Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 24 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 470
  1. #221
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Ära selle livega jama jah, tuu om rigged. Edu!:)

  2. #222
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Yup, true, live on täielikult näpitud! Maksavad mulle kätte, et ma kirsse taga ei aja! :D

  3. #223
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Jaanuar 2013

    Sai siis kuu eesmärk täidetud ja mängitud 50k kätt FR NL25. Mahult on mul see ka rekord. Tunde tuli 55. Rekord on natukene üle 90. Nii et sinna lähedale ei kippunud :) VPPsid kogunes jaanuaris 4100. Kuu viimased 3 päeva ei grindi enam ja võtan onlinest väikese puhkuse. Võibolla külastan kolmapäeval Pärnu Olympicut. Teen ka väikese väljamakse ja uut kuud alustan shotiga FR NL50. Shoti alustan täpselt 30BIga ehk siis $1500.

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )





    Cash: $827.59
    Boonused: $175

    Kokku: $1 002.59



    Veebruari eesmärk: Edukalt kohaneda NL50es!
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 29.01.13 at 06:13

  4. #224
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Tubli töö :)

  5. #225
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    good work, endal sama plaan. aga eesmärk 100k kätt läbi teha kuna tuli väike paus enne sisse. EDU!

  6. #226
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Ty! Edu teilegi! :)

  7. #227
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Sai netipokkerist siis 3 päeva pausi tehtud ja korra Pärnu Olympicus käidud. Õnnestus saavutada 2. koht. Ikka ja jälle suudavad fishid mind üllatada. See jutt, mida seal toodeti on ikka nii wtf, retarded ja ilma igasuguse loogikata, et kohati jäi lausa karp lahti :D Küll oli diiler süüdi, siis oli asi "soojas kohas", siis mingi kindel käsi võidab iga kord (turniiriti erinev), küll siis calliti AI halvema kaardiga ja folditi natuke parem käsi pm samas situatsioonis- põhjendus, et meeldis too nõrgem rohkem. Jne, jne..
    Pausi ajal rääkis 1 "live regular" ka, et ta on kuulnud ka sellistest mängijatest, kes mängivad protsentide järgi ning on kinnisemad. Ja et kui tema flopis midagi pihta saab, siis ta ei karda kui vastane järjest panustab, vaid ikka maksab! Kui ikka 5h järjest sellist "kulda" kuuled, siis hakkab juba tunduma, et ma getting seriously mindfucked
    Muidugi mul midagi selle vastu ei ole ja see igati tervitatav, aga tihti tekib küsimus, et kuidas inimesed saavad nii rumalad olla ja loogiliselt üldse ei mõtle.

    Täna alustasin ka NL50 FR. Käsi tuleb isegi rohkem kui tase madalamal. Koos sessi alustamisega on 2k käsi juba enne kahte tundi koos. Esimene sess oli üsna actionirikas ja olukordi oli ning jooks oli ka hea. 2049 kätt, kasum +203 taala ja EV +37. Imelik oli ka see, et 4 päeva tagasi jätsin kontole täpselt 1.5k, aga täna alustades oli 1502.63 taala. Ma pole ju midagi mänginud, aga kust need paar dollarit tulid? :D

  8. #228
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    hea jutt

  9. #229

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    vaata historyst järgi, mingi scammer vahele jäänd ja refund äkki

  10. #230
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Point selles ongi, et history ei näita midagi. Vahepeal mõtlesin, et asi võis selles olla, et mul on arvel nii eurod kui ka dollarid ja lihtsalt kurss muutus/arvutati ümber.

  11. #231
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Üks põhjustest miks ma live kunagi kainelt pole ilmunud, ei jõua neid bad beat ja muid rigged ja cool storysid ära kuulata lihtsalt.

  12. #232
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Krt, ajate mul live isu peale :D

  13. #233
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Esimesed 5 sessi:
    ( Click to show/hide )


    Algus tehtud NL50 full ringis! Jooks ilmselgelt hea. Mäng on küll hoopis agressiivsem kui see oli NL25s. 3betid, 4bet blufid, squeezid, meta jms. Endalegi imestuseks pole ma laudu vähemaks võtnud, vaid isegi tunnen end mugavalt grindides 17-18 lauda. Tihti on jäänud ka 19-20 lauda, kuid kui suured olukorrad tulnud, siis ajahätta jäänud. Mõned missklickid ikka tulevad. Kõige tavalisem on numbripocketite foldimine pre kui kiirelt laudu läbi klikkan.
    Ning nagu Cypher0 ütles, siis vahepeal näeb ikka korralikku wtf showdowni selles limiidis :)

    1 näide tänasest:
    ( Click to show/hide )



    Suurim pot võidetud- tunnistan, et flopi call oli liiga loose:
    ( Click to show/hide )



    $50 Stellar ka käes ning roll hetkel $1968. See kuu tahan PlatinumStari ära teha ja $200 boonuse võtta. Selleks peaks mängima nii 50k- 55k kätt NL50s. Kolme päevaga koos 1435/7500 VPPd. 10k käe mängimiseks kulub 9h praeguse seisuga.

  14. #234
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Nagu õpikust võetud:)

    WD!

  15. #235
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    tänu sellele et mõlemad vastased checkisid turnil mängis action nii ilusti ise end kätte viimases, nh:D

  16. #236
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Ilusad käed ja graph, jätka samas vaimus! Aga ole valmis pm kõigeks, muidu hakkad nagu Nozzu pükse puruks käristama varsti.

  17. #237
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Tnx! Pragu on asi üsna hästi küll jah. Mul tildi tagajärjel pole veel mitte midagi purunenud :D Pigem väljendub tilt nii, et panen lauad kinni ja ei taha mängida. FRis on ka tilt suht minimaalne, sest laudu nii palju ja lihtsalt ei jõua tildile mõtelda :) Pealegi teen ka nii, et sessi keskel hetkerolli kunagi ei vaata, sest see võiks mängu mõjutada ja panna mind mängima result oriented. On ka sesse olnud, kus mõtlen, et hea kui nullis olen ja sessi lõpp on näiteks kena 100 taala plussis.. :)
    See kuu üritakski NL50s bankroll sügavamaks grindida- NL100 peale veel ei mõtle.
    Võibolla siis selline küsimus huvitaks: Milline on NL100 võrreldes NL25 ja NL50ga? (erinevused, mida silmas pidada, roll vast kindlasti vähemalt 40BI-50BI)

  18. #238
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    NL100 regularid on kõvasti parema tasemega ja suht raske neilt raha kätte saada. Samas vastutasuks on nad üsna solid abc ja kui ise ka normaalset mängu teed siis nad sinu raha ka väga ei puutu. Tahavad rohkem fishiga mängida, mis väljendub ka selles et kui fish lauda istub, on sekundiga terve laud kohe scriptimehi täis. Et laudu valides peab suht käbeda näpuga olema. Muidu täitsa biiditav tundus mulle.:)

  19. #239
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Pool kuud läbi ja väike update:

    Käsi kokku 22k at NL50 FR. Ehk siis olen u. 5k kätt Platinum Stari graafikust maas. See on tingitud sellest, et paar õhtut on live turnat tehtud, nädalavahetustel tegemisi olnud ja muidu ka oli 10k kätt väga halb jooks. Isegi showdown winnings oli negatiivne. Siiski kuu praegu plussis nii 200 taala ja shot jätkub :) See nv väga plaane ei ole ja üritan volüümi näidata. Just lõpetasin kahe tunnise sessi, kus kogunes 2400 kätt.
    Järgmise kuu alguses ka EMVle. Rahvaka pileti ostsin juba ära 1. märtsiks ja Main Eventi satikat proovisin Starsis, aga ei õnnestunud. Läksin kerge late regiga ja sattusin flopis 3way AI kus mul oli ülepaar KK, ühel vastasel AA ning pre 3beti callinud 55 kes flopas seti. 2 korda saan seda veel proovida. Kui kuu läheb edukalt, siis vast osalen Main Eventil anyways..

  20. #240
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Praeguseks jätsin FRi kõrvale. Sai 30k kätt tehtud ja pisike miinus. Jooks oli väga halb ning vastased ikka tunduvalt paremad kui NL25s. Regid mängivad väga palju vastu/tagasi. Eile hakkasin jälle laskma NL50 HUd ja jookseb kenasti ning fishid on head. Platinum Stari mõtted matsin praegu maha, sest HUs ei gene raket niikuinii nii palju kui 18tabeldes FRi. Boonustega siis kuu kergelt positiivsel poolel..
    Järgmine kolmapäev plaanin Pärnu Olympsi turnat teha ning reedel EMV Rahvakale.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 22.02.13 at 21:33

Lehekülg 12, kokku 24 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES