Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 49, kokku 49
  1. #41
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    67

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Tegelt ennastgi huvtab, kas Egert otsustab ära kes veel saab, siis teaks mis edasi teha:)

  2. #42
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Kindlasti valin 1-2 seltsimeest esialgu veel, aga mõne nädala jooksul.

  3. #43

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Pole foorumis väga postitanud aga oleksin huvitatud 6$ HU-dele stakest.
    1.
    Pokkerit mänginud netis 3~ aastat. Eimesed aastad MTT- / SNG-sid. Viimaselajal on hakanud huvi pakkuma HUSNG. Sample pole väga suur [Edit: HUSNG sample] - poole ajast olen tegelenud enda mängu analüüsimisega ja igasuguse materiali, millele käpa peale olen saanud, uurimisega.
    2.
    Tahaks stake, et oleks motivatsiooni mängida. Usun, et beatin micro/low HU-sid.
    3.
    FullTilt HUSNG graph ( 2 ja 6 dol hu-d mõned 10 ja 20 ka vahel)
    http://pokerprolabs.com/topsharkpro/...80&pnid=2&tt=4
    4.
    Starsi / Tilti usernamed saatsin PM-ga
    5.
    Kuus 1000~ (+/- 200) mängu
    6.
    $$$ IRL tuttav

    Fulltiltis on RB acc.

  4. #44
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    done, pwndre sai 48h bani eile kl 18:41 tehtud postituse eest (nüüdseks kustutatud).

    Carry on.

  5. #45

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Egert, PM

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    PALUN KÕIKIDEL SOOVIJATEL POSTITADA SIIA TEEMASSE, PRIVAATSÕNUMIGA VÕIB SAATA AINULT KASUTAJANIME, MITTE KOGU JUTTU!
    Tsitaat Algselt postitas DaddyDuffy Vaata postitust
    Egert, PM
    Miks inimesed ei õpi ?

  7. #47

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Sry, parandan vea :)

    1) Pokkerit olen mänginud umbes 3-4 aastat, on olnud väga suuri võite ja väikseid (väga suured=minu jaoks suured, mõne jaoks kindlasti väiksed, mõni näide siis unibetis miski 20K GTD äkki oli 4.koht 2600EUR, 2K GTD 1.koht 600EUR, 3K GTD, 1.koht 1K EUR, ja kindlasti ka veel palju muud, aga need olid ammu ja see raha juba ammu cashout ja maha gämmeldud.. Cashi olen nii väikestes kui suurtes limiitides kuid pikas perspektiivis tulutult, palju gämmeldamist olnud ja üle bankrolli mängimist.
    2) Stake soovin sest endal raha 0 ja tahaks bankrollile mingi aluse panna, aga põhi panus ikka sellel, et vajan inimest kes vaataks mu sessid läbi ja ütleks konkreetselt mis mul viga, sest lühikeses perspektiivis suudan kasumit näidata nii nädal kaks, aga edasi juba läheb käest ära... Ühesõnaga tahaks lõpuks saada võitvaks mängijaks ja teenida pidevat kasumit, ükskõik kui suurt, peaasi et kahjum ei oleks..
    3) Graafikuid jms kahjuks ei ole, Hem mulle suht uus värk ja õpin alles seda asja..
    4) Varem mängisin pikalt Unibetis, siis mingi kuu aega PS-is lõpetasin kuna 18..
    Vahepeal mänginud ka PKR-is ja nüüd siis 888-pokeris vaikselt kätt proovinud(Stuff03)
    5) Päevas saaks mängida 5-8 tundi, kahjuks käte arvu ei tea ja ei oska aimata ka..
    6) Puudub.

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Miks inimesed ei õpi ?
    suht huvitav jah, eksitakse esimese reegli vastu ja siis loodetakse, et pärast sellist pange neid keegi steigib...

  9. #49
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: Pakun bustole mikroballale steiki!

    Tsitaat Algselt postitas DaddyDuffy Vaata postitust
    Sry, parandan vea :)

    1) Pokkerit olen mänginud umbes 3-4 aastat, on olnud väga suuri võite ja väikseid (väga suured=minu jaoks suured, mõne jaoks kindlasti väiksed, mõni näide siis unibetis miski 20K GTD äkki oli 4.koht 2600EUR, 2K GTD 1.koht 600EUR, 3K GTD, 1.koht 1K EUR, ja kindlasti ka veel palju muud, aga need olid ammu ja see raha juba ammu cashout ja maha gämmeldud.. Cashi olen nii väikestes kui suurtes limiitides kuid pikas perspektiivis tulutult, palju gämmeldamist olnud ja üle bankrolli mängimist.
    2) Stake soovin sest endal raha 0 ja tahaks bankrollile mingi aluse panna, aga põhi panus ikka sellel, et vajan inimest kes vaataks mu sessid läbi ja ütleks konkreetselt mis mul viga, sest lühikeses perspektiivis suudan kasumit näidata nii nädal kaks, aga edasi juba läheb käest ära... Ühesõnaga tahaks lõpuks saada võitvaks mängijaks ja teenida pidevat kasumit, ükskõik kui suurt, peaasi et kahjum ei oleks..
    3) Graafikuid jms kahjuks ei ole, Hem mulle suht uus värk ja õpin alles seda asja..
    4) Varem mängisin pikalt Unibetis, siis mingi kuu aega PS-is lõpetasin kuna 18..
    Vahepeal mänginud ka PKR-is ja nüüd siis 888-pokeris vaikselt kätt proovinud(Stuff03)
    5) Päevas saaks mängida 5-8 tundi, kahjuks käte arvu ei tea ja ei oska aimata ka..
    6) Puudub.

    graafikuid on näidata või ptr link ?


    sellist luulet võib igaüks ajada ,aga usun et Egert toetub faktidele ennem kui kellegile steiki pakkub !

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES