Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 116, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1666106114115116117118126166216 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 301 kuni 2 320, kokku 5003
  1. #2301

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Mul põhimõtteliselt põlvega sama teema :S

  2. #2302

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Mul täpselt sama teema,aint ma lõin liiga mängus sisekyljega vastu vastase jalga kui ma tahtsin palli klaariks lüüa,aga vastane jõudis vahele. Ple lihtne see vigastus muru, ma pm mitu kuud juba audis. Sinu asemel kaaluks tõsiselt mitte mängida hetkel.

  3. #2303

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Hetkel on igatahes palju parem juba, täna pole valu üldse olnud, öö oli ka rahulik, pühap olen kindlasti platsis. Ostan mingi toe või sideme vms homme. Isegi kui midagi juhtub, siis liiga on läbi anyway ja võibki puhata. Pole küll väga õige suhtumine, aga usun, et pean vastu küll. Tegu vasaku põlvega, vasakut kasutan rohkem kõndimiseks anyway (nagu Kink paremat).

  4. #2304
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Homme siis korjan Pumperi peale, Rando - kuskandis sa oled? 1-2 saakid veel mu autoga, andke teada.

  5. #2305

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Homme siis korjan Pumperi peale, Rando - kuskandis sa oled? 1-2 saakid veel mu autoga, andke teada.
    Mul on võimalus kesklinnast peale tulla.Näiteks kuskilt Viru keskuse kandist.

  6. #2306
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Mul on võimalus kesklinnast peale tulla.Näiteks kuskilt Viru keskuse kandist.
    Tule ka siis Olümpia hotelli ette, kus Pumpergi. Mingi 5-10minti peale 11 olen seal.

  7. #2307
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Minu arvates peaks 10 või hiljemalt 10:30 liikuma hakkama. Orienteeruvalt poolteist tundi sõidab sinna. Mäng algab ju 13:00

    Teine asi, et arvestades praegust seisu Eestil valikturniiril, siis peaks ikkagi nihutama või mõnel muul päeval pidama teisipäevase trenni. Sõprusmäng Eesti : Ukraina algab 20:00 ja pärast seda kohe 21:45 Serbia : Sloveenia.

    Vaatasin, et kõige otsemini teekonnas mõttes saab -> www.regio.ee, A. Tallinn, B. Ambla alevik
    Kuigi olulist vahet nkn ei tule, lihtsam on vb minna Peterburi mnt kaudu. Tallinn-Tapa-Ambla.

    Tunnen ka antud teid, (enda maakoht seal lähedal) et võib ka ju kolonnis minna.
    Viimati muudetud inward poolt : 08.10.11 at 16:01

  8. #2308

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Tule ka siis Olümpia hotelli ette, kus Pumpergi. Mingi 5-10minti peale 11 olen seal.
    Tulen siis sinna.Kellaaeg võiks 30 minutit varem olla ma arvan.

  9. #2309

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Lasnaka poisid on kõik karu auto peal. Jossi ei saanud kätte, aga ta võiks ka pmst tulla Pastilaaga, sama asi Angeloga (tema numbrit ei tea). Neil on mõlemal oma autod olemas, aga neil ei ole väga mõtet üksi sõita. Gerd, Max ja Tarmo on veeretase peal ja ega meid tegelikult Tallinnast rohkem ei tulegi.

    Edit: Loodetavasti saab ka mirko kuidagi Tartust kohale.

  10. #2310

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Veeretas, võiksid kõik enda auto peale tulevad kutid ka üle helistada igaks juhuks (kas ikka tulevad), mul kõigi teistega räägitud peale Mirko ja Angelo.

  11. #2311
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Tulen siis sinna.Kellaaeg võiks 30 minutit varem olla ma arvan.
    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Lasnaka poisid on kõik karu auto peal. Jossi ei saanud kätte, aga ta võiks ka pmst tulla Pastilaaga, sama asi Angeloga (tema numbrit ei tea).
    Davai, teeb 10.30 siis Olümpsi ees (kuigi see üle tunni varem kohalolek on suht mõttetu). Võtan sealt Jossi ja Angelo ka peale - Jossiga räägitud.

  12. #2312
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Mina, Tarmo ja Gerd täitsa tulemas omme ja veeretasega veel täpsustame, niiet ärge pablage :P
    Hetkel ainult ei tea kaua jalg vastu peab; vb kui vahetusmehi on sis üks läheb minupeale vaja

  13. #2313
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!



    nice name boys

  14. #2314
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Kuidas teisipäevase trenniga jääb siis? Kuna meil makstud selle aja eest, siis ma nt ei jätaks võimalust kasutamata seal mängimiseks - mis teised arvavad?

  15. #2315
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kuidas teisipäevase trenniga jääb siis? Kuna meil makstud selle aja eest, siis ma nt ei jätaks võimalust kasutamata seal mängimiseks - mis teised arvavad?
    Mõttetu imo. Ise olen Ale Coqil sel ajal ja usun, et enamus.

  16. #2316
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    ise olen budapestis, aga miks mitte, kui rahvast on

  17. #2317

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Kas ei võiks trenni varem teha , 17.30 ntx, kui saal kinni võime väljas ka teha? Muru palun uuri kontaktidelt. Karm ikka hommikul niivara hullama hakata. Ma 2 päeva peale kokku 7h maganud.

  18. #2318
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Ma ka Ukraina-Eesti mängule + vaatab veel alecoqil suurelt ekraanilt Serbia:Sloveenia mängu. KOSTJA KOSTJA KOSTJA!!!
    Küsimus veel selline, kas mahub ka mõne auto peale tallinnas. Pealtvaatajaid ka ikkagist vaja :).



    //edit, ei tule ikkagist homme. Hetkel öösel tööl ja tahan hommikul magada :)
    Viimati muudetud Postiljon poolt : 09.10.11 at 04:15

  19. #2319
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Taaskord on pühapäevaseks mänguks vapustav ilm väljas.

  20. #2320
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Ambla Vallameeskond 5:2 FC Pokkeriprod. (1:0)

    Poolaja ainuke väravas sündis, kui vastased murdsid äärest läbi ning saatsid terava palli tahaposti, mis sealt ka ära löödi. Korra nurgalöögi ajal, kui meie väravavaht oli olukorrast väljas, suutis Gerd päris joone pealt vastaste pealöögi ära tõrjuda (Y). Mängupilt oli täitsa okei, suutsime rünnakuid ka ette võtta ja normaalseid sööte jagada, kuid see viimane teravus jäi puudu.

    Üsna varakult teise poolaja alguses sai Ambla mängija vigastada ning jäädi 10kesi. Kahjuks üsna pea pärast seda suurendasid vastased oma eduseisu 2:0 peale. Püssi põõsasse ei visanud ja peagi suutis meie ründaja Max üks-ühele vv-ga ära realiseerida ning seisuks 2:1. Vahelduva eduga suutsime teisel poolajal ka initsiatiivi haarata ja mängu rohkem kontrollida ning võimalusi tekitada. Kuid Ambla oli rünnakutel palju teravam, eriti palju peavalu valmistas nende kiire paremäär, kes üsna tihti meie mehi kohvile võttis. Motti kiskus alla küll vastaste 3:1 värav, tsenderdus ja peaga nurka, ning meie poolt kingitud penalt vastastele, mis ka ära löödi ja seisuks 4:1. Max lõi ka meie teise värava, kui vasturünnakul ilusti üle vv chipis kasti joone pealt. Mängu lõppsõna jäi siiski Amblale, kui trahvikasti nurgast keerutati ette ristnurka. Kahjuks jah ei suutnud teisel poolajal paremini oma ülekaalu realiseerida ning vastased võtsid teenitud võidu.

    Pisut häirivalt hakkas kõrva ka paari närvihaige vastase mölin, kel tihti midagi meie meeste või kohtuniku kohta kobiseda oli.
    Aga üldiselt oli meeldivalt läbi viidud hooaja viimane mäng Amblas. Väljak, muusika&tantsutüdrukud, publik ja sõbralik kommentaator-korraldaja(kes meile lühikese ajaloo tunni Ambla kooli teemal pidas :D), väga viis.

    Kohtumiseni järgmisel hooajal.
    Viimati muudetud inward poolt : 09.10.11 at 16:56

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES