Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 98
  1. #41

    Re: PokerTabelRatings

    ok ptr ei tracki vist FTPd eriti aga küss siis selline et HAND HQst FTP fr nl50 käsi mõtet osta? see trackib? ma ei saa sellest graafikust emmigi aru mis hand hq lehel näitab, see trackib ja kõik kõik ok?

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    ok ptr ei tracki vist FTPd eriti aga küss siis selline et HAND HQst FTP fr nl50 käsi mõtet osta? see trackib? ma ei saa sellest graafikust emmigi aru mis hand hq lehel näitab, see trackib ja kõik kõik ok?
    Mis seal aru saada, täpselt sama süsteem mis PTR. Seal sama asi, miljoni käe puhul enamus kätest on trackitud jaanuaris lopus ja veebruaris. Starsi käte puhul aga asi toimib. Tundub et FTP blockib seda trackimist kuidagi vms. ei mina tea.

  3. #43
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: PokerTabelRatings

    Maybe handhq.com trackib FTPd paremini, tasuks tsekata, hinnad ka soodsamad.

  4. #44
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: PokerTabelRatings

    Keegi mulle PTR membershipi saaks osta ? Maksaks MB-sse tagasi ja väike komp. ka. Pole lihtsalt endal krediitkaarti ega paypali..

    PM kui kellelgi hea süda on :)

  5. #45

    Re: PokerTabelRatings

    Lol kui sinu konto alt CC'ga osta, salvestab ta need CC andmed ära ja siis hakkad freerollima v :D?

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Lol kui sinu konto alt CC'ga osta, salvestab ta need CC andmed ära ja siis hakkad freerollima v :D?
    Ma ei tea krediitkaartidest midagi :D Aga paypaliga peaks saama ?

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Keegi mulle PTR membershipi saaks osta ? Maksaks MB-sse tagasi ja väike komp. ka. Pole lihtsalt endal krediitkaarti ega paypali..

    PM kui kellelgi hea süda on :)
    Kui sul SEB (swedist ei teA) siis tee virtuaalkaart ja maksa sellega. Samuti kõlbab netelleri kaart (MB-st ei tea)

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Lol kui sinu konto alt CC'ga osta, salvestab ta need CC andmed ära ja siis hakkad freerollima v :D?
    Täpselt sama. Teed virtuaalkaarti ja limiidiks paned summa, mis kulub PTR-i peale. Teed ostu ära ja ongi asi lahendatud. VK aegub nii või naa kuu ajaga.

  8. #48

    Re: PokerTabelRatings

    MB kaart ei kola .. ma ootan n2dal aega omale tagasi kannet .. MB support ytles et voib kuni 14 dayd minna. Ning nende masterkaardiga on "gaminguga" seotud ostude tegemine keelatud.. wierdo

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    MB kaart ei kola .. ma ootan n2dal aega omale tagasi kannet .. MB support ytles et voib kuni 14 dayd minna. Ning nende masterkaardiga on "gaminguga" seotud ostude tegemine keelatud.. wierdo
    Mina netelleri kaartiga sain. Tegelt turvalisuse huvides kasutasin ka netelleri virtuaalkaarti.

  10. #50
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    MB kaart ei kola .. ma ootan n2dal aega omale tagasi kannet .. MB support ytles et voib kuni 14 dayd minna. Ning nende masterkaardiga on "gaminguga" seotud ostude tegemine keelatud.. wierdo
    Tee läbi paypali.

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: PokerTabelRatings

    Kas keegi on huvitatud kahe või enama inimese peale PTR premimuit ostma??
    Põhjus miks ise ei osta on see ,et tegin ostu aga tahavad kinnituseks,pilte eest ja tagant ja ankeedi täitma,mille sisi faxima või mailima,ea et vereproovi veel ei taha.
    scammi pole mõtet karta kuna mind teavad väga paljud foorumlased

  12. #52

    Re: PokerTabelRatings

    epic scammer .. ei soovita

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Kas keegi on huvitatud kahe või enama inimese peale PTR premimuit ostma??
    Põhjus miks ise ei osta on see ,et tegin ostu aga tahavad kinnituseks,pilte eest ja tagant ja ankeedi täitma,mille sisi faxima või mailima,ea et vereproovi veel ei taha.
    scammi pole mõtet karta kuna mind teavad väga paljud foorumlased
    Vaata klubi alafoorumi mölanurka. Seal ka turvalisem äri ajada.

  14. #54
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Kas keegi on huvitatud kahe või enama inimese peale PTR premimuit ostma??
    Põhjus miks ise ei osta on see ,et tegin ostu aga tahavad kinnituseks,pilte eest ja tagant ja ankeedi täitma,mille sisi faxima või mailima,ea et vereproovi veel ei taha.
    scammi pole mõtet karta kuna mind teavad väga paljud foorumlased
    Tegid ostu? Raha ikka kandsid PTRile? Kui ma omal ajal neile ära kandsin, oli insta meil postkastis ja kõik teed valla. Ca pool aastat tagasi.

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: PokerTabelRatings

    tegin makse ja siis viskas ette,et raha ei võetud enne kui olen kinnitanud et bla bla,ma olen korra varem sealt ostnud käsi siis oli ka insta

  16. #56

    Re: PokerTabelRatings

    küsimus selline, et kuidas kasutate PTR-i need kellel subscription on? eriti huvitab kas mõni HU mängija ka kasutab. sest vähemalt pokerstarsi TOS järgi mingi aeg tagasi ei tohtinud seda kasutada samaaegselt pokkerikliendiga. kas nüüd on selle kasutamine lubatud või kasutate PTR-i ainult siis kui pokkeriklient kinni on või julmalt sel ajal kui vastane lauas on vaatate tema statse PTR-ist ja vilistate starsi TOS peale?

  17. #57
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    küsimus selline, et kuidas kasutate PTR-i need kellel subscription on? eriti huvitab kas mõni HU mängija ka kasutab. sest vähemalt pokerstarsi TOS järgi mingi aeg tagasi ei tohtinud seda kasutada samaaegselt pokkerikliendiga. kas nüüd on selle kasutamine lubatud või kasutate PTR-i ainult siis kui pokkeriklient kinni on või julmalt sel ajal kui vastane lauas on vaatate tema statse PTR-ist ja vilistate starsi TOS peale?
    ega stars seda ei näe, kas sa vaatad ptr-st villase statsi või ei:D

  18. #58

    Re: PokerTabelRatings

    aga starsi TOS-i järgi selle kasutamine mängimise ajal on siis jätkuvalt keelatud või on mingid muudatused selles vallas toimunud? endale tunduks see väga kasulik kui mängimise ajal tohib vaadata, aga ei taha pokkeritoa reeglite peale sülitada ja ebaausaid võtteid kasutada (isegi kui vastasmängijatele fair play midagi ei tähenda ja nemad seda teevad).

  19. #59

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    ega stars seda ei näe, kas sa vaatad ptr-st villase statsi või ei:D
    Nagu iga programm, mille sa oma arvutis k2ivitad (eeldades et sa pole rangeid security settinguid windowsis paika pannud), n2eb Stars klient k6iki su arvutis t66tavaid programme, brauseri puhul ka hetkel kylastatavaid webilehti ning historyt. Samuti on neil juurdep22s su skype/msn chat historyle ja ka su alastipiltidele my documents folderis.

  20. #60
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: PokerTabelRatings

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    aga starsi TOS-i järgi selle kasutamine mängimise ajal on siis jätkuvalt keelatud või on mingid muudatused selles vallas toimunud? endale tunduks see väga kasulik kui mängimise ajal tohib vaadata, aga ei taha pokkeritoa reeglite peale sülitada ja ebaausaid võtteid kasutada (isegi kui vastasmängijatele fair play midagi ei tähenda ja nemad seda teevad).
    http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/

    The following are examples of tools and services which are prohibited at all times:
    56. Table Ratings aka Poker Table Ratings

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES