Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 250, kokku 251 EsimeneEsimene ... 150200240248249250251 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 981 kuni 5 000, kokku 5003
  1. #4981
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Pühapäeval trenni ei jõua. Tööasjus Eestist ära. Teisipäev olen 110% kohal.
    Kuna pühapäeval teete mängu, siis kindlasti suhelge ja juhendage üksteist platsil. Samuti kui keegi teeb ees pressingut, peab terve tiim pressingut tegema. (Auguri poisid suht murdusid, kui tegime koheselt lahtimängu ajal pressingut- töötas).
    Marek ütles eile hästi, et saalivutis võidab see tiim, kes rohkem võitleb. Niiet paneme täiega, häid mehi vahetuses jagub alati, koosseis super.

    Mahedat trenni!

  2. #4982
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    4 MEEST TRENNIS ??? Kui selline olukord peaks korduma, siis ma vahetan kohe Kalevi või Männiku trenni odavama väljakuga ära. Õnneks saime Kalevi trenniga liituda ja teha üle väljaku trenni.

    Niigi on rahadega probleeme, vaikselt hakkavad need kvaliteetsed staadionid meil üle jõu käima. Paraku uuel aastal jääme foorumi poolsest toetusest ka ilma (sellegipoolest suured tänud, et meid eelnevatel aastatel toetatud on). Ehk et uuel aastal peame vaatama tulevikku, oma reaalsete võimaluste piires. Pühapäeval viimane trenn siis enne pühi.

  3. #4983
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Whaaat? Ma sain aru, et täna trenni ei toimu, lol, mybad. Rahade probleemi saab sellega lahendada, et tuleb võlglastelt trennirahad kätte saada. Leian, et ühe trenni põhjal ei tasuks platsi vahetuse osas koheselt põhjapanevaid järeldusi teha.

    Pühapäeval trenni ei saa tulla, tööasjus Eestist ära. Uuel aastal näeme!

  4. #4984
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Seepärast ma alati ütlengi täpselt kuupäeva, päeva ja koha, kus trenn ära jääb. Kui pole öeldud teisiti, siis trennid toimuvad alati.

  5. #4985

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Ma haige ja välja ei julge veel tulla.

  6. #4986
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Kes homme trenni lähevad ? Kesklinnast oleks vaja auto peale saada.

  7. #4987
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Tundub, et täna väga paljud ei tule trenni. Täna pole võimalik teise satsiga trenni ka teha. Täna jääb ära trenn. Kohtume 5. jaanuaril. Häid pühi!

  8. #4988
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Tuletan meelde, et sellest nädalast hakkame trennidega täie hooga pihta. Pühapäeval Männikul kell 20:30 kohtume.

  9. #4989
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Finally, saab trenni teha. Ajage end siis kõik trenni!

  10. #4990

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Puhkan umbes kuu aega hüppeliigest ja pallitrenni loodetavasti ei kipu.

  11. #4991
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Tegin FB kinnise grupi, ainult klubi liikmetele. Vanad olijad, kes soovivad trennis uuesti käima hakata või uued, andke mulle märku - lisan teid gruppi. Grupis arutame klubi siseasju, peamiselt mängude ja trennidega seotud info.
    Peamine eesmärk on see, et meil oleks operatiivne info selle kohta, palju mängule või trenni tuleb inimesi. Annaks vältida 4 mehelisi treeninguid.

    PS. Tarvo me sunnime sind jõuga fb kasutajatat tegema .

  12. #4992

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Tahan seda öelda, et tänasest hakkan jälle trennis käima.

  13. #4993
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    PS. Tarvo me sunnime sind jõuga fb kasutajatat tegema .
    Lihtsam lahendus: käin alati trennis ja mängudel!

  14. #4994
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    See nädalavahetus toimub trenn laupäeval Spartas, kell 19:00 (Männiku trenni ei toimu).

  15. #4995
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Täna trenni ei jõua, koolitusel.

    E: Laupäeval trenni ei jõua. Järgmine nädal tagasi trennides.
    Viimati muudetud TrvP poolt : 23.01.14 at 10:10

  16. #4996
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Kuna internetiavarustesse on juba lekkinud Eesti jalgpalli tumedaim saladus - Angelo blogis on ära mainitud meie klubi tulevikku puudutav info, siis kinnitame seda ka avalikult.

    Vastab tõele, et algavast hooajast Eesti meistrivõistlustel, FC Pokkeriprod lakkab eksisteerimast. Ühineme FCF TLÜ-ga ja meist saab nende duubel FCF TLÜ II.
    Otsus oli ühehäälne ja selge. Pideva mängijate -ja rahapuuduse tõttu ei oleks meil nii või naa võimalik järgmisel hooajal liigat mängida. Seetõttu otsustasime oma allesjäänud tuumikuga ühineda. Meie mängijad jäävad samaks (vastavalt vajadusele kasutame põhisatsi mängijaid), treener jätkab samuti. Võistkond jääb seotuks pokkerikommuuniga. Pokkeriga tegelevad inimesed on alati oodatud meie trennidesse. Samuti jätkame tulemuste jms uudiste edastamist foorumis ja fb lehel.

  17. #4997
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Kes järgmisel hooajal ei plaani liigat mängida, palun tuua roosa vorm tagasi. Trennid toimuvad meil T ja N Sportland Arenal 21:00.

  18. #4998
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Homme alustame trenniga 20:30, Sportland Arenal.

  19. #4999
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Müür sa oled ikka eriline vend, et hakkad siin FC PP juhtimist lahkama, kasutades isikliku rünnakut ja esitades valeväiteid. Vastan sinu välja toodud punktidele.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Võtan ka korra sõna. Esiteks, tüüp on korduvalt lubanud FC PP'de mängija ja eestvedajana mängule tulla mängijana, see aasta pole jõudnud, iga kord täis. Näästi staff, ise uhkeldab sildiga eestvedaja. Peale umbes kümnendat korda ülelaskmist, aastate peale tõenäoliselt tagasihoidlik hinnang, sai võistkonnalt bänni, ära järgmisele kolmele mängule tule. Solvus, võttis nimekirjast maha. Juhataja tiitlit on julge võtma, vastutama ja oma kohuseid täitma mitte kuigi palju.

    Teiseks, paar korda on mult raamatut laenanud, esimene kord kui ma juba käega olin löönud raamatule ja uue olin tellinud tõi lõpuks ära. Aasta alguse kandis laenas teise raamatu, pole näinud isegi katset ära tuua. pole kordagi ühendust võtnud. Ma ka ei viitsinud rohkem jamada, lihtsam uus osta.

    Kolmandaks, hiljuti pani just FC Pokkeriprode mantilipärija FCF TLÜ suletud fb saiti üles sellise posti:



    Kurat kui sa võtad endale mingi asja juhtimise, siis see ei tähenda ainult ilustavat tiitlit, see tähendad et võtad endale kohustusi. Kohustusi tuleb päris elus täita. Ma saan aru küll, et õppisid avalikku haldust või taolist mõisa köis las lohiseb asja, aga erasektoris ära eelda, et inimesed su sitta unustavad. Linnavalitsus võib selline olla, aga päris elus sellise pasaga edu ei saavuta. Lauri Hanstin, klaari oma sitt ära. Kaeba mind kasvõi kohtusse, see kõik siin on puhas tõsi.
    Esiteks ei ole mingit FC PP enam, on vaid FCF TLÜ II, kus liitumisest saadik pole mina mingi eestvedaja. Miks sa pead alati demagoogitsema ja väänama fakte enda kasuks ? Mis kuradi kümnendat korda ülelaskmist ? Ma käisin aasta alguses, mitte küll kõigil sõprusmängudel, üle poolte kindlasti. Jah oli plaanis liigat mängida, aga bani sain viimase sõprusmängu eest, kuhu ma ei ilmunud. Siis otsustasingi, et samas milleks - suvi tulekul ja liiga toimub nv. Lihtsam on liigat mitte mängida ja tegeleda edasi ainult jõusaali ja jalgpalli trenniga. See oli minu valik, mitte mingi solvumine. Nii, et mis 10 KORDA ÜLE LASKMISEST SA RÄÄGID ?

    Raamatu asjaga olen nõus, see on tõesti nõme, et ma olen selle enda kätte unustanud. Toon selle nädala jooksul ära.

    Nii kolmandaks - FC PP eelmise aasta maj. aastaaruanne. Inimene, ma saatsin sulle eelnevalt meili, et meil on vaja teha ära majandus aastaaruanne. Sina ei ole vastanud mu meilile. Ega eelnevatel aastatel meie seda ei teinudki, lasime kellegil ära teha või Niki tegi. Ma pakkusin välja, et raamatupidaja saaks selle ära teha. Ma pakkusin midagigi välja. Sa pole mitte sittagi selle teema kohta öelnud, nii et jah mul on ka savi sellest maj. aastaaruandest. Sina oled juhatuse liige, eks sa ise tegele siis sellega.

    Kogu selle joomise ja kohustuste mitte täitmise osas liialdad sa väga. Muidugi mitmetele mängudele pole jõudnud, nagu ka sina. Aga aastate jooksul kohal käidavus oli ikka 75% kanti. Kohustuste mitte täitmise osas võid kuu peale minna. Toona investeerisin oma aega ikka sitaks sinna, kõik kokkuvõtted, rentnikega suhtlemised, EJL bürokraatia asjaajamised jne. Väga inetu laimata mind selles teemas. Kindlasti oli puudujääke ja oleks võinud teha asju paremini või veel rohkem aega kulutada, aga me räägime ka IV liiga klubist, kus mängitakse jalgpalli lõbu pärast. Sina kasutad demagoogilisi võtteid, sest sinul on alati õigus jne + pead kasutama isikliku rünnakut. Hariduskäik, mis see siia puutub üldse ? Lihtsalt ilukirjanduslikult niivõrd hästi sobib kogu sellesse teemasse.

  20. #5000
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    See on veel tagasihoidlik hinnang. Tüüp oli suure suuga nõus FC Pokkeriprode "juhataja" tiitlit üle võtma, aga reaalse tegutsemise asemel tüüp lihtsalt jõi. Ma ei väida, et ma ei joonud omal ajal, mul oli ka probleeme ja ega ma praegugi puhas poiss ei ole, vähemalt täitsin klubi ees kohustused ära. Nii kui teemakangelane üle võttis oli kohe häving, miinimumprogramm igal pool, igasugused tiimiüritused kadusid ära, lõpuks haihtus tema juhtimise all võistkond ülde. Võimalik, et see oleks juhtunud niigi, sest ega keegi teine ka väga orgunnimist üle võtta ei tahtnud, aga siiski, kes oleks vähegi üritanud, siis kehvemat tööd poleks saanud teha. Nii kui meistrite liiga mäng oli oli tüüp kadunud, sellistel päevadel tüüp trennides ei osalenud, vabandus joomiseks olemas. Niimoodi ei saa midagi orgunnida.

    Edit: vabandan, et selline veidi isiklik rünnak, aga kui ikka näed, et paar aastat rabelemist kellegi sügava pohhuiismi tõttu ikka raisku läheb, siis ajab natuke sita keema
    See on veel uskumatum postitus kui eelnevad sinu poolt. Siis kui ma üle võtsin asi ka suures plaanis toimis. Mis miininumprogramm, mis häving ? Kasutad sõnu, mis reaalselt ei iseloomusta tegelikku olukorda.

    Väljakud kus me trenni tegime, olid väga hea kvaliteediga. Üritusi toimus, mitte nii tihti, aga ma ei pidanudki KÕIKI asju ise organiseerima. Võistkonna hääbumine toimus seetõttu, et trennimakse oli jätkuvalt liiga kõrge. Taheti kvaliteeti, aga nii palju trennimaksu maksta ei jõutud, seetõttu trennis käijaid jäi vähemaks. Sponsoreid üritasime sebida, kuid nagu sa tead siis sellise nimega võistkonnal ei ole kõige kergem sponsorit sebida. Ma saan aru, et sa ise investeerisid oma aega ja oma raha (mille eest tuleb tänulik olla), aga siiski sa liialdad väga mind maha tehes.

    Teisalt ühinemine FCF TLÜ klubiga oli meie ühine otsus ja valikuvõimalus - kas hääbumine või liitumine uue nimega, aga tuumik jääb alles. Valisime teise variandi ja see on toiminud, praegugi on meil liigamängudes 5-7 FC PP meest TLÜ II esirivistuses. Usun, et meie tuumik on praegu rahul: treeningutingimused on head, trennimaks väike ja mehi on kellega liigat mängida.

    Trennis käimise kohapealt ära üldse sõna võta, sa oled ise käinud talvest saati trennis nagu kuuvarjutus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES