Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2028293031324080130 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 5003
  1. #581
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    1. muruntau
    2. raunsz
    3. ErikT
    4. nikitheone
    5. fyte
    6. fyte'i sõber

  2. #582

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    yo muru saan aru su ägestumisest endal oli mõjuv põhjus puudumiseks muidu suutsin reedel pöidlaluu ära murda jõle sitt siin niimodi vabandada aga mis arvad on mõtet kipsiga kohale tulla ja vaikselt jooksu trenni ja lööke teha ja üldiselt tiimi vaimu sisse sulada? or pole mõtet riskida ?
    Muidugi ei ole mõtet kipsiga tulla riskima. Lihtsalt minu seisukohast oli siin foorumis umbes viis või rohkemgi inimest, kes lubasid uuest aastast käima hakata ja pole seda veel teinud. Kui võtta veel juurde need, kes on läbi aegade lubanud kohale tulla ja pole seda teinud, on see number kõvasti üle 10'ne. Sa oled esimene, kes neist enda trenni mitte ilmumist ka põhjendada viitsib. Standard lähenemine on ikkagi see, et saab arvestada inimese lubadusega, siiralt ja sinisilmselt olen nii ka uskunud. Siinse foorumi liikmete puhul tundub, et peab arvestama tõenäosusega, kui suur on inimese tõerääkimise võimalus. Siiamaani nende puhul, kes pole trennis käinud või on 1-2 korda trenni jõudnud, on tõerääkimise tõenäosus kusagile 50% kanti jääv.

    Enda arust olen ma küllaltki rahulikult veel võtnud neid suuga suure linna mehi. Täiskasvanute maailmas on suhtumine tühjadesse sõnadesse ikka oluliselt karmim. Küllap see jõuab lubaja-poistele IRL veidi jõulisemalt-intensiivsemalt millalgi pärale.

    Et mitte lõpetada posti nii negatiivse tooniga, siis olgu öeldud, et ma kellegi poole halvema pilguga selle pärast ei vaata. Te andsite trenniskäimise lubadused ennekõike enda ees ja vastutate enda ees. Aasta alles algas ja kõik võimalused on täiesti olemas enda jalgpalliga seonduvaid lubadusi täita veel. Kõik foorumiliikmetest jalgpallihuvilised on endiselt oodatud trenni!

  3. #583

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    sellisel juhul sorry rumala küsimuse eest pole kunagi kipsi olnud ei tea neid asju. see kuu tutvumisõhtu ka plaanis ? aga näeme siis 5 nädala pärast siis lubati maha võtta

  4. #584

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Kivisaba, tutvumisõhtu on plaanis küll, kuupäeva veel ei ole, aga üritab selle kokku leppida homme. Tõenäoliselt järgmise või ülejärgmise nädala kolmap-reede.

    Turniirist veel. Kiirustades ütlesin, et turniiril on 6 võistkonda, tuli välja, et siiski kümme võistkonda. Nende nimekiri on siin: Pride, Aiaado Sanogo, Suema I, Suema II, Suema III, Augur, Absoluut, Nõmme Kalju III, Saue/Laagri. Osad neist osalevad liigades, osad on niisama sõpruskondade satsid, küll aga noorte ja vahest küllaltki heade jalgpalluritest sõpruskondade satsid, sest turniiril osaleb ka noori Meistri- ja Esiliiga mängijaid. Teine asi on osavõtumaks. See on €45, eekudes 683 ehk 33 krooni rohkem kui meie saaliüür. Seega ei kaota me rahaliselt põhimõtteliselt midagi kui õnnestub saaliaeg tühistada pühapäevaks (tegutsen selle kallal homme). Küll aga tahaks näha suuremat osavõtjate arvu, praeguse seisuga on teatanud enda osalusest 4 inimest, oleks vaja vähemalt 8 inimest, mäng on 4+1 formaadis. Samuti oleks hea, kui leiduks keegi, kes väravas mingil määral toime tuleks.

  5. #585
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tehke tutvumisõhtu jaanuarlõpis näiteks 27 või 28. jaanuar. See on minul daatum millal ma olen täis :)

    EDIT: ja niki ma olen ka üks suure suuga mees. aga ma tulen, luban. aasta pikk.

  6. #586
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    ma pühapäev trenni saaks tulla, aga päevaaeg olen hõivatud.

  7. #587
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tuleks pühapäeval võistlema.

  8. #588

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Nii, tühistasin pühapäevase saaliaja, toimub ainult turniir, mille arvet samuti juba palusin. Turniiriga seoses veel, et kui kellelgi on digikaamerat, siis võiks selle kaasa võtta. Oleks hea, kui meie võiskonnast ka mõned pildid oleks.

    Rahadest. Detsembri arve on makstud. Eelmisel kuul maksid kuuarveid järgmised inimesed:
    Täiskuumaks 300 EEK: Pastilaa, muruntau, Vsiu100, Styven, veeretas, the_meer, kokku 1800 EEK
    Poole kuu maks 200 EEK: Joel, Soouni, kokku 400 EEK
    1x maksed: 8 piletit, kokku 695 EEK
    Kõik kokku: 2895EEK vs arve 3900EEK, ehk meie arve jäi miinusesse 1005 krooniga!

    Kuna ma ise vigastuse tõttu pooltes trennides ei käinud ei julge ma ka kindlalt öelda kõikide kohta, kel palju maksmata on, küll aga tahaks saada midagi: Raunszilt ja Raulilt. Oleks postitiivne, kui keegi veel midagi plekiks. Eelmise kuu arved said tehtud väiksemad eeldusel, et trenniskäimine oluliselt ei lange, kahjuks nii siiski läks. Tagantjärgi ei saa eriti eelmise kuu arveid suuremaks teha, et defitsiiti vähendada, aga kutid, kes te eelmine kuu kohal ei käinud, üritage seda see kuu ja edaspidi siiski teha. Kohale tulemata jätmine jätaks teiste kanda trennirahade maksmise koormuse ja ei ole väga äge niimoodi teistele teha, kui olete lubanud käia. Obv ei nõua midagi sellist vigastatutelt, aga ülejäänud võiksid end liigutada küll.

    Kui olen kedagi kahe silma vahele jätnud, või midagi valesti märkinud, siis andke teada!

    Ühtlasi käib juba käesoleva kuu rahade kogumine! Üritame siiski maksta kuu esimesel poolel, (ja mitte järgmise kuu esimesel poolel).

    Käige ja makse kurat normaalselt, ma ei taha enda vabast ajast ka raamatupidajat-inkassaatorit mängida!

  9. #589
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    1. muruntau
    2. raunsz
    3. ErikT
    4. nikitheone
    5. fyte
    6. fyte'i sõber
    7. Max
    8. Ilves

  10. #590
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Hei,
    Siseturniiri kohta, et see 45 euri on imelikult palju ühe meeskonnapeale. Detsembris kui nad korraldasid taolist asja siis oli tiimipeale 180 eeku ja 5 võistkonda. Tasuks järele uurida kas nad lihtsalt raha ei kasseeri sisse. Vb mingid auhinnad asjad aga eriti ei usu, vähemalt sellelkorral ei olnud. 10 satsi on seal tegelt liiga palju. Saali mahtus 5 satsi vaevalt ära :) Väike tähelepanek.

  11. #591
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    sorri, aga täna ka ei tule. haige olen

  12. #592

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    1. muruntau
    2. raunsz
    3. ErikT
    4. fyte
    5. fyte'i sõber
    6. Max
    7. Ilves
    8. Rait
    9. Styven

    Max, küsisin järgi turniiri maksumuse kohta. Osaleme niikuinii, ka praeguse hinnaga, aga jah, ennast ka hakkas huvitama, mis kõrgema hinna põhjustab. Vbla jalkaliidu kohtunik, mingi auhind, midagi kolmandat, aga tahaks teada jah.

  13. #593

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    käin see kuu pool kuud, kuna 1,5 nädalat olen emv-ga seoses ära.
    täna tulen.

  14. #594

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    1. muruntau
    2. raunsz
    3. ErikT
    4. fyte
    5. fyte'i sõber
    6. Max
    7. Ilves
    8. Rait
    9. Styven
    10. vsiu100
    11. kjoop (joel)

  15. #595

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Okei, palusin juba teist korda vastata küsimusele, kui paljud on liigast huvitatud. Vastuseid on olnud käputäis, millest umbes pooled on olnud positiivsed. Kes ei ole vastanud, kas ma peaksin teie arvamuse saamiseks kohvipaksu uurima või mõne tähetarga käest küsima?

    Las ma laotan teie ette need stsenaariumid uuesti, mis juhtuma hakkab emma-kumma vastuse puhul:

    1) On huvitatud.Mott tõuseks, vajadusel võtaks mängijaid juurdegi, meeskonnavaim on mingil määral 2-3 kuuga saavutatav küll. Meid ootaks ees fun ja sündmusterohke hooaeg. See aga eeldaks kõikidelt trenniliikmetelt pingutamist: tõsisemat suhtumist trenniskäimisesse, turniiridele, võistlustele ja mängudele tulemist, mõningat iseseisvat proaktivset suhtumist/tegutsemist meie võistkonna tegemistesse. Seda on näha mõne inimese puhul, aga pingutama peavad veel rohkemad! Sellisel juhul kavatsen jätkata tegutsemist selle nimel, et meid ootaks ees üks funimaid hooaegu madalamate liigade ajaloos, luban!

    2) Ei ole huvitatud. Sellisel juhul kaoks ka paljud uued, kes tulid siia lootuses liigaga ühineda, samuti võib väheneda seniste usinate käijate motivatsioon ja trenni külastamine. Sellisel juhul ei ole mul mingit motti seda satsi edasi orgunnida, sest mina olin algusest peale liigast huvitatud ja liigaga mitte liitumisel annaksin juhtimise koos saali lepinguga järgmisele üle, otsikisin endale liigaväljundi ja käiksin ~2x kuus edaspidi. Sellisel juhul jääks trenni ainult 2-4x kuus mehed, trenni külastamine oleks enam kui kaootiline ja trenn lõpetaks korraliku võlaga (mille peaks maksma orgunnija ehk praegusel juhul mina) tegutsemise ära kuu-kahe jooksul. (Seda tõestas väga ilmekalt ka detsembrikuu eelarve, kus saime jäime väiksema trennide arvu puhul 1k EEK miinusesse.) Mingit vahepealset Tartu varianti ärge väga lootke, 2x kuus pohhuist-turistidega ei vea Tallinna hindade juures kuidagi välja


    Et teha kindlaks, kumb stsenaarium meid ootab, tahan teada kus me praegu oleme, et oleks võimalik edasi liikuda. Selleks pange enda nimi endale kõige sobivamasse tulpa:


    I 5/+5 trenni kuus, +1/2 mänge II3-4 trenni/kuu, ~1/2 mänge III1-2 trenni/kuu, mõned mängud

    1) muruntau
    2) veeretas
    ...

    Edasi saame mõelda ainult siis, kui esimeses tulbas on vähemalt 12 inimest ja teises 8. Tahan vastuseid nädala jooksul kõikidelt, kui ma ei saa soovitud vastuste arvu kokku, panen trenni organiseerimise maha. Sorri, mina ei taha teiste puudulikku trenniskäimist oma taskust kinni taguda. VASTAKE KÕIK MUIDU TRENN LÕPEB ÄRA!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 12.01.11 at 12:53

  16. #596
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Kui jala korda saan, siis kindlasti oleks huvitatud trennist ja liigast. Seni OUT (ei saa kahjuks arvestada minuga).

  17. #597
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Norm trenn oli täna, higistada sai korralikult.

  18. #598

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.


    Et teha kindlaks, kumb stsenaarium meid ootab, tahan teada kus me praegu oleme, et oleks võimalik edasi liikuda. Selleks pange enda nimi endale kõige sobivamasse tulpa:


    I 5/+5 trenni kuus, +1/2 mänge II3-4 trenni/kuu, ~1/2 mänge III1-2 trenni/kuu, mõned mängud

    1) muruntau
    2) veeretas
    3) kardpleier


    liiga poolt ja plaan oleks vähemalt 75% mängudel osaleda. vähemalt

  19. #599

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Okei, palusin juba teist korda vastata küsimusele, kui paljud on liigast huvitatud. Vastuseid on olnud käputäis, millest umbes pooled on olnud positiivsed. Kes ei ole vastanud, kas ma peaksin teie arvamuse saamiseks kohvipaksu uurima või mõne tähetarga käest küsima?

    Las ma laotan teie ette need stsenaariumid uuesti, mis juhtuma hakkab emma-kumma vastuse puhul:

    1) On huvitatud. Enamusel regularidest hoopis rohkem motti trennis käia, vajadusel võtaks mängijaid juurdegi, meeskonnavaim on mingil määral 2-3 kuuga saavutatav küll. Meid ootaks ees fun ja sündmusterohke hooaeg. See aga eeldaks kõikidelt trenniliikmetelt pingutamist: tõsisemat suhtumist trenniskäimisesse, turniiridele, võistlustele ja mängudele tulemist, mõningat iseseisvat proaktivset suhtumist/tegutsemist meie võistkonna tegemistesse. Seda on näha mõne inimese puhul, aga pingutama peavad veel rohkemad! Sellisel juhul kavatsen jätkata tegutsemist selle nimel, et meid ootaks ees üks funimaid hooaegu madalamate liigade ajaloos, luban!

    2) Ei ole huvitatud. Sellisel juhul kaoks ka paljud uued, kes tulid siia lootuses liigaga ühineda, samuti võib väheneda seniste usinate käijate motivatsioon ja trenni külastamine. Sellisel juhul ei ole mul mingit motti seda satsi edasi orgunnida, sest mina olin algusest peale liigast huvitatud ja liigaga mitte liitumisel annaksin juhtimise koos saali lepinguga järgmisele üle, otsikisin endale liigaväljundi ja käiksin ~2x kuus edaspidi. Sellisel juhul jääks trenni ainult 2-4x kuus mehed, trenni külastamine oleks enam kui kaootiline ja trenn lõpetaks korraliku võlaga (mille peaks maksma orgunnija ehk praegusel juhul mina) tegutsemise ära kuu-kahe jooksul. (Seda tõestas väga ilmekalt ka detsembrikuu eelarve, kus saime jäime väiksema trennide arvu puhul 1k EEK miinusesse.) Mingit vahepealset Tartu varianti ärge väga lootke, 2x kuus pohhuist-turistidega ei vea Tallinna hindade juures kuidagi välja


    Et teha kindlaks, kumb stsenaarium meid ootab, tahan teada kus me praegu oleme, et oleks võimalik edasi liikuda. Selleks pange enda nimi endale kõige sobivamasse tulpa:


    I 5/+5 trenni kuus, +1/2 mänge II3-4 trenni/kuu, ~1/2 mänge III1-2 trenni/kuu, mõned mängud

    1) muruntau
    2) veeretas
    ...

    Edasi saame mõelda ainult siis, kui esimeses tulbas on vähemalt 12 inimest ja teises 8. Tahan vastuseid nädala jooksul kõikidelt, kui ma ei saa soovitud vastuste arvu kokku, panen trenni organiseerimise maha. Sorri, mina ei taha teiste puudulikku trenniskäimist oma taskust kinni taguda. VASTAKE KÕIK MUIDU TRENN LÕPEB ÄRA!
    kas sa ei arva, et selle liiga jutuga sa hirmutad just mitmeid uusi pokkeripro foorumi trenniskäijaid ära? arvan, et päris mitmed mõtlevad et mis liigamängija mina olen ja jätavad trenni tulemata. Tartu teemas pigem julgustatakse inimesi trenni tulema ning tundub, et asi toimib paremini.

  20. #600
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Mind võib ka I tulpa panna. Kui aus olla siis tegelikult sellepärast ma üldse pokkeriprod trennis käima hakkasingi,et liigasse minna uue meeskonnaga.
    Meeste paigutus väljal ja positsioonid on ka teema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES