Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 24 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 470
  1. #401
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    kas raise cbet või c/r on nii väikese käte arvu puhul veel lamp vaadata ?

  2. #402
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    kas raise cbet või c/r on nii väikese käte arvu puhul veel lamp vaadata ?
    täpselt nii,juhul kui ta pole seda 400 käe puhul 10x teinud!

  3. #403

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    täpselt nii,juhul kui ta pole seda 400 käe puhul 10x teinud!
    As played, Owner, kas sa calliks turni? Olen Owneriga täitsa nõus.

  4. #404
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    As played, Owner, kas sa calliks turni? Olen Owneriga täitsa nõus.
    Kui vastasel turnis maja pole, siis oleks ju -EV foldida. Samas maja on ranges küll, aga moodustab väikese osa tema rangest. :)

  5. #405

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Kui vastasel turnis maja pole, siis oleks ju -EV foldida. Samas maja on ranges küll, aga moodustab väikese osa tema rangest. :)
    No kui sul oleks maja või 8x, kas sa ei teeks sümboolset raise turnis, et võtta initsiatiiv ning shoveda norm sizenguga river. Kuna vastase sample olematu, ei saa selliste stattide nagu raise cbet turn eriti 3betpotis väga usaldusväärsena võtta. Ta on OOP ja ei tasu riveril nagu väga loota, et sa ise seal shoved. Eriti, kui sa nii looselt 3betpotis ta raise turnil callid sellisel boardil.

    See minu arvamus. Andke teada, kui puusse panen.

  6. #406
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Meelise bet selline, et vastane võib bluffida küll. Ja Ip seal sisuliselt nutsiga otsa panna ma ei usu, et see juhtub nii kuival laual. 8x+ siis

  7. #407
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    As played, Owner, kas sa calliks turni? Olen Owneriga täitsa nõus.
    calliks,oddsid ju täitsa head,fullerit ei karda

  8. #408
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    No kui sul oleks maja või 8x, kas sa ei teeks sümboolset raise turnis, et võtta initsiatiiv ning shoveda norm sizenguga river. Kuna vastase sample olematu, ei saa selliste stattide nagu raise cbet turn eriti 3betpotis väga usaldusväärsena võtta. Ta on OOP ja ei tasu riveril nagu väga loota, et sa ise seal shoved. Eriti, kui sa nii looselt 3betpotis ta raise turnil callid sellisel boardil.

    See minu arvamus. Andke teada, kui puusse panen.
    Tegu ei ole siiski 3beted potiga ja ei saa eeldada, et nonreg, kelle VPIP on 28, mõtleb sama moodi nagu mina, sest 90%+ nad seda ei tee.

  9. #409
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Anyways, täna tegin ühe pikema sessi. Ehk siis 1393 kätt ja 2.5h. Tulemuseks +$517. Roll on $5024 ja saan oma NL100 shoti edukaks lugeda . Loodan, et järgnev nädal ka pluss poolel, sest kavatsen EMVd mängida selle rolli eest ja NL100 bankroll võiks ilusti säilida. Plaan siis Rahvakat, Maini ja kui kunagi tuleb, siis HUd ka mängida.
    Üritaks näiteks üle päeva ka mingit põnevamat kätt panna, muidu updated liiga üksluised :)

  10. #410

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Tegu ei ole siiski 3beted potiga ja ei saa eeldada, et nonreg, kelle VPIP on 28, mõtleb sama moodi nagu mina, sest 90%+ nad seda ei tee.
    Ei ole jah 3beted pot. My bad. Kuna owner ka kinnitas sinu arvamust, siis usun teid, et call hea Btw, kena vaadata, kuidas bankroll järjepidevalt kasvab. GLGL!!!
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 25.02.14 at 22:48

  11. #411
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Mis päeval rahvakat plaanid mängida ja millega/kellega liigud Pärnust? Endal suht samad mõtted ja otsin transporti/seltskonda. :)

  12. #412
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Mis päeval rahvakat plaanid mängida ja millega/kellega liigud Pärnust? Endal suht samad mõtted ja otsin transporti/seltskonda. :)
    Paar päeva tagasi sai mõeldud A või C peale. Üks sõber pidi veel neid variante kaaluma. Kui A, siis bussi plaan on easy. Kui C, siis peab auto sebima või sõbra juurde või kui varakult out, siis saaks ka bussiga tagasi. Võib midagi koos välja mõelda küll. PM variante on rohkem kui paar :D
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 26.02.14 at 00:36

  13. #413
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tavai, hoiab siis kätt pulsil. Endale hakkas ka C kõige rohkem meeldima, kuigi final day tuleb sellele kohe otsa ja kui seal eriti kaua peaks vastu pidama, siis enne maini jääb puhkamiseks suht vähe aega. Aga no loldonkaments, ei usu nagunii et luckbox nii hästi tööle hakkab. :)

  14. #414
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Jama on see, et mul laupäeval oleks veel 1 pikk sproditurniir kus tahaks osaleda. Kui Rahvaka day2 ei pääse, siis saaks ilusti osaleda ja pühapäeval mängiks Main eventi. Aga kui peaks pääsema teise päeva, siis see keeraks käru nii võistkonnale kui ka korraldajatel ei oleks meeldiv. Seepärast isiklikult eelistaks day Ad.

  15. #415

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Day A-le on 18 vaba kohta 200-st. Nii, et kiirustage sel juhul. Ise ka Day A-l kirjas.

  16. #416
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Täna oli ka 1 pikem sess. Mänguga väga rahule ei jää, sest olin millegipärast ebaolulistel põhjustel distracted. Välja tuli selline B-game. Paar korda jätsin squeezeimata ja mõistsin hetk hiljem alles. Samuti oli 1 olukord kus mul oli riveriks 2nd pair ja vastane panustas nii 25% potist. Arvasin kohe, et tal võib olla TPWK ja tahab lihtsalt odavat showdowni, aga jätsin millegipärast reageerimata ja üle ei tõstnud ning tal oligi täpselt see mida arvasin- halb mäng minu poolt.
    Kokku tuli natukene üle 2h, 1385 kätt ja -$33.87. EV oli vähemalt plussis :)
    Tegelikult suuri pote hullusti ei kaotanudki. Ainus terve stack läks kui flopasin seti ja vastane masti.
    Teine 57bbd läks kui oli üks huvitav käsi sellise 19/7/0 ja 45 kätt venna vastu kui näitasin talle ülimat tugevust postflop AhQh, aga ta mõtles ainult lvl 1 tasemel (mõtles ainult mis temal käes on) ja callis maha. Laud oli Jc4d9h 7h 2c. Temal JsTd.
    Ülejäänud kaotused jäid juba alla poole poti.


    Aga tänase päeva käsi on siis järgmine:

    ( Click to show/hide )

  17. #417
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Mulle meeldib see liin, kuna said c/r nagu soovisid, nüüd jääb ainult max value võtta, usun et tainapeade vastu toimib timebank last sec shove. Paneb härra üle mõtlema ja kui ta juba ise bettinud on siis ta teeb oma crying calli suure tõenäosusega ära.

  18. #418

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Mina betiks ise riveris ca 1/3 potist, kuna enamus nl100 rege ei foldi selle peale rangesse jäävat AA, AK, 99 ja ehk isegi 33 ning fishi callimise range on veelgi laiem. Pärast regi 2nd barrelit ma väga paremat masti ei pelgakski enam, kuna võimaliku ruutu kunniga oleks regil juba SDvalue olemas ning sellisel juhul tahaks ta odavamalt SD-le saada.

  19. #419

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Kindlasti peaks riverit ise sisse donkama, sest iga vähegi parem reg saab aru et väga tihti tõmbab vähemalt üks vastane sellises situatsioonis flushi ja checkib kõik nõrgemad käed järgi. Fishi rangeis on palju Ax mida ta tihti järgi checkib samas kui beti peale ei suuda foldida enam. Väga ideaalne et tal ainult 1/3 stacki alles on, nii et saadki tema stacki betida ja mõned regid teevad vahel seal halva calli ka oma seti või A K-ga nii väiksele betile.

  20. #420
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Mina betiks ise riveris ca 1/3 potist
    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Kindlasti peaks riverit ise sisse donkama. Väga ideaalne et tal ainult 1/3 stacki alles on, nii et saadki tema stacki betida ja mõned regid teevad vahel seal halva calli.
    Riveriks oli pot $125 ja regiga jäi effective stack $59.5 ja fishiga $42.32. Imo kui juba dongata, siis all in.

Lehekülg 21, kokku 24 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES