Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 470
  1. #241
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Sa vahetad neid erinevaid mänguvorme nagu sokke :D kuidagi ei jää ühe peale pidama...

  2. #242
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Vähemalt ma vahetan neid edasi tagasi. Ju siis ei talu rutiini ja sama asja liiga kaua :) Tundub, et mulle sobikski kui mängiks mitut erinevat formaati regulaarselt. Samas leian, et see ka suur pluss kui suudan erinenevates olukordades (formaatides) optimaalset playd teha :)
    Kuidas muidu endal läheb? Pokkeriga ka ikka tegeled? Silmad pole juba kitsamaks muutunud ja nahavärv kollasemaks? :D

  3. #243
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Kui pikas perspektiivis eesmärk palju $$$ teenida pokkeriga siis oleks mõistlikum ühele formaadile kindlaks jääda. Kui rutiini ei talu, võid ju paar päeva teist formaati mängida, aga põhiformaadi juurde tagasi tulles.

  4. #244
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Rahulikult läheb, vahest ikka mängin. Silmad ning nahavärv ikka endised, aga lõhet saan siin küll niipalju süüa et karv läigib :D

  5. #245
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    ''Järgmine kolmapäev plaanin Pärnu Olympsi turnat teha''
    ära seda tee
    ( Click to show/hide )

  6. #246
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    rigged
    +1, confirmed.

  7. #247
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Mul kuidagi ongi nii, et kui downswing tuleb, siis kaob mott üsna kiirelt ja volüüm/mängutunnid vähenevad. Vast sellest ka tingitud, et ei ole väga sügav bankroll, siis hoiangi iga päev seisul silma peal. Muidu see töötab mul päris hästi, et sessi keskel ei vaata graphi/balanceit. Kindlasti olen liiga result oriented ja tahan koguaeg olla teenistusega career high.

    Muidu ise olin ka esimesed 10-15 Pärnu Olympsi turnat veendunud, et rigged :D Viimasel ajal on asi natukene paika loksunud ja see aasta on kohad tulnud #2/14, #2/20 ja #6/22. HUs on muidugi vajalikud flipid tulemata jäänud ja käed pole pidanud.
    Kolmapäeval tahan juba sellepärast mängida, et pole pool kuud livet teinud ja reedel EMV.
    Homme ka Starsis jälle Main Eventi satikas. Eelmine nädal magasin maha selle, aga homme üritan meeles pidada :)

  8. #248
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    ( Click to show/hide )


    + boonused $125

    Kokku: $147.22


    Selline tagasihoidlik kuu ja viimased 5 päeva ei mänginud üldse midagi (va live). Järgmine kuu teen vastavalt tujule nii NL50(NL25) FRi ja NL50 HUd.
    EMV Rahvakal jõudsin teise päeva ja lvl 20 esimese käega kukkusin välja kui olin BB peal 92 500 ja blindid olid 4k/8k. MP pealt avas vastane 77ga, ma panin AKs nuppe ja flipin` skill vedas alt :) Päris haige hyperturbo ikka kui average oli siis 105k/110k ja 170 inimest järgi.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 02.03.13 at 11:53

  9. #249
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Haige turbo ta oli tõesti. Kui 1c hakkas siis meie lauast läks 6 käega 5 inimest :D

  10. #250
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    U mean Day 2 (lvl 20)?

  11. #251
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Jup.

  12. #252
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Märts:

    ( Click to show/hide )



    Cash $118
    Rake $150
    Turnad -$50

    Kokku: $218


    Graafikul esimesed 4k kätt on NL50 FR/HU, ülejäänud NL25 FR. Väga vaikne kuu on olnud. Sellele graafikule lisaks lasin veel nii umbes 3000 kätt five card Omahat. Tulemust täpselt ei tea, sest hem seda ei tracki, aga nii palju kui bankrolli jälgisin, siis umbes nullis.

    Aprillis oleks õnnelik kui suudaks ainult NL25/50 FRi mängida ja midagi muud ei näpiks. Samuti loodaks mingitki volüümi näidata :D

  13. #253
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    ja eestikatest ei kirjutagi sõnagi?:( näiteks kui 25 mängijat järg ia sa 2x keskmise stackki omades ütlesid no sõidame AK64-ga AA63 vastu?:) ez game

  14. #254
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Aga ma kirjutan päevikus ainult positiivsest, siis jääb teistel parem mulje
    Tegelikult osalesin EMVl ainult rahvaturniiril ja osalen ka tulevasel HUl :D
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 01.04.13 at 18:32

  15. #255
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Cypher0 Motiveerib!


    On aeg ennast motiveerima hakata ja pokkeri mindseti parandada!

    Aeg on eesmärgid seada ja nende poole püüelda!

    Otsustasin rakendada Cypher0`i mindseti õpetust!


    ( Click to show/hide )



    Panen paika aprilli eesmärgid ja planeerin mängimist ja elukorraldust ning üritan sellest kinni pidada!

    Miks ma seda teen?
    Et tõsta volüümi, ennast motiveerida rohkem mängima. Lühidalt öeldes- kiiremini, kõrgemale, kaugemale.

    Mida ma mängin?
    NL25/NL50 FR (ja NL50 HU)


    Planeerimine:

    Kuna sportimises väike paus sees (saalivõrkpalli hooaeg lõppes), siis tekkis natukene rohkem võimalust volüümi teha. Plaanin küll ka jõusaalis jätkata, aga selle graafik on vaba ja paindlik. Tahan iga nädal postitada tulemust ja ilusti 40k käe graafikus olla. See tähendab seda, et kui nädalas olen mänginud 10k+ kätt, siis ilusti ree peal. Plaanin mängida tööpäevade õhtuti 1-2 tundi ja nädalavahetusel rohkem. Kindlasti tuleb ka selliseid päevi sisse kui ei mängi (nädalas 1-2).

    Teen seda kõike töö kõrvalt. See võib tähendada paljudele, et eesmärk ei ole just väga kõrge, kuid minu jaoks on see täitsa paras. Sean ka endale "auhinnad", mida eesmärgi täitmise eest saan.


    Eesmärgid ja premeerimine:

    Eesmärk #1: Mängida 26. aprilliks 40k+ kätt
    Preemia: Kui see õnnesutb, siis osalen Pärnu Pokkeriklubi kevadisel karikaturniiril, 27. aprill.
    Special: Kui see õnnestub ja graafik on plussis, siis 10% selle graafiku tulust läheb Raiko «Cypher0» Murulauk`ule (graafik, mis on 1. aprill kuni 26. aprill 2013). Seda teen ma sellepärast, et kui suudan eesmärgid täita, siis oli tema õpetusest nii palju kasu, et see oleks vaid aus teda ka kuidagi tänada!

    Eesmärk #2: Kogu kuu profit $1 000+ (Rahalist eesmärki ei taha eriti seada, sellepärast jääbki kõige olulisemaks esimene eesmärk)
    Preemia: Kui kogu aprilli profit, koos boonustega tuleb $1 000 või rohkem, siis premeerin ennast €100+ väärtuses tellimusega SportsDirectist


    Lõpetuseks:

    Kutsun kõiki ülesse minuga ühinema ja samuti endale eesmärgid/preemiad seadma ja oma aega planeerima Cypher0`i artikli alusel. Kindlasti suudame ka üksteist motiveerida ning tagant utsitada.
    Parandame ühte eduka pokkerimängimise alustala, mindseti, koos!

    Peaceout!

  16. #256
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Mängin umbes samadel tingimustel mis sina. tööpäeviti 1-2h ja nv rohkem. Peab ka lubadusi andma (endale) ja asjaga tõsisemalt tegelema hakkama. Edu!!!

  17. #257
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    meelis, mõtlen ka midagi taolist välja! Kuigi oli plaan rahulikult see kuu võtta. Aga su jutt suht motiveeriv või siis 4 dlighti oma töö teinud

  18. #258
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    4 dlighti oma töö teinud
    cool story bro!!!!

  19. #259
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Wow, good luck! Usun, et eesmärgid saavad sul täidetud ja kamoon, mulle ära küll midagi kandma hakka. Pokker on oma olemuselt siiski väga egoistlik mäng, ja kõik mis sa võidad, peaksid sa endale hoidma, sest long runis siiski on vähemalt online pokkeris oma perse see, mis kõige tähtsam on! Edu!

  20. #260
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Ty, ty! Kümne protsendi veksel siiski välja käidud ja enam sellest ei tagane :D Pealegi usun, et see aitab mul ennast motiveerida rohkem, et ikka eesmärk täidetud saaks!

Lehekülg 13, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES