Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 49
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Pakun bustole mikroballale steiki!

    Pakun steiki NL5/NL10, PLO5 või uSNG'des (orienteeruvalt $150 per stake) ning võin steikida ka mitut inimest. E: Kuulutus tõenäoliselt ei aegu.

    Ootan, et mängija mängiks vähemalt 20k kätt kuus ja saidil, millel on korralik rakeback. Eelistatud on muidugi soft €-saidid, aga ka FT oleks täiesti okei. Eeldan, et mängijal on olemas HEM ning mitteträkitavatel saitidel tahaksin korra nädalas Mikogo abil andmebaasi (steigi käed) üle vaadata.

    Steigi saamiseks kirjuta siia teemasse:
    1) Paari lausega senine pokkeriajalugu
    2) Miks sa soovid steiki?
    3) Seninsed graafikud/PTR?
    4) Screenname saidil, kus sa mängid (võid mulle PM'ida, olen konfidentsiaalne )
    5) Millist volüümi sa reaalselt suudaks kuus saavutada?
    6) References? Kui ei ole, pole hullu.

    Steigi pikkuse määratleks iga mängijaga eraldi ning jätan omapoolse õiguse steik igal ajal lõpetada. Mänguline kasum ja rakeback jaotub 50/50. Pärast limiites üles liikumist muutub see järjest rohkem siis steigitava kasuks (näiteks NL5 on 50/50, liikudes NL10 on 40/60, liikudes NL25 on 30/70 jne).

    PALUN KÕIKIDEL SOOVIJATEL POSTITADA SIIA TEEMASSE, PRIVAATSÕNUMIGA VÕIB SAATA AINULT KASUTAJANIME, MITTE KOGU JUTTU!
    Viimati muudetud EGERT poolt : 20.10.10 at 11:20

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Kas ma lugesin õigesti, et max. steigisumma, mida ühele inimesele pakud on $150?

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Ei, see on pigem orienteeruv, reaalne summa sõltub ikka mängijast. Risk Management obv.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Kas steik sisaldab mingisugust coachimist ka ?

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    NLHE olen ma suht fish, PLO's võin HH review'd teha, aga eeldan, et pigem saab mängija omal käel läbi. 2+2 ja PP on olemas.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Eks ma teen siis otsa lahti, julge pealehakk pidi pool võitu olema:

    1) Minu pokkeriajaloost niipalju, et olen mänginud ~3 aastat, varieeruvalt, NL5-NL25, PLO10, MTT'si enamjaolt olen mänginud Triobetis, aga siis kolisin üle Starsi, kuna Trio sai litsentsi, nüüd siis kolisin FTP'sse kuna Stars sai litsentsi:D Igatahes olen üsna motiveeritud mängija, st. et ei lähe kergelt tilti ning mängin ainult puhanuna, kuna väsinud olekuga mäng ei lähe, omad kogemused juba sellega.
    2) Steiki soovin sellepärast, et mu oma roll on nö. busto pidevate väljamaksete pärast, kuna elamiseks pidevalt raha vaja olnud ning hetkel ka kusagilt sissetulekut peale ei tiksu. Ühesõnaga, tahaks niiöelda jalad alla saada + võibolla saab isegi oma rolli peale steiki ehitama hakata, kuna endal pole võimalik teha sissekandeid.
    3) Kunagine graafik, kui sai Microgamingu võrgustikus (Triobetis) mängitud.
    ( Click to show/hide )

    4) PM'ed.
    5) Kuus suudaksin mängida ~50k käsi.
    6) http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4640 See mu eelnev steigidiil.

    Aa ja muidu toaks oleks FTP, kuna see on trackitav PTR'i poolt ning seal saan ka iga nädal RB 27%.
    Limiidiks NL10 6-max.
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 21.10.10 at 13:28

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Kas steik NLholdemi ei hõlma?kui siis saadaks ka oma eluloo:)

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Kas steik NLholdemi ei hõlma?kui siis saadaks ka oma eluloo:)
    loe palun esimest lauset??? kas NL5/NL10 ei ole siis holdem? kui level, siis vale teema.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    loe palun esimest lauset??? kas NL5/NL10 ei ole siis holdem? kui level, siis vale teema.
    my bad:)rasvaselt jäid silma kohe PLO ja HUSNG!
    aga omme päeval teen kokkuvõtte ära siia teemasse!

  10. #10
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Äkki oled huvitatud http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=5360&page=5

    Saaks midagi kokku meisterdada sinu tingimustega.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Äkki oled huvitatud http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=5360&page=5

    Saaks midagi kokku meisterdada sinu tingimustega.
    Palun kõik postid siia teemasse :)

  12. #12

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    1) Olen mänginud mingi 2 aastat ja enamjaolt NL5te. Pidevad cashoudid ei võimaldanud limiidis üles liikuda ja nüüd on vimased cashoudid ka rollil oma töö teinud.
    2) Soovin stake, sest tahaks profiti peale enda bri uuesti ehitada.
    3) PTR on puudulik kuid kuna kõvaketas põles läbi arvutil, siis pole HEMi graafikut visata. http://www.pokertableratings.com/sta...ch/pinkdonkest
    4) Graafikul näha
    5) Kuus mängin ca 40k kätt.
    6) Pole foorumist varem stake saanud.

    Kui huvitatud, siis palun jätkame seda PMi teel.

  13. #13
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Diili kestvus: 6 kuud või kuni limiit NL50
    Tuba: Full Tilt Poker(27% rakeback) või kui steikijal erisoov siis vastavalt soovile tuba.
    Limiit: NL10
    Stake suurus: 40 Buy-in ehk 400$
    Kasumijaotus: 80/20 steikija kasuks

    Eesmärk: On mängides teha võimalikult palju õigeid otsuseid ning selle läbi näidata võimalikult suurt kasumit. Koguda palju kogemusi ja arendada ennast oluliselt. Saavutada üle keskmise mängija oskuse taseme.

    Mängu ajalugu: Olen kuskil 30 tuhat kätt mänginud ja seda mitte hästi, enamus mängu saate lugeda algus teemadest mu blogis Mõmmi pokkerikaabas, enam sellist spewy mängu ei toimu.
    Mis on juhtunud mu mängus, et julgen seda lubada?
    Vahepeal on toimunud siis korralik teooria õppimine ning mindseti loomine. Ennem seda otsisin endale steiki 2p2 foorumist ning üks põhjanaaber seda ka tahtis pakkuda, tegime siis korraliku tööd minu mängu kallal ja arengut oli kenasti näha, kuid siis äkitselt hakkas tema poolt asi ära vajuma kuna polnud aega ja kes teab mis veel, oleneb perioodiliselt saanud hetkest temaga kontakti ning väitnud mulle, et jah jah steigib aga siis ise kaob ära. Need hetked mis suhtlesime õnneks andis ikka nõu ja suunas mis kuidas järjest õppima peaksin. Seega peale viimast korda, viskas kergelt kopa ette tema mitte normaalne käitumine, ning otsustasin uuesti otsima steikijat kuna arvan, et on viimane aeg laudadesse liikuda piisava abc teadmistega, et saaks neid kõige olulisemaid kogemusi koguma. Sest tuimast teooriast palju ka kasu pole kui õpitut järjest ei kinnita mänguga.

    Mida ole lugenud või õppinud?
    Põhiliseks abc varaks on raamat Poker Blueprint mis on vägagi piisav, et soliidselt crushida 6maxi.
    Heaks mindsetiks olen lugenud läbi raamatu The Poker Mindset ning lisaks Paul Mckenna raamatu Muuda oma elu seitse päevaga.


    Mis toimuma hakkaks?
    • Steigitav steigib mind seda limiiti mängida, kui kõikides punktides on kokkuleppele jõutud. Sõlmitakse steigi küsija ja steigitava vahel leping.
    • Mängin kuus 25k+ kätt kuus.
    • Iga nädal teostan ülevaate steikijale mängust.
    • Mäng salvetatakse abiprogrammiga Poker Tracker 3.
    • Kui 50k käte verstapost saavutatakse, toimub korralik statside analüüs.
    • Mäng toimub 4-6 laual esialgselt.

    Olen väga vastutulelik igasugustele soovidele ning väga töö aldis saavutamaks parimat kokkuleppet.


    Mul pole graafikuid näidata, kuna olen vähe mänginud.

    Ette tänades,
    Martti

    Tegin copy paste enda steigi küsimisest siia sulle, peaks rääkima suht kõik ära. Lives oleme ka kohtunud, mängisime koos Pärnus metropolis augusti kuus koos, tulin viljandi koos Enriga, ja siis veel kes olid tom ja tõnis seal, teisi tüüpe ei tea ehk mäletad, ma istusin kaks kohta vasakule sinust.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Väike CV siis:)

    1.mänginud ca 1a,nl2-nl25 ja HUsng!Nl5-Nl10 suudaks biitida 6maxi,Nl25 FR sain peksa!
    2.Sama mure nagu kõigil,cashoudid,cashoudid,rolli eest käidud kevadel türgis ja autot parandatud jne!
    Stake tahaks veel selleks et ennast motiveerida rohkem A mängu teha,sest võõras raha läheb käiku ja seda ei tiltaks!
    3,see graph tehtud siis 888 toas,kui Dodgers coachis mind ja meil diil oli!
    4.saadan PM
    5.30-50k oleneb kuust
    6.http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4202
    Viimati muudetud Owner85 poolt : 20.10.10 at 12:22

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Smile Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Mõtlesin ja mõtlesin ning otsustasin ka ikkagi proovida.


    1) Pokkeriga olen aktiivsemalt tegelenud umbes 1,5 aastat, alustasin ühelaua SNGdega, biitisin, aga variatsioon käis närvidele ja otsustasin cashi peale üle minna. Alustasin NL5 FR aasta tagasi. Aprilli lõpus kandsin rolli välja, sest tüdruksõber tahtis väga reisile minna ja mujalt polnud tol hetkel raha võtta. Pärast seda olen ajaviiteks viimasest RB jupist saadud rahaga veidi NL2 toksinud. Suvel olin isa ettevõttes tööl ja pärast pika tööpäeva lõppu ei viitsinud mängida. Nüüd tahaks sadulasse tagasi :D Pikemalt saad lugeda siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2389
    2) Soovin steiki kuna hetkel pole võimalik suuremat depot teha ning NL 2st üles roomata ka nagu ei viitsiks :D
    3) PTR: http://www.pokertableratings.com/ful...earch/xGusBusx
    NL/PL 10:
    ( Click to show/hide )

    NL 5 käed on kuskile kadunud, peale HEMi reinstalli ei ole neid importinud ja enam ei tea ka kus nad on :D
    4) xGusBusx
    5) 25-30k kuus oleks miinimum, ise loodaks 40k+
    6) Pole steikimises osalenud, Vapsikuga olen ühe coachimisdiili teinud, mis lõppes edukalt.

    Strateeg

  16. #16

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!


  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Kuna mul on siin juba mitu soovi, siis palun kõiki avaldusi siia ja minu poolt etteantud kriteeriumitele. tnx

  18. #18

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    1)Mänginud 2-3 aastat vist nl2-nl50 ning plo4-plo50
    2)Soovin steiki,kuna olen busto, sooviks uut rolli ehitama hakata
    3) http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5240 rohkem graafikuid pole alles, kuna sai hiljuti format tehtud.
    4)Mängin aint Trios pmst, F-12
    5)6-9 tablen 6maxi, päevas 2k-3k kätt

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Küsin stake FTP $11.50 turbo HU SnGdele. 20-30 buyini peaks hakkama saama ehk siis $230-$345 olenevalt siis, kuidas sulle sobib.
    Enda poolt pakkun head mängu, kindlasti rakendan ka stop lossi süsteemi, tildi vältimiseks. Võin muuta parooli selliseks, et sina ka seda tead ja saad iga hetk, kui ma ise sees pole kontole ligi, saad HH requestida jne. Või võin Mikogo ka tõmmata orsth, pole lihtsalt kunagi vajadust selle järgi olnud. Lisa motivaatoriks endale tahaksin lubada, et teen iga nädal vähemalt ühe HH review ühest SnGst.

    1) Paari lausega senine pokkeriajalugu

    Eh, mis siin ikka pikkalt jahuda, graafikud peaksid sellest parima ülevaate jätma. Enamasti olen erinevaid SNGsid, 9max kuni 180man välja, väga palju olen mänginud ka HU SnGsid. Cashi olen netis mänginud vähe, eelmise stake raames NL25 ~28000 kätt.

    2) Miks sa soovid steiki?

    Sest mul on väärastunud põhimõtted, et pokkerisse mitte ise raha peale kanda. + olen praegu Busto ja kuna lubasin "sn100"le stakega tehtud 300dolise miinuse tagasi maksta, siis tahaks kusagilt selle raha kogumisega algust teha :) .

    3) Seninsed graafikud/PTR?
    Usernamed millega olen põhiliselt mänginud: stars: AnaalVandaal (pidin ära muutma, kuna olevat kedagi solvanud) LadyGaga4Eva, FTP: PuuraidurJohn,
    Lifetime HU SNG graafikud:
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

    + Reigo kahe stake lõppgraafikud:
    ( Click to show/hide )

    + olen natuke veel mänginud mitte eriti palju. Sharkscopest saab täiendavat infot, kui väga vaja võin kellegilt requestida.

    4) Screenname saidil, kus sa mängid (võid mulle PM'ida, olen konfidentsiaalne )
    No stake tingimustele vastab kõige paremini vast FullTilt, ei taha kuhugi uut userit teha, field on norm ja rakeback on okei. Seega PuuraidurJohn

    5) Millist volüümi sa reaalselt suudaks kuus saavutada?
    20 SnG päevas, nv ka 40 SnG päevas suudaksin küll, aga ei taha ennast päris ära ka tappa. Kuskil 400 mängu pikkune stake oleks okei :) . Hiljem, kui sobib saaks edasi vaadata, kas mängin edasi vms. Olenevalt olukorrast siis heheD: Ajaline piirang IMO vastikum. Alati saab stake ära lõppetada, kui sul selleks mingi põhjus on.

    6) References? Kui ei ole, pole hullu.
    Olen siin foorumis 3 stake läbi mänginud.
    1. http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3609
    2. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=2577&page=4 Mu päevikus, eraldi stake teemat ei teinud. Postitused 127-174.
    3. http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4784
    Viimati muudetud $$$ poolt : 20.10.10 at 20:12

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Steigi saamiseks kirjuta siia teemasse:
    1) Paari lausega senine pokkeriajalugu
    2) Miks sa soovid steiki?
    3) Seninsed graafikud/PTR?
    4) Screenname saidil, kus sa mängid (võid mulle PM'ida, olen konfidentsiaalne )
    5) Millist volüümi sa reaalselt suudaks kuus saavutada?

    1: Seni mänginud üle aasta nl 4 ja nl 10 vahepeal isegi nl 20 trios. Hetkel kõik rahad välja kandnud ja pole üle kuu mänginud.

    2: Soovks steiki uue bankrolli kasvatamiseks.

    3: nl 4 graafik 12bb/100


    Uploaded with ImageShack.us

    4: Screen name saadetud pm-iga

    5: Volüümi suudan näidata 25-35k kuus. Paremal juhul 40 k

    Steiki sooviks nl 4 jaoks 100 eurot ehk 25 buy inni.

    Mängin Triobeti toas. Rakeback 30% nädalas.

    Steiki pikkus kokkulepel steikijaga.

    Parimat Vilkar
    Viimati muudetud vilkar poolt : 21.10.10 at 19:51

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES