Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 71, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2161697071727381121171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 5003
  1. #1401

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Suvepäevadest rääkisime jah pärast sinu lahkumist lõkke ääres. Tegelikult ideel on jumet ja võiks täitsa ära teha. Päris jalkaplatsi ehk vaja pole, niisama mingil murulapil veits togida ja joosta oleks juba täitsa okei. Võib ka vabalt telgis ööbida, mul on 6-8 inimese telk olemas.

  2. #1402
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Krt täna üks üritus ja comeback-trenni lükkub jälle edasi. Kas neljapäeval 20.00 trenn nagu aru saan? Hetke seisuga oleksin neljap. trennis ja pühap. mängul kohal.

  3. #1403

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Jep, neljap 20.00.

  4. #1404

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Sain just kirja, et Karikavõistluste avaringi loosimine on 15 juuni kell 12.00. Jalkaliidus. Loodetavasti saame mõne meistriliiga satsi vastu, oleks päris äge!

  5. #1405
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Kui tuleb Flora saame äkki mängida A Le Coqi staadionil, tuleks Levadia mängiksime võibolla Kadrioru staadionil, tuleb Tammeka saame mängida värskelt remonditud ja väga heal Tammeka staadionil, saaksime vastaseks Narva Transi, siis on suur tõenäosus võta, kuna Transi mehed panustavad meie võidule ;-)

  6. #1406
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    krt düsgraafik olen. Transi vastu on võitu loota!

  7. #1407

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Hakkame selle kuu rahasid maksma, juuni on €25, sest meil on ainult üks kodumäng.

    Btw, ettevalmistusena poolmaratoniks jooksin täna 10km, pärast külm dush. Ehtne saunaelamus + tunne on super :) Soovitan!

  8. #1408
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Kandsin raha üle

  9. #1409
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Codecci, praegu ~95% meie kuludest on staadioni üür trenniks ja mängudeks, vahest lisandub varustuse ost ja sõidud välimängudele. Varem on olnud kohal käimisega ja seega ka maksmisega väikseid probleeme, mistõttu on meil ~200-300 euri miinust kogunenud. Sinu annetus oleks väga suureks abiks meile!

    Meie arve on:
    MTÜ FC Pokkeriprod
    221052210863

    Ma ei ole väga kurssi end viinud MTÜ teemaga, seega ei oska Niki välja toodud punkti kommenteerida. Oleks kindlam, kui paned ülekande selgitusse FC Pokkeriprod osavõtumaks. Eks see väike jokk teema ole, aitaks meil lihtsalt veidi jamamist ära hoida järgmine aasta maksuametiga suheldes. Ega sinu jaoks vist väga vahet pole, mis seal kirjas on, me jääme ikka hea sõnaga meenutama su toetust :)
    Makse on sooritatud!

    gl!

  10. #1410
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    :)

    Muidu eilses trennis need paar uut tüüpi (vb olid varem ka olnud korra?) mängisid päris hästi (ei mõtle seda habemega lühikest venda). Liigamängudes kuluksid marjaks ära, kui osaleda tahavad.

  11. #1411

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Makse on sooritatud!

    gl!
    Suured tänud :)

    Fyte, neist kolmest kaks on huvitatud liigaga liitumisest ja üks mängib ise vist Visaduses (?). Veidi täiendust oleks meil vaja küll, kui nüüd meil Soouni ja Andero lahkuvad.

  12. #1412

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Asi nüüd nii.Mulle helistati täna ja öeldi,et võibolla helistatakse mulle piiri tagant paari päeva jooksul ja kui helistatakse ei saa ma teid kahjuks enam aidata enne pausi lõppu kindlasti.Jube kahju,just hakkas minema vaikselt:D Aga kui kellegil on tööd eestis pakkuda mulle kiiremas korras,siis võin jääda kah:P

  13. #1413
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    Asi nüüd nii.Mulle helistati täna ja öeldi,et võibolla helistatakse mulle piiri tagant paari päeva jooksul ja kui helistatakse ei saa ma teid kahjuks enam aidata enne pausi lõppu kindlasti.Jube kahju,just hakkas minema vaikselt:D Aga kui kellegil on tööd eestis pakkuda mulle kiiremas korras,siis võin jääda kah:P
    Pokkerit mängides täiskohaga saab vast microlimiidiski üle keskmise palga kätte.

  14. #1414

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Jep, küllaltki madalal on võimalik ka rohkem teenida, kui kusagil soomes lihttöö peal. Tasub mõelda seda varianti, eriti kuna juba pokerdajate satsis oled. Mängu õppimine võtab siiski omajagu aega.

    Töö poolest ei usu, et kellelgi siin foorumis niiväga midagi pakkuda oleks, siin enamus töötud ju :D

  15. #1415

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Ma arvan et päris selline pokkeri mängija ma pole et suudaks üüri maksta ja söögi lauale tuua:D.. ma mõtlen palju rohkem sellele,mida ma kaotan,mitte seda mida võin võita:D

  16. #1416
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    Ma arvan et päris selline pokkeri mängija ma pole et suudaks üüri maksta ja söögi lauale tuua:D.. ma mõtlen palju rohkem sellele,mida ma kaotan,mitte seda mida võin võita:D
    No sellise mindsetiga pole loomulikult mõtet alustadagi, aga eks kõik ole tahtmises/viitsimises kinni.

  17. #1417
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Pokkerit mängides täiskohaga saab vast microlimiidiski üle keskmise palga kätte.
    Ei ole see asi päris nii lihtne ka, et ohh, sul pole tööd, hakka pokkerit mängima, saad mikroski üle keskmise palga.
    Hui!

  18. #1418

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    No sellise mindsetiga pole loomulikult mõtet alustadagi, aga eks kõik ole tahtmises/viitsimises kinni.
    No ma olen nagu otseselt pokkerit mänginud ainult seni kaua,kui FC Pokkeriprodega liitusin.(kaua see siis on,max 6 kuud???). Ja üleöö ikka ei saa "üli kõvaks" mängijaks. Palju sul staaši on? Kaua sul aega läks,enne kui said ennast "kõvaks" mängumeheks nimetada? :)

  19. #1419
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tsitaat Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    No ma olen nagu otseselt pokkerit mänginud ainult seni kaua,kui FC Pokkeriprodega liitusin.(kaua see siis on,max 6 kuud???). Ja üleöö ikka ei saa "üli kõvaks" mängijaks. Palju sul staaši on? Kaua sul aega läks,enne kui said ennast "kõvaks" mängumeheks nimetada? :)
    Staaži on kuskil üks aasta (alustasin pmtl nullist siis), ja kõvaks mängumeheks end kindlasti ei nimetaks, enne kui midstakes' ei biidi. Kooli kõrvalt pole suurt volüümi pole teha saanud/viitsinud, kuid parematel kuudel ikka veits üle keskmise palga tulnud.

  20. #1420

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    ma peaks ikka enne natuke harjutama(natuke on vist vähe öeldud:P),kui hakkan oma viimseid krabisevaid asju mängu panema Pole kodu,pole ka netti kus mängida:)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES