Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 68, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1858666768697078118168 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 5003
  1. #1341

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Võin olla.
    Davai, neljapäev on sinu! Ootame jooksvalt veel treenereid!

    Ühtlasi saatsin ka tänase intervjuu kohta viimased materjalid ära ja nüüd peaks suht valmis meie poolt asi olema. Juuni jalkas tuleb 1lk artikkel meist, meie senistest tegemistest, tulevikuplaanidest, esimestest muljetest, seosest pokkeriga ja pokkeri võrdlusest spordiga. Usun, et sain suht hästi kogu info edasi anda. Selle ajakirja tiraaž on (eelkõige tänu mängijatele jagamisele) ~11k, nii et me saame kuulsaks!

  2. #1342
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Kui 17-ndal välk selgest taevast mind ei taba siis võin trenni läbi viia. Saaks kunagised harjutused ja maiuspalad vb trennis läbi proovida.

    Kui ei eksi siis 15ndal meil mäng ja ei tea kas jõuan mängule. Kui keegi Tartust hommikul liigub võib teada anda kuna 14 olen suht tähtsal üritusel ning mängulejõudmine veits nigel. Samas vist oli Ambla mäng ja see oleks suht tähtis mäng mulle. Täpsustama ei hakka :D

  3. #1343

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Väga hea!

    Sai vist kusagil kunagi räägitud, et iidsetel aegadel sai ise koolist jalkavõistkonda orgunnitudud, pusisime kusagil V liigas tol ajal. Seal mängisid ka koolivennad Joosep ja Andri ning Karugi oli kambas. Olin vist 16-17 sel ajal :D Ütleme nii, et mu organiseerimisvõimed olid tol ajal omajagu kehvemad (mitte, et need praegugi midagi väga head on), varustus jõudis kohale millalgi liiga lõpupoole, mingi hetk oli reaalne, et peame liigahooaja varakult lõpetama, ühele mängule ütlesin vale algusaja, mille tõttu saime loobumiskaotuse + trahvid jnejne. Räägin sellepärast, et leidsin ühte muud asja googeldades lingi meie võistkonna tollasele soccerneti teemale, nüüd arhiivis, millest ise varem teadlik ei olnud. Link: http://foorum.soccernet.ee/archive/i...p/t-1305.html?

    Suht lühike ja fun lugemine tagantjärgi. Tol ajal lasid madalaimat liigat umbes sarnase suhtumisega paljud võisktonnad, nüüd on kõik satsid suhtumise mõttes ikka palju professionaalsemad.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 05.05.11 at 00:38

  4. #1344
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    TEREEEEEEEEEEEE POKKKKKKKKKKKKKKKKKKERIPROOOD


    Pakun välja, et kevad on käes ja võiks koosoleku teha seda grillimise näol!
    Toimuks siis kuskil Tallinna piires või kellegi aias näiteks.

    Ürituks toimus lähima 2 nädala jooksul. Ehk siis mõttega sõbruneda rohkem suhelda ja muutuda ühtsemaks tiimiks.
    Teeks grill chill ja õlle.

    Kui kellegil meie tiimist on oma aed ja oleks nõus, et meie oma trenniga teeks koosviibimise seal andku rõõmuga mulle teada.
    Kui ei ole siis otsin mingi koha kus saaks grillida kambaga.

    Palun andke tagasisidet kes oleks nõus sellisest üritusest ning räägin homme trennis üle ka sellest.

    Ilmad ilusad päike paistab.

    http://www.facebook.com/event.php?eid=118588451557925
    Viimati muudetud soouni poolt : 09.05.11 at 21:42

  5. #1345

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Hea mõte! Varem mul oligi plaanis kevadpäevad vms teha, aga vahepeal on päris kiire olnud ja pole mõelnud sellele. Grill kusagil Tallinna piires või lähiümbruses oleks ideaalne paremaks tutvumiseks tegelt!

    Mulle järgmine nv väga tõenäoliselt ei sobi, kuigi see oleks ideaalne selles mõttes, et mängu nädalavahetusel ei ole. See laupäev on foorumi kevadtrall, nii et ka laup langeks ära osade puhul (kuigi meist läheb sinna praeguse seisuga vbla 2-3). Võib tegelikult ka kuu viimast nädalalõppu kaaluda, kui see juhuslikult liiga paljudel sessi või taolise asja peale ei satu.

    Obv võib ka ilma minuta muidugi teha, ma mingil määral olen tutvunud juba kõigiga.

  6. #1346
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Kõik teeme ikka koos ja tõesti minu arvates võiks ka kuu lõpu poole kunagi teha.

  7. #1347
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    No idee poolest oleks mul koht olemas kus saaks grillida.

    Kristiine keskuse lähedal.

  8. #1348
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Enne suve alati kiired ajad ja seega praegu sobiks ainult 27-29 nv mulle.

  9. #1349

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Kui Jozikule sobiks reede 27 juuni, siis võiks tegelikult selle päeva lukku panna. Senimaani sobib kuu viimane nv kõige rohkematele ja kuna mäng sel nädalavahetusel on pühapäeval (29.05. 14.30. kodus SK Tapaga), siis oleks reede parim päev. Jozik, tuleks kõne alla see variant?

    Ühtlasi ka makske mai kuu trenniraha. Senimaani on maksnud: Kait, Tarmo, Niki, muruntau, Pastilaa, Raunsz ja Mario. Fyte ja sooune puhul ma pole kindel, kas makse oli selle või eelmise kuu eest, palun täpsustage siin üle. Hetkel olen aprilli Wismari arve ära maksnud, aga Kalevi arve jaoks raha ei jätku. Nii et plekkige!!!

  10. #1350

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Lubasin tänases trennis paar harjutust veeretase kõrvalt ette näidata, aga kahjuks lükkub see neljapäeva. SCOOP'il tahtsin ainult kahest HU turniirist osa võtta ja need on paraku täna. Täna jääb siis tulemata, selle eest käisin juba jooksmas ära.

  11. #1351

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Tänase trenni tarvis sai youtube-is ringi vaadatud ja leidsin paar päris head videot mille järgi plaanin soojenduse teha http://www.youtube.com/watch?v=1Yn4y13R1ps ja siis see ka http://www.youtube.com/watch?v=Wd-QO0qm1dw&NR=1 :)
    Viimati muudetud veeretas poolt : 10.05.11 at 16:13

  12. #1352
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Soojendusharjutuseks sobiks ka allolevas videos demonstreeritud tantsusammud:

    ( Click to show/hide )

  13. #1353
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Ma võtan siis Coca ja popcorni kaasa :D Saab kinoelamuse :P

  14. #1354
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Nonii mehed:D Osad said esimesena kollasekaardi mängus või esimesena värava löödud :D A minu tulemust veel keegi pole ette näidanud vist :D
    Jõudsin sis trennist ja võtsin dressika ära ja ülla ülla oranz mänguvest seljas :D Loodetavasti te seda otsima ei hakanud :D
    Selles panin pika puuga vist teile ära :D

  15. #1355
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Väga asjalik trenn oli. Harjutused vs mäng väiksel platsil vs mäng suurel suhe oli täitsa paigas samuti. Platsil oli reaalajas näha, kuidas mehed arenesid. Jõhkralt.

  16. #1356
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Mulle meeldis samuti tänane trenn, ilm oli ka väga bueno obv. Vaikselt hakkas söödumängust ka asja saama : )

  17. #1357
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    ei tea kas ma peaks kartma hakkama?http://sport.postimees.ee/?id=433824

  18. #1358
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    mis kell neljap trenn on? 8 või 9?

  19. #1359
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Kell 9 peaks olema, jah. Dno miks pealkirjas muudetud pole.

  20. #1360

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng kolmap 18.00. @ Wismari k

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    ei tea kas ma peaks kartma hakkama?http://sport.postimees.ee/?id=433824
    Parem karta,kui kahetseda,nii et võtan aparaadi kaasa neljap. (Y)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES