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

    Saatsin Flop FM'ile väljakutse mänguks, kuhu lisasin ka sidebeti, et võidame neid vähemalt viie väravaga (obv tagasihoidlikult pakutud) :D, nende vastus:

    "Tsau,Unustasime saates vist vastata väljakutsele. Meil see väike mure, et ei tea v hästi kuidas seda palli heitma peab ja mis suunas jooksma, et rohkem punkte saaks. Aga muidu täitsa arvestatav väljakutse. Kui sidebeti summast jätkub Manchester Unitedi palkamiseks, siis diil."

    Ma ei saagi nüüd aru, kas nad on nõus mängima või ei, pigem vist mitte? Mis juttu neile edasi ajada? :D

  2. #1322
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

    Ma võin lisada neile vürtsi. Kutsuvad mind pidevalt saatesse, ma ei ole viitsinud minna ja võite teha diili, et kui nad tulevad mängima ja võidavad siis ma olen saates, kui ei siis ma ei tule never :)

  3. #1323

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

    Tuletan kõigile meelde, et makske trenniraha ära!!! Meil on selle kuu arve veel maksmata, kuna pole pappi koos veel, 476 on vaja, arvel on 400 (millest 105 oli varasemast). Käesoleva kuumakse suurus on €30, kui kõik 22 oleks maksnud peaks olema arvel juba €660 aga tegelikkuses on alla pooled maksnud. Ärge jätke maksmist viimasele hetkele, sest meie klubil on hetkel niigi sitt seis rahaliselt!

    Edit: saatsin ka Flop FM'ile uue kutse tantsule.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 27.04.11 at 19:36

  4. #1324
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

    Panen kohe kahe eralditrenni rahad teele - täitsa ära ununes krt! Kui pühapäeval liigamängus terveks jään, kannan mais ka kuutasu juba. Pole kahju Muru uute tossude jaoks toetust anda.

  5. #1325

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

    Ma mõtlesin, et peaks asju ikka õigete asjadega nimetama ja muutsin meie MTÜ põhikirja. Nüüd on meie tegevusalaks määratud FC Pokkeriprod arengu arendamine (jah, just nii lamp :D) ja Murule ketside ostmine. Kui kellelgi peaks tekkima küsimusi või kahtlusi sellega seoses, siis tegin seda ikka seetõttu:

    ( Click to show/hide )

  6. #1326

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

    Tegelikult on asi naljast väga faking kaugel, kande kuumaks ära. Wismarist juba helistati mulle. Piinlik on juba. Nii ikka ei saa, et kohal käiakse ja trennimaksu ei maksta või lükatakse nii viimasele hetkele kui saab. Mul hektel endal vaba raha väga arvel ei ole (starsi cashout venib), muidu kannaks kasvõi enda jagu paar kuud ette, olen varemgi nii teinud korduvalt. Kui kui kellelgi võimalus, palun kanda kasvõi järgmise kuu raha ära (ja panna siis selgitusse, et mai eest).
    Viimati muudetud muruntau poolt : 28.04.11 at 12:15

  7. #1327

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng pühap 14.30 @ Kalevi kuns

    Hei! Sain just kõne Indrek Schwedel't, Jalka ajakirjanikult, tahtis intekat meie võistkonna tegemiste kohta. Ei näinud väga põhjust ära öelda. Seega homme juba saan kokku temaga ja meist tuleb 1lk artikkel juuni Jalkasse. Midagi väga erilist ei tule sinna, suht standard, et kust idee tuli, kuidas nime saime, kuidas esimesed muljed liigast jne. Kui kellelgi on veel ideid, mida neile rääkida võiks, siis tulistage!

  8. #1328

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Räägi minust kah :D :D Luuavars:D

  9. #1329

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Uus kuu ja uued maksed vaja sooritada. See kuu on kah €30. Tehke ülekannetega palun, ei viitsi ise väga sulaga jännata ja nii on lihtsam kontrollida kah, kes millal maksnud on. Ja edaspidi teeb nii, et maksedistsipliini hakkab ka arvesse võtma platsile panekul, et ikka põhjus-tagajärg seos maksmise ja klubi olukorra vahel neile kohale jõuaks, kes kõike viimasele hetkele jätavad.

    Ja veel üks asi, peaks kusagil Viimsi mängu video ära vaatama. On kellelgi mingit kohta välja pakkuda? Või mis näiteks mõni väiksem konverentsisaal kusagil kesklinna kandis maksta võiks 2-4h? Peab veidi ikka analüüsima kah enda mängu, eeldaks mängu vaatamisest ka korralikku osavõttu!

  10. #1330

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    äkki kellelgi on jõhker villa ja kodukino:D

  11. #1331

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Väike mõtteteema sulle madis - kui me ei hakka tegema 2x nädalas trenni siis jäädaksegi meist liigas üle sõitma kuna selle kradi ühe trenniga ei saa sittagi tehtud. Ja kui aus olla siis neli korda kuus trenn ja maksta 30 € selle eest on väga urood, aga noh see vaid minu arvamus.

  12. #1332
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Eks need ole ka standard Tallinna hinnad. Isiklikult igaüks võiks paar korda nädalas individuaalselt jooksmas või palli tagumas käia (nt nagu mina:D). See ei paranda küll meeskonna mängulist kokkumängu, ent vähemalt hoiab vormi, vastupidavust.

  13. #1333

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Eks need ole ka standard Tallinna hinnad. Isiklikult igaüks võiks paar korda nädalas individuaalselt jooksmas või palli tagumas käia (nt nagu mina:D). See ei paranda küll meeskonna mängulist kokkumängu, ent vähemalt hoiab vormi, vastupidavust.
    Võib ka kodus kuivatrenni teha näiteks PES-iga:D

  14. #1334
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Üldiselt saaks teise trenni mahutada ju nii nädalasse, kui see toimub Pelgu kooli statal, kus minu teada ei pea midagi maksma. Karu meie trennist oli vist sealse kooli vilistlane, nii et ta saab asja lähemalt uurida.

  15. #1335

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Tsitaat Algselt postitas Reix Vaata postitust
    Väike mõtteteema sulle madis - kui me ei hakka tegema 2x nädalas trenni siis jäädaksegi meist liigas üle sõitma kuna selle kradi ühe trenniga ei saa sittagi tehtud. Ja kui aus olla siis neli korda kuus trenn ja maksta 30 € selle eest on väga urood, aga noh see vaid minu arvamus.
    Tegelikult saaks ka €25 teha kuus 8-9 trenni + 4 mängu, aga see eeldaks, et kõik käivad ja maksavad õigel ajal täisraha, mis paraku ei ole keiss. Reaalsuses on tilkunud raha 16-18 mängijalt ja sedagi alles viimasel ajal, varem veelgi vähemalt. Kui ära ei maksta, siis paraku ei saa trenne juurde võtta. Nt teie sõber pole minu teada veel midagi maksnud ja üldse pole eelmisel kuul liitunutelt ma midagi saanud. Ajage uued ka käima ja maksma, siis saab ka trenni teha rohkem. Järgmisest nädalast meil suure tõenäosusega tuleb jälle teine trenn kah, saatsin hommikul meili ära. Ja see €30 on hetkel justnimelt seetõttu, et lappida osade maksmata jäetud auke, pole mind väga mõtet süüdistada ma olen ise niigi rohkem plekkinud, enda aega selle võistkonna peale meeletult kulutanud ja tänutäheks kostitatakse mind võlgadega (MTÜ ja trenn on minu nimel). Kui arvad, et saad odavamalt rohkem trenne, siis lase käia, võta juhtimine üle.

    +1 Raunszi jutule, et käige kah jooksmas, ise käin peaaegu iga trennivaba päev jooksmas.

    Ja selle pelgu stata kohta, uurige ise ka midagi, ei pea nii olema, et midagi liigub alles siis kui mina liigutan, Pelgu kooli juttu on aetud mitu kuud. Selle asemel, et sellest ainult rääkida võtke asi kätte ja tehke lihtsalt ära, ma ei taha-viitsi ka kõike ise teha.

  16. #1336

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Järelikult tuleb teha nii, et need kes ei ole maksnud ei ole ka trenni oodatud. Maksuvaba rahvas võib kodus nina nokkida mitte teiste kulul trenni ronida.

    Mis minu sõbrasse puutub siis tema hetkel trennis käima ei hakka, seega ei maksa ka raha :D, kui hakkab trennis käima siis maksab ka raha :D lihtne!

  17. #1337

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Muidu on mingi variant neile, kes niisama juure tahavad trenni teha ka võimalus kolmapäeviti Schnellil teha (Wismarist alla km Balti jaama poole). Selline kiri siis:

    "On võimalus mängida Schnelli statal kolmapäeviti kell 19:00, terve väljak, s.t suur raam. Meid on präegu hm, umbes ~15 ma pakun, nii et vaja mingi 4-5 veel. Kui on teil soovi, siis räägi Pokkeri poistega, äkki keegi tahab ja sina ka ofc. :)
    Riietusruum, saab pesta jne.
    mingi ~15 eur. kuus/ kord nädalas."

    See ei ole midagi poolkohustuslikku, lihtsalt võimalus veidi lisa treenida, kui keegi peaks viitsima.


    Edit: õnneks tuli meelde ka Anžile helistada, nad tulevad rohelises. Nii et pole probleemi sellega.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.05.11 at 12:19

  18. #1338

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    TJK Legion 14 - 1 FC Pokkeriprod

    Mängu kokkuvõte siin
    http://www.facebook.com/notes/fc-pok...29496313792222

    Selleks korraks siis üllatuslikult lõppes meie teekond Väikeste Karikas juba teises ringis. Kes seda oleks oodanud?

  19. #1339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Järgmine kord võiks teha muu hulgas ka sellist harjutust, et 3 mängijat moodustavad kolmnurga külgedega 15m ja siis peavad üksteisele õhust söötma, järgmine peab kiirelt vastu võtma ja edasi söötma. Sööt ja vastuvõtt peab palju kiiremalt toimima. Ja pärast seda sama asi maast söötudega.

    See kuu on meil ka kaks trenni neljapäeviti Wismaris, 12.05. kell 21.00. ja 26.05. kell 20.00.

    Samuti ootaks vabatahtlikke järgmiste trennide ettenäitajateks. Veeretas on järgmine teisipäev, kes on järgmine neljapäev? Võib kasutada ka samu juba tehtud harjutusi.

  20. #1340
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Veeretas on järgmine teisipäev, kes on järgmine neljapäev?
    Võin olla.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES