Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 5003

Niitvaade

  1. #11

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn pühap 19.00.

    Loodetavasti mänguaja probleemi lahendab lisanduv välitrenn, ise ma ei taha ka ülejäänud meetmeid tarvitusele võtta. Homme peaks saama vastuse, kas Kalevil on võimalik neljapäeviti teha.

    Muide, on pakkuda välja Pirita korraldatav turniir. 13 märts, mängu pikkus 2x6 min, 4 meeskonda grupis, kokku 16 võistkonda. Hind €50. Ise eriti vaimustuses ei ole sellest turniirist, sest eeldatav mänguaeg jääb oluliselt väiksemaks, kui Suema korraldatavatel turniiridel ja kuulu järgi pidi plats ka väiksem olema. Seda turniiri trenni rahade eest ei sponsoreeri, aga kui on piisavalt huvilisi, kes oleks nõus nii 7-8 euri/nägu välja käima sellel turniiril osalemisel, siis võib sinna ühe esinduse saata. Ma ise ei viitsi raisata tervet päeva ja kaheka euri, et saada umbes pool tundi mängu. Muide, algul tahtsid tüübid nöörida osavõtu eest lausa €65, aga väikse kobisemise peale lasid veidi alla hinda. Kallis ikkagi minu meelest.
    Rohkem infot siin: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ikvia-Cup-2011

    Muide, kes pole eelmise kuu eest maksnud, siis on viimane aeg seda teha! Hakkame ka uue kuu raha juba koguma.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 03.02.11 at 00:27

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES