Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 24 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 470
  1. #101
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Pole nüüd küll pool aastat kirjutanud.., aga hakkan uuesti kirjutama :)
    Igastahes, peale seda kui FTP kinni pandi, olen pokkeriga vähe tegelenud. Kogu roll kulus ka elamisele ära ja augustist alates läksin siis tööle uuesti (ehitus).
    Nagu ma alati öelnud olen, siis skilli mul on, aga motiga on probleemid tihti ja mingid formaadid võivad kiiresti üle visata ja siis hakkan uut asja proovima ning näiteks poole aasta pärast lähen jälle esimese formaadi juurde tagasi :)
    Et siis, peale suve 2011, oli mul Starsi jäetud vaid "pisike seeme :D" mida mingi aeg vaikselt kasvatama hakata. Summa oli vist 25 taala. Siis suvi 2011 kuni aasta lõpuni mängisin natuke ja siis kui aega/tuju oli. Töö, eraelu ja trenn võttis tihti lihtsalt nii palju aega, et ei jõudnud pokerile mõeldagi. Samuti kolisin aasta lõpus omaette elama.
    Seis oligi siis pokkerialaselt selline vaikne- 25 taalast olin jõudnud korra kuhugi 160 taala peale ja siis aasta lõpuks stabiilselt 80-100 vahele. Olin mänginud nii 6maxi, FRi kui ka hyper turbo HUd, mille graafik on siin:
    ( Click to show/hide )


    Kuigi tulemus väga vilets ei olnudki, otsustasin selle mängimisest loobuda.

    Edasi tõmbasin TableNinja triali ja hakkasin laskma FR NL2, vist kuni 14 lauda. Ilma Ninjata suutsin vist 8-9. Ninja polnud küll vee päris käppas. Tihti tuli pre pocketite folde sisse, aga siis võtsin 1-2 lauda vähemaks. Aga mul läpa ka ja suure monitori peal oleks märgatavalt rohkem laudu ka mõeldav. Aeg oli siis just jaanuari algus 2012. Siis mingi 6. jan, mu Holdem Manager (originaal, makstud) lõpetas lambist träkkimise. Kala ei leidnudki ülesse, samuti targem sõber ei osanud midagi öelda ja praegu on siis HEM2 trial. Kui nüüd mingi 10+ päeva pärast läbi saab, siis vaatan edasi, mis teen :D

    Nii, edasi! Mingi jan keskel, tuli mulle suurepärane mõte, kuidas roll ülesse saada. Roll oli tol hetkel 125 ja mõtlesin, et kuna ma biidin HUd ilusti, siis teen shoti:
    Lähen mängima NL50 HU cap (50bb/25 taala lauas) ja stop loss on 25 taala. Mängin, nagu ikka, ainult fishidega! Ehk siis kui esialgse buyini ära kaotan, siis uuesti NL2 FR lauad lahti ja grind to 125 taala uuesti! Kindlasti ei soovita selliseid shote võtta kui just suurelt ei biidi limiiti või ei suda stop lossist kinni pidada!
    Nagu ikka, siis kasutasin PTRi, ei halbu vastaseid leida. Esimene päev oli algul hea jooks, siis halb. Sess kestis vist mingi 1.5 h ja selle ajaga käisin from 125 to 275 to 100. Ehk siis shot ebaõnnestus ja lauad kinni! Paar päeva hiljem oli uuesti 125 koos ja tuli uus shot. See juba õnnestus ja edasi postitan jaanuari graafikud:

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Paar päeva enne jaanuari lõppu, tulid ühe halva vastase vastu väga halvad setupid- mingi 150 käe jooksul, läks nii 6 buyini. 3-4 korda oli mul 2 paari, 1 oli pre pocket vs suurem pocket, teine kord oli AA vs KK ja riverisse K jne. Selleks korraks oli isu läinud ja 2 viimast jan päeva tegin NL10 FR, 13-14 lauda.
    See kuu alustan nüüd uuesti NL50 HU cap mängimist. Samuti plaanin 1 kuu pärast Eesti MVl osaleda.
    3 võimaliku eventi on kus osaleda võin:
    Main Event- Ainult kui satikalt hitin pileti (hindan võimalust 30%-40%) :D
    HU- Seda tahan kõige enam mängida. Kui netis väga halvasti nüüd see kuu ei lähe, siis mängin (hindan osalemise võimalust 85%)
    Rahvaturniir- Kui saan osaleda kahel ülalmainitul, siis tõenäoliselt ei viitsi Rahvaturniiri mängida. Samas, kui veebruar läheb pokkeris täiesti aiataha, siis ainult sellest tahakski osa võtta.

  2. #102
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Edu jälle. Nl2 nonshowdown on äge.

  3. #103
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Tnx! NL2- Jep, LAG 4thewin! Kui pihta saan, siis võtan valuet (tavaline väiksed betid ja ka overbetid). Kui pihta ei saa, siis blufin/repin tihti :) Ehk siis pre standard ja boardil mängin üle. Kuna nii agro olen, siis fishid ei pane ka käele ja overbete ei austa. Isega väga mõttetul A-highga makstakse tihti minu tugev käsi. Obv, mida kõrgem limiit, seda tightimaks tuleb minna.

  4. #104
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Tänane oli kahjuks sama millega eelmine kuu lõppes:
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  5. #105

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    ei ole midagi, hakkad uuesti printima ja thats it!

  6. #106
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Positiivsed vastukajad on alati teretulnud :)

  7. #107
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    ( Click to show/hide )

    Sessi algus ja lõpp olid jällegi noodi all "Kui actioniks läheb, siis on alati 2nd best hand"

    3 suurimat poti kaotatud:
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Täna rohkem ei mängi HUd, hakkan satikat mängima!

  8. #108

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Esimene käsi on vist natuke optimistlik call riveril. Ja need riveri shoved on isegi fishi puhul väga tugevad.

  9. #109
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Viimase käe ma foldiks turnis ära, reverse implied oddsid meie kahjuks.

  10. #110
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Viimase käe peaks vast jah foldima turnis. Esimese käe kohta- ju siis readid olid sellised, et võis nõrk olla. Deepimalt kindlasti bustoks ei läheks seal. Mis ma öelda oskan, Im not good at folding. Meeldib readide järgi mängida.
    Näiteks 1. veb:
    ( Click to show/hide )

  11. #111
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    gl! hakkasin ise sama asja proovima

  12. #112
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    gl Niki! Kuigi soovitaks full stacki mängida kui BR lubab, sest seal peab vähem flipama.
    Mul tänane päev same-old-story, kuigi lõpuks tuli vähemalt satikalt pilet ära. Kolmandal katsel tuli siis. Kaks esimest jäin teiseks. Tähelepanelik jälgija paneb kindlasti overlayd tähele...

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Laupäev arvatavasti HUd ei näpi..
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 04.02.12 at 11:46

  13. #113
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    lol@overlay:D

  14. #114
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    lol@overlay:D
    psst, ära kellegile ütle, aga eile tegime Kifaraaga HUd seal. Kahjuks otsustav flopi flip ei tulnud ja peale seda olin crippled. Kifaraa sai vast alles 5-6 katsel pileti vms, mis ma tähele panin.
    Samas 4 päeva tagasi oli seal 6 mängijat kui esimest korda proovisin...
    Usun, et nvl tuleb ka 4-6 vms.

  15. #115
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Eile ei mänginud, täna siis vähe rõõmsam päev:
    ( Click to show/hide )



    Edit:
    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Usun, et nvl tuleb ka 4-6 vms.
    Laupäeva kohta ei tea, aga täna siiski ainult 3 mängijat. Kes overlayst huvitatud, siis...
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 05.02.12 at 19:20

  16. #116
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Nii, Rahvaturniiril ja Main Eventil siis osalemine kindel. Ülejäänud kuu on miinuses ja pole eriti mänginud ka.

  17. #117
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Pikemat aega vaikus olnud. Millega tegeled?

  18. #118
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Vahepeal siis pole arvestatavates limiitides peale Eesti Meistrikaid mänginud. Bankroll kuivas suht kokku, sest NL50 50bb mängudes on ikka päris suur variatsioon ja hetkebankroll seda välja ei kannatanud. Mingi aeg tegin 6 maxi. Alustasin suht 25 taalaga ja NL2 ning upto 175 taala ja NL10. NL10s tuli ka kerge downer ja tüdinesin sellest :D
    Nüüd see kuu olen puhtalt 3.5 taalaseid HT HUSNGsid teinud. Praegu juba pea 600 koos ja see kuu tahaks teha nii 1200 kuni 1500 turnat ja limiidist ülesse liikuda. Hetkel br 170 ja selle kuu lõpuks peaks vabanema 50 taalane boonus. Hetkel on plaan ülesse liikuda kui on 40 BI olemas, ehk 280 taala. Graafikud postitan kuu lõpus.

    See peaks olema siis kaheksas või üheksas Royal Flush elus. Siin päevikus on see pildina tõestuseks kuues ja teine HUs :)

    ( Click to show/hide )
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 10.05.12 at 21:39

  19. #119
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Kui sa $3.5-eseid biidid siis ma ma kraabiks ükskõik kuidas 400-500 taala kokku ning liiguks 7-stesse. Raiskad aega tohutult.

  20. #120
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui sa $3.5-eseid biidid siis ma ma kraabiks ükskõik kuidas 400-500 taala kokku ning liiguks 7-stesse. Raiskad aega tohutult.
    www.smsraha.ee - aga double or nothing ja tõmba kohe 15$. roll :D

Lehekülg 6, kokku 24 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES