Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 24 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 470
  1. #181
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Selline kuu algus siis sedakorda...

    ( Click to show/hide )

  2. #182
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    kurat see ev joon ei ole üldse ilus

  3. #183
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Imo enamjaolt üsna standard top range vastu jooks on olnud, lihtsalt omajagu on siis välja imetud :D
    Sampel ka väga väike.

  4. #184
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    ok. mitu mängu sa üldse kokku oled teinud ja kuidas seal ev'ga lood on?

  5. #185
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    All time graph buyinides (v.a. 1.5 taalased):
    ( Click to show/hide )

  6. #186
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    päris kena

  7. #187
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Täitsa solid ROI

  8. #188
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Pool kuud siis täis ja aeg teha vahekokkuvõte. Liigun täpselt 1200 turna graafikus:

    ( Click to show/hide )


    Samuti olen jõudnud siin foorumis 1k postituseni ja selle auks 1 väikene video

  9. #189
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Kuna praegu HT HUSNGdest krõll ees, siis tegin täna FRi 1390 kätt. Esimene sess tegin kaheksal laual ja teine üheksal. Suht hea jooks oli ja +4buy-ini.
    Hakkasin teist sessi lõpetama ja Royal Flush tahtis tulla jälle..

    ( Click to show/hide )

  10. #190
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Nonii..
    Uuendan siis midagi päevikusse :)
    HT HUSNGsid enam üldse ei mängi. Tegin üsna pika pausi mängimisest, sest lihtsalt isu ega moti ei ole praegu. Vahepeal proovisin erinevaid asju. Näiteks MTTsid, ühe laua turnasid, FR (rush)cashi jms, kuid suurema eduta ja volüümita ning need jäid kokkuvõttes miinusesse. Siis otsustasin erinevaid satikaid proovida. Huvitav kampaania tundus PAF Marine Cup, mille pakett õnnestus üsna libedalt võita.
    Vahepeal võtsin ette ka Eureka satikad, aga neil nii halb struktuur imo, et lõin käega. Ühel satikal jõudsin üsna kaugele- 3 ja pool tundi mängisin ja koht oli 11/85 vms. Ning ainult esimene sai pileti. Kokku kasutasin Eureka satikatele nii umbes 80 eurot.
    Tundub, et praegu ongi huvi mingeid satelliite mängida.
    Täna tegin PAFis väikese overlayga (garanteeritud $400, mängijad maksid $335) satikat ja tuli kotti:
    ( Click to show/hide )

  11. #191
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Vahepeale siis nii palju- Mängisin Pärnu Pokkeriklubi Lahtiseid Meistrivõistlusi (PPLM). Pileti sain live satikalt kus panin ka 40 euri alla. PPLMil oli jooks hea ja laud mõnusalt fishine. Oli nii ülinitt fishe kui ka loose/agg fishe. Lisaks veel paar solid mängijat. Algul oli korralik setup tho, kus langesin nii 3.5k peale. Käsi oli K8 vs A8 ja laud oli A82K8 ja masti maas ei olnud. Lauakaaslased imestasid, et kuidas ma riveril bustoks ei läinud, aga vastane oli Pärnust tuttav keskealine härra, kes oli ülinitt ja raises suht nutsi ainult. Kui ta mind riveris check/raises, siis shove ei tulnud kordagi mõttessegi.
    Järgnevalt tegin nii 5 pre shove, sest blindid olid juba seal maal, et käes oli nii 12bb-15bb, aga calli ei saanud. Duubel õnnestus saada kui flopasin 2 paari ja nutflushdraw shoves flopi. Edasi kaart jooksis ja enne bubblet viidi mind teise lauda kus võitsin nii üle poolte jaotuste, sest 2-3 venda ootasid mincashi oma väikeste stackidega. Sain küll väga vihaseid pilke shortstackeritelt, kes mu järjekordset avangut oma blindilt vaatasid. Jõudiski top 10 kus avarage oli 75k ja mul oli 90k. Blindid olid minu mäletamist mööda 3k/6k ante 500. Ehk siis deepist oli asi ikka väga kaugel. At this point olin oma mänguga väga rahul ja mängisin võidule, mitte min cashile, nagu alati. Lõpes asi nii, et ühes käes oleks pidanud niti vastu pocket 99 pre nuppe panema (ma vaid callisin ja flop KXX ja ta shoves, ma foldisin, tal oli 66) ja teises käes Svenza vastu AJs foldima. Sellega oli nii, et need 2 kätt olid järjest ja kuna ma olin foldimisel 99 näidanud, siis arvasin, et Svenza arvab, et mind saab 3bet shovega marginaalselt käelt maha, kuna olin nõrkust näidanud ja võib seda lightimalt teha. Well, that wasnt the case ja villain näitab AKo. Ning nagu Kelluulu ütleks, siis lauda jooksid nuudlid ja mul oli nii 3.5bb alles ja Svenzale duubel. 2 kätt hiljem shovesin MP pealt K7o ja SB callis 22. Olin out ja pettunud, sest olin just finaallauas halba mängu teinud. Aga noh, üheksas koht ja 220 euri pole ka vast täielik ebaõnnestumine..

    Lisaks päev hiljem tegin Trios OPEM Main eventi satikat, kus õnnestus pilet võita. Muidu plaanin mängida umbes pooli OPEMi turnasid:
    4. nov on HU ja freeroll Starsis.
    6. nov teen 6maxi PAFis
    11. nov Main event trios
    9. nov PLO full ring PAFis- Seda mängu ei oska, aga satikad nii mõnusa overlayga, et proovin pileti hankida :)

    Online olen muidu viimase kuu jooksul toksinud NL50 HU 50bb tables. Hulka ka natukene 100bb tables. Roll on suht väike nende jaoks, sellepärast teengi 50bb laudu. Variatsioon on päris korralik ja graafiku panen kuu lõpus. Nii palju võin öelda, et plussis olen ja EV on korralikult plussis :)
    Kolmapäeval siis tõenäoliselt Pärnu Olympsi turnat laskma ja reedel algab PAF Live Marine Cup. Tõotab tulla huvitav kogemus!

  12. #192

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Sellega oli nii, et need 2 kätt olid järjest ja kuna ma olin foldimisel 99 näidanud, siis arvasin, et Svenza arvab, et mind saab 3bet shovega marginaalselt käelt maha, kuna olin nõrkust näidanud ja võib seda lightimalt teha. Well, that wasnt the case ja villain näitab AKo.
    leveldasid end sisse.
    ef. stacke jne ei tea, st et see võib ikkagi call olla aga....
    1. sa ei saa kahe käe põhjal hakata leveldama. kuna oled selline rahulik, vaikne ja solid mängija, siis ei panda su vastu lightilt sisse.
    2. svenza ei tõusnud tartus enne kukke ja koitu, et oma stack ära blowida sinusuguse vastu. ta pigem nõrgemate mängijate vastu ft-s valib spote.

    reeglina ft alguses ära imidzile üleliia panusta, kõik mängivad tightimalt kui alguses.

    gl Pafi turnal ja võta merehaiguse tabletid kaasa, tormiga on see suur edge.

  13. #193
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Jep, true, true.
    Võimalik, et AJ käes oli ef stack u. 11bb- Ma avasin gramm üle 2bb ja Svenza vasakul käel kiirelt shoves. 99 käe üle olen rohkem pettunud tho.
    PAFi ja merehaiguse kohta nii palju, et olen 10 kuud loksunud Tallinna ja Helsingi vahel, lisaks ka samasugusel Rootsi kruiisil käinud ja kunagi pole merehaigusega mingit pistmist olnud. Ning pokkerit mängides ma pea kunagi ei tarbi alkoholi. Vaid sõpradega micro stakes 4fun olen seda teinud. Kohe kindlasti ei plaani 100% kainet reisi, aga pokkerilauas on pea selge, nii et näen endal edget :D
    GL sullegi!

    Edit: Eile õnnestus veel PAFis järjekordne OPEM satikas kinni panna ja minu Online Eestikate lõplik kava siis järgmine:
    ( Click to show/hide )



    Kes annaks nõu PLO FR jaoks, sest pole seda suht kunagi mänginud :D Ehk siis ranged, millega flopi vaadata, millega 3betida, millega flopi cbete potida jne jne.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 23.10.12 at 18:31

  14. #194
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    leveldasid end sisse.
    ef. stacke jne ei tea, st et see võib ikkagi call olla aga....
    1. sa ei saa kahe käe põhjal hakata leveldama. kuna oled selline rahulik, vaikne ja solid mängija, siis ei panda su vastu lightilt sisse.
    2. svenza ei tõusnud tartus enne kukke ja koitu, et oma stack ära blowida sinusuguse vastu. ta pigem nõrgemate mängijate vastu ft-s valib spote.

    reeglina ft alguses ära imidzile üleliia panusta, kõik mängivad tightimalt kui alguses.

    gl Pafi turnal ja võta merehaiguse tabletid kaasa, tormiga on see suur edge.
    Ei viitsi googeldada aga kas tõesti selliseid asjad olemas ja kas aitavad ka ?

  15. #195
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Kui õiges koguses viina juua, siis tõmbab resonantsvõnkumise parlanksi(laevandustermin), maakeeli kõigud samas tempos laevaga ja merehaigusest pole haisugi.

  16. #196
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei viitsi googeldada aga kas tõesti selliseid asjad olemas ja kas aitavad ka ?
    Igas apteekis saada ja mul igatahes mõjusid. Samas olen kuulnud, et mõnel on jubedamaks teinud olemise.

  17. #197
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Oktoober (NL50 HU 50bb, keskel natukene ka 100bb):
    ( Click to show/hide )


    Lisaks tegin suhteliselt palju livet:
    ( Click to show/hide )


    Lõppu satikad:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 01.11.12 at 19:11

  18. #198
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Eile jõudsin OPEM HU evendil siis poolfinaali ja tasuks 485 eurot.
    Samal ajal algas Triobetis Superweekend satikas, mille pilet läks mul pm prügikasti, sest Trio soft keeldus koos Pokerstarsiga töötamast ja asi ajas üsna tilti. Tegin küll restarte ja panin kõik muu kinni, aga ikkagist oli Trio üks lagi pundar, samas Stars töötas laitmatult.

    Lisaks- Varsti peaks selle päeviku ümber nimetama Royal Flushi päevikuks
    (AI PF, überfishi vastu)
    ( Click to show/hide )

  19. #199
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    OPEM siis läbi! Päris ei ebaõnnestunud, kuid ME ja holdem 6max oleks võinud paremini minna.
    6maxis kukkusin kiirelt välja kui umbes pool stacki oli vaikselt ära tiksunud ja otsustasin vastase dry flopi (266) cbeti peale A9ga nuppe panna. Kahjuks nuts (JJ) vastas ja out.
    PLO6maxis asja ei tunne väga, üsna tight olin, aga enamus flope läks mööda. Korra foldisin turnis seti kui Herlio panustas suurelt ja näitas nut rida. Suur pot läks ka kui barreldasin flopis ja turnis nut reaga, aga riveris laud paardus ning vastane pani suurelt ning ma foldisin.
    ME- sai just läbi. Kõige hullemini ei läinud, aga rahul ei ole. Kohaks 25/119. Korra foldisin pre QQ. Stack mingi 35bb. UTG avab kiirelt, ma BB ja 3betin nii 2,3x, ta üsna kiire 4bet 2x. Ma tangin ja foldin. Hiljem uurin ta käe kohta ja ta andis teada, et oli AA, KK, QQ või JJ. Ei olnud põhjus sellest kahelda ja usun, et õige fold oli.
    Peale 3h pausi, 25 järel, UTG üsna agro vend shoveb oma 16,5bb, ma BTNilt callin TT, 16bb. Lauda nii A kui ka Q ja out. Vastasele top10 stack, mille ta paari järgneva käe pärast Laurile bluffis (flopist AI, villainil KQo, Lauril AA, flop Axx) :D

    Nett on üsna halvasti paar viimast päeva. Jooks on ülihalb. Eile tegin 3k kätt NL25 FR ja see ka mingi 150 taala miinuses. 2x sain KKga pre AI ja mõlemad korrad vastasel AA -.-
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 11.11.12 at 21:55

  20. #200
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Nii juhtub kui öösel kell 2.24 und ei tule ja arvuti sisse pannakse:

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

Lehekülg 10, kokku 24 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES