Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 251 EsimeneEsimene ... 646545556575866106156 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 5003
  1. #1101

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00. !!! @ W kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Tra, natuke vara tulin trenni tagasi peale vigastust, praegu tundub, et on mõlemalt jalalabalt mõned lihased ära rebestatud. Kõnnak on mul praegu nagu parmul kes pole kuu aega mähkmeid vahetanud :) Jätan väga tõenäoliselt järgmise nädala trennid vahele, sest kui füüsilisne seisukord halveneb kiirusega üks jalg nädalas, siis ei taha eriti teada, mis järgmine nädal juhtuda võiks :D


    Muidu aga sai eelmine trenn räägitud aprilli treeningplaanist. Kuna palju kulutusi on olnud see kuu ja varem ja eelnevad kuud me ei tulnud ka tihti ots-otsaga vähese käimise (mistõttu ka maksti vähem) tõttu kokku, siis peab aprilli tegema säästukuu. See tähendab, et sama kuumakse juures toimub meil 1 trenn Wismaris, teisipäeviti. Aga me ei taha nii vähese treeninguga leppida, sellepärast uurime tasuta trenni tegemise variante eelistatavalt neljapäevaseks päevaks aprilliks. Karu pidi pelgu kooli statat uurima ja Fyte Schnellikat. Oskab keegi veel välja pakkuda mõnda statat või platsi kesklinnas või vähemalt mitte kaugel kesklinnast, kus oleks võimalik tasuta teha?

    Kui ei peaks õnnestuma tasuta kasutada mõnda statat, siis teeme nädalas ühe ühise jooksutrenni. Ma veel ei kujuta ette, kus see toimuda võiks (märksõna taaskord tasuta). Kunagi sai ise TJK'ga käidud jooksmas Hirve pargis ja ümber selle, et see oleks üks variant. Kas tuleks kõne alla? Lepin Wismariga kokku, et vahetame riideid ja peseme seal (tasuta, loodetavasti tulevad vastu), siis jätame enda asjad kellegi autosse jooksmise ajaks ja käime pargis jooksmas. Mis arvate? Kui kellelgi on paremat ideed, siis tooge välja.

    Toonitan veelkord üle, et sellise kokkuhoiu kuu eesmärk on tasa teha varasem kogunenud miinus klubi eelarves (suurusjärgus €150) ja ka tasandada viimase aja kulutusi (varustus, regamised, mida veel kõik maksnud pole), seega (võimalik, et) väiksema treeningmahu juures jääb sama treeningmakse. Ühtlasi ka, et see jääb ühekordseks ettevõtmiseks klubi rahaasjad korda saada, pärast seda läheme tagasi 2x nädalas trenn + mäng rütmi.

    Edit: tänud Prodcom ja PraS nõuannete eest, võtame kasutusele! (muide, harjutasime audiviskeid eile, great success!)
    Viimati muudetud muruntau poolt : 25.03.11 at 12:51

  2. #1102
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00. !!! @ W kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Muru-arvan et 3 päeva jalkat ei mõjunud jalale sulle hästi. Mul nt andis ka kolmap peale mängu natuke jalg tunda ja sellepärast ka neljap ei olnud trennis. Tegin selleasemel väikse 4-5 km jalutuskäigu ja täna jalg ok juba.

    Mul vormi papp veel kandmata. Üritan täna-omme ära kanda.
    Unustasin selle litsensi lehe andmata. Järgmine trenn võtan kaasa.

  3. #1103

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 21.00. !!! @ W kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    Teadaanne! Oli teada, et peame õige pea oma MTÜ arvelduseks looma, aga raamatupidamislikel asjaoludel peame juba esimesel võimalusel sellega hakkama saama ja enam ei ole mõtet kanda Pokkeriprod Turniiripokkeri klubi arvele!

    Teen/teeme järgmise nädala jooksul oma MTÜ ära, mis läheb meile umbes €50 maksma. Seni palun rahasid kanda Ranka (meie foorumi eestvedaja) arvele:
    10010337038013
    Rainer Roomet
    Selgitus: Pokkeriprode jalgpall

    Edit: tegelikult paluks neil, kellel lähiajal vaja midagi kanda anda selle mulle teisipäeval trennis sulas, et seda kasutada MTÜ loomiseks.

  4. #1104

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Tlen järgmine kord trenni.Maksan siis selle vormiraha sulas ning täidan selle litsentsi lehe kohapeal ära

  5. #1105
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Kuna teisip on Eesti:Serbia mäng kas sis trenni tulijaid üldse on. Ma ise arvatavasti ka omadele kaasaelamas.

    Unustasin litsensi lehe andmata aga ilusti täidetud :D Et kas sellega on neljapäevani aega või peab proovima kuidagi varem ära toimetada see?

  6. #1106
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Türr jah. Kas trenni poleks võimalik teha 1-2h varem vms?

  7. #1107
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Ma ise ei ole tulemas. Seekord tõmban selga sinise särgi ja hoian sinisärkidele pöialt staadionil

  8. #1108

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Trenniaega muuta võimalik ei ole, toimub samal ajal. Tulge kohale, toimub igal juhul, enam ära jätta ei saa.

    Täna helistas mulle Indrek Zelinski ja palus meie esimest mängu edasi lükata, sest nende staadionil toimub samal ajal noorteturniir. Pakkusid välja pühapäeva 17. juuli (see on siis juuli võistluste pausi viimane nädalavahetus). Pidime homme uuesti rääkima ja proovin mängu samal päeval hoida, aga äkki mõnel teisel statal. Kui ei õnnestu, siis teeb üritan kokku leppida ühe sõpaka enne liigat veel.

  9. #1109

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Täna kohal ja Meer tuleb ka, aga kui jozik ei tule siis oleks vaja tema käest särgid jms kätte saada. Äkki saab Karu need kaasa võtta.

  10. #1110

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Tulen ka, aga võiks mõni minut varem lõpetada, et jõuaks koondise mängu vaadata.

  11. #1111

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Hea uudis ja halb uudis: Hea on see, et sai Zelinskiga kokku lepitud, et mäng toimub ikkagi 9.04., aga algusega 19.30! saab ta taa

    Halb uudis on see, et meie väravavaht gerd käis eile seljaga opil ja on nüüd hooaja esimese poole kindlasti väljas. Parimal juhul saab ta taasliituda juulis-augustis. :(

    Võib varem lõpetada küll täna mängu puhu.

  12. #1112
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Orgunnin pallid ja muu kraami Karu kätte, või siis toon ise trenni alguseks ära

  13. #1113

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Muru,saad ankeete kaasa võtta,täidan kohapeal ära.

  14. #1114

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Ankeedid on mul iga kord kaasas, pole probleemi.

  15. #1115
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Kuna täna vähem trenniaega veits, siis imo võiks teha mängutrenni, sest kui jälle läheb mingi veerand tundi uue harjutuse õppimiseks vms, siis ei jõuakski selle ajaga miskit tehtud. :P

  16. #1116
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Muru sa kribasid Flop fm-i? :D
    Tra nii peab 125 prossa endast andma et häbi ei teeks :D Vb ka motivaator rohkem vastaseid töödelda :D

  17. #1117

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Max, Flop FM'iga koostöö on Sooune (Martti) algatus. Nemad reklaamivad meie tegemisi, propageerivad sellega jalgpalli pokkerimängijate seas ja ehk saame nii uusi mängijaid. Samuti peaks see tõstma võimalust sponsorit saada. Vastutasuks laseme meie mõne nädala jooksul nende logo enda särgile. Ning jep, nüüd on meie tulemused kõigile veel rohkem näha, et peame mõtestatult tegutsema tulemuste parandamise nimel :)

    Teine asi. Tulen just mängijaid registreerimast. Selgus, et on vaja ka lisaks piltidele isikutunnistuse koopiat. Sain küll kõik 9 registreeritud, kelle kohta piisavalt oli asju, aga kõigil, kes eelmine hooaeg ei mänginud on vaja ka passi või ID kaardi koopia mulle anda. Ja juba kiirelt, sest järgmine kolmapäev lähen regama ja laupäev (09.04) on meil mäng!

  18. #1118
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Võtan täna koopia ID-st ja selle litsensi lehe täidetud kaasa. Palju täna rahvast tuleb?

  19. #1119

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Ikka korralikult tuleb, ma usun. Teisipäeval oli ilm palju kehvem + koondise mäng ja meid oli 13, nii et seekord kas sama palju või rohkem eeldatavalt. Ise samuti.

    Ja teised ka, isikutunnistuse koopia + pildid kaasa, ilma ära regamata liigas mängida ei saa!

    Btw, palju meist reedel playmakersisse tulemas on? Mina olen kindel ja Joosep rääkis ka huvist ürituse vastu, aga teiste kohta ei tea. Kel võimalus on ja võistkonna- ja foorumikaaslastega kaarte, flippe ja muud teha viitsib, võiks ikka homme tulla!

  20. #1120
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 21.00. @ W kunst

    Kahjuks ei saakohal viibida! Edu kõigile!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES