Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 86, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3676848586878896136186 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 701 kuni 1 720, kokku 5003
  1. #1701
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Rattaga noorhärra oli minu kutsutud, aga suurema aja istus ta iPhone's. :D

  2. #1702
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Rattaga noorhärra oli minu kutsutud, aga suurema aja istus ta iPhone's. :D
    see mind väga ei köida, kelle kutsutud piigad olid? :D

  3. #1703
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    :D

    Muidu mäng oli vahel isegi päris okei, usukmatud lollid vead väravad jälle. Kuigi vastane oli märgatavalt üle, suudaksime siiski paremaid tulemusi saavutada.

  4. #1704

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Mängu kohta palju lisada polegi, esimesel poolajal mängisid vastased väga hästi ja 5 või 6 - 0 edu oli neil igati õigustatud. Teise poolaja algul läks Zelinski ära ja siis hakkasid noored kutid isetsema ja me tulime ka kümnekesi nende taltsutamisega enamvähem toime, vähemalt skoori järgi.

    Mis aga kohe üldse ei meeldi, on see, et meil ei olnud ühtegi vahetusmeest seekord. Peale Tammekaga mängu loosimist siin paljud hõiskasid, et oh, nüüd hakkame trennis käima jne, aga tulemus oli, et nii vähe mehi meil pole kunagi mängul olnud. WTF??? Kui on mingi pidu vms eelmisel päeval, siis saab ju kurat nii planeerida, et jood vähem ja jõuad mängule. Ise olin ka klassi kokkutulekul Saaremaal eile, sai ka omajagu taarat genereeritud, aga staadionile jõudsin teisena. Mittetulek on mõistetav, kui on vigastus või mõni tähtis sündmus vms, aga mängudel peaks siiski käima. Seekord olid meil platsil 90 minutit mängijad, kes polnud varem mängudes üle poolaja mänginud ja see andis ka korralikult tunda. Selline mängudele mitteilmumine ilmselgelt ei aita kaasa puudujatel Tammeka vastu platsile saamise suhtes. Kui tahate selles meie kõigi jaoks ajaloolises mängus platsile saada, käige trennides ja mängudel! (muidugi pole see ainus põhjus ja ka kaugeltki mitte põhipõhjus trennides käimiseks, lihtsalt praegu väike lisamotivatsioon)

    Mis puutub vähesesse publikusse meie mängudel, siis nt minul ei ole tõepoolest tutvusringkonnas inimesi, kes oleks nii tõsiselt huvitatud jalgallist, et käia IV liiga mängu vaatamas ja kindlasti mitte regulaarselt. Muid tegevusi on niigi palju. Tõenäoliselt on teistel sama lugu. Me klubi on veel nii noor, et meil pole veel tänase mängu näitel meeskonna kohalkäimisegagi kõik korras, sellises kontekstis ei saa pealtvaatajatest eriti juttu olla. Usun, et aasta-kahe pärast võib juba leidub poolregulaarseid külastajaid rohkem olla. Samas usun, et Tammeka mängule tuleks juba minu tutvusringkonnast kuni kümmekond inimest.

    Jätkates Tammeka mängu teemal, siis ma ei näe väga vahet, kas staadioni parema või halvema tundmise pärast kaotame 20-0, 16-0 või 12-0. Siin on meie hooaja rekordkaotus vägagi reaalne lõpptulemus mõlema stata puhul. Teeme enne seda mängu 1-2 trenni murustatal ja ma ei näe väga suurt probleemi selles. Mis staadioni kõrgemasse hinda puutub, siis hinnavahe kodustaadioniga on ainult €152 ja mul pole mingit probleemi ise rohkem maksta, et niivõrd ajalooline mäng teha tõeliselt meeldejäävaks ürituseks, selle asemel, et lihvida rekordsaunalt 1-2 väravat maha. Minulgi pole muruputsasi ja olen vägagi nõus enda kulunud kunsti putsadega kasvõi märja platsi peal mängima. Sel teemal võib veel arutada, aga praeguse seisuga jääb Kalevi peastata. Selle puhul pole vaja klubi eelarve pärast väga muretseda, osa ajame ise kamba peale kokku ja räägin sel teemal ka võimalike sponsorikandidaatidega, peaksime midagi lisa saama küll, ma usun, miinusesse me selle üritusega ei jää!

    Ja jooksutrennid toimuvad nagu plaanitud, kes ei taha ühisesse trenni tulla, käigu ise jooksmas. Täna oli väga selgelt näha, et suur enamus seda ei tee. Muidugi ei pea ei üksi ega koos jooksmas käima, aga selle mõju avaldub õige pea ka mänguminutite näol. Mingis piirkondlikus jooksutrennis ma eriti pointi ei näe, pole eriti vahet, kas joosta 2-3kesi või üksi ja ma eelistan iga kell 2-3kesi jooksmisele omas tempos üksijooksmist. Rohkem ma sel teemal vaielda ei soovi, jääb nii nagu plaanis on.

  5. #1705
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mis puutub vähesesse publikusse meie mängudel, siis nt minul ei ole tõepoolest tutvusringkonnas inimesi, kes oleks nii tõsiselt huvitatud jalgallist, et käia IV liiga mängu vaatamas ja kindlasti mitte regulaarselt. Muid tegevusi on niigi palju. Tõenäoliselt on teistel sama lugu. Me klubi on veel nii noor, et meil pole veel tänase mängu näitel meeskonna kohalkäimisegagi kõik korras, sellises kontekstis ei saa pealtvaatajatest eriti juttu olla. Usun, et aasta-kahe pärast võib juba leidub poolregulaarseid külastajaid rohkem olla. Samas usun, et Tammeka mängule tuleks juba minu tutvusringkonnast kuni kümmekond inimest.
    no luba kahelda, mitte pahas mõttes muidugi. ma ei näinud sellele mängule ei mingit reklaami. Isegi siin foorumis polnud sellest mängust väga juttu kui üldse, st et enamik foorumikasutajaid polnud mängust teadlikud. lisaks ei ole facebookis eventi, suur tegematajätmine, sest kui kõik meeskonnaliikmed seda ka jagavad siis ilmselt on oht et keegi ikka tuleb(see pole muidugi muru probleem, meeskonnale oleks oma peegel oleks siinkohal paras). kui juba siis juba, paarile lähemale sõbrale, tüdruksõbrale/naisele öelda et viitsid äkki tulla pühapäeval 14.30 kalevi kunstmurule ja piisab sellestki. pereinimeste puhul on asi veelgi lihtsam. samas loodan et tammeka mänguks saate hulga rahvast kokku.

  6. #1706
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Vahetusmeeste tulematajätmine oli karm tõest - endal hetkel kannas suur auk sisuliselt :P (teine poolaeg jooksmine oli puhas pain). Muidu väga vapper võitlus, eriti teise poolaja vähemuses ja mitmed pool-vigased mäng. Au jälle siinkohal Meelisele, kes päris häbist päästis. Niki purakas oleks võinud ka veel sisse minna.

    Kõige rohkem jääb meil puudu loomulikult targast ja ökonoomsest mängujoonisest. Isegi kui meil füüsis palju parem oleks, siis mängupilti see ei ravi. Ilma treenerita on minu meelest seda valdkonda eriti vaevaline parandada. Sõber mängib teises liigas - neil Zelinskiga samas kategoorias treener ja ca 5-6k eeki oli kuus tema hind (kohal nädalas 3 trenni + mäng). Kui leiaks poole väiksema summa eest pädaeva venna, kes kasvõi ühe trenni nädalas annaks + mängul oleks, siis ma oleks küll nõus näiteks €10 kuus rohkem plekkima. Usun, et mõni veidi madalama kaliibriga vend teeks veel odavamalt ja oleks hingega asja juures.

    Aga üldiselt - väga mõnus mäng see vutt ja mott ei ole kuskile kadunud :P!

  7. #1707

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Saali- või kunstmuruputsadega olete alati vähemalt pool sammu vastasest maas. Märja ilma puhul pole üldse mingit lootust liikuma saada. Sellega tuleb kindlasti arvestada, et mitte päris lolli stata peal mängida.

    Mul endal on muruputsad olemas, aga tundub, et paljudel meist ei ole. Võetagu sõna, kes kus mängida tahab.

    Ise olen päris muru pooldaja trenniks (et jalgu hoida), küll aga mitte selleks konkreetseks mänguks (arvestades ülal kirjutatut).

  8. #1708
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Kuna muruputsasi pole ja üheks mänguks väga ei näe mõtet neid osta, siis ma ka kodustaadioni poolt. See märjal murul "uisutamine" oleks väga alandav, aga samas rahvale muidugi meeldiks. Ja Kaidul ka selles osas õigus, et kunstmuru putsa jääb ka kuival päeval oluliselt murul alla.

  9. #1709

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    see mind väga ei köida, kelle kutsutud piigad olid? :D
    minu:)

    Karika mängust rääkides siis pooldaks Kalevi peastaadionit. Ei näe ka probleemi muru putsade soetamises, kui peaks muru peal trennides selguma, et neid ikka vaja on.

  10. #1710

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    no luba kahelda, mitte pahas mõttes muidugi. ma ei näinud sellele mängule ei mingit reklaami. Isegi siin foorumis polnud sellest mängust väga juttu kui üldse, st et enamik foorumikasutajaid polnud mängust teadlikud. lisaks ei ole facebookis eventi, suur tegematajätmine, sest kui kõik meeskonnaliikmed seda ka jagavad siis ilmselt on oht et keegi ikka tuleb(see pole muidugi muru probleem, meeskonnale oleks oma peegel oleks siinkohal paras). kui juba siis juba, paarile lähemale sõbrale, tüdruksõbrale/naisele öelda et viitsid äkki tulla pühapäeval 14.30 kalevi kunstmurule ja piisab sellestki. pereinimeste puhul on asi veelgi lihtsam. samas loodan et tammeka mänguks saate hulga rahvast kokku.
    fb event jäi seekord tõepoolest tegemata ja ka pole siin teinud mängudele reklaami. See klubi võtab mult niigi rohkem aega, kui oleks soovinud ja minu jaoks on küllaltki lihtne valik, et kas kulutan 1h, et saada staadionile üks pealtvaataja või kasutan seda aega mängimiseks ja rahateenimiseks. Tõepoolest ei viitsi nii palju jamada. Kui keegi meie võistkonnast viitsiks mängude promomise ja mängu kokkuvõtete kirjutamise enda peale võtta oleks muidugi väga äge! Saaks meie fb adminniks ja puha

    Tsitaat Algselt postitas kait Vaata postitust
    Saali- või kunstmuruputsadega olete alati vähemalt pool sammu vastasest maas
    Tammekast oleme anyway paari sammu jagu maas ja väljakul lolli mängimine tuleb meil ka suuremate pingutusteta välja :D

  11. #1711
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    minu:)
    rohkem, rohKEM, ROHKEM!!!

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    fb event jäi seekord tõepoolest tegemata ja ka pole siin teinud mängudele reklaami. See klubi võtab mult niigi rohkem aega, kui oleks soovinud ja minu jaoks on küllaltki lihtne valik, et kas kulutan 1h, et saada staadionile üks pealtvaataja või kasutan seda aega mängimiseks ja rahateenimiseks. Tõepoolest ei viitsi nii palju jamada. Kui keegi meie võistkonnast viitsiks mängude promomise ja mängu kokkuvõtete kirjutamise enda peale võtta oleks muidugi väga äge! Saaks meie fb adminniks ja puha
    kõik on sellest ammu aru saanud et sa ei pea oma aega rohkem raiskama ning sellepärast oligi mu jutus üks sulgudes lause.

  12. #1712
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Hetke kodustaadionil arvatavasti atmosfäär oleks parem. Samuti murusussid olemas ning ka siiani 2 korda nädalas murupeal trenni teinud. Tänasele mängule ei jõudnud. Isegi parima logistika abiga poleks piirijuurest Tln-a õigeks ajaks jõudnud.
    Aga kiitus et sellises olukorras auvärav ära tuli. Selles voorus oli päris palju üllatavaid tulemusi :D

  13. #1713
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Millised tulemused Max?

  14. #1714
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Millised tulemused Max?
    Liigas liigatabelit vaadates:
    JK Tallinna Kalev Juunior-Tallinna FC Twister 3:2
    JK Suema Cargobus-Tallinna JK Piraaja II 2:3

    Ja mingilmääral ka kaks viigilist tulemust

  15. #1715
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    See esimene võib olla küll üllatus jah. Teistega ei saa nõus olla. Tapa-Anži mängu skooriks läheb +:- sest Anži mehed polevat kohalegi läinud.

  16. #1716
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Margus palus öelda, et tal kadus üks jalka saabas ära. Oli tegumoelt Adidas ja suurust oli tal 44.


    Muidu mis ma tahan öelda on, et peaksime tegema uue lõkkeõhtu millalgi, kuhu kõik saaksid kohale tulla =)

  17. #1717

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    ja Jozik,millal plaanid teha? ja mida seal arutada soovid? Räägid lähemalt sellest kaugel treeneri värbamime on? :D

    Tänasest mängust: Polnud varumehi ja polnud nö täitsa põhimeeskond kohal+10 meest 45 min-tit..Pole paha tulemus :) Tublid olime sellegipoolest,kuigi kaotasime,aga olgem ausad kes ikka lootis meie võitu? :D
    Viimati muudetud pennu1 poolt : 24.07.11 at 21:20

  18. #1718

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Margus palus öelda, et tal kadus üks jalka saabas ära. Oli tegumoelt Adidas ja suurust oli tal 44.


    Muidu mis ma tahan öelda on, et peaksime tegema uue lõkkeõhtu millalgi, kuhu kõik saaksid kohale tulla =)
    Riietusruumist võtsin kaasa ühe suure musta adi putsa ja punase Reeboki retro pusa. Tahaks neist see nädal veel lahti saada.

  19. #1719

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Riietusruumist võtsin kaasa ühe suure musta adi putsa ja punase Reeboki retro pusa. Tahaks neist see nädal veel lahti saada.
    Ülikõva! :D - Mõtlesin õhtul poodi uusi papusid vaatama minna.. Kas saad homme trenni kaasa võtta?

  20. #1720

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Tsitaat Algselt postitas margus Vaata postitust
    Ülikõva! :D - Mõtlesin õhtul poodi uusi papusid vaatama minna.. Kas saad homme trenni kaasa võtta?
    Davai, toon ära.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES