Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 251 EsimeneEsimene ... 45859394959697105145195 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 5003
  1. #1881
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Täitsa okei oli. Tõid hästi välja, milliseid tugevusi me Kalevi vastu ei kasutanud, et mängu enda poole pisut kallutada. Loodetavasti on plaan Anži mängu jaoks ka olemas :D

  2. #1882
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Need harjutused markerite juures olid liiga pikad. Tehnika ja pallivaldamisele tuleb see kyll kasuks obv, aga yle pole sellele vaatamata mõtet pingutada imo. Tallaga palli tõmbamine selg ees liikudes ja seda teha ca 10 ringi?
    Ka tsenderdamise harjutus võttis yleliia aega - seal värava all oodates hakkasid lihased vaikselt kylmaks minema, kui pooled tsenderdused läksid valesse kohta.

  3. #1883
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Harjutuste pikkuse osas võib sul tõesti õigus olla, pole ammu nende harjutustega kursis olnud, mis kunagi sai tehtud trennides. Aga sa registreeri ennast meeskonda kiirelt ära. Sina, reix ja margus keskpoolkaitses koos äärtega viiks meie mängu jälle nõks edasi. Suudaks paremini vastast suruda ja palli hoida.

  4. #1884

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Selleks, et lihased ära ei külmuks palli oodates, peabki kaaslaste tehnika piisav olema :). Imo pole mõttet üht harjutust paar korda kah ainult teha, sest käppa tulebki ta alles 5+ korda tehes, aga muidugi peab kõik mõistuse piires olema.

    Aga avaldage julgelt arvamust, mis ei meeldinud, sest lisaks edasiminekule mänguliselt, peab asi amatöörsatsis ka fun olema.

  5. #1885
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ok, no ma ma ütlen otse välja - tõesti oli veits üksluine ja tunnen, et kõige rohkem sai ülekaalukalt kasu siiski tavalisest mängust. Olen mõned aastad tagasi ka sellistega koos trenni teinud, kes praegu esiliigat (ja teist ka) mängivad edukalt ning ka nendel olid taolised tehnikaharjutused kavas sees, kuid seda obv nii, et igat asja tehti 2 ringi läbi, mitte 10.

  6. #1886

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Aga kas nendel I ja II liigas pallivatel kuttidel on siis hea tehniline pagas? Julgen öelda, et eestlaste tehnilised oskused on klubide ja koondise tasemel Euroopas ühed kõige kehvemal tasemel olevad.

    Loomulikult on kõige toredam palli mängida, mitte harjutusi teha, aga jalgpall on nagu pokkergi. Mängida on ju palju toredam, kui seda mängu õppida, kuid kui heaks tahad saada, siis tuleb natuke ka treenida end selles vallas.

  7. #1887
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    Aga kas nendel I ja II liigas pallivatel kuttidel on siis hea tehniline pagas? Julgen öelda, et eestlaste tehnilised oskused on klubide ja koondise tasemel Euroopas ühed kõige kehvemal tasemel olevad.

    Loomulikult on kõige toredam palli mängida, mitte harjutusi teha, aga jalgpall on nagu pokkergi. Mängida on ju palju toredam, kui seda mängu õppida, kuid kui heaks tahad saada, siis tuleb natuke ka treenida end selles vallas.
    Nah, siinkohal paned täiesti mööda. Erinevalt pokkerist areneb jalkas vägagi palju lihtsalt niisama mängides (mida ka mitmed tuntud mängijad toonitatud korduvalt). Kasvõi näiteks võttes brasiilia noored, kes on lapsest peale pidevalt vutti mänginud ning nende oskused on võrreldes enamike teiste riikide mängijatega ikka mäekõrguselt üle.

  8. #1888

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Siinkohal meie arvamused päris ei ühti, mitte et mäng ise ei arendaks, vastupidi, kuid kui sa praegu näiteks käärlööki ei oska, siis sa võid mängu ajal ka 10x seda praktiseerida, ikka kahjuks ei õnnestu. Ja brassidele antakse nooruses vaba roll, et nad seda mängu armastama hakkaks ja sellega koos üles kasvaks. No näiteks Meistriliiga võistkond Nõmme Kalju teeb mingi 10x nädalas trenni, usun et nad piisavalt heal tasemel juba (Eesti kohta), et võiks aint tavalist mängu teha, kuid paratamatult on mängutrenn aint korra nädalas, ülejäänud trennides tehakse vaid treeningharjutusi, et seda mängus praktiseerida.

    Kui te soovite trennis vaid mänguga tegeleda, siis võite teada anda, siis ei ole mul mõttet ei enda ega ka teie aega raisata. Nagu ma ennist mainisin, siis meelelahutus peab olema fun ja kui mängida on kordi huvitavam, siis ma täitsa mõistan, kui tahate vaid sellega tegeleda :)

  9. #1889
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Käärlöök on väga random näide. Faktorid, mis rolli mängivad, on nt pallitunnetus, väljaku nägemine, kiirus, vastupidavus, löök jne - tahad öelda, et need ei arene mängutrenni käigus? Meistriliigas teenivad enamus mängijaid ju elatist vuti mängimisega, seega minu arust eriti hästi võrrelda ei saa seda 4nda liiga satsiga - obv nad peavad erilist rõhku panema rohkem nt kiiruse, vastupidavuse jms arendamiseks.

  10. #1890
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    Kui te soovite trennis vaid mänguga tegeleda, siis võite teada anda, siis ei ole mul mõttet ei enda ega ka teie aega raisata.
    See, mis kirjutanud olen, on puhtalt vaid minu arvamus - ei tea täpselt teiste trennikaaslaste seisukohti selles suhtes.

  11. #1891

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ma ei olegi väitnud, et mängutrenn ei arenda, muidugi arendab, sest seal sa satud väga erinevatesse olukordadesse, kuid et nendega hästi toime tulla, pead sa olema sellega kohanenud. Olgu, käärlöök oli tõesti liiga ekstravagantne näide, võtame näiteks pika diagonaalpassi. Sul on mängus ideaalne võimalus viia oma meeskonnakaaslane vastase väravavahiga 1-1 olukorda, kui sa suudad anda täpse 50 meetrise diagonaalsöödu, olgu sa väikesel väljakul mänginud kui tahes palju, aga kui sul jalas seda purakat ikka ei ole, siis sa seda pikka söötu ikka täpselt ei pane.

  12. #1892

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    mängus sa praktiseerid hoopis teisi asju. palli saad sa mängus kõvasti vähem kui ise harjutusi tehes. pärast trenni tuleb hoopis pall võtta ja ise zongleerima hakata, muidu tugevaks ei saa! ma saan aru, et teie point on fun ja liigas ka mõned punktid võtta. kuid väita, et trenni tegemine (harjutuste tegemine) on halvem kui mänguline trenn on absurdsus.

  13. #1893
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Eks õigete harjutuste (mitte see tänane tallaga tõmbamise harjutus nt ) tegemine piisaval määral võib efektiivsem olla, kuid sellele vaatamata arvan, et praegu piisab arenemiseks ka sellest kui 70-80% trenni ajast on mäng.

  14. #1894

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Fyte räägib seda seetõttu, et ta enda tehniline pagas on meist ülejäänutest peajagu üle ja tal on tõepoolest igav meiega harjutusi tehes. Ma usun, et ma räägin suure enamuse võistkonnaliikmete nimel, kui ütlen, et väga head harjutused olid. Vbla tõesti võiks palli vedamise harjutusi mõlema jala peale kokku olla 10 korra asemel 6-8 ja rohkem erinevaid harjutusi, aga ma pole eriti tugev ka selles vallas, et mis arendab rohkem.

    Selles suhtes olen romarioga täiesti ühel meelel, et mängus ei teki piisavalt tihti spetsiifilisi olukordi iga mängija jaoks, et ta õige situatsiooni õige liigutuse omaks võtaks, neid peab ikka korduvalt läbi harjutama. Päris hea esimene trenn oli.

    Üks asi, mida võiks küllaltki lähiajal veel harjutada on söödu, ja eriti pika söödu omaksvõtt ja kiire edasi andmine. Ruutu või kvadratti oleme teinud väga palju, aga pigem oleks vaja just kõrgete pallidega harjumist. Selles vallas jääme teistele kõige rohkem hetkel alla imo.

  15. #1895

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    nt pallitunnetus, väljaku nägemine, kiirus, vastupidavus, löök jne - tahad öelda, et need ei arene mängutrenni käigus?
    imo ei arene, sest m2ngutrenni k2igus ei saa kõik võrdselt palli jne.....if u know what i mean!

    E: ei lugenud teiste postitusi peale sind, aga vist teeb sama välja.
    Viimati muudetud K2snakas poolt : 17.08.11 at 01:17

  16. #1896
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Me oleme sats kellest ülepoolte pole suurel väljakul enne liigat mänginud. Kui aus olla siis kindlasti platsipositsioonivalik ja väljakunägemine on mängimisest tulnud.
    Enamus ma arvan käib trennis mängupärast mitte profiks saamise pärast. Samuti ka harjutusi on vaja teha et tehnikat õppida aga ei tohi sellega üle pingutada. Oletan et meil trenniks ettenähtud 1h 30 min. Seega 40-45 min mängu; 40 min harjutusi ja 7-10 min algul jooksu on minuarust hea lahendus.
    Või lihtsalt lepime kokku et nt teisip mängime 35-40 min ja neljap umbes 50 min või vastupidi. Arvan et sellise lahendusega oleks enamus nõus. Seega ühel päeval saaks pusida keerukamate harjutustega ning teisel päeval lihtlabased vajaminevad harjutused.
    Kindlalt on palju selliseid kes lihtsalt lepivad trenniga ja oma tahtmist välja ei ütle, kuigi koduminnes mõtlevad et oleks tahnud nii või naa midagi muud.
    Seega et kõik oleks rahul sis tuleb leida mõistlik lahendus.
    Aus lahendus- ühel päeval osadele meelepärane lahendus ning teisel päeval teistele ning aegadest kinnipidamine(mängu ja harjutuste pikkus) on väga tähtis et kahe nädalapärast ei oleks ajataju kadunud jälle.

  17. #1897
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    minu arust oli tätsa fun trenn, siukseid värke on vaja (kellel vähem, kellel rohkem - mul rohkem).
    pakuks ka välja nagu max - teisipäev nt rohkem harjutusi, kuid ka mängu; neljapäev vähem harjutusi, rohkem mängu. pühapäeval võit. teisipäeval otsast peale :)

  18. #1898

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ma ei viitsi isegi mitte midagi öelda(fytele)

  19. #1899

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kuigi mind trennis ei olnud, lisan mõned mõtted.

    1) Mänguliselt ei ole meil kõige nõrgem külg tehnika - hoopis meeskonnamäng/taktika/plaan või selle puudumine. Ehk teadmine, kus ma peaksin olema ja mida selle palliga/vastasmängijaga peale hakata.

    2) Tehnikaharjutusi tuleb kindlasti teha ja pidevalt, aga arvestades piiratud aega (nii trenni kui ka mängumeeste vanuse mõttes) ei tasuks sellega üle pingutada. Mina oleks veel radikaalsem ja ütleks, et praegu on 20-30 minutit tehnikat teha küll ja veel.

    3) Senistes harjutustes ja harjutusmängudes, mida me oleme trennis teinud, puudub enamasti tempo ja distsipliin. Minu peas on nad teineteisega muidugi seotud. Ruudu mängimine ilma selgete piirjoonteta ja käed puusas pole ikka päris õige.

    4) Nagu ühes amatöörsatsis töö tegemisega ikka - need, kes oskavad, ei taha ja need, kes tahavad, ei oska. Need, kes oskavad ja tahavad, mängivad Meistriliigas. Ma pole veel näinud amatöörsatsi, kus "mitte oskajad" mängu ära teevad. Positiivses mõttes siis.

    Kokkuvõtvalt: Punktidest 1), 2) ja 3) lähtuvalt arvan ma endiselt, et prioriteetsem on saada paika mänguline külg - kes mida ja kuidas tegema peab. Ja tempo üles (mõte kiiremini käima)!!! Sealt edasi on lihtsam tehnikale ja muudele detailidele keskenduda.

  20. #1900
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kaidult väga hea post taas. Lisaks üldisele taktikalisele plaanile oleks vaja üldse treeneril mängijatega konsulteerides paika panna mängijatele sobivad positsioonid ja õppida just nendel tegutsemist. Minu meelest peale väravavahi, Karu keskkaitses , tuleks kogu asetus veidi üle vaadata. Suvalised kaks näidet: Jossi ma äärele ja äärekaitsesse ei paneks ja Mel on ründes väga hea, aga arvestades seda, kuidas ta mängu jagab ja ka mängu ajal juhendab - võiks ta ehitav keskpoolik olla. Just seal on rohkem juhendamist ja mõttega mängu ehitamist vaja meil.

    Loodetavasti järgmine nädal taas trennis ja endiselt uue treeneri käe all :P. Ära Romario kriitikat liiga hinge võta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES