Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kasutaksite võitvat botti kui vahelejäämise võimalus on null?

Hääletajad
30. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    26 86,67%
  • Ei

    4 13,33%
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 49
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 083

    PokkeriProd PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Maailma suurimas pokkerifoorumis (www.twoplustwo.com) ilmus 16-ndal septembril postitus kasutajalt “zecko1985″, kus ta väidab, et on valmistanud võitva pokkeriroboti ning sellega teeninud raha mitmes suures pokkeritoas aastaid. Tema väitel on ta võitvaid roboteid jooksutanud Full Tilt pokkeritoas viimased 2.5 aastat ja selle aja sees võitud üle 220,000 dollari. Enamus sellest olevat küll rakeback aga raha seegi [...]

    Loe edasi ›››

  2. #2
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tekkib kohe küsimus kui ta on tõesti roboti autor, miks minna sellega kekutama?

  3. #3

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    teda motiveerib järelikult midagi muud kui raha .

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 083

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Tekkib kohe küsimus kui ta on tõesti roboti autor, miks minna sellega kekutama?
    Sama küsimus küsiti ka 2p2-s ning vastus on selline:

    Küsimus:
    ( Click to show/hide )


    Vastus:
    ( Click to show/hide )


    Link: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...4&postcount=53

  5. #5

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    kujutan ette kui räme seda botti teha võis olla.

  6. #6
    Julm Donk
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Kadrina
    Postitusi
    36

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    tehku seda botti kas või terve elu aga see ei anna õigustust ega alust lugeda tema tegu õigeks. Kui hakkata nii mõtlema siis hakkaku oma botti müüma ja laseme kõik bottidel mängida. Kas siis üldse saab pokker kunagi spordiks või paari aasta pärast on botpokker?

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Umm, tyyp ytles lihtsalt selle valja, mis juba online pokkeri aegade algusest avalik saladus on olnud. Kaua laheb aega kui moni pokkerituba tuleb valja "uue ja taiesti botikindla" algoritmiga :D ? Tundub huvitav teema olema.

  8. #8

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Umm, tyyp ytles lihtsalt selle valja, mis juba online pokkeri aegade algusest avalik saladus on olnud. Kaua laheb aega kui moni pokkerituba tuleb valja "uue ja taiesti botikindla" algoritmiga :D ? Tundub huvitav teema olema.
    Niikaua kuni see neile kasumlik pole, siis mitte kunagi.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Eestis on ka inimesi kes väidetavalt jooksutavad bot-e, üks neist väga tuntud ja kauaaegne tegelane. Olen paari sellise tegelase käest kuulnud, et nii on. Ja saidil pidavatki suva olema (on teadlikud), neil rake tuleb ja keda huvitab. Ise olen skeptiliselt suhtunud sellesse, aga ju siis oli tõsi jutt. Tõestada muidugi ei saa, igaüks võib hoobelda seuitsunurgas.

    Samas selleks, et head boti teha, peab ise päris kibe käsi olema nii matemaatika kui mänguoskuste mõttes. Ja noh, pikas perspektiivis pole vahet, kas mees multitable-ib Ranka tabelit oma peas omades või on kirjutanud programmi mis sama töö automaatselt ära teeb. Peace!
    Viimati muudetud wedoit poolt : 17.10.10 at 14:53

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Mitte, et ma ise bote pooldaks, aga enamik inimesi ei taipa, et kompetentse boti kirjutamiseks on vaja ka oskuseid. Vaja on üpriski põhjalike teadmisi programmeerimsies, matemaatikas ja loogikas. Need algoritmid, mille peal bot jookseb tuleb ju ikkagi kõik ise välja mõelda.
    Üldiselt arvan ma, et "decent" boti ehitamiseks vajalike oskuste omandamiseks ja boti ehitamiseks, tweakimiseks läheb kordades rohkem aega, kui mängu biitima õppimiseks.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    juba 2007 aastal tehti ttüs botte lõputöödena-
    http://www.lambda.ee/images/f/fb/Pok..._ai_system.pdf

    alates sellest on veel paar targemat kutti lõpetanud....

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Paistab, et selle venna väide, et Full Tilt pokkeritoaga on nn. “vaikiv kokkulepe” lõigi sealsetele tegelastele ora perse ja hakati botte kinni panema.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Eks neid kindlasti eksisteerib ja lisandub aja jooksul üha. Olen mõelnud, et huvitav äriidee võiks olla luua online pokkerituba, mis teataks avalikult, et nende toas on bottimine lubatud! Tavalisi, palgapäeval 50$ depovaid rotte või ka standard multitabling rege liituks sinna selgelt vähem, kuid botimehed saaksid omavahel ja muud huvilised nende vastu mängida. Botid on ju väga suured reigigenejad teatavasti.
    Oleks veel variant, et botid oleks lubatud, kuid mööndusel, et igaühe juures on eristav märk, et tegemist botiga-inimesed, kel huvi võivad siis nendega mängida või nende vastu omi botte katsetada. (Taoline variant on males rakendatav nt internet chess clubis) Selline pokker oleks juba pigem teadus kui sport!

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    PS võiks teha lihtsalt lauad kus võib bote jooksutada.

    mina küll mängiks seal

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Aga selles suhtes et kui temaga samas limiidis mängida, ja hankida eelnevalt tema kohta kopsakas sample käsi, siis saab ju teda abuseda?

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Kui boti omanik leiab mingi mooduse, kuidas tema boti laudades abusetakse, siis tuleb omanikul lihtsalt natukene algoritmi tweakida ju. Siis on probleem mõneks ajaks jälle ära lahendatud enamasti.

  17. #17

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    PS võiks teha lihtsalt lauad kus võib bote jooksutada.

    mina küll mängiks seal
    mina kah. Easy money ju.

  18. #18

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Paistab, et selle venna väide, et Full Tilt pokkeritoaga on nn. “vaikiv kokkulepe” lõigi sealsetele tegelastele ora perse ja hakati botte kinni panema.
    Tuleb nii välja jah.
    Ja mina kui tavaline hobikorras mängija tebeldati ka kohe botiks, loodan vähemalt et saan konto koos papiga tagasi. Aga olen oktoobri algusest vastust oodanud.

  19. #19
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tsitaat Algselt postitas akristjan Vaata postitust
    juba 2007 aastal tehti ttüs botte lõputöödena-
    http://www.lambda.ee/images/f/fb/Pok..._ai_system.pdf

    alates sellest on veel paar targemat kutti lõpetanud....
    Lugesin diagonaalis. See ju näpuotsatäis kuiva teooriat + pokkerimängu teadmised = plaan. Kas see ka realiseeriti? Muidu oleks kirjutatud, et mis pokkeritoas, kuidas hookiti dll-idesse, kuidas lahendati input/output, kas bot võitis või kaotas jne jne. Sry lugesin ka suht diagonaalis aga kuna olen eelnevalt teemat uurinud, siis oleks praktiline osa kohe silma ka karanud. Ma arvan, et õppejõul jooksis pokkeriteooriast juhe kokku + andmevahetuse 7-st blokist koosnev skeem oli olemas ja programmeerimiskeeleks Java - seega töö loeti arvestatuks. See no-limit boti tegemine ei ole nii lihtne, et torkame aga ranka tabeli sisse + Java ja tulistame.
    Viimati muudetud rrrr poolt : 17.10.10 at 19:47

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Lugesin diagonaalis. See ju näpuotsatäis kuiva teooriat + pokkerimängu teadmised = plaan. Kas see ka realiseeriti? Muidu oleks kirjutatud, et mis pokkeritoas, kuidas hookiti dll-idesse, kuidas lahendati input/output, kas bot võitis või kaotas jne jne. Sry lugesin ka suht diagonaalis aga kuna olen eelnevalt teemat uurinud, siis oleks praktiline osa kohe silma ka karanud. Ma arvan, et õppejõul jooksis pokkeriteooriast juhe kokku + andmevahetuse 7-st blokist koosnev skeem oli olemas ja programmeerimiskeeleks Java - seega töö loeti arvestatuks. See no-limit boti tegemine ei ole nii lihtne, et torkame aga ranka tabeli sisse + Java ja tulistame.
    Tammet oli õppejõud ja ta vanasti isegi oma blogis kirjutas sellest, see siis 3a tagasi. Läks praktikasse ka, mingi NL10 biitis isegi. Üldiselt näeb asi välja selline-
    kasutades siis OCR/ICR softi tubades kus ei ole võimalik otse lugeda (osad isegi lasevad/lasid kohe lugeda)-

    Endal magistritöö vaja teha ning korra käis idee läbi asi paberi peal ära teha magistritööna, kõige raskem osa ongi ainult pokkeri ja matemaatikaga seotud tegelt, ülejäänud suht easy
    Viimati muudetud akristjan poolt : 18.10.10 at 00:43

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES