Üks idee, mis esmapilgul võib-olla nii hästi trenni ja võistkonnaga ei seondu, aga on pikas perspektiivis meile kindlasti kasulik. Ma tahan, et me teeksime enda "Culture book'i", Kultuuriraamatu. Ma tahan, et kõik meist kirjutaksid orienteeruvalt 100-150 sõna pika jutu. Sellesse juttu mahutaks igaüks ära, mis talle meie võistkonnaga seondub, mida ta üksi ja koos võistkonnaga trenni kaudu saavutada tahab, mõned ideed ja ettepanekud võistkonnaga seoses, mis on meie võistkonna väärtused Sinu silmis ja millised need olla võiksid, meie ühistegemistest ja ühistegemiste võimalustest, kuidas kõrvaltvaataja meie võistkonda näeb jnejne.

Kirjutage kindlasti nii positiivset kui ka negatiivset, sest ilma negatiivse tagasisideta ei ole võimalik enda vigu ja eksimusi parandada. Kirjutada võiksid kõik, nii liigast huvitatud, niisama trennis käijad kui ka ainult meie võistkonna ja trenni tegevusi jälgivad inimesed. Kui kõik on enda kirjatükid ära saatnud, siis kogub kõik need kokku, ehk parandan mõned kirjavead, midagi ei tsenseerita ja paneb need kõik koos üles, et me kõik saaksime lugeda, mida võistkond meile tähendab. Ma usun, et see teeks imesid võistkonnavaimu ja trenniskäimise suhtes!

Kirjutage palju tahate, võib kasvõi paari sõnaga ja võib ka eepos olla, 100-150 sõna on lihtsalt orientiiriks antud. Kes tahab, et ta kiratükk anonüümseks jääks, lisagu see enda kirjutise lõppu. Tähtaeg on 21. veebruar. Tehke see ära palun, see ei võta üle poole tunni, kui just ise ei taha.

Saatke enda lugu minu meilile: madis43@gmail.com