Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 40

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Martti NL10 6max steigi küsimine

    Tervist,
    kel huvi haarake sarvist :)

    Diili kestvus: 6 kuud või kuni limiit NL50
    Tuba: Full Tilt Poker(27% rakeback) või kui steikijal erisoov siis vastavalt soovile tuba.
    Limiit: NL10
    Stake suurus: 40 Buy-in ehk 400$
    Kasumijaotus: 80/20 steikija kasuks

    Eesmärk: On mängides teha võimalikult palju õigeid otsuseid ning selle läbi näidata võimalikult suurt kasumit. Koguda palju kogemusi ja arendada ennast oluliselt. Saavutada üle keskmise mängija oskuse taseme.

    Mängu ajalugu: Olen kuskil 30 tuhat kätt mänginud ja seda mitte hästi, enamus mängu saate lugeda algus teemadest mu blogis Mõmmi pokkerikaabas, enam sellist spewy mängu ei toimu.
    Mis on juhtunud mu mängus, et julgen seda lubada?
    Vahepeal on toimunud siis korralik teooria õppimine ning mindseti loomine. Ennem seda otsisin endale steiki 2p2 foorumist ning üks põhjanaaber seda ka tahtis pakkuda, tegime siis korraliku tööd minu mängu kallal ja arengut oli kenasti näha, kuid siis äkitselt hakkas tema poolt asi ära vajuma kuna polnud aega ja kes teab mis veel, oleneb perioodiliselt saanud hetkest temaga kontakti ning väitnud mulle, et jah jah steigib aga siis ise kaob ära. Need hetked mis suhtlesime õnneks andis ikka nõu ja suunas mis kuidas järjest õppima peaksin. Seega peale viimast korda, viskas kergelt kopa ette tema mitte normaalne käitumine, ning otsustasin uuesti otsima steikijat kuna arvan, et on viimane aeg laudadesse liikuda piisava abc teadmistega, et saaks neid kõige olulisemaid kogemusi koguma. Sest tuimast teooriast palju ka kasu pole kui õpitut järjest ei kinnita mänguga.

    Mida ole lugenud või õppinud?
    Põhiliseks abc varaks on raamat Poker Blueprint mis on vägagi piisav, et soliidselt crushida 6maxi.
    Heaks mindsetiks olen lugenud läbi raamatu The Poker Mindset ning lisaks Paul Mckenna raamatu Muuda oma elu seitse päevaga.


    Mis toimuma hakkaks?
    • Steigitav steigib mind seda limiiti mängida, kui kõikides punktides on kokkuleppele jõutud. Sõlmitakse steigi küsija ja steigitava vahel leping.
    • Mängin kuus 25k+ kätt kuus.
    • Iga nädal teostan ülevaate steikijale mängust.
    • Mäng salvetatakse abiprogrammiga Poker Tracker 3.
    • Kui 50k käte verstapost saavutatakse, toimub korralik statside analüüs.
    • Mäng toimub 4-6 laual esialgselt.

    Olen väga vastutulelik igasugustele soovidele ning väga töö aldis saavutamaks parimat kokkuleppet.

    Olen 19 aastane ja nimeks Martti Ojamaa. Ülejäänud kontaktandmed juba steigitavale.

    ( Mul pole graafikuid näidata, kuna olen vähe mänginud. Enda blogis mõned graafikud on kus olen maha spewind ohtralt raha, mõtlesin, et pole mõtet neid graafikuid siia panna, sest sellist jubedat mängu mul enam ei eksisteeri ning mingit mõtet pole siia toppida.)
    Kellel küsimusi palun siis esitada siia või pm-i. Vastan hea meelega.

    Ette tänades,
    Martti
    Viimati muudetud soouni poolt : 17.10.10 at 22:51

  2. #2

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Senine graafik?
    Miks selline kasumijaotus?

  3. #3
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Miks mitte selline kasumijaotus?
    Mainisin graafiku kohta kah tekstis, kui korralikult läbi ei lugenud.

  4. #4

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Miks mitte selline kasumijaotus?
    Mainisin graafiku kohta kah tekstis, kui korralikult läbi ei lugenud.
    Kena suhtumine.

    Kaalusin stakemist, aga loobun.

  5. #5
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Küsiks, et miks mul ei või olla, selline kasumijaotus? Alati ei pea 50/50 olema ega midagi sellist otsustasin, et tahan nii jaotada kuna see on steigitavale kasumlikum, ning ei aja hetkel raha taga, vaid korraliku õiget mängu. Tahan areneda ja mõtlesin, et miks peaksin nii omakasumlikult seda tegema. Mulle meeldib selline kasumijaotus. Peaks steikija suhtes vägagi soodne olema.

  6. #6
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Misasja sa ajad? Kuidas stekijale see kasumlik on, kui sa 80% rahast endale võtad ning vaid 20% steikijale annad?

    Steigitav = sina
    Steikija = see, kes sulle steigi annab

    E: sul asjad sassis jah veidi
    Viimati muudetud ziimukaz poolt : 17.10.10 at 22:51

  7. #7
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Tal vist valesti kirjutatud OP-s,Otherwise nonsense.

  8. #8
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Palun kõigi eelolevate ees vabandust, on juhtunud inimliku veaga. Mõtlesin siis ikka inimese kasuks kes toetab mind steigiga.

    Minu viga. Vabandust!

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Kasumijaotus: 80/20 steigitava kasuks

    utoopia. sellised diilid v6iks vast olla taskus maailma tippudel aga mitte vendadel, kes on bustod, piisavate ABC teadmistega ning kommenteerib enda graphe stiilselt "blogis mõned graafikud on kus olen maha spewind ohtralt raha. enam ei juhtu!".

    et saada rohkem kui 50% kasumist - selle eelduseks oleks eelnevad supertulemused, supermindset, suur volyym jm taoline, mis tahendaks seda, et investeerija riskib t6esti AINULT mangulisse varianci. Piisavalt arusaadav? :)

    yldine vormistus on aga paremuse poole. ma usun, et hiljemalt jan2011 leiab siit m6ned
    t6eliselt soliidsed, vormikohased ja atraktiivsed pakkumised.

    GL!


    *lol, samal ajal mil kirjutasin s6numit selgus, et eelnev oli inimlik eksitus. haha, juhtub :)

  10. #10
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    Kasumijaotus: 80/20 steigitava kasuks

    utoopia. sellised diilid v6iks vast olla taskus maailma tippudel aga mitte vendadel, kes on bustod, piisavate ABC teadmistega ning kommenteerib enda graphe stiilselt "blogis mõned graafikud on kus olen maha spewind ohtralt raha. enam ei juhtu!".

    et saada rohkem kui 50% kasumist - selle eelduseks oleks eelnevad supertulemused, supermindset, suur volyym jm taoline, mis tahendaks seda, et investeerija riskib t6esti AINULT mangulisse varianci. Piisavalt arusaadav? :)

    yldine vormistus on aga paremuse poole. ma usun, et hiljemalt jan2011 leiab siit m6ned
    t6eliselt soliidsed, vormikohased ja atraktiivsed pakkumised.

    GL!


    *lol, samal ajal mil kirjutasin s6numit selgus, et eelnev oli inimlik eksitus. haha, juhtub :)
    Loe, seal oli viga, vastupidi oli mõeldud.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    jep, nagin jah ja editisin enda posti.
    aga m66da kylgi see vaatenurk maha vasti ei jookse.

    aga ma kirjutan nyyd hoopis nii, et OP - 20% sulle - ara nii odavalt ennast myy! :)
    see pole samuti osapooltele kasulik. m6lemale poolele...edasi m6lege ise :)

  12. #12

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Absoluuutselt kedagi ei koti sinu ilus jutt ehk õunte või kohvipaksu pealt ennustamine. Kus on graafikud jms ?

  13. #13
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Vabandust, Potsataja aga kui lugeda oskad siis ehk saad aru kus on graafikud ja miks neid siin pole.

    Kes tahab see riskib selle ilusa jutuga.

    __________________
    Lisaks, et kui toaks saab Full Tilt siis rakebacki saan igal reedel ning see läheb rollile koguaeg juurde kuni steigi lõppemiseni ning siis sealt tuleb 80/20 steikija jaoks kasumlik jaotus.

  14. #14

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Seega PTR-is pole sinu senisest tegevusest mitte mingit jälge või ?

  15. #15
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    PTR-is aind mõnituhat kätt vast, kuna mängisin Prima võrgus mida PTR ei toeta.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    1 - kas soovid steiki koos treeneriga v6i mitte?
    2 - kas oled mingi umbmaarase arvutuse teinud, et kui mangid ntx 25k kasi kuus/6kuud, mis v6iks olla prognoositav kasum?
    3 - kuidas motiveerid ennast ntx teadmisega, et prognoos oleks 3000$ kasumit 6 kuu peale ja sinule kuulub sellest 600$?
    4 - kuidas veenad investorit, et sa oled pyhendunud oma ettev6tmisesse? (6 kuu tasuks saad sa ntx 600$ mis teeb 100$kuus sinu sissetulekuks?

  17. #17
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    1 - kas soovid steiki koos treeneriga v6i mitte?
    2 - kas oled mingi umbmaarase arvutuse teinud, et kui mangid ntx 25k kasi kuus/6kuud, mis v6iks olla prognoositav kasum?
    3 - kuidas motiveerid ennast ntx teadmisega, et prognoos oleks 3000$ kasumit 6 kuu peale ja sinule kuulub sellest 600$?
    4 - kuidas veenad investorit, et sa oled pyhendunud oma ettev6tmisesse? (6 kuu tasuks saad sa ntx 600$ mis teeb 100$kuus sinu sissetulekuks?
    1. oleks tore kui steigitav jagaks matsu 6maxist ning saaks mõne sessi koos teha. aga kui ei siis ilmselt räägist steigitavaga kokku, et võtaks mõned tunnid ühe 2p2-ga coachiga keda tean, et mõne tunni võtta.

    2. ei ole ausalt öeldes teinud umbmäärsest arvutust, kuna raha pole oluline hetkel mulle. soov ikka areneda. ei soovi olla üldse breakeven mängu soov crushida

    3. minu motivatsioon on saavutada väga kõva üle keskmise mängija tase. eesmärk on kõva areng. saada ülesse ning abc-st paremaks.

    4. veenan investorit sellega, et see on mu üks kirgedest. iha on areneda üle keskmise mängijaks

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    sinu viimasest postist loen mina valja, et $$$ ei puutu absoluutselt teemasse.
    seega raha sul otseselt pole vaja teenida selle kuu jooksul? sissetulek tuleb mujalt seega?
    samas aga pole endal 400$ kuskilt v6tta. vot see viimane tekitab minus hammingut.
    ehk seletad ka selle lahti?

    mina obv siia teemasse ei investeeri. kysimused olid pigev suunavad/naitlikud.
    gl steiki saamisel!

  19. #19
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Mis piinad lambist poissi kui endal pole plekki,et steikitagi..

  20. #20
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Martti NL10 6max steigi küsimine

    Magic poker is all about long term!

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES