Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 96, kokku 251 EsimeneEsimene ... 46869495969798106146196 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 901 kuni 1 920, kokku 5003
  1. #1901

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ei, kriitika on väga hea, kokkuvõttes on eesmärk edasi areneda ja liikuda ning kriitika on edasiviivjõud. Nende treeningharjutustega on nagu on, neid suudab läbi viia enam-vähem igaüks, aga minu eesmärk ongi pigem teid taktikaliselt mänguks ette valmistada ning viidata sealsetele puudustele. Positsioonide kohapealt nõustuks täielikult, aga kuna ma teid põhimõtteliselt hetkel ei tunne kedagi ning ühe-kahe trenni põhjal on järeldusi teha liig, siis usun, et vähemalt pühapäeval tuleb mängule vastu minna sama statsionaarsete positsioonidega.

  2. #1902

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas kait Vaata postitust
    Kuigi mind trennis ei olnud, lisan mõned mõtted.

    1) Mänguliselt ei ole meil kõige nõrgem külg tehnika - hoopis meeskonnamäng/taktika/plaan või selle puudumine. Ehk teadmine, kus ma peaksin olema ja mida selle palliga/vastasmängijaga peale hakata.

    2) Tehnikaharjutusi tuleb kindlasti teha ja pidevalt, aga arvestades piiratud aega (nii trenni kui ka mängumeeste vanuse mõttes) ei tasuks sellega üle pingutada. Mina oleks veel radikaalsem ja ütleks, et praegu on 20-30 minutit tehnikat teha küll ja veel.

    3) Senistes harjutustes ja harjutusmängudes, mida me oleme trennis teinud, puudub enamasti tempo ja distsipliin. Minu peas on nad teineteisega muidugi seotud. Ruudu mängimine ilma selgete piirjoonteta ja käed puusas pole ikka päris õige.

    4) Nagu ühes amatöörsatsis töö tegemisega ikka - need, kes oskavad, ei taha ja need, kes tahavad, ei oska. Need, kes oskavad ja tahavad, mängivad Meistriliigas. Ma pole veel näinud amatöörsatsi, kus "mitte oskajad" mängu ära teevad. Positiivses mõttes siis.

    Kokkuvõtvalt: Punktidest 1), 2) ja 3) lähtuvalt arvan ma endiselt, et prioriteetsem on saada paika mänguline külg - kes mida ja kuidas tegema peab. Ja tempo üles (mõte kiiremini käima)!!! Sealt edasi on lihtsam tehnikale ja muudele detailidele keskenduda.
    olen Kaiduga sama meelt, et meil puudub taktika/plaan ja lisaks selle me peaks hakkama rohkem suhtlema/häält tegema väljakul.

  3. #1903

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Mulle trenn väga meeldis.. Väga head olid alguses harjutused - osavust meil kõigil juurde vaja.. Eriti meeldis teine harjutus, kus poole platsi peal tegime.. seda räigelt meil tarvis :)

    Loodame, et pühapäevaks saame piisavalt rahvast kokku, et väiksema võhmaga mehi saaks vahetada :)

  4. #1904
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Suvalised kaks näidet: Jossi ma äärele ja äärekaitsesse ei paneks ja Mel on ründes väga hea, aga arvestades seda, kuidas ta mängu jagab ja ka mängu ajal juhendab - võiks ta ehitav keskpoolik olla. Just seal on rohkem juhendamist ja mõttega mängu ehitamist vaja meil .
    Muidugi ei tohi panna väravavahti äärele, kes on meie ainukese nulli mängu teinud ;-). Aga tõsiselt võttes mängin seal kus vaja nii hästi kui oskan ja katsun anda 100%, mõnes mängus meeskonna toel saab lausa 130% antud.

  5. #1905

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kas täna on jooksutrenn?

  6. #1906
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ei, jooksutrenn oli eelmine nädal.

  7. #1907

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    ok, siis pean ikka varustusega kohale tulema, muidu mõtlesin, et ei tule kuna veits tõbine.

  8. #1908
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ma ise olen ka kahevahel täna (eile sai päris palju napsu võetud). Aga vaatan äkki ikka tulen jooksen tühjaks ennast.


    e: Liiga keeruline ikka olla jääb ära. Pühapäeval tulen mängule kindlasti ja 100% värskena!
    Viimati muudetud inward poolt : 18.08.11 at 17:56

  9. #1909
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    ok, siis pean ikka varustusega kohale tulema, muidu mõtlesin, et ei tule kuna veits tõbine.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma ise olen ka kahevahel täna (eile sai päris palju napsu võetud). Aga vaatan äkki ikka tulen jooksen tühjaks ennast.
    Jep, mürkide välja higistamine mõjub hästi. Minu puhul vähemalt.

  10. #1910

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust


    Jep, mürkide välja higistamine mõjub hästi. Minu puhul vähemalt.
    mhm coldrexi olen joonud jah aga veits teine skinn.

    ( Click to show/hide )

  11. #1911
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    ERIUUDIS: gerd ja mario võtsid kokku juhatuse koosoleku ja otsustasid välja üxmeelel et kapteniks saab tuleval ka järgmisel aastal hr erik randver ( sümpaatne ja juhendab kaitset ja ning ei jää kohtunikega lobisema liialt ........... punkt vastuvõetud ja allakirjutatud juhatuse nõukogu poolt
    - paluti teade edastada :D

  12. #1912
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    LOOL, tehtigi ära :D. pool õhtut jaurasid eile sellest :D

    e: tehti ära mõtlesin, et postitasid foorumisse
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 19.08.11 at 08:05

  13. #1913
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ma olen otsuse poolt. Hea valik.

  14. #1914
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Palju mehi seekord kokku tuleb pühapäevaseks mänguks. 11 + mõned vahetusmängijad ikka ? :D Kes väravas on ?

  15. #1915
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kes väravas on ?
    Erik lubas - väravavahiga muret ei tohiks olla.

  16. #1916
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    :D
    gert peaks olema vist

  17. #1917
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    ärge siis nüüd õelutsemisega üle ka pingutage.

    vigasena ei saa keegi ju jalkat mängida ja mõnel mehel kohe joppab vigastustega. Kuidas kasparil vigastusest taastumine läheb?


    nagu ütlesid klassikud ( oja pets ja hannes võrnu ning tarmo leinatamm )

    nii ei saa ju rallit sõita

  18. #1918

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ma tulen ka kindlasti mängule ja peenestan nii palju, et terve nädala mäki eined saaks mitmekordselt maha joostud :D

  19. #1919
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Seekord löön ära.

  20. #1920

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    :D Raunsz-il jälle pinge peal :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES