Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 97, kokku 251 EsimeneEsimene ... 47879596979899107147197 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 5003
  1. #1921

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kas see on mingi level või meil on meeskonnas Messi oskusetega vend, kes kapteniks osutati:D?

  2. #1922
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    meer - see on vend, kes on meil nimekirjas ja pole üheski trennis käinud

  3. #1923

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Vaadake, et alla 2 liitri kange ei tee siis täna, et homme konditsioon maksimaalne oleks :)

  4. #1924
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    11-13 tuleb meid kokku vist homme. Puhanuna ja ilma pohmellita siis paluks :)

  5. #1925
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    ups

  6. #1926
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Mis kell homne mäng on? Murunatu kapsaaeda ka kivi: kui toimuvad mängud siis tee palun pressikas ja edasta see mulle läbi MSN-i, Skype või e-maili. Mul ei seisa kahjuks kõik meeles. Pressikaid võiks tulla vähemalt kaks: 2-3 päeva enne mängu ja pärast ka mängu kokkuvõte. Need aitavad populariseerida ja teadvustada FC Pokkeriprod eksistentsi.

    EDIT: Pressikat ei pea ise 1:1 valmis trükkima. Piisab ka mõnest lausest: kust, kellega, miks, millal jne. Selle andmetel saame ise pressika valmis teha aga tõesti ei jõua kõike meeles pidada. Pead nats rohkem kannustama meid :)

  7. #1927

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Mäng on täna kell 14:30 Kalevi kunstmuru staadionil ja vastaseks FC Anži.

  8. #1928
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ranka me teeme nö pressika fb lehele. Soovi korral me võime ju 2-3 päeva enne mängu ka foorumi teemasse lingi copyda.
    https://www.facebook.com/event.php?eid=163856340356771

  9. #1929
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ranka me teeme nö pressika fb lehele. Soovi korral me võime ju 2-3 päeva enne mängu ka foorumi teemasse lingi copyda.
    https://www.facebook.com/event.php?eid=163856340356771
    Jah väga hea. See kindlustab, et asjad ei unune. FB-s käin viimasel ajal imeharva.

  10. #1930

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Lugesin ka seda teemat.Ise üle 10 a jalgpallitrennis käinud isikuna hakkas huvitama,kas oletegi kõik nö amatöörid või on keegi tõsisemalt ka jalkat mänginud.Edu tegemistes!

  11. #1931
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kõik mängu vaatama. Mina, ESTPatrick, tõenäoliselt ka William, ehk ma ment52 läheme mängu vaatama. pumper ühineb ka miski aeg, kõik see punt peale!!!!!

  12. #1932
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Fc Pokkeriprod 0:7 Fc Anži. Mäng algas suht Anži kontrolliga, liigutati ja hoiti palli jooksutati meid, kuid saime enamvähem hakkama. Poolaja keskel nad lõid 1:0 ikka ära ja siis lasime poolaja lõpus valusalt jälle kaks tükki veel (0:3). Teine poolaeg justkui paistis, et hakkabki looma. Haarasime ise initsiatiivi, hoidsime ja lükkasime ise palli keskväljal ja äärtel ning oli isegi paar väravavõimalust, kuid Anži jällegi võttis mängu ise kontrolli alla lõi veel 3 tükk teine poolaeg ja kirss tordil lõpuks, kui meie trahvikastis puutus käega Anži mängija, aga kohtunik määras penalti meie kahjuks (WTF). Lõpptulemus 0:7. Kahju, aga vastased olid kiiremad, füüsilisemad, mängisid hästi positsiooni hoidsid palli ja jooksutasid meid. Täname puhta ja viisaka mängu eest.
    Järgmiseks siis Järvamaa ja Ambla muruväljak.


    e: Tänud rankale, estpatrickule jt publikumi eest :)
    Viimati muudetud inward poolt : 21.08.11 at 16:46

  13. #1933
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ma jalgpalli ei ole mänginud ja samas suckin ka korvis aga ennem kui oma mõtted laon lagedale siis räägin ühe story. Kui olin miski 16 või nii siis sõbra maja ees tambiti korvi räigelt ja ma suckisin selles. Lõpuks tegime väikesed võistkonnad: 2 vs 2 mäng ja kes parim on võitja. Mind muidugi ei tahetud eriti võtta meeskonda aga lõpuks suurikas, kes oli hea mängija võttis ja võitsime ära. Suurikas oli väga, kohe väga hea mängija korvi all aga ma suckisin sajaga korve visates. Küll aga ma olin sitaks hea kaitses ja oskasin vendi üle kavaldada. Samas vastas meeskond teadis, et ma suckin ja kui sain palli lennati kahekesi peale, mis oli fataalne viga. Ma tegin suurikale söödu ja sealt see korv tuli. Point oli selles, et oskasin inimesi segadusse ajada ja hästi kaitsta.

    Sama peaks toimuma ka pokkeriprod.com meeskonnaga. Krt kui ei ole seda oskust siis ei ole mõtet lampi sööta, et äkki on oma mees, kes saab palli. Ma jagan jalgpallist kui siga esmaspäevast päevast aga kui ei oska palliga midagi teha siis sööda see pall kaugele ette ära. See on vana tõde, et tuleb olla väga agresiivne - nii kaitses kui ründes ja avaldada vastasele survet. Sorry ma ei oska jalgpalli aga garanteerin, et vastast oskan survestada vägevalt. Palli ei suuda hoida ega ei oska sellega midagi teha aga ma löön platsi puhtaks! Võtke õppust muruntatust, kes oli minu arvates tänase päeva parim mängija (kindlalt oli ka parempoolses ääres häid mängijaid aga kuna olin seekord siinpool siis olin).

    Kui mängite siis olge palun agresiivsed! Sama nagu pokkeris. Kumb paneb teid raskematesse olukordadesse kas super passiivne station võis pot-pot-pot agrodonk. Ei saa nii oodata, et äkki pall tuleb. Kui pall liigub siis liigud kaasa oma positsioonidel ja annad endast maksimumi. tähtis ei olegi kas saame pähe 20:0 või võidame 20:0 aqa nii tead, et andsid oma EV-st parima! Mida rohkem surute vastast, seda rohkem vigu nad saavad teha. Tänasel mängul kontrollis vastane täieikult palli ja sealt need ka väravad tulid (siiralt head tööd tegi väravaht, müts maha).

    Olen ise elus ainult ühekorra jalku trennis käinud, seal kobadega lõin värava aga andsin alati endast täiesti maksimumi! TÄIESTI! Ei olnud miskit lonkimist. Nii kui minu alasse pall tuli ja tekkis ohtlik olukord siis lülitasin sisse maximumreziimi! Ma ei osanud palliga mitte ******* teha aga lõin vähemalt puhtaks!

    PokkeriProd FC võiks tõsiselt rohkem mõtiskelda selle üle, et pall oleks rohkem vastaste , mitte meie poolel (näed ma suckin jalkus, ei tea isegi mõisteid) ja tõsiselt täna tuli tunne, et ma pean sinna trenni tulema. No oskan vähem kui 99% mängijaid aga tean, et kui olen trennis siis kütan niipalju, et pärast trenni olen täielik laip. Minu jaoks ei ole tähtis võit vaid see kui palju ma endast annan! William ka ehk ühineb.

    Cliffnotes:
    - ärge kontsentreeruge kaitsele vaid rünnakule! Kaitsele ainult siis kui võit on kindlustatud!
    - isegi kaitses ei tohi olla pasiivne! agresiivsus maksab igas olukorras, absoluutselt IGAS!!!!! Sa ei pruugi isegi osata jalkut aga kui vastane näeb, et neid survestatakse ja nad ei suuda mängu kontrollida tekib ka neil pinge ning ühel hetkel nad murduvad! Sama on ka pokkeris. Survesta regulari +EV moovidega ja ühel hetkel teeb ta vea.
    - kui läheb rünnakuks siis ei ole nii ,et äkki tuleb midagi. Meeskond peab andma endast maksimumi! Maksimum agresiivsus mängu.

    Ma olen päris kindel,et kui meie meeskond oleks rohkem agresiivsems ja survestak vastaseid siis tõesti meie väravas palle oleks samapalju aga vastaste väravas rohkem. Trenni ei lähe mängima vaid endast maksimumi andma!

  14. #1934

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Agressiivsuse kohapealt olen rankaga täiesti nõus. Aga et nii mängida, peab olema vastasest parem füüsiline vorm, ehk see ongi ainuke võimalus, sest oskustelt on enamus kui mitte kõik tiimid isegi IV liigas paremad. Muu jutuga ma nii väga ei nõustu, sest vähemalt sel ja eeldatavalt ka järgmisel hooajal peab Pokkeriprod oma mängu ehitama kaitsest lähtuvalt ja kui juba osatakse kaitsta, siis tuleb ajaga ka ründemängu skill. Täna seistmest väravast, vähemalt 4-5 ehitati endale ise, need olid sellised väravad, mille ära hoidmine ei tohiks väga suur ülesanne olla. Aga eks siin amatöörvutis olegi, et kes teeb vähem vigu, see ka võidab.

    Nädalane testiperiood on samuti läbi, eks te peate nüüd omavahel läbi mõtlema/otsustama, kas soovite mu jätkamist treenerina ning usute, et võin teid jalgpalluritena ning jalgpalliklubina edasi viia ning üle vaatama oma finantsilised võimalused, sest päris ühiskondlikel alustel ma 40 km kauguselt kah ei viitsi 3x nädalas tulla :)

  15. #1935
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Agressiivsus ja surve on iga mängu alus. See, et tehnilised võimed ja meeskonna kokkumäng puutub on hetkel paratamatus ja see tekib koos kogemustega. Ei saa passida kaitses lootses, et äkki 100-ast rünnakust 100 vastastel ebaõnnesutvad. Aga oks me pumperiga grillima ja siis pumpama pisikesi totsikesi....

  16. #1936

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kaitsest lähtuv mäng ei eelda kaitses istumist, vaid rahulikult kannatades oodata oma võimalust. Jalgpall on selline huvitav mäng, et üldjuhul tekib ka nõrgemal võistkonnal omad võimalused. Praegu jääb meeskonnas puudu lõhkuvast poolikust ning kiirest ja liikuvast ründavast keskpoolikust/äärest. Kui suudaks palli rohkem enda käes hoida, siis oleks ka kaitsjatel vähem tööd ning seega väheneb võimalus teha rumalaid eksimusi oma karistusala juures. Aga nagu ma maininud olen, siis potentsiaali on ja tundub, et vähemalt enamus tahavad tööd teha selle püha asja nimel.

  17. #1937
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kuuled poti on vendadel rohkem kui durril pappi. Miks sa meie taga ei istunud, meil treenerit joogid kaasas olid ju!!!

  18. #1938

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Mõni üksik värav oli selline, mis oleks võinud olla.. enamik ikka väga lambikad.. Olen täitsa nõus, et meil vaja kuidagi aktiivsemalt liikuda ka ilma pallita, mitte oodata, et äkki kukub pall kusagile sinu lähedusse ja siis alles jooksmist alustada..
    Parim mängija oli kindlasti Gerd - tema tõrje 2-3 meetrilt oli ikka hämmastav :)

  19. #1939
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Lisasin eeloleva mängu ka fb lehele. Muidugi ei saa eeldada, et keegi meie omadest nö vaatama tuleb
    https://www.facebook.com/event.php?eid=102362763203402. Aga siiski infoks.
    Teiseks mind huvitab, millal Soouni on tagasi tulemas, kui keegi teab. Sest meil tekib mingi aeg probleem, kes meil väravas seisaks.


    e: Aa ja meeskonnaliikmed, kellel fb pole võiksid selle teha. Puhtalt info pärast, et saaks parema ülevaate mängule tulijatest ja mitte tulijatest.
    Viimati muudetud inward poolt : 22.08.11 at 18:58

  20. #1940

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Seoses ühe äsja tekkinud erakorralise olukorraga võib juhtuda, et ma täna trenni andma ei jõua, kui jõuan, siis tulen. Aga muidu võiksite teha harjutusi tehnikale ja pallihoidmisele, just kiiruse pealt, sest selles jääme me vastastele ikka väga palju alla. Sorri.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES