Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 98
  1. #21

    Re: PokerTabelRatings

    mul on p2evi olnd kus p2evas 100 searchi l2ind pika grindiga

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: PokerTabelRatings

    Arvan siis, et veel päris ostma ei hakka, sest NL50 HU leidub kaotavaid mängijaid lihtsalt nii palju, et 10 searchiga saab pooltel päevadel hakkama nii 2-3 tundi. Praegu ma mängin ka ainult ühes lauas enamjaolt, sest tahan vastast maksimaalselt readida ja olen ka HUi mänginud ainult 1 kuu.

  3. #23
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    43

  4. #24
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: PokerTabelRatings

    Pokertableratings näitab nüüd limiitide kaupa võitusid eraldi euro ja dollari laudadele. Ei ole varem tähele pannud, võibolla juba tükk aega nii olnud?

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: PokerTabelRatings

    Suht hiljuti tuli mu arust, nädal või nii tagasi.

  6. #26

    Re: PokerTabelRatings

    küsimus suuremale ringile...

    tekkis huvi osta PTR NL10 handhistorit aga kui valin sealt mingi paketi, siis annab enamus käed pool kuud vanad... uuemaid nagu sigavähe võrreldes vanematega...

    kas nad aegajalt jagavad uuemaid käsi rohkem ka või see ongi alati nii et enamus mis saad on poole kuu tagused ?

  7. #27
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokerTabelRatings

    PTR pole FTP trackimisega hakkama saanud viimasel ajal

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: PokerTabelRatings

    fulltilt hakkas PTR-i blockima ilmselt :)

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: PokerTabelRatings

    PTR-s ei näita mu updeite juba mingi 2-3 nädalat wtf. :S

    Kellelgi veel nii?

  10. #30

    Re: PokerTabelRatings

    jah .. ja nende search engine on nii ****** omadega .. saatsin soimukirja neiel .. nahhio ma maksan neuile, kui searchida ei saa

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: PokerTabelRatings

    ostsin just kuuaegse silver membershipi..ehk täna ostsin ja peaaegu kõik 1000 päringut veel alles..maksin selle eest 20 $

    mõtlesin et hakkan jälle cashi, aga mõtlesin peale esimest beati ümber ja nüüd konto niisaama seisab..keegi tahab kasutada

    10 $ annaksin ära...ja rõhutan...ALLES TÄNA OSTSIN...PEA KÕIK PÄRINGUD ALLES...

  12. #32
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ostsin just kuuaegse silver membershipi..ehk täna ostsin ja peaaegu kõik 1000 päringut veel alles..maksin selle eest 20 $

    mõtlesin et hakkan jälle cashi, aga mõtlesin peale esimest beati ümber ja nüüd konto niisaama seisab..keegi tahab kasutada

    10 $ annaksin ära...ja rõhutan...ALLES TÄNA OSTSIN...PEA KÕIK PÄRINGUD ALLES...
    buddy tilti sobiks?

  13. #33
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ostsin just kuuaegse silver membershipi..ehk täna ostsin ja peaaegu kõik 1000 päringut veel alles..maksin selle eest 20 $

    mõtlesin et hakkan jälle cashi, aga mõtlesin peale esimest beati ümber ja nüüd konto niisaama seisab..keegi tahab kasutada

    10 $ annaksin ära...ja rõhutan...ALLES TÄNA OSTSIN...PEA KÕIK PÄRINGUD ALLES...
    15$ ostaks ära :)
    FTP/PS/MB/swedbank sobiks maksmiseks.

  14. #34

    Re: PokerTabelRatings

    Hakkasin uuesti Full Tildis mängima, kuskil kuu olen mänginud ja mitte ühtegi kätt ei ole trackinud. Mis kurat seal PTR-is toimub!
    Saatsin kirja suporti, vastus tuli, et põhimõtteliselt ei jõuta kõiki käsi trackida ja teevad mis suudavad. Heh kui nemad ei suuda kuu jooksul ühtegi kätt trackida, siis on ilmselgelt neil asi üle pea kasvanud!

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
    Hakkasin uuesti Full Tildis mängima, kuskil kuu olen mänginud ja mitte ühtegi kätt ei ole trackinud. Mis kurat seal PTR-is toimub!
    Saatsin kirja suporti, vastus tuli, et põhimõtteliselt ei jõuta kõiki käsi trackida ja teevad mis suudavad. Heh kui nemad ei suuda kuu jooksul ühtegi kätt trackida, siis on ilmselgelt neil asi üle pea kasvanud!
    Nad mikrot ei träki üldse praegu, hetkel vist alates NL10 saab hakkama, a vahepeal ei tulnud alla NL50 mitte kriipsugi sinna.

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
    Hakkasin uuesti Full Tildis mängima, kuskil kuu olen mänginud ja mitte ühtegi kätt ei ole trackinud. Mis kurat seal PTR-is toimub!
    Saatsin kirja suporti, vastus tuli, et põhimõtteliselt ei jõuta kõiki käsi trackida ja teevad mis suudavad. Heh kui nemad ei suuda kuu jooksul ühtegi kätt trackida, siis on ilmselgelt neil asi üle pea kasvanud!
    Ma ikkagi küsiks, et mis selles halba on, et PTR sind ei suuda trackida?

  17. #37

    Re: PokerTabelRatings

    on keegi mingeid lubadusi kuulnud kuna see asi korda saab?

  18. #38
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: PokerTabelRatings

    See PTR paneb lampi nende trackimistega,mul pole mitu päeva trackinud ja jõhkralt sesse vahele jätnud.Oma PTR-i graafikut tõena peaksin võtma siis ma olen üpris kokkuhoidlik inimene ära elatuma :D

  19. #39
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: PokerTabelRatings

    Täna mõtlesin uuendada oma database, läksin siis PTR lehele mõttega soetada 1mil kätt. Valides sealt FTP>NLH>NL100 ja 7-10 players selgus et neil ei olegi trackitud käsi. Miljon kätt küll saad osta aga need käed on kokku kogutud vahemikus 25 jaanuar - 11 märts. Huvi pärast siis vaatasin kuidas starsiga lood on. Seal koik korras, trackivad vist 100% kuna miljon kätt tuleb viimase 4-5 päeva põhjal. Nii et kui mõni eelnev postitaja mingil imelikul põhjusel kurtis et miks tema kontot ei trackita siis FTP konto omanikele on lihtne selgitus. Nad ei tracki viimasel ajal suurt midagi enam FTP toas.

    Kas see nyyd minu jaoks probleem on, ei teagi, sest ega kellegil eelist ju ei teki sest kui ei ole käsi mida osta siis ei saagi kellegil eelist tekkida. Pigem tekib eelis nyyd nendel mängijatel kes grindivad hooga ja mängivad palju käsi ja kahtlemata on ka suurem eelis skilliga mängijatel.

    Lihtsalt tekkis väike huvi millest selline mitte trackimine enam FTP toas. On keegi äkki kusagilt midagi kuulnud ?

  20. #40

    Re: PokerTabelRatings

    Ammu juba ptr trackib pool piduselt, viimasel ajal lõpetati yldse vist ära või trackib x% käsi

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES