Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2060686970717280120170 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 5003
  1. #1381

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Kiiret paranemist, Kardpleier!

    Ega kellelgi meist ei ununenud püksid trenni? Ma võtsin sealt, kus meie omad istusid ühed kaasa. Selline hallikate ja mustade triipudega oli. Tavapüksid, mitte trennikad. Kui keegi omaks ei tunnista viin neljapäeval tagasi.

    Btw, neljapäev siis 20.00 trenn ja pühap 14.30 mäng peale mida Joosepi juures tsill-grill.

  2. #1382

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    :/
    Kuidas see juhtus üldse?
    kukkusin sitasti peale veeretase bodychecki, standard situatsioon iseenesest.unluck

  3. #1383

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Kiiret paranemist.

  4. #1384

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Oleks jälle vaja trennide ettenäitajaid. Leidub vabatahtlikke? Kui keegi teine tänast ei taha enda peale võtta võin ise midagi ette näidata, aga tõenäoliselt tuleks siis paar küllaltki standard harjutust.

    Peaks kuidagi automaatsemaks ka selle süsteemi tegema, et oleks kogu aeg keegi olemas trenni ette näitamas. Umbes nii, et näiteks neli kutti annavad vaheldumisi trenne kindla graafiku alusel ja kui keegi neist ei saa tulla, siis on ta enda kohustus keegi asemele leida. Muidu lihtsalt võib see süsteem ära vajuda. Ei pea mingeid väga fäänsisi harjutusi tegema, võib kasutada juba juba tehtud harjutusi aga iga kord võiks 1-2 uut harjutust ka olla. Kes oleks vabatahtlikud? Võin ise üks olla.

  5. #1385
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Ma võib ka olla üks, kes katsub ette mõelda harjutusi.

    Täna ma kahjuks trenni tulla ei saa.

    Kuidas me teeme pühapäeval, kas lepime kokku kes mida ostab. Või koguks x summa raha kõigilt ja siis paar meest ostaks asjad või siis peale mängu läheks ostaks asjad ja hakkaks grillima ja mängu vaatama. Katsuge see igiliikuri mängu dvd kaasa haarata.

  6. #1386

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Võin ka täna mõned harjutused ette näidata.

  7. #1387
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Kui pühap ühte tükki jään sis teisip võin läbi viia trenni. Eile liigutasin palli ka juba, veel minimaalselt jalg annab tunda aga korraliku soojakstegemisega olen abis pühapäeval

  8. #1388

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Paneme paika enda suve trennid. Kui paljud meist oleksid trenniskäijad ajavahemikul 28.06 (teisip) kuni 07.07. (neljap)? Selles suhtes, et peale jaani hakkab liigapuhkus ja paljud meistki on ära, et äkki võtaks ka võistkonnaga väikse puhkuse ja raviks vanu vigastusi? Meie viimane mäng on 15.06 (kolmap) võõrsil JK Looga ja esimene 24.07. FC Levadiaga III'ga,.

    Et kas teha pakutud vahemikul nädalas üks kord trenni või jätta üldse ära? Kui jätaks ära, hakkaksid trennid taas kaks nädalat enne esimest mängu, jõuab vormi küll. Ma usun, et väike paus võib kasuks tulla. Mis arvate?

  9. #1389
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Üks trenn võiks olla mu meelest ikka - tõsine plaan terveks saada lähiajal :D.

  10. #1390

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Njah, peale mängu grillil peab võimaliku pausi kohta veel üle küsima, üks vastus ei ole kindlasti piisav. Teinekord paluks veidi rohkem tagasisidet, muidu on võimatu planeerida, kui keegi enda plaane ei avalikusta!

    Btw, Eestis on vähemalt üks võistkond, kellel on hetkel praeguse seisuga veel kehvem sisse lastud väravate arv kui meil: III Lõunas Navi vutiselts, 6 mängu ja 34 väravat sisse lastud (vs meie 33). Siiski on nad ise ka võitnud ühe mängu ja ise löönud juba 9 väravat.

  11. #1391
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Eks seda info jagamist on meil jah vähe.

    homne grill siis sõltub 100% ilmast. Eks siis platsi ääres lepib kokku.

  12. #1392
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    mis ilmast. teeme rõdul. mida ma siis rääkisin eelmine trenn?

  13. #1393
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ups unustasin ära selle teema vahepeal. Aga teeme ära, toetan €200 'ga, minu nime ei ole vaja kuskile särgile vms kirjutada. Kes selle FC PokkeriProde eestvedaja on ja mille jaoks see €200 läheks täpsemalt? Andke teada ja PM-i mulle oma nimi ja pangakonto :)
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...6ll-2011/page5

    :)

  14. #1394
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    nice. arveldusandmed esimeses postis olemas, aga las enne muru vastab, kas me saame annetusi ikka tulumaksuvabalt või on mingi nõks sees.

  15. #1395

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Codecci, praegu ~95% meie kuludest on staadioni üür trenniks ja mängudeks, vahest lisandub varustuse ost ja sõidud välimängudele. Varem on olnud kohal käimisega ja seega ka maksmisega väikseid probleeme, mistõttu on meil ~200-300 euri miinust kogunenud. Sinu annetus oleks väga suureks abiks meile!

    Meie arve on:
    MTÜ FC Pokkeriprod
    221052210863

    Ma ei ole väga kurssi end viinud MTÜ teemaga, seega ei oska Niki välja toodud punkti kommenteerida. Oleks kindlam, kui paned ülekande selgitusse FC Pokkeriprod osavõtumaks. Eks see väike jokk teema ole, aitaks meil lihtsalt veidi jamamist ära hoida järgmine aasta maksuametiga suheldes. Ega sinu jaoks vist väga vahet pole, mis seal kirjas on, me jääme ikka hea sõnaga meenutama su toetust :)

  16. #1396
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    krt mul ka teist päeva juba parem jalg valutab. täna jätan igaks juhuks trenni vahele

  17. #1397
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tegime Vapsikuga diili - kui ta juulis starsis kasvõi ühe käe HU laudades mängib, saab Pokkeriprode jalgpalliklubi $150 annetuse temalt. Hoidkem silmad, kõrvad lahti ja Codecci kõrval teine suurspoinsir leitud!

  18. #1398
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Kes täna trennis harjutusi välja mõtleb ja ette näitab?

    Kui vaja võin vaikselt mõtlema hakata.
    Hea oleks juba teada, kes järgmisel mängul kindlasi kohal on. Saaks hakata analüüsima, et millist koosseisu teha, sest lõkke ääres käidi välja igasuguseid kooseise, mida peaks proovima.

    Kõike paremat teile päikselisest Maardust

    Joosep

  19. #1399

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Joss, näita ise jah täna ette. Pühapäevase koosseisu kohta, tegin FB'sse mängu evendi ära ja saatsin kutsed, loodetavasti saab neljapäeval juba väikse plaani ära teha.

    Ja veel meie suvepäevade/jalkalaagri teema. Nii Niki kui Mell pakkusid enda maakohta välja, (kuigi Nikiga me päris suvepäevade mõõtu üritusest ei rääkinud), viitsite mõlemad tutvustage lühidalt sealseid olusid. Kuna liigapuhkus enam kaugel ei ole, peaks juba ära otsustama ja kuupäeva(d) paika panema. Mis aeg tuleks kõne alla?

  20. #1400
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    ma pühap ei tule. ma küll ei teaks, et me päris suvepäevade mõõtu rääkisime :D.
    mul on asukoht hea (kiisa, tln ca 30 km) , aga maja on poolvalmis, ehitusjärgus. 10 matsi mahutab ära, aga jalkat seal küll kuskil pole mängida

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES