Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 82, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3272808182838492132182 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 621 kuni 1 640, kokku 5003
  1. #1621

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.

    Tsitaat Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    Hei. Sain aja Kalevisse. Kohtuniku ja staadioni maksame pooleks ehk siis 45€ per team(staadion 70€+20€ kohtunik).
    Hind on soodne, kuna staadioni omanik on omajope.

    Kas sobib 14.07 kell 20.30 vile?

    Selline kiri siis?..sobib? Muru kiire vastus
    Sobib, võib lukku panna!

    Teise sõpaka kohta nii kindel ei oleks, meil võib tekkida raskusi sõprusmänguks inimeste kokku saamisega väljaspool Tallinna nii suvisel ajal ja kaks sõpakat kolme päeva jooksul eriti hea ei ole. Kuigi Kiiuga tahaks pelada küll ja iseenesest võiks nendega mängu teha ju.

    Edit: Kiiuga võiks orgunnida midagi ülejärgmiseks nädalaks, ma esmaspäeval uurin variante.

  2. #1622

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.

    Eston Villa vs. Fc Pokkeriprod
    14.07 kell 20:30 Kalevis
    meeskond peab maksma kamba peale 45 euri.
    Kes tuleb? :D

  3. #1623
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.

    tavai, rahakott siia ehk ma tulen jap

  4. #1624
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.

    järgmine nädal lõuna-eestis puhkamas, seega ei saa osaleda kahjuks.

  5. #1625

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.

    Teeme nii, et kaotaja maksab yrituse:P

  6. #1626
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Oii seda mängu tahan näha. Pooled sõbrad/tuttavad mängivad seal meeskonnas. Väga keeruliseks läheb teil, võin siseinfi jagada :D
    Siis jube vähe sõpru/tuttavaid sul, kui poole sinu sõpruskonnas ühes jalgpalli tiimis.

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    Teeme nii, et kaotaja maksab yrituse:P
    Ma arvan, et FC Pokkeriprod ei ole veel nii kõva meeskond, et sellist luksust lubada.

  7. #1627
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.

    **** trollid raisk :D

  8. #1628

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Meelis, Wismarist pakuti sõprusmänguks statat €60'ga (Kalev €70), peale seda, kui nad olid pakkunud €90 ja ma ütlesin, et saame Kalevis odavamalt. Hetkel on natuke hilja vbla muuta staadionit, aga kui näed seda kiirelt, siis võiksid pakkuda Eston Villale välja selle variandi. Algusaeg oleks 20.00. või 20.30. Kui ei jõuta reageerida, pole muidugi hullu, teeme Kalevis nagu plaanitud.

    Edit: Ja muidugi üritame kõik ikka tulla mängule, see on viimane tuleproov enne liiga teist poolt. Ma võtan särgid kõik kaasa ja anname peale mängu need Joosepile, kes need kiirelt ära peseb ja printimisse viib.

  9. #1629
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    neljap tulen, täna ei tule - sain mingi rõveda külmetuse nv ja ei taha seda suurendada

  10. #1630

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    juba eelnevalt pakkusin neile wismarit ja mulle vastati nii "See on liigeste surm, wismari ma mõtlen." :D
    Ma kardan et nad tahaksid ikkagi teha kalevis,nii nagu jäi

    Edit: Ja veel küsimus. Mis me Kiiu satsiga teeme?? kas ütlen neile ära või soovib keegi ka enne sügis ringi nendega mängida?

  11. #1631

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Okei, mis seal ikka, jääb nii.

  12. #1632

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    "See on liigeste surm, wismari ma mõtlen."
    Kusjuures nii ongi, peale iga trenni mõtlen, et kuu aega enam ei mängi. Ilmselt on asi mu nõrkades jalgades, aga varsti tuleb sunnitud puhkus sellest statast võtta kohe kindlasti.

    Ehk peaks mõtlema päris muru peal mängimisele? Kas Tallinnas on üldse sellist võimalust amatööridel?

  13. #1633
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Egas see Wismar on küll põlvede surm. Osad kannatavad rohkem osad vähem. Isegi olen hetkel iga Teisip ja Neljap murupeal trenni teinud aga Pärnumaal. Algul põlved valutasid veel aga nüüd juba suht ok. Pikas perspektiivis on hea jalgadele

  14. #1634

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    natuke uurisin ja kadrioru staadionil saaks harjutusväljakul (ca 6800m2; peaväljak on 7500 m2 ) trenni teha 36 euri tund ja 1/2 väljakul 24 euri tund. Mai mäleta mis meil wismaris oli aga võiks kadriorus näiteks 1/2 väljakul ühe proovitrenni teha mingi aeg.

    väike pilt kah http://www.kadriorustaadion.ee/?id=1...=show_in_popup
    Viimati muudetud veeretas poolt : 12.07.11 at 22:09

  15. #1635
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Enne Ambla ja Tapa mängu oleks üx trenn enne hea murul teha sis saaks mehed murutunnetuse kätte.

  16. #1636
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    neljap koguneme 8st kalevis?

  17. #1637

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Homme jah, 19.45-20.00. kogunemine.

    Kadrioru varu harjutusväljakuna varianti sai kevadel uuritud, aga neil oli seal küllaltki tihe ürituste kava peal ja mingisugust regulaarsemat harjutamist seal polnud meil võimalik teha. Mõned üksikud trennid peaksid siiski täitsa võimalikud olema. Enne Ambla ja tapa mängu võiks tõepoolest teha seal paar trenni. Ajakava järgi on meil nendega mängud vastavalt 28.08. ja 11.09., keegi võiks mulle paar nädalat enne neid mänge seda teemat meelde tuletada ja panen seal stata kinni.

    Btw, karikamängude 1/32 ringi loosimine on neljapäev 21.07. kell 12.00.

  18. #1638
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Mängu kokkuvõtet ei teegi muruntau ? :D

  19. #1639

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Kiirustasin õhtul veel mängima ;D

    Igatahes,

    Eston Villa 5 - 2 FC Pokkeriprod

    Vastased alustasid kohe korraliku survega, kohe vist esimesel minutil käis pall meil latis ära ja põrkas väravajoone lähedusest välja. Siiski vastaste rünnakud alguses vilja ei kandnud ja juhtima läksime hoopis meie, kui Raunsz kasutas küllaltki tühjast kohast tekkinud võimaluse ära. Paarkümmend minutit oli võrdsete mäng, aga siis eksis meil vasakkaitsja, ärme nimesid nimeta
    ( Click to show/hide )
    ja seis oli 1-1. Mõne aja pärast vastastel jõudis pikk sööt üle kaitsjate vastasteni ja 2-1 oli tõsiasi. 3-1 tuli poolaja viimasel minutil karistuslöögist, kui müür oli veidi kehvasti paigutatud ja vastastel õnnestus ümber müüri alla esiposti vajutada.

    Teine poolaeg kulges taas kerge vastaste domineerimisega, aga taas suutsime esimese värava lüüa meie ja taas Raunszi esituses. Wp!, jookse liigas ka üle EV ! Paarkümmend minutit pusimist ja oli juba lootus nii tugevate vastaste vastu esimest korda päris soliidse seisuga minema pääseda, aga seda siiski ei juhtunud. Vastaste kiire paremäär sai kaks korda küllaltki vabalt tsenderdada ja 5-2 siiski jäi. Samas pole ka see seis kõige hullem, vastased on IV Põhjas piirkonnas 3. kohal ja me oleme seni enda piirkonna sama kõvadele võistkondadele kaotanud minimaalselt kuue väravaga.

    Minu jaoks igatahes andis see mäng märku, et teatud edusamme oleme me ikka teinud ja usun, et läheme vaatamata kaotusele liiga algusele vastu päris positiivse emotsiooni pealt!

    Tulge kõik kaasa elama kui me läheme 24.07. kell 14.30. @ Kalev Levadiat ja Zelinskit häbistama!

  20. #1640
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Lifeheater, mis teha. Essa värav oli vastase torkime ja seljas elamine, või nagu Joss ütleb KEHA, ja alla nurka suunamine. Teine värav oli nr 26 töö, ma ainult koksasin 2m pealt.

    Liigaks vorm tõuseb ja kõigi arengut on näha. Edu!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES