Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 114
  1. #21

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Non US Poker players

    Check by Mail
    Check by courier
    Premium Bank Wire
    MoneyBookers
    Click2pay
    InstaDebit
    Visa payout
    Local bank transfer
    Neteller
    MasterCard Payout

    Peaks saama küll ju Visa't kasutada. Samas Cashier alt mul ka Visa pilti ei näita, aga äkki ma pole Visaga sisse kandnud?
    Btw, neil on päris asjalik Live support, eriti rahaasjades :-)

    Ise kasutan Netellerit ja Ukash'i. AP/UB on vist küll ainus koht, mis võimaldab Ukash väljamakset. Sisse saab sellega raha igale poole.
    Ukash on elektrooniline sularaha, voutcher mingis väärtuses, seda saab splittida ja kokku liita. Saadetakse maili peale voutcheri number. Aasta jooksul vist peab kasutama (tagasi või mujale sisse kandma või midagi ostma sellega.

  2. #22

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    aga kuidas sa seda välja ja sisse kandmist teed? ma kandsin visaga sisse, aga vaatan et välja kanda ei saa visaga :/
    Kui sa juba sisse kandsid, siis seega sa ei soovinud $40 cash saada sõbrasoovitust minult + $50 lisaboonusena AP/UB käest.
    Rikkurite värk, peenrahaga ei tegele...

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas bJako Vaata postitust
    Kui sa juba sisse kandsid, siis seega sa ei soovinud $40 cash saada sõbrasoovitust minult + $50 lisaboonusena AP/UB käest.
    Rikkurite värk, peenrahaga ei tegele...
    kas sinuga oleks rakebacki ka saanud?

    supportis öeldi, et pean valima kas referrali või rakeback vahel
    Viimati muudetud Char poolt : 10.03.11 at 11:38

  4. #24

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kas sinuga oleks rakebacki ka saanud?

    supportis öeldi, et pean valima kas referrali või rakeback vahel
    Veider. Võimalik, et nad nii ütlevad, aga kolmekordselt proovitud, et saab tegelikult mõlemat.
    Lihtsalt soovitamisel jäetakse meelde, kes soovitas (seda mailiaadressi) ja siis kui RB kaudu liitud, pannakse su aadress soovitajaga kokku ja toimib. Ja RB jookseb ka. Ja initial bonus.

    Krt, mulle öeldi samamoodi Cake või Carbon'i suppordis ja ma ka ei proovinud. Võimalik, et oleks tegelikult saanud siiski...

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas bJako Vaata postitust
    Veider. Võimalik, et nad nii ütlevad, aga kolmekordselt proovitud, et saab tegelikult mõlemat.
    Lihtsalt soovitamisel jäetakse meelde, kes soovitas (seda mailiaadressi) ja siis kui RB kaudu liitud, pannakse su aadress soovitajaga kokku ja toimib. Ja RB jookseb ka. Ja initial bonus.

    Krt, mulle öeldi samamoodi Cake või Carbon'i suppordis ja ma ka ei proovinud. Võimalik, et oleks tegelikult saanud siiski...
    no ma ei raatsinud riskida

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 101

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Reeglina nii ei saa ja tavaliselt on üks või teine. Samamoodi nagu affiliated saavad valida, et kas nad annavad mängijatele rakebacki või ühekordse pearaha.

  7. #27

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Kuidas traffic on, kui fishine ning kas nl50-nl100 laudu on piisavalt?

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Peedu Vaata postitust
    Kuidas traffic on, kui fishine ning kas nl50-nl100 laudu on piisavalt?
    noup suht kõrb siin. muffigi ei toimu :D tra mingi 1 laud on

  9. #29

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    noup suht kõrb siin. muffigi ei toimu :D tra mingi 1 laud on
    Mis jutt see on, NL50 on tavaliselt kordades rohkem laudu kui NL25 näiteks ja hulle fishe täis - vähemalt siis, kui Jackpot suureks (>300 000) on läinud. Paar nädalat tagasi oli >1000000 USD.
    Aga Jackpot lauad (mida on abs enamuses) pole eriti tasuvad Jackpot'i maksu tõttu.
    Ilma Jackpotita laudu on jah üksikuid.

  10. #30
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Palju NL10 ja NL25 laudu Absolute Poker'is tipptunnil on?

  11. #31

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Mainiksin ära siia teemasse, et kui liitud UB-ga, siis tulevikus AP-ga liitudes enam rakebacki kunagi ei saa ja ka vastupidi.

  12. #32

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Hetkel (00 ET) on NL10 6max 30 ja FR 25 lauda, NL25 on 17 ja 10, NL50 23 ja 34 (aga NL50 alates on pea kõik jackpot lauad).

  13. #33

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    See võib õige olla küll. Samas on korduvalt proovitud, et sõbrasoovitus RB-d ei sega. Liitumisel paned RB koodi, sõbrasoovitusega seostud automaatselt, kui sina regimisel kasutatud email on sõbra poolt varem soovitatud.

  14. #34
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Mainiksin ära siia teemasse, et kui liitud UB-ga, siis tulevikus AP-ga liitudes enam rakebacki kunagi ei saa ja ka vastupidi.
    Kas ka juhul kui ma UB-ga liitudes rakebacki ei saanud? Kunagi ammu ammu sai seal dongatud, kui ma veel ei teadnud mis asi cbet või shove tähendas, veelvähem rakeback. On üldse mõtet AP-sse konto teha?

  15. #35

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Kui sul seal rakebacki pole, siis võid küll teha AP-sse. Peaks saama seal rakebacki kätte. Sinuga ilmselt võetakse ühendust ja lastakse valida üks konto millega sa mängida tahad. Lisainfo jaoks saada PM.

  16. #36

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Kui sul seal rakebacki pole, siis võid küll teha AP-sse. Peaks saama seal rakebacki kätte. Sinuga ilmselt võetakse ühendust ja lastakse valida üks konto millega sa mängida tahad. Lisainfo jaoks saada PM.
    Ma arvaks, et lastakse mängida mõlemas,aga RB saad ühes ainult. Mina mängin küll mõlemas.

  17. #37

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Kas UltimateBetis keegi NL2's mängib? Tekkis küsimus punktide teenimise kohta. UB kodulehel on kirjas selline lause
    For example:
    * If you play 1 hand on a $1.00/$2.00 limit table, you will earn 1 point.
    * If you play 18 hands on a $.02/$.04 limit table and 12 hands on a $.05/$.10 limit table, you will earn 1 point (for the 12 hands at $.05/$.10).
    Kas siis nagu NL2'ga ei teenigi punkte?
    Viimati muudetud imavere poolt : 14.04.11 at 14:00

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas imavere Vaata postitust
    Kas UltimateBetis keegi NL2's mängib? Tekkis küsimus punktide teenimise kohta. UB kodulehel on kirjas selline lause

    Kas siis nagu NL2'ga ei teenigi punkte?
    nl2 peaks sa saama 1 punni 15 raked käe kohta, 1 raise punni
    nl10 saad sa 1 raise punni 10 raked käe kohta

    see on siis no limit kohta
    Viimati muudetud Char poolt : 14.04.11 at 15:28

  19. #39

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    nl2 peaks sa saama 1 punni 15 raked käe kohta, 1 raise punni
    nl10 saad sa 1 raise punni 10 raked käe kohta
    see on siis no limit kohta
    Millegipärast mul on tunne, et kui ma multitablen siis ta rakeb käsi punktide alla ainult ühte lauast.. NL2, kuus lauda, ja "money in play" näitab $2 ning kui oma esimese punkti kätte sain, siis tuli see kuue lauaga mingi tunni ajaga mis küll eriti loogiline ei ole.
    Viimati muudetud imavere poolt : 14.04.11 at 19:32

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas imavere Vaata postitust
    Millegipärast mul on tunne, et kui ma multitablen siis ta rakeb käsi punktide alla ainult ühte lauast.. NL2, kuus lauda, ja "money in play" näitab $2 ning kui oma esimese punkti kätte sain, siis tuli see kuue lauaga mingi tunni ajaga mis küll eriti loogiline ei ole.
    igal laual on eraldi punktide countimine, ehk seega sul oleks kohe järgmised 5 tulnud ka varsti

    sellesmõttes et 70 kätt tunnis, sul on vaja selle ajaga koguda 15 raked kätt..see on 15/70 ehk 21 % kätest pead floppi minema, siis saad ühe punkti 1 lauas.
    Viimati muudetud Char poolt : 14.04.11 at 20:15

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES