Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 93, kokku 251 EsimeneEsimene ... 43839192939495103143193 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 841 kuni 1 860, kokku 5003
  1. #1841

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas muruntau on surnud w? Siiani kadunud ja ei ole ühendust võtnud.
    Ei ole. Ei viitsinud pohmakaga veel väga asju ajama hakata. Mõistlikum on ikka ju 30 BI svonks teha pohmas päevaga kui üritada midagi arukat teha. Millal kus toimub koosolek?

  2. #1842
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ei ole. Ei viitsinud pohmakaga veel väga asju ajama hakata. Mõistlikum on ikka ju 30 BI svonks teha pohmas päevaga kui üritada midagi arukat teha. Millal kus toimub koosolek?
    Räägime messaris.

  3. #1843

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    pean teile kurbusega tõdema et mina olen nüüd mõneks ajaks out... :S täna pandi jalg kipsi, kuna hüppeliigeses mõra sees + sidemete rebestused.....kipsist saan alles 28ndal lahti.....tammeka mäng saigi siis katkise hüppeliigesega ära pelatud ja oleks ka laup. mängus osalenud kui poleks jalga kipsi pandud, seega sry guys et alt vedasin teid :D peate ilma minuta hakama saama, aga ega see väga raske ju olegi :D:D:D

  4. #1844
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kiiret paranemist! Peale puhkust/paranemist tuled sahistad topelt :)

  5. #1845

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Kiiret paranemist! Peale puhkust/paranemist tuled sahistad topelt :)
    tänud ,ikka topelt, ega topelt ei kärise :D

  6. #1846
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Saan laupäeval mängida ilmselt. Arvasin, et mäng on pühapäeval, siis mind pole.

  7. #1847
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    ma täna ka trenni ei jõua, haigeks jäin

  8. #1848
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Täna jooksutrenn muidu??

  9. #1849
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Jah. Ise olen kohal. Laupäevaseks mänguks tulen otse maalt, aga käin kodust ka läbi. Et kui kellegil tarvis Lasnamäe kandist autoga saada, siis võin peale võtta.

  10. #1850

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Jooksutrenn oli liiga ilus, valasin pärast lasnaka bussis mõned heldimuspisarad. Kuigi me olime ainult viiekesi, sai küllaltki korralikult joostud + treppe ja meil oli ka hulganisti kaasaelajaid. Hirvekas on ju neljapäeva õhtuti teatavasti õige õllevõtmise koht, päris paljud hõikasid meile jõudu ja heia-heia. Kaks tüdrukut jooksid ka pool ringi kaasa (Y). Saaks me ainult enda kodumängud viia Hirve parki, oleks päris kõvasti kaasaelajaid!

    Ainuüksi selle melu pärast soovitaks juba jalad perse alt välja võtta ja hirvekasse õhtuti jooksma tulla.

  11. #1851

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kõlab seksikalt. Järgmine kord, luban et tulen kohale :)

  12. #1852

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Seoses enda kasvanud ambitsioonidega pokkeris ja väheneva vaba ajaga võistkonna peale olen mõelnud välja paar muudatust.

    Esiteks andsin mängude kokkuvõtete, eelvaadete ja üldise mängude promomise foorumites ning fb's üle inwardile (Laurile). Lauri, mingi hetk räägib sellest msnis pikemalt, näitan kuidas ise alguses tegin (tuli isegi enam-vähem välja) ja ka mõne madalama liiga võistkonna linke, kel käib liigamänge stabiilselt 50 kandis inimesi vaatamas. Räägi ka Mirkoga, ta tegi ise Welcost võistkonna, kus käib regulaarselt kümneid inimesi staadionil ja elavad kaasa rohkem kui keskmisel meistriliiga mängul.

    Teiseks tuleb meile juba järgmine nädal trenni andma kasutaja romario, kes ennast (vist) Tammeka mängu teemas välja pakkus. Alguses sellises free trial moodi pakkumisena, kuna tal reaalseid kogemusi pole, hiljem, kui ta ennast tõestab ja mõlemale osapoolele sobib, olen nõus kuni sponsori(te) leidmiseni ise poole tema nii €100-150 kanti jäävast kuutasust maksma. Olen nõus eeldusel, et ka ülejäänud võistkonnaliikmed leiavad lisaraha ülejäänu kokku klappimiseks. Ehk tuleb veel mõni edukam liige appi ja paneb mõnikümmend euri? Igatahes tundub, et romariol potentsiaali on ja loodetavasti ta võtab asja tõsiselt, saab kogemusi ja kasvab koos meiega korralikuks treeneriks.

    Kolmandaks kapteni küsimus. Mul endal pole väga väljakul seda, mida inglise keeles nimetatakse commanding presence, kes tõepoolest võtaks raskel hetkel mängu enda peale ja motiveeriks ja veaks meeskonna tulemusteni. Pole päris õige, et kapten (mina) lendan mängule tobi ees, jalkariided mitmendat kuud haisvad (enam pole mõnda aega :D), teen mõttetuid nalju ja terve meeskond arutab, kas ma tulen kainelt või mitte. Eks ma üritan end parandada ja nii kehvasti enam ei käitu (yeah, right...), aga paneks ette, et teeb kapteni valimised. Reix, Kaupo, Mell või karu tuleks mul esimeste valikutena ette ja miks mitte ka Pastilaa või Mirko, kui nad enda kohalkäimist parandaksid. Kandideerin ise ka, aga meelsamini näeksin endal hetkel pigem teise ehk varukapteni rolli. Võiks seda teemat arutada juba mängul ja järgmise nädala trennides.

  13. #1853

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Jalkaliidust selline kiri:

    "Lp. klubi esindaja

    Käesolevaga tuletame meelde, et vastavalt meistrivõistluste juhendi peatükk
    XIII artikkel 50 punktile 4:
    Kui treener või mängiv treener on diskvalifitseeritud, ei tohi ta olla
    protokolli kantud (ja vastavalt viibida tehnilises alas) ei treeneri ega
    mängijana. Samuti mängija, kes on diskvalifitseeritud, ei tohi olla
    protokolli kantud, samuti ei treeneri ega mistahes muu ametiisikuna.

    Diskvalifitseeritd mängijana oli 7.08. protokolli kantud Reigo ... ( viibis
    ka tehnilises alas?).
    Edaspidi karistatakse vastavalt juhendile selle eest võistkonda
    rahatrahviga.

    Lugupidamisega"


    Poisid ärge sellist pulli küll enam tehke! Kes üldse protokolli täitis viimane kord? Joppas räigelt praegu!

    Edit: kui diskvalifitseeritud mängija tahab olla varumängijate pingil, siis järgmine kord kirjutage nimeks Aadu Õnnelemb, Kuldar Kullerkupp ja ametiks tantsutüdruk või ravitseja vms, keegi niikuinii ei kontrolli.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 12.08.11 at 12:48

  14. #1854

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Edit: kui diskvalifitseeritud mängija tahab olla varumängijate pingil, siis järgmine kord kirjutage nimeks Aadu Õnnelemb, Kuldar Kullerkupp ja ametiks tantsutüdruk või ravitseja vms, keegi niikuinii ei kontrolli.
    Soovitan selliste naljadega kindlasti jätkata.

  15. #1855

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Soovitan selliste naljadega kindlasti jätkata.
    Mu naljasoon on vahest täiesti mööda, olen teadlik :)

  16. #1856

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    no sa vahi nalja :D kes oleks arvanud, et jalgpalliliit on selline junn et keelab kõrvaldatud mängijatel ka varumeeste pingilt mängu jälgimise....järgmine kord oleme targemad ja kui mind jälle peaks eemaldatama siis kasutan nime Megro Bastard Vitjuhhino.....:D
    aga trahvi poole pealt joppas tõesti et seda kohe kaela ei väänatud...

  17. #1857
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ehk midagi sellist enne mängu tooks võidud koju? Ühel õigel mansal peab riitus olema :D

  18. #1858

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Mina täistsin eelmine kord protokolli, aga kuna väljaku kohtunik tuli enne mängu algust meie juurde ja ytles ,et kõik kes seal viibivad ,peavad protokollis kirjas olema, seega panin ka Reixi kirja. Sellest juhendi punktist polnud mina teadlik.

    Kuna ma olen endiselt vigastatud ja järgmistes trennides ei osale, siis kapteni kohapealt avaldaksin ka arvamust. Mina valiksin Kaupo, kuna tema on meie tiimi juures olnd vast aegade algusest ja ta vist pole isegi yhestki mängust puudund ja mängudes annab ka alati endast maksimumi(kompromissitu võitleja:D)

  19. #1859

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kui valida kapten,peale müüri,valiks ma Karu.Karu selline rahulik vend ja suudab meeskonnaga rääkida(Kaptenit peab kuulama).Ta sobiks rahulikkuse ja positsiooni poolest. Kaupo küll pingutab mängu ajal palju,aga kas ta ka juhendab?kohtuniku käest küsib milles viga oli?(Kaptenil on see õigus küsida kohtunikult) Aga samas oleks Reix hea kapten,ta keskel ja saaks palju juhtendada ja õpetada(/aga samas ta vigane(vigastatud):D) ja minu kohta,mul on küll kogemusi,aga samas ma lähen septembris minema,kas on sellist kaptenit vaja`???..ja veel Joosep,tuleb meelde,kapten kes eriti ei mängi ei ole mõtet. Niisiis,kas Karu või Müür(ta küll on vaikne ja joogine pidevalt:D(sorry müür)aga aegade algusest peale meie kapten) jääb! nii näen mina.
    NB!Reix võib kui sobib olla peale vigastuspausi kui ta mängukorras:D
    Viimati muudetud pennu1 poolt : 12.08.11 at 22:05

  20. #1860

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust

    Kolmandaks kapteni küsimus. Mul endal pole väga väljakul seda, mida inglise keeles nimetatakse commanding presence, kes tõepoolest võtaks raskel hetkel mängu enda peale ja motiveeriks ja veaks meeskonna tulemusteni. Pole päris õige, et kapten (mina) lendan mängule tobi ees, jalkariided mitmendat kuud haisvad (enam pole mõnda aega :D), teen mõttetuid nalju ja terve meeskond arutab, kas ma tulen kainelt või mitte. Eks ma üritan end parandada ja nii kehvasti enam ei käitu (yeah, right...), aga paneks ette, et teeb kapteni valimised. Reix, Kaupo, Mell või karu tuleks mul esimeste valikutena ette ja miks mitte ka Pastilaa või Mirko, kui nad enda kohalkäimist parandaksid. Kandideerin ise ka, aga meelsamini näeksin endal hetkel pigem teise ehk varukapteni rolli. Võiks seda teemat arutada juba mängul ja järgmise nädala trennides.
    Karu poolt kahe käega, mängib keskkaitset,seega näeb olukordi ja kogu mängu väga hästi, kui olukord on pingeline suudab jääda rahulikuks ning õigeid õpetussõnu jagada.....karu +1 :)
    PS: ka mell sobiks kapteniks kuid kuna teda septembrist enam pole pole nagu väga pointi.....:D
    Kaupo hea variant, samas ka joss, kuid joss ise ei mängi nii palju ning tal see treeneri amet natuke hingelähedasem.........ning minumeelest sobivam :)
    Viimati muudetud Reix poolt : 12.08.11 at 22:05

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES