Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 24
  1. #1

    Wifi : unsecured connection

    Milliseid turvameetmeid kasutada unsecured connectioniga wifi alas?

    Endal on peal NOD32 viiruse tõrje ja windows wirewall samuti sees. Kas sellest piisab või tasuks ka muid turvameetmeid kasutada?

    Kui jah, siis mida soovitate?

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Wifi : unsecured connection

    Seal ei päästa midagi, kui tahan näen kõike mida sa seal wifis teed, paroolid, msn kõik turva kudias tahad aga andmed mis lähevad sinu arvutist välja saab lihtsalt vahelt ära noppida ja selleks ei pea geenius olema :)

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Wifi : unsecured connection

    Muidugi võid osta aastaks $49 eest Comodo Internet Security Pro litsentsi ja Tigrano ei saagi su andmeid ära noppida

  4. #4

    Re: Wifi : unsecured connection

    Enamus paroole peaks liikuma krüptituna seega ma arvan et ei ole väga hullu avalikus wifis oma toimetusi teha. Tigrano jutt on ilmselge paranoia, nii hull see asi pole.

  5. #5

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Enamus paroole peaks liikuma krüptituna seega ma arvan et ei ole väga hullu avalikus wifis oma toimetusi teha. Tigrano jutt on ilmselge paranoia, nii hull see asi pole.
    see pole paranoia ... alles ptr's oli artikkel .. mis toimus absolute kaudu yle wifi mängides ju .. inimene nägi lõike

  6. #6

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    see pole paranoia ... alles ptr's oli artikkel .. mis toimus absolute kaudu yle wifi mängides ju .. inimene nägi lõike
    Tutvusin sellega. Puhas tubade enda tegemata töö ja sellises toas ei mängiks ka turvatud ühenduse tagant.

  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Seal ei päästa midagi, kui tahan näen kõike mida sa seal wifis teed, paroolid, msn kõik turva kudias tahad aga andmed mis lähevad sinu arvutist välja saab lihtsalt vahelt ära noppida ja selleks ei pea geenius olema :)
    +1

    ja see haigelt kerge.

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Muidugi võid osta aastaks $49 eest Comodo Internet Security Pro litsentsi ja Tigrano ei saagi su andmeid ära noppida
    Mismõttes ei saa, kõik mis tuleb arvutist välja nopin ära, ükskõik mis seal peal on combo või jombo.

    Vanasti sai pulli tehtud, noorus

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Enamus paroole peaks liikuma krüptituna seega ma arvan et ei ole väga hullu avalikus wifis oma toimetusi teha. Tigrano jutt on ilmselge paranoia, nii hull see asi pole.
    Elion, rate, kõik pop3 paroolid, msn loen kõik kirjavahetuse, ainult panga asjad kryptitud aga need salvestab auto faili ja cryptid hiljem lahti.

  10. #10

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mismõttes ei saa, kõik mis tuleb arvutist välja nopin ära, ükskõik mis seal peal on combo või jombo.

    Vanasti sai pulli tehtud, noorus
    bcb2c8e237c21c710a9017f22fd35cde

    Saad hakkama?

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    bcb2c8e237c21c710a9017f22fd35cde

    Saad hakkama?
    Ma räägin, et elion, rate, kõik firmade webmailid, pop3 tõmmates, msn on ilma, et mõned tõsisemad asjad jah, eks neid saab ka aga võtab aega, niikaugele pole huvi tundnud aga softides on kohe teatud asjad olemas mis lahti lihtsamad asjad teevad.

    Kõik paketid mis liiguvad lihtsalt varastad vahelt ära (copy paste) nii et ei tasu ükskõik mis avatud võrgus lampi tegutseda.

    edit: samuti sisevõrgus, kus on mõni selline noor prillidega nohik arvutitaga :)

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Wifi : unsecured connection

    Comodo Prol on sees selline asjake nagu Wi-Fi Security ja teeb ta seda: encrypt all your data when using Wi-Fi so no one can steal your information.

  13. #13
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Comodo Prol on sees selline asjake nagu Wi-Fi Security ja teeb ta seda: encrypt all your data when using Wi-Fi so no one can steal your information.
    stealida saab ikka.
    veits rohkem läheb aega decryptisega lihtsalt.

  14. #14
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    stealida saab ikka.
    veits rohkem läheb aega decryptisega lihtsalt.
    Teine asi on see et sa ei saa ju kõike omapoolt lihtsalt cryptida, teine pool ei saa aru midagi, seda saab ainult siis, kui teine pool saab sellest aru, aga enamus teenuseid ei arvesta sinu cryptitud asjadega.

  15. #15
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Wifi : unsecured connection

    Aga see kes neid lahti "häkib" peab olema selle WiFi võrgu omanik, jah? Või suvaline kasutaja ja lennujaama WiFis mingi suvaline töll saab tahtmise korral mu PokerStarsi parooli teada kui sisse login?

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga see kes neid lahti "häkib" peab olema selle WiFi võrgu omanik, jah? Või suvaline kasutaja ja lennujaama WiFis mingi suvaline töll saab tahtmise korral mu PokerStarsi parooli teada kui sisse login?
    Ei pea olema omanik ega keegi, ükskõik millisest arvutis võrgust saad kogu võrgu liikluse kätte.

    Peaasi, et saad kohtvõrku, muu pole oluline.

    Edit: Ps oma on kindlasti cryptitud ja pakun et hästi, sest neil on lihtne sul on klient arvutis ja nende serveri vahel on loodud turvaline ühendus.

  17. #17
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga see kes neid lahti "häkib" peab olema selle WiFi võrgu omanik, jah? Või suvaline kasutaja ja lennujaama WiFis mingi suvaline töll saab tahtmise korral mu PokerStarsi parooli teada kui sisse login?
    vanasti häkiti isegi hanzaneti paroole lahti tallinna hotellides .

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Ma räägin, et elion, rate, kõik firmade webmailid, pop3 tõmmates, msn on ilma, et mõned tõsisemad asjad jah, eks neid saab ka aga võtab aega, niikaugele pole huvi tundnud aga softides on kohe teatud asjad olemas mis lahti lihtsamad asjad teevad.

    Kõik paketid mis liiguvad lihtsalt varastad vahelt ära (copy paste) nii et ei tasu ükskõik mis avatud võrgus lampi tegutseda.

    edit: samuti sisevõrgus, kus on mõni selline noor prillidega nohik arvutitaga :)
    aga kui ma löön lati VPNi ühenduse oma töökoha sisevõrku, siis VPN peaks ju kõik liikluse ära krüptima? ehk siis peaks unsecuretud võrgus olema suht secure?

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Wifi : unsecured connection

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    aga kui ma löön lati VPNi ühenduse oma töökoha sisevõrku, siis VPN peaks ju kõik liikluse ära krüptima? ehk siis peaks unsecuretud võrgus olema suht secure?
    Jah, see on teine asi, et oled wifis ja suhtled läbi vpn oma töökohaga, sama nagu stars loob turvalise ühenduse.

  20. #20

    Re: Wifi : unsecured connection

    Huh, väga hästi nüüd sellest kõigest aru ei saa :( , kuid tänud vastuste eest.

    Küsimus ise oli sellepärast, et olen praegu Küprosel ja elukohta jõuab redwifi (http://redwifi.hotspot.thunderworx.n...n/pricing.aspx) , mis on tasuline, kuid unsecured connection. Ühendus ise on muidu siiani korralik olnud, vähemalt niipalju kui mina seda vajan. Saan mängida ja filme tõmbab ka piisavalt kiiresti.

    Kuna plaanis vähe pikemaks jääda siis oleks ühendus vajalik. See wifi variant on samas väga mugav ja ei peaks hakkama asju ajama ( kohalik eestlane ütles, et neil läks poolteist kuud, ennem kui endale koju said interneti ). Pole nii nagu Eestis, et täna lähed küsid ja homme internet olemas (vähemalt jutu järgi).

    Kas ma saaks ka midagi teha, et siin unsecured võrgus oleks mul siiski secured connection? VPN ühendus on minujaoks täiesti uus asi, et kas siis sellega oleks võimalik midagi teha?

    Või kui minna rääkima selle wifi jagajaga, kas neil oleks võimalik pakkuda mulle secure connectionit selle sama wifi alla kuuludes? ( et ma saan kasutada seda sama wifit aga kuidagi personaalselt)

    Ja mida see täpsemalt tähendab, et kõik mis arvutist välja nopid saad endale? Et kas siis kui ma näiteks teen krediitkaardiga mingeid makseid, siis sul suht lihtne kõik need andmed kätte saada ? Jõle paranoia tekkis peale tigrano vastuseid igastahes :D

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES