Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 114
  1. #1

    **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia ***

    Cereus Network koosneb kahest saidist – Absolute Poker (AP) ja Ultimate Bet Poker (UB)

    Kaks just nagu iseseisvat ja erinevat saiti, aga ühised lauad, paktiliselt identsed tingimused, promod (võivad olla ajaliselt nihkes) ja boonused. USA mängijad on lubatud ja mängijate hulgas absoluutses enamuses ka. Soft on identne (v.a kujundus). Softist on olemas ka MAC versioon (OS 10.4 Tiger and up). Ja saab mängida ka internetibrauseriga (siis muidugi mingi HUD jms ei toimi ilmselt)
    Poker Tracker tugi on, aga kasutama peab uusimat beetat.

    Mängud: põhiliselt NL Holdem. 6-max laudu on ~1,5 korda rohkem kui full ringi.
    Igas 6-max limiidis on sõltuvalt kellaajast ~8-30 lauda (NL25-s kõige vähem). Algajale miinuseks, et NL2 pealt tuleb otse minna NL10 peale, vahepealseid laudu pole.
    Fiks limiidiga on igas tasemes vaid 1-2 lauda, muid mänge on veel vähem.

    Turniirid: Kuna ise mängin vaid rahalaudu (NL2-NL25) siis neist ei tea suur midagi. On olemas steps – alustad mingite sentidega, 1-2 võitjat saavad järgmisele tasemele, kolmas koht saab korrata ja nii edasi kuni kümnes aste annab live võistluselel pääsme ja elamise jne. Kui keegi annab infot, lisan siia.

    Mängijad: sees on 9000 kuni 25 000 mängijat tavaliselt, seega suurusjärk vähem, kui mõnes suures saidis (PS), aga samas on lauad ka kordi softimad – 2-4 algajat on (6-max) lauas tavaline, aga olen ka ainult donkidega laudu näinud.
    Laudadel on järjekorras 0-2 ootajat, needki suures osas algajad. Seega saab üsna kiirelt ka heasse lauda sisse. Ise lauda tehes võid kiiresti selle fishe täis saada.
    Kuna põhiliselt on esindatud USA mängijad, siis on ka rohkem mängijaid nende õhtusel ajal, st meie aja järgi alates 23:00, aga mängida saab ka muul ajal siiski.
    Vanusepiiranguks on 18 eluaastat.

    Rake arvutus: contributed rake, st sa pead olema potis osalenud mingigi rahaga (kasvõi foldinud SB pealt) – ja flopp peab olema välja jagatud, et rake’i võetaks üldse. Kõikide osalenute vahel jagatakse rake võrdselt (sõltumata panuse suurusest potti).

    Boonused: (esmane deposiit, aga tihti kehtib ka ka reload boonus) vabastatakse staatuspunktide saamise järgi. Tavaliselt on boonuse vabastamiseks 60 päeva. Deposiit ja reload boonust tuleb vabastada 60 päeva jooksul, 100 staatuspunkti annab 5 USD vabastust.
    Deposiitboonuse täies ulatuses vabastamiseks (UB 11% kuni $1100, AP 150% kuni $500) peaks mikrolimidis hull robot olema, sellega ei tasu arvestada eriti. Aga viimasel ajal on pea pidevalt (lausa kord nädalas ühel päeval) reload boonused 30-100% - st võtad raha välja ja kannad tagasi ja jälle on boonus olemas mida vabastada. Palju ei saa, aga abiks ikka. St ühekordse deposiitboonuse suure lahtimängimise asemel on pidev pisikese boonuse tilkumine.

    VIP tasemed: kui teenid 50, 500, 2500 või 10 000 staatuspunkti kuus, siis oled järgmise kuu lõpuni sellel VIP tasemel (järgmine kuu peab uuesti teenima sama palju, et staatust säilitada). Alates 500 tasemest saab AP/UB punkte rahaks vahetada.

    Staatuspunktid: Staatuspunkide saamine määrab su VIP taseme ja vabastab boonuseid. Staatuspunkte saab mikrolevelil väga raskelt – saad 1 staatuspunkti, kui oled ÜHES lauas osalenud x raked käes (NL2 puhul x=15, NL10 puhul x=10 ja NL25 puhul x=5). Ja lauast lahkudes kaotad kogutud raked käed, mis pole täispunkti veel kokku andnud, st sage laudade vahetamine on vastunäidustatud.
    Kuna raked jaotus peab olema sinu rahalise osalisusega ja flopp peab ka väljajaotatud olema, siis reaalselt kulus NL2-s ~14000 jaotust 100p saamiseks – ja see vabastas 5USD deposiitboonust. Praktiliselt kasutu. Kõrgemal on asi lahedam, NL10 puhul sain umbes juba 4000-4500 käega 100p, NL25-s 2000-2500-ga.

    AP/UB punktide saamine: UB/AP punkte saab koos staatuspunktidega aga 1 kuni 8 korda rohkem (vastavalt staatusele, power hour’ile jne) ja nende eest saab osta end mingitele turniiridele, osta AP/UB poest midagi, aga saab neid ka otse rahaks vahetada (1 AP/UB punkt = 0,007 USD).
    VIP tase määrab, mitmekordselt AP/UP punkte saad võrreldes staatuspunktidega. Kui sel või eelmisel kuul oled saanud 50 staatusepunkti, siis saad x2 AP/UB punkte, kui 500, siis x3, 2500 puhul x4, 10000 puhul x5 (võrreldes staatuspunktidega). Power hour ajal korrutatakse need veel kahega. Kui saavutad (ja hoiad) VIP taset 500p kuus (NL10 puhul ~21 000 kätt minul), siis saad AP/UB punkte vahetada otse rahaks – min 25 USD 3572 AP/UB punkti eest. Minu 500 staatuspunkti annab põhiliselt powerhour (8-11 hommikul ja õhtul Eesti aja järgi) ajal mängides ~x5 keskmiselt, seega 2500 UB punkti, ehk siis ~20 USD rahana (välja võtta saab min 25, max 50 USD kuus sellel VIP tasemel).


    Lisapromod: UKASH: praegu kehtib vist veel UKASH promo – deponeeri UKASh voutcheriga raha sisse ja saad kohe arvele raha 25% juurde kuni 50USD. St 200 paned ja 250 saad arvele kohe kasutatava rahana. Pole 100% kindel, kas see on kõigile, või ainult suunatud promo. Vastavat koodi peab ka kasutama. Ainult et enne väljavõtmist pead 200staatusp siiski teenima. Ukash vautcherit vist saab nüüd jälle osta Eestis, mina pidin ostma kusagilt mujalt krediitkardiga ja mitmed konvertimised sõid osa kasust. Power Hour: Praegu oktoobris 2010 on 24/7 powerhour (kuni NL10), st AP/UB punke saab topelt.

    Raha sisse-välja: – minuarust vägagi lai valik. Ise olen kasutanud Eesti VISA krediitkaarti ja Nettellerit mõlemas suunas. Ka Ukash saab välja võtta ja mujale sisse kanda jälle. Nagu ikka – sisse läheb raha sekunditega, välja tuleb ~4 tööpäeva. Isikut tõendama dokumentidega peab hakkama alles $10 000 juures.

    Support – mailiga support on minuarust nõrk, aga live chat on üsna ok ja abiks. NB! Live chat (mida käivitad klientprogrammi seest) võib küsida vastust salaküsimusele (mille ise määrasid - mis on su lemmik sporitiim, või lemmiklooma nimi) – nii et mõtle, mida sinna paned ja jäte meelde!

    Bad Beat Jackpot: vastavalt märgitud laudades alates NL50. Jackpot kõigub 80 000 - 400 000 USD vahel. Peaaegu 90% laudadest (NL50-s) on Jackpot lauad. Bad Beat Jackpot jagakse laiali siis, kui keegi kaotab kaheksate nelikuga showdownis. Kaotajal ning võitja peavad kasutama mõlemat taskukaarti. Jackpotist jääb 25% järgmisele seemneks, 10% röövib maja, edasi saavad raha käe kaotaja (~32%), käe võitja (~16%), lisaks saavad $1000 teised selles lauas olnud ja ülejäänu ~15% jagatakse kõigi samas limiidid parasjagu Jackpot lauas mänginute vahel. Aga see-eest võetakse igast potist (mis on üle $5) rake’ile ära lisaks fiks summa $0.50 Jackpoti jaoks. St $5 potist 2x rohkem, kui rake on, suurematest pottidest muidugi suhtelistest vähem. Kuna NL50 käsi pole võtta, siis interpoleerisin oma NL10 jaotusi ja kui seal sama Jackpot süsteem oleks (5x väiksemana muidugi), tähendaks JackPot lauas mängimine 2PTBB/100 väiksemat tulu. Päris palju. Jackpot makstakse välja umbes kord nädalas.

    Tarkvara: päris ok, autorebuy töötab, multitable on ok, midagi ise kohandada eriti ei saa. Pot bet nupp on. Paar miinust – replay puhul näidatakse ainult käe lõppseise, peab chat aknast kerima tekstina, kuidas käsi arenes, st ei näidata käe arengut graafiliselt! Ja täiesti puudub rahalaudades timebank – aeg saab läbi ja kõik. See-eest käib mäng suht kiiremalt kui mujal minuarust, ei jobutata. Eriti turbo lauad on kiired.
    Miinuseks ka see, et notes’ide kirjutamine on multitabeldades pea võimatu, muudkui viskab kursori järgmisse aknasse, kus midagi teha vaja.

    Liitumine: minu teada on lubatud liituda eraldi kummagi saidiga ja omada seega kaks eri kontot, aga ei tohi neid korraga kasutada. Väidetavalt saab isegi raha kanda ühelt kontolt teisele. Kindlasti liitu läbi mingi rakeback pakkuja ja lase ENNE sõbral end soovitada.

    Rakeback: igaüks võib mõne RB saidi kaudu liitudes saada 30% RB. Muidugi nagu ikka, ei saa seda hiljem, kui kohe õigesti ei liitunud. AGA – kui sa oled sellise rumaluse teinud, siis sa võid ju liituda teise Cereuse saidiga ja mängida hoopis selle kaudu ja saada ikkagi RB. Ära tee kontot kuhugi enne, kui rakeback saamine pole kindlustatud – päris algajale ja kaotajale see kaotust eriti ei leevenda, aga hiljem annab väga tugevasti tunda. NL10 tasemel ~22000 kätt kuus annab ~$50 RB (loose mängijale ilmselt enam).

    UB-ga liitu: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...er-UltimateBet
    AP-ga liitu: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-Absolute

    Sõbra soovitus: soovitaja kasutab sõbrasoovitamise linki AP/UB saidis või klientprogrammis. Seal tuleb sisestada sõbra e-maili aadress, millele talle teade saadetakse. Nüüd soovitav peab liitumisel ja konto loomisel kasutama just seda e-maili aadressi – siis pannakse asjad omavahel kokku. Soovitamine ei ole kuidagi seotud rakebacki saamisega, st liituda ja tarkvara esmakordselt alla laadida tuleb ikka läbi mõne rakeback saidi, samuti saab deposiitboonust jne. Kui nüüd uus mängija on rahaliselt osalenud 200 jaotuses, kus rake on vähemalt $0.50 (st pott on $10 või suurem), siis saab soovitaja $75 omale rahana arvele. Uus mängija saab $50 – aga kahjuks ainult boonusena, mille lahtimängimiseks tuleb 1000 staatuspunkti saada.

    Teeni 40 USD – ole minu sõber ja lase minul end soovitada enne konto tegemist (teata mulle PM-ga oma e-maili aadress, millist kavatsed konto loomisel kasutada), siis lae soft alla rakeback saidi kaudu, tee konto sama e-maili aadressiga ja hakka mängima ja rakebacki saama. Kui sõbraboonus vabaneb, kannan mina sinu AP/UB kontole üle 40 USD!
    Viimati muudetud bJako poolt : 10.03.11 at 11:13

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    PokkeriProd.com juhtkond on andnud teema tegemise loa.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia


  4. #4

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Jah, jälle mingi skandaal ja jama. AP/UB-ga on olnud neid ennegi. Kõige tõsisem oli 2007 aastal, kui avastati, et üks softiarendaja sai teiste taskukaarte vaadata ja hakkas mingeid surnult seisnud kontosid kasutades raha kokku ajama ning sugulastele-tuttavatele kaotades raha välja kantima. Ja avastasid seda teised mängijad, mitte sait. Sest sait saatis ühele mängijale handhistory, milles olid kõigi taskukaardid ka näha (järjekordne prohmakas).

    Võiks ju uskuda, et on nüüd õppust võetud, aga ei tea.

    Eks ilmselt iga väiksema saidiga kaasneb ka (väike) risk, et äkki mingil hetkel läheb asi põhja ja jääd rahadeski ilma. Ise seda väga usutavaks praegu ei pea. Ja kui seal tõesti veelgi mingeid petuskeeme kasutatakse, siis vaevalt, et mikrotasemetel.

    Väike ohu märk on mulle olnud ka see, et väga pakutakse boonuseid, et aga raha sisse pandaks. Konto oli ~9 kuus tühi - lubati, et kanna raha sisse, saad kohe 25% lisaraha (up to $50) - väljavõtuks vaja 200p saada. Tegin seda. Sain raha välja ka. Pakutakse (vist igaühele) et kanna Ukash abil raha sisse - saad jälle 25% (kuni $50) cashi arvele otsa. Sain ja tore on. Aga selline asi võib ka tähendada, et nad väga vajavad-tahavad mängijaid ja deposiite sisse, kas see jätkusuutlik on, näitab aeg.

    Lauad on siiski nii softid, et minul tasub ära seal mängida ja veidi riskida - mujal ma olen parimal juhul BE, seal võitev mängija. Liiga suurt rolli seal sees ei hoia - alati saab ju tagasi sisse kanda - ja reload boonust saab nii ka.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Mitme protsendise rakebackiga first deposit boonus töötab? oleneb see limiidist? kui nii, siis sooviks teada nl25/50 kohta, kui oskad öelda.
    Ja kas on olemas HU laudu ka alla nl50?
    30% rb on väga kindel standard või saab kuskilt suurema % ka välja rääkida?

  6. #6

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Mitme protsendise rakebackiga first deposit boonus töötab? oleneb see limiidist? kui nii, siis sooviks teada nl25/50 kohta, kui oskad öelda.
    Ja kas on olemas HU laudu ka alla nl50?
    30% rb on väga kindel standard või saab kuskilt suurema % ka välja rääkida?
    Ei saa esimesest küsimusest aru kahjuks... et kui palju nö lisarackebacki saab boonuse lahtimängimisel? NL10-s mängides (6-max) 20-22 000 kätt kuus sain >500 punkti (mida vaja Contender/Gold staatuseks). Sellega saab lahti 25 USD initial (või reload boonust.) Väga nadilt.
    Ultimate punkte saab x3, Power Hour ajal topelt, keskmiselt x5. Kuus seega 2500-3000p ehk kui need rahaks vahetada, siis veel juurde ~$20 (3572 annab $25).
    Otseselt RB-d sain 50-60 – kokku boonuseid ~85-100 USD.
    Ehk siis kui RB on 30%, siis boonustega saab juurde veel ~20% (kui ma õigesti arvutan) - ja seda PIDEVALT, sest iga nädal on reload boonused, kui esimese boonuse aeg läbi saab.
    NL25-s saab punkte poole kiiremini.

    HU laudu on ka nl2 (tõsi, hetkel üks), nl10 on kaheksa praegu, nl25 2tk, nl50 4 tk.

    Igal pool pakutakse RB 30%, tõesti ei tea, kas kuidagi rohkem välja räägib. Mina olen pisike tegija, ei tule selle pealegi, et midagi rääkima minna kuhugi... Aga koos boonuse avamisega ja punktide rahaks vahetamisega on RB nagu ~50% lausa.

    Kui seal plaanid mängida, ära siis sõbrasoovitust unusta.

  7. #7

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Kas see peabki UB's niimoodi olema, et cashi laudades HEM ei kuva statse?

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    ei pea. mul kuvab kenasti

  9. #9
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Absolute tundub väga fishine , seda siis 6max NL25/50 :)

  10. #10

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    On jah fishine, turnad on ka jube kaifid seal minu arust(UB), ainult väga hilisel ajal on need põhilisemad!

  11. #11

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    kas 1 accounti võib absolute poker teha ja sama ip alt mängida ühte korraga,sest vanal accountil ei ole mul rakebacki,teeksin kellegi teise nimele siis näiteks.ei tahaks veel ubs mängima hakata,seal parem first deposite bonus

  12. #12

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Küllap nad seda IP-d vaatavad kah, reeglites on küll kirjas, et pole piirangut et üks majapidamine tohiks ainult üht konto omada, aga tean juhtumist, kus teise konto tegemisel (ja soovitamisel) samasse majapidamisse kontost (ja rahas) ka ilma on jäädud.
    Igatahes oleks kindlam, kui AP konto olemasolul teeksid uue UB-sse (ja igal juhul kahes kohas korraga ei mängi vähemalt sama IP alt!).
    Initial bonus on minuarust AP ja UB puhul suht mõttetu (ja veidi erinev tõesti) - esiteks on selle vabastamine üsna raske (NL10/NL25 tasemel) ja teiseks saab pärast iga natukese aja tagant reload boonust, st kannad aga välja ja sisse jälle ja samasugune boonus jookseb aina edasi, st initial pole eriline ja ühekordne nagu mujal, see on pigem pidev ja igavene boonus.

  13. #13

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    kas kellelgi on veel sellist probleemi,et lauad on lahti ja järsku vistakse mind 3 lauast korraga välja.Ainuke võimalus uuesti joinimiseks on waiting list.internet ei kao ära ja teised lauad töötavad samal ajal edasi.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    mõtlen preagu raha kanda sisse siia, aga kas tubadel mingit vahet ka reaalselt?
    või kumba tuba soovitate?

    samuti mis saidilt rakebacki soovitate võtta?

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Ma ise kasutan Absolutet ja ma tõesti ei tea miks :)

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ise kasutan Absolutet ja ma tõesti ei tea miks :)
    ja mis affiliate kasutad?

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Irw enda oma loomulikult. Reiki ma anyway ei gene hu-d mängides.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Irw enda oma loomulikult. Reiki ma anyway ei gene hu-d mängides.
    ranka kui ma regan läbi pokkeriprode, kui kaua mul bonust lahti mängida on aega?

  19. #19

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    mõtlen preagu raha kanda sisse siia, aga kas tubadel mingit vahet ka reaalselt?
    või kumba tuba soovitate?

    samuti mis saidilt rakebacki soovitate võtta?
    Tubadel ei ole tõesti praktiliselt mitte mingit vahet. Ainus nähtavam vahe on first deposit bonuses, ühel on see suurem summa ja % väiksem, teisel vastupidi.
    Boonuse lahtimängimine on väga raske, NL10-ga suht võimatu. Ja ka ses mõttes mittevajalik, et tegelikult saab seda boonus eluaeg - kannad aga välja ja õigel hetkel jälle sisse - 1-2x kuus on reload bonuse päevad.

    Esimese booniuse vabastamiseks on 60 päeva (see küll RB pakkujast ei sõltu IMHO). Aga tegelikult saad eluaeg boonusega koos mängida. Kui see reaload värk just ära ei lõppe kunagi.

    Ja AP/UB on ses mõttes ainulaadne, et siin saab korraga nii RB, initial bonus kui ka sõbrasoovituse boonust! Testitud. Minu esimeses postis oli kirjas ka pakkumine,et ma enamuse sõbrasoovitaja boonusest soovitatavale üle kannan, kui see vabaneb (see vabaneb suht kergelt, kui just NL2 ei mängi).

    RB on igal pool 30%.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    aga kuidas sa seda välja ja sisse kandmist teed? ma kandsin visaga sisse, aga vaatan et välja kanda ei saa visaga :/

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES