Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 251 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 5003
  1. #1

    ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Olen vaikselt mõelnud hakata jälle sporti tegema ja kuna jalka on/oli minu ala, siis tahaks jälle sellega tegeleda. Praegu aga ei tea ühtegi sobivat satsi, millega liituda. Sellepärast pakukski välja võimaluse, et kui siit foorumist saaks piisava pundi kokku, võiks mingi väljaku/sisehalli kinni panna ja hakata regulaarselt 2-3 korda nädalas trenni tegema.

    Kui on veel huvilisi, võiks siin teemas teada anda! Samuti kui keegi teab staadionite/sisehallide hindu või mingit konkreetset statat soovitada võiks siin teada anda. Võiks ikkagi olla kusagil kesklinna kandis nagu Wismari või Lilleküla ehk? Obv korraliku riietusruumi ja dushiga, talvel ei viitsi väga higisena läbi linna hängida pärast trenni. Ja kas eelistaks statat või halli? Minul pole midagi selle vastu, et talvel väljas mängida, ongi ekstreemsem ja lahedam, aga paljudele väljas miinus viieteistkümnega palli taga ajade ei pruugi nii fun tunduda.

    Ja kui saaks jalkavärgi korralikult käima, siis võiks vabalt juba järgmisel hooajal ka liigas osaleda. Kõige madalamas obv, võistkonna registreerimine pole midagi keerulist, ise orgunnisin juba kooliajal koolist võistkonna ja pelasime viiendat liigat nagu mehed muiste. (Olin siis kuusteist kui tiimi tegme, olid ajad ) Pokkeriprode tiim aitaks ka mingil määral parandada pokkerimängijate mainet kui arvuti taga istuvate nohikute kamp. Bussitripid võõrsilmängudele kuhugi Lääne- või Ida-Eestisse oleks ka väga mõnus vaheldus. Peale mänge ühine õll/cash kusagil, ehk keegi viitsib pealtki tulla vaatama. Ma arvan, et oleks päris pull!

    Andke aga tagasisidet!


    Edit: huvitatud foorumikasutajad:
    muruntau
    pastilaa
    raunsz
    nikitheone
    atsetoon
    vsiu100
    kardpleier
    tolmuahv?
    soouni
    Luuk
    individual88
    sm0ntaan
    booyaka?
    $$$?
    kosmonaut (ainult nv)
    fyte
    priidix

    See nimekiri siin on informatiivse iseloomuga, st, kui olen kedagi unustanud lisada, siis see ei tähenda, et ta trenni ei võiks tulla.

    Nüüd on meil oma MTÜ olemas, mille arve on:
    MTÜ FC Pokkeriprod
    221052210863
    Selgitus: FC Pokkeriprod osavõtumaks

    Trenni tasud: kuumakse klubiliikmetele €32, õpilastele €20,
    millest €10 on klubimaks ja seda tuleb maksta ka vigastuste ja muidu eemal oleku ajal.
    Üks trenn €5
    (saab kasutada erandkorras)
    Kui on maksmata vähemalt 2 kuud, pole mõtet üldse trenni tulla, osaleda ei saa!

    Mängijatele, kes käivad kuus kohal kaks korda või rohkem, lisandub ka liitumistasu €15. Liitumistasu eest ostetakse palle, veste, vv kindaid jnejne. Liitumistasu tasuda trennis sularahas muruntau kätte


    Ootame jätkuvalt uusi ja juba kohal käinud liikmeid!


    Meil on olemas ka oma Facebooki lehekülg, mida üritame teha parimaks eesti madalamate liigade leheküljeks. Liitu Sinagi meie sportliku, sõbraliku ja funi seltskonnaga!

    http://www.facebook.com/FCPokkeriprod
    Viimati muudetud inward poolt : 07.02.13 at 12:26

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    5+ algatus. Oleksin hea meelega käpp, kui alaliselt Tallinnas viibiksin.

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Andke aga tagasisidet!
    Kiiduväärt mõte. Ise mängisin 3s liigas kunagi ja hiljem ülikoolis sai just kergelt laheda seltskonnaga liigutatud - kahjuks peale lõpetamist trennid hääbusid. Oleks kindlasti käpp, kui ajad klapiks!
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 14.10.10 at 13:33

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ma olen IN!
    Praegu kõrvapõletik, muidu mängiks küll. :D

    Talvel võiks ikkagi sees imo. :)

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Mingi kaikaga mäng oleks palju ägedam imo... Saalihoki või pesapall vms.

  6. #6
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mingi kaikaga mäng oleks palju ägedam imo... Saalihoki või pesapall vms.
    Isiklikult - käisin kunagi ka sõpradega saalihokit mängimas paar aastat. Ei meeldinud ausalt öeldes - 0 oskusega tasemel kaootiline lahmimine võrreldes vutiga. Meeldis neile, kes vutti mängida ei osanud obv .

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Isiklikult - käisin kunagi ka sõpradega saalihokit mängimas paar aastat. Ei meeldinud ausalt öeldes - 0 oskusega tasemel kaootiline lahmimine võrreldes vutiga. Meeldis neile, kes vutti mängida ei osanud obv .
    Novot, mul sama teema :D

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    võrkpall on parem kui seks.

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ma arvan, et ala valiku üle diskuteerida rohkem ei maksaks. Jutt käib jalgpallist. Teiste alade jaoks tuleks teine teema teha. Ise hakkasin tennist mängima, aga kes vähegi tõsisemalt jalgpalli mänginud, selle jaoks enamasti samaväärset aseainet ikka ei leia :).

  10. #10

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ma arvan, et ala valiku üle diskuteerida rohkem ei maksaks. Jutt käib jalgpallist. Teiste alade jaoks tuleks teine teema teha. Ise hakkasin tennist mängima, aga kes vähegi tõsisemalt jalgpalli mänginud, selle jaoks enamasti samaväärset aseainet ikka ei leia :).
    +1. Võiks olla mingi üldine sporditeema, kus huvilised saaks korraldada ükskõik mis spordis võistlusi/trenne. Ei pea samat ala iga kord korraldama, lasta kasvõi iga kord erinevaid. Ise arvatavasti prooviks ka vahest teisi alasid.

  11. #11
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    jalka oleks viis +. Täitsa liituks. Kui aga asi sellist maštaabi ei kannata, võiks paremate ilmade puhul niisama väljas käia mängimas

  12. #12
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    100% in. Talvel võiks sees mängida. Kristiine spordihallis olid aasta tagasi trennid mul, hindu täpselt ei mäleta aga kamba peale ei tohiks üüratu summa tulla. Ise mängisin 2 hooaega tagasi 4ndat, viimane hooaeg randa ja järgmine hooaeg uuesti randa ja kui tööl käima ei hakka, siis tahaks liigat ka uuesti mängima hakata

    http://www.tallinn.ee/sport/Kristiin...uste-hinnakiri
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 14.10.10 at 14:13

  13. #13
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Kristiine spordihallis super mängida tõesti!

  14. #14

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    mul samuti huvi olemas, et korra nädalas jalkat teha. talvel sees, kevad-suvi väljas. hetkel käin 2 korda nädalas saalihokis(reaalselt jõuan korra nädalas :P ). liigat see aasta mängida ei viici, seega kõik päevad peale teisip. sobivad.
    kui kõhna olin, siis jalkat mängisin 4.,3.,2. liigas mingi aeg. olekski aeg asi jälle meelde tuletada.

  15. #15

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Sobiv variant tõesti. Kui kellelgi vahepeal paremat varianti välja pakkuda ei ole, siis võikski Kristiine valida (eeldan, et saame ikkagi piisava kriitilise massi huvilisi). Nüüd siis ka järgmine küsimus, mis kellaaegadel teha? Enamusele arvatavasti sobivad õhtupoolikud, aga need võivad popimates/paremates kohtades oktoobriks juba hõivatud olla, loodetavasti ikka jagub aegu. Pakuks välja, et kaks aega õhtul ja üks aeg hommikul/lõunal. Ise tööl ei käi ja ehk leidub veel huvilisi lõunaseks ajaks?

    Homme võin vabu aegu seal uurida, siis saab täpsemalt pakkuda siin variante. Parimal juhul saaks asja see nädal plaanitud ja järgmine nädal juba käima hakata!

    Edit: enda jalkataustast ka, sai TJK noortesatsis mängitud ja erinevates viienda kuni kolmanda liiga klubides mängitud

  16. #16

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ja veel üks point, kas looks eraldi MTÜ või midagi sellist jalkavõistkonna jaoks, ise ei viitsiks küll enda arvelt hakata jälgima liikmemaksude tasumist ja kulude katmist.

    Edit: Mingi eraldi arve vähemalt peaks olema esialgu, see MTÜ asi võib oodata ka kuni asi veidi selgema ilme võtab.

  17. #17
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    kõige mõistlikum oleks vist kindel kuumaks teha, siis on guar. et alati rahvas kohal; 1 korra eest võiks olla veidi kõrgem maks, et kuumaksu maksjad eelistatud oleks. Päevane aeg võiks olla nädalavahetusel, näiteks pühapäeval?

  18. #18

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ja veel üks kaugem värk oleks, et kui satsiga liigasse läheme, siis võiks mõne sponsori ka sebida. Usutavasti Stars või OO oleks huvitet küll, et saaks enda embleemi meie särgi peale. Ega mingit suurt summat vaja obv ei ole, me enamus siin ikka korralike sissetulekutega, vbla nii 10k EEK hooaja peale. Lahe oleks kui mingi embleem ka lisaks pokkeriprode logole särgil oleks!

    Sattusin veidi tuhinasse asjast, ehk andestate

    Edit: kuumaks võiks olla kohustuslik, kui ma ise ajaksin asju, siis ma ise ei viitsi hakata küll nuruma igaühe käest iga kord kolmekümmend eeku. Ja kõigile võrdne, et oleks rohkem motivatsiooni trennis käia. Vähemalt enamus klubides kus ma olen osalenud on nii olnud. Ainult hilisemad staadionimaksud mängudel jaotada nende vahel, kes ka tiimi soovivad saada.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 14.10.10 at 14:55

  19. #19
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    tausta vaadates ei usu, et meil sponsori leidmisega probleeme tekiks.

  20. #20

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    wow, v22rt asjaalgatus.
    Elaks Tallinna kandis oleks käpp, aga kahjuks kaugemal:(

Lehekülg 1, kokku 251 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES