Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 5003

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    trenni ja veelkord tehke trenni,muidu kevadel teevad Tartu prod teile laksu ringi ja saate selja tagant palle välja võtta nii palju,et oht seljavigastus saada:)

    no kui kevadel peaksime mängu tegema, näiteks kasti õlle peale, siis võib tallinn muretult esimesed õlled tartu kastist enne mängu välja noppida, lahti korkida ja ära libistada. ülejäänud lähevad peale mängu järgi.
    see on umbes sama kindel kui ühe valikvastuse variandiga küsimus.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 02.12.10 at 12:55

  2. #2

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    no kui kevadel peaksime mängu tegema, näiteks kasti õlle peale, siis võib tallinn muretult esimesed õlled tartu kastist enne mängu välja noppida, lahti korkida ja ära libistada. ülejäänud lähevad peale mängu järgi.
    see on umbes sama kindel kui ühe valikvastusega variandiga küsimus.
    Irwww, ship it fish! Ma panen omalt poolt kasti välja raisk. Lutilugu tuleb mis hirmus. Meil on kaks Ronaldot, 1,5 Messit, 1 Torres ja 1 Casillas. Kui ma õllemaost lahti saan, olen noor jumal!
    Kilulinna poisid , minge ostke krooni eest õlled ära ette juba, euro tõstab hinda raudselt :)

  3. #3

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Irwww, ship it fish! Ma panen omalt poolt kasti välja raisk. Lutilugu tuleb mis hirmus. Meil on kaks Ronaldot, 1,5 Messit, 1 Torres ja 1 Casillas. Kui ma õllemaost lahti saan, olen noor jumal!
    Kilulinna poisid , minge ostke krooni eest õlled ära ette juba, euro tõstab hinda raudselt :)
    pooldan svenzat:D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES