Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 470
  1. #81

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    ( Click to show/hide )


    mul oli kunagi ammu sarnane graph põhimõtteliselt non-showdowni ja showdown joontega.
    igatahes nice graph tomster
    Viimati muudetud Arcticman poolt : 02.12.10 at 15:19

  2. #82
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Sample suht väike, aga ju siis olid sellised scared money vastased, kes ainult nutsiga SD läksid ja ülejäänud foldisid :)

  3. #83

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Sample suht väike, aga ju siis olid sellised scared money vastased, kes ainult nutsiga SD läksid ja ülejäänud foldisid :)
    sample väike tõesti ja mängijad ilmselt jah sellised, bumhunt ftw

  4. #84
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Kuu esimene kolmandik tegin siis 2 lauda korraga, aga see variant ei sobi väga. Tilt on kergem tulema nii ja tihti ei teinud ka head mängu. Cash siiski plussis kergelt. Kõvasti küll üle EV jooksnud, aga mõni setup on ikkagi päris karm olnud:


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  5. #85
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Lights out !!!


    Minu pokkeriblogi jätkub SIIN





  6. #86
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Päevik taas avatud!


    Alustasin siis eelmine kuu FR mängimisega. Algul soojenduseks nii 4500 kätt NL10 ja 10 lauda, siis
    15 000 kätt NL25, 9-10 lauda ning sellest kuust NL50, 8-10 lauda.
    15 või 16 aprill teen poole kuu kokkuvõtte.

    Kas keegi oskab nõu anda, kuidas päeviku pealkirja muuta? :)

  7. #87
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Kui päevikute alafoorum on ees, siis enda teema pealkirjast paremale poole tee topeltklõps ja voila.
    GL!

  8. #88
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kui päevikute alafoorum on ees, siis enda teema pealkirjast paremale poole tee topeltklõps ja voila.
    GL!
    Tänud, tõesti lihtne oli! :)

  9. #89
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Aprilli esimese poole kokkuvõte:


    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )



    Aprilli eesmärgid olid:

    1) Teha uus rekord käte arvu poolest, mis mul seni on vaid mingi 25k-28k, sest pole FR mänginud varem. Ainult FR turniire siis.
    Praegu lähen heas 40k käe graafikus. 40k tahaks siis kindlasti täis saada!

    2) Kuu alguses sai võetud eesmärgiks 9bb/100 winrate, aga tuleb välja, et NL50 on ikka raskem lvl kui NL25 kus õnnestus eelmine kuu 15k käe kohta näidata 16bb/100 winratet. NL50 regid ikka stealivad kõvasti ja hakkavad sinu stealile vastu. Osad kohati lausa metavad mind. Näiteks mina BTNilt avan ja BB reg kütab 3beti T2o. Kui siis vaatan, et vastasel BB pealt resteal % on suur, siis kütan jällegi 4beti

    Aga üldiselt kuuga rahul ja foorumiliikmetega sai ostetud ka 400k käsi NL50 FR ja 400k käsi NL25 FR. Et vastaste kohta peaks ikka statte jaguma :)
    FR alguskuudel ongi vaja õppida õige stats kiiresti üles leida, sest info is everything!
    Meeldib ka laudu alustada, sest FR mängijad ei oska HUd mängida ja seal tunnen suurt edget. Tihti pannakse liiga agrot mängu, kohati lausa metat ning bluffitakse ka way too much!

    Minu statsidest nii palju, et kas peaksin EP ja MP ikka nats tightimaks tõmbama?

  10. #90
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Ma arvan, et EP/MP on okei, kuigi ma olen tightim, aga ma olen kokkuvõttes ka väga tight.

  11. #91
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Täna siis mõtlesin, et mängin 4.4+ 0.2 taalast TrioBet Open Daily Final (5 GTD), kuna kuulsin, et turnad pidid olema overlayga. Peale sauna kell 19:15 jõudsingi turnale, mis oli juba 15 minutit jooksnud. Tegu oli rebuy, add on turniiriga, kuid mul Triobetis oli ainult 7 eurot ning teadsin, et sellega pean hakkama saama :) Turniiril oligi ainult 18 osavõtjat ja nende tase ei olnud ka kõva ning kell 20:35 oli pilet käes. Poleks neid turniire overlayga olnud, siis oleks mingi kuu pärast vast kohe sisse ostnud.

    ( Click to show/hide )

  12. #92

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    vauuu 9bb/100 on ikka päris kõvasti biitiv mängija juba. NL25 16bb/100 on küll pigem hiiter imo.

  13. #93
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    vauuu 9bb/100 on ikka päris kõvasti biitiv mängija juba. NL25 16bb/100 on küll pigem hiiter imo.
    Kuna puududis varasemad NL50 FR kogemused, siis ei osanud väga hästi reaalset eesmärki seada ning sellest tulenevalt siis panin eesmärgi pigem suurema kui väiksema :) Usun, et kui kuu jääks nii 4bb- 5bb/100 plussi, siis oleks ka rahul.

  14. #94
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    ( Click to show/hide )



    Kuni Musta Reedeni läks kõik väga hästi. Peale seda muutusid vastased tugevamaks, mängijaid jäi kõvasti vähemaks, mind tabas downswing, mott kadus, kindlasti tilt tuli külla, kuu lõpus jooksis veel agrodonk minust HUs üle ja tulemust näete isegi :) Kuni Musta Reedeni siis kõik NL50 FR.

    Et jah, väga fail kuu kokkuvõttes! Uueks kuuks eesmärke ei tahaks seada, vaatab mis tuleb ja mida ning kui palju ma üldse mängin. Nüüd jõuavad soojad ilmad ka kohale ning Pärnu rand juba kutsub . Võrkpalli lahingud ootavad!

    1. Mai hakkasin mängima 6.25 taalaseid turbo HU turniire. Vähemalt praegu jätkan nendega ning kui asja saab, siis kiiresti limiidis ülesse ka. Peale esimest päeva tundub küll seal kohutav tase olevat.

    Kuna HU sngsid pole eriti mänginud, siis praegu on strateegia selline:
    Algstack 1500 (50bb), lvlid tõusevad iga 3 min tagant.
    Lvl 1 15/30 (Avarage 50bb)
    Lvl 2 20/40 (Avarage 37.5bb)
    Lvl 3 25/50 (Avarage 30bb)
    Lvl 4 30/60 (Avarage 25bb)
    Lvl 5 40/80 (Avarage 18.75bb)
    Lvl 6 50/100 (Avarage 15bb)

    Esimene lvl avan 2.5x, järgmistel 2x. Open limpi ei kasuta kunagi. Lvl 4- lvl 5 kant algab tavaliselt push/fold kui stackid on suht tasavägised püsinud. Kuigi enamus mänge on lvl 3 ajaks läbi saanud. Praegu keskmine pikkus on 6-7 minutit.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 02.05.11 at 14:41

  15. #95
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    ( Click to show/hide )


    Praegu siis rahulikult tunnike pokkerit päevas ja 6.25 taalaseid HU sngsid. Päris jube jooks on olnud viimastel päevadel, aga noh, volüüm ka ju suht minimaalne :)
    Praegu siis 300 turniiri kuus tempos. Ei ole üldse kindel, mida või mis limiidis edasi mängin. Oleneb tujust ja graafikust, I guess..
    Edit: 2 turnat on neti kadumise pärast ka aiataha läinud.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 06.05.11 at 22:30

  16. #96
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Praegu siis pokkerist väikene puhkus ning arvatavasti enne Triobet Openit siia midagi ei kirjuta

  17. #97
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Suurim overlay mis mina näinud olen
    Hea, et nii mina kui ka sõber edasi said
    ( Click to show/hide )

  18. #98
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    kuidas heads up ja fullring edenevad?

  19. #99
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Praegu siis pokkerist puhkus. Tuli peale Musta Reedet selline tüdimus peale. Usun, et suvel mängin üldse väga vähe. Lõpuks sain ka oma rolli FTPst kätte. Tegin selleks SEB pildikaardi. Vaatan, kui mott ja suurem tahe uuesti peale tuleb, siis hakkan jälle tõsisemalt tegelema.
    Praegu siis naudin suve ja ootan Triobet Openit ning Pärnu MVd. Pärnu MVl peaks lõpuks saama sügava struktuuriga live turniiri mängida, mida ma tegelikult ei olegi mänginud. Samuti Triobet Openil peaks peale esimest päeva struktuur üsna hea olema. Iseasi on muidugi see, et kas ma jõuan teise päeva.

  20. #100
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Triobet Open

    Tagantjärele võtan siis Triobet Openi kokku. Koht oli mingi 610. Esimese pooleteise tunniga sain oma stacki umbes 30k ümber. Üks käsi oli eestlasest regi vastu, keda olen turniiridel näinud, kuid nime ei tea. Avasin late KQ. Ta blindilt callis. Flop mingi 259. Ta callib cbeti. Turn Q. Ta check/callib 2nd barreli. River plank. Ja valuebetin mingi 1500 into 3500 pot ja saan calli ja võidan poti. Siis mõni käsi hiljem saan Kelly Limonova käest duubli pre allin minu KK vs AJ. Ning järgmine käsi ta shoveb vist nii 4-5BBd 57o` ga ja ma callin SB pealt J7o. Ja pidas vastu. Siis järgmise tunni jooksul kaotan kaks suuremat kätt väikeste stackide vastu. 1 oli minu AQ vs AJ, pre nupud ja teist ei mäleta täpselt. Oli kas flip või olin natuke ees (nii 60%).
    Siis oligi stack mingi 17k kandis ja mängitud oli nii 3 tundi. Järgmised 3 tundi oli selline kaardisurm ja isegi mitte mingit pushimise võimalust ei olnud. Viimaks oli vist level 400/800 lõpp, kui stacki oli alles nii 5500. Leidsin MP pealt A9 ja lasin nuppe kiirelt. Kaks kohta hiljem lätlane snapib. Ülejäänud foldivad. Vastane näitab AT ja mõnituseks veel kaks kümmet ka veel lauda ja gg :)


    Pärnu MV 2.07- 3.07 2011


    Day 1

    Algas siis laupäeval kui väljas oli 30 kraadi sooja. Esimene laud oli päris hea. Üks suur nitt soomlasest naine oli vasakul kohe, siis nats looseim, kuid siiski liiga tight somm oli peale teda. Neist vasakul norm agro lätlane. Minust paar kohta paremal olid OKd eestlased ja nendest veel paremal olid 2 suurt fishi kes ligi 70% käsi avasid või limp/callisid. Tundusid korralikud gamblerid ja arvan, et slotimasinasse on elu jooksul nii mõndagi topitud. Ja neist veel omakorda paremal oli samuti fish, kuid mitte päris 60/40 vaal nagu eelmised kaks, vaid nii 40/30 fish.
    Alguses mäletan teise lvli viimast kätt kus mul oli tight image ja avasin mplt A9. Agro lätlane btnilt callib. Flop mingi 288. Kuna teadsin, et vastane on agro, siis arvasin, et ta tõenäoliselt hakkab betima/vastu mängima. Tõenäoliselt ka on mul siin parim käsi. Otsustasin checkida. Vastane betib, ma callin. Turn 9. Ma jällegi c/c. River 2. Pot mingi 4k. Jälle checkin. Vastane kütab parajad 2400. Mul tai pohh, olin juba mõelnud ta maha callida kuna olid vastavad readid, et ta agro. Kuna turn ja river olid ka nii ohutud, siis oli ka kergem callida. Näitasin kätt, mille peale vastane näitas K ja läks vähe tilti. Siis ma ütlesin talle, et imo oli see parim moodus mul valuet saada. Flopil ei tahtnud cbetida, sest arvan, et ta oleks üle tõstnud ja siis oleks pidanud foldima või järgmised tänavad OOP mängima ja ta oleks võinud siis riveris shoveda.
    Põhimõtteliselt actionit oli palju ja pika päeva jooksul väga konkreetselt palju meelde ei jäänudki. Kindel joon oli siiski, et fishid hittisid alati parema käe ja laostasid nii mõnegi minust paremal istunud eestlase. Näiteks 1 langes nii, et turnil all in ja normil vennal oli AK, fishil AQ. Riverisse 3oudine Q ja player out.

    Ühe normi eestlase vastu tegin ühe suure bluffi ka kui ta avas BTNilt, ma BB kaitsesin Qc8c. Flop QsXsXs. Ma check, ta check. Turn Xs. Ma check, ta bet, ma call. River plank. Ma check, ta pani 3.5k. Pot oli mingi 5k. Mul järgi 16k. Mõtlesin mingi minuti ja panin 9k. Vastane mõtles ka mingi 30 sekki ja foldis. Näitasin bluffi ja lauast kostus wp :)
    Siis vist kaotasin shorti vastu flipi AKs vs 33.



    Hiljem sain vaala vastu actionit kui ta limpis mp-lt, btn callib, ma checkin bb-lt.
    flop 553, Ma chk, vaal chk, btn betib 400, ma callin, vaal raiseb 2500 peale.
    btn foldib, ma callin.
    turn 6, ma checkin, vaal läheb all ini ja ma snapcallin(ca 14k stackiga)
    Vaal QQ
    Ma 53
    river on 6 ja ma tõusen ca 35k peale.

    Mingi 1 tund enne day1 lõppu langeb see vaal välja. Kuid teine vaal jätkab seda agromalt. Flopil vaalal standard cbet 5k (olgu siis pot 1500 või 2500) ja kui vastu hakatakse, siis näitab nutsi või imeb välja.
    Lõpus ootavad inimesed juba järgmist päeva ning varastan nii mõnegi poti. Päeva lõpuks stack 44 825 ja 11. kohal atm. Avarage on 25k.
    Viimases käes proovib vaal veel oma õnne sommi vastu kui minnakse 32k stackide juures pre all ini, vaalal 33 ja sommil AA. Vaal out ja tight somme nii 66k peal.


    Day 2

    Kuna öösel sai veel sõpradega ka Sugar clubi mindud, siis kell 9 küll ärgata ei tahtnud. Suur tass kohvi ajas ka paariks tunniks südame pahaks + väsimus. Note to myself: Teinekord jätan afterparty ära kui teise päeva jõuan. Olen ka läätsekandja ja kui nii kaua järjest nad silmas on, siis hakkavad häirima.
    Turniirist siis:
    Jõudsin kohale, vaatan lauda. Ümber suured stackid ja solid mängijad. Mängu jooksul selgub, et lauas vaid 1 fish, kes eile ka minu lauas vaalade külje all ujus. Paar esimest orbitit on väga vaikne ja mingit kaarti ei ole. Edasi väike action käis ja stack vaikselt vähenes. Olen väga tight olnud ja leian CO pealt J7s. Fish on bb ja callib. Flop K88. Ma cbetin, ta callib. Turn on plank 3. Otsustan panna 2nd barreli, ta callib. River 3. Ta check, ma otsustan ka alla anda ning checkin järgi. Vastane näitab K3 ja võtav poti.
    Edasi jällegi erilist kaarti ei tule, kuniks MP pealt saan AA. Kõik foldivad ja saan blindid.
    Jällegi sulan- sulan. Blindid juba 500/1000 mul stacki mingi 15k. Paar korda shoven ja saan blindid. Siis alles mingi 17k. BTN mingi surematu vend, kes tuli tagasi 1k pealt ja tänu sellele, et meie laua fish flopis panustas flushdrawga ja isoleeris SB, kellel oli 1 paar ja riveriks oleks maja saanud, tuli ülesse 15k peale ja shoves pre BTNilt. Ma BB ja vaatan KK! Fistbump, snapin! Vastasel 7T. Flopab rea tõmbe, turni rida ja ma mingi 2k peal. Järgmine käsi folditi minuni, mul 89 ja viskan nupud sisse, BB on William Ross kes callib 8T ning ma out 46. koht.




    Kokkuvõtteks teine päev väga halb jooks + tugevad mängijad. Minu lauast jõudsid viimasesse lauda 4 või 5 mängijat: William Ross, Artjom Kovalevski, Tarmo Mõttus, Mark Murdvee.

Lehekülg 5, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES