Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 24 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 470

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Crushid, gl!

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Tnx! Pühapäev lasin 42 turnat ja 3BI üle EV seekord :)
    Vist viskan tabeli ülesse kui 100 jälle tehtud saab.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

    HT HUSNG 3,5. Turniirid 1000- 1100 tulemused:
    ( Click to show/hide )

  4. #4
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

    teen samuti päeviku HT kohta, eile sai sinu vastu isegi mängitud, loodan kindlasti sinu nõuannetele.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

    Mõni eestlane ikka satub vastu vahel jah :) Ma võin siis nii palju nõu anda kui oskan kui hakkan 7 taalaseid mängima, muidu prolly -EV :D
    Ok, nali naljaks, kui mõne käe kohta küsimusi tuleb, siis pane käsi HU alafoorumisse ülesse ja küll minust targemadki kulda puistavad :)

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

    Triobet Cupil out peale 3 tundi.
    Stack nii 18k, blindid 200/400 ante 25. Ma UTG avan 1100 with TT, MP call T8o, BB call.
    MP noted: 40/30 loose agg donk. Callingstation. AA slowplay- min value. Bustoks minemise range üpris lai. Bluffi. Ehk siis standard fish.

    Flop 865 rainbow, BB check, ma cbet 2600 into u. 3600. MP raise to 5200, BB fold, ma shove, ta callib kiirelt. Turn X ja river 8 ja gg.

    ( Click to show/hide )

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

    Triobeti rivver obv.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

    Njaa, aga mis seal ikka. Jätkan Eestis vaikselt live turnadega ja küll see hit ka tuleb. Täna tundsin suurt edget. Lauas nii paar solid venda olid, keda austasin ja 1 langes kiirelt shortiks kui flopil nupud läksid. Solid vennal KK ja vastasel QQ, flop Qxx. Teise vastu oli ainult 1 selline käsi kus ma late avasin J8, ta blindilt callis. Flop mingi numbrid. Ma cbetisin, ta callis. Turn K + 2 mastiostu maas. Kuna ta solid vastane oli ja turn oli hea kaart, siis otsustasin edasi barreldada. Betsize tegin ka natuke suurema, et ta paneks ming K peale ja arvaks, et ma tahan drawimise kalliks teha. Tema ranges olid ka pisikesed paarid ja nendega on seal raske 2-3 barrelit callida. Asi töötas ja vastane foldis.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Sai siis $3,5 hyper turbodega lõpetatud, lootetavasti 4good :D Kokku siis nõks üle 32 BI alla EV. Sain eile $50 VIP stellari lahti ja roll oli tol hetkel $250. Alguses plaanisin $280 pealt minna kõrgemale, aga otsustasin kohe minna. Stop lossiks panin selle kui bankroll langeb alla $200.

    ( Click to show/hide )


    Praeguseks siis ka 70 turnat $7 hyper turbodes täis. Ei hakka salgama, et hea jooks on olnud. Roll $350 atm.

    ( Click to show/hide )


    Täpsem plaan, millal kõrgemale liikuda hetkel puudub. Kuna 7 taalastes on rake juba ok, siis liialt ei kibeleks. Teisalt Ranka kindlasti ütleks, et kui biidid, siis raiskad aega :D
    Tahaks rolli natuke sügavamaks grindida. Üks mõte oleks näiteks 50BIga minna shotima 15 taalaseid. Ehk siis bankroll $750 ja panna stoploss näiteks $500.

  10. #10
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    glgl!

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Väga tubli, biidid küll, 3,5 taalastest edasi minek on õige otsus, aga 7$ limiidis soovitaks rollile rohkem rõhku panna, enne kui 15$ liikuda. Endal kukkus 2 päevaga roll 30 bi auku, kõik alla EV. see lööb korralikult masti maha, suht jõhkrad hüpped toimuvad, aga GL ja jätka samas vaimus.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Ty, ty!
    Mis rolliga siis oleks parem shotti võtta? Võibolla 1k siis?

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    7$ peaks juba suht norm mängida olema ja soovitaks rolli vähemalt 1K peale kasvatada, enne kui 15$ shotti hakata võtma, sest hiljem limiidis tagasi liikuda on IMO hullem mindsetile kui natuke pikemalt rolli koguda.

    Selline rõvedus juhtus mul just viimase 4 päevaga, viskasin pilgu peale vist on miski 51 bi alla EV ja lifetime HU-hyperid u 12K on nüüd kokkuvõttes juba üle 100 bi alla selle verise joone :D

    ( Click to show/hide )

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Tõenäoliselt siis enne shotitama ei hakka kui 1k käes :) Tean, et hyperites variatsioon on üks hullemaid ja tahan ka kordagi tulemusele mõtlemata grindida. Ideaalis võiks roll olla 200+ buy-ini.
    Ja suur respect, et suudad sellises downeris nii kõva volüümi näidata! 4 päevaga 34 tundi on päris sick! Mul kulub umbes pool kuud selle jaoks :D
    Täna, hiljem, panen ka uuenduse oma shotist 7 taalastes. Turniire saab seal graphis olema 150+(total).

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Jap 200+ bi rolli juures on juba suht hea lasta, et võimaldab ka mitmeid downereid üle elada, aga selle volüümi kohapealt mul selline kiiks küljes, et kui väga halb jooks on, siis lihtsalt ei suuda sesse norm. ajal kinni panna, sest tahaks võimalikult kiirelt läbi grindida sitast.

    Bankrolli kasvatamise ja limiidist edasi liikumise kohapealt mulle meeldib selline süsteem, et kui olen otsustanud edasi liikuda igakord kui 70 buy in on järgmise limiidi jaoks koos siis igal uuel levelil lisad sellele +20 buy in lisaks, et siis enne järgmisse ei lähe kui 90 bi koos ja järgmise jaoks juba 120 jne, sest mida suurem limiit seda paremad vastased, scared money effekti mõju jne võib väga olulist rolli mängima hakata. Võimalik, et see ei ole väga õige lähenemine, aga eks igal oma bankroll management :)

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Jep, täiesti nõus. Mida kõrgem limiit, seda paremad vastased, seda väiksem roi, seda suurem peab bankroll olema :)
    Ise tegin nii "agressiivse" shoti seitsmetesse, sest kolmestes veel rake tunduvalt suurem. Peale seitsmeseid rake % eriti ei muutu, siis siin võibki kauem ja rahulikult lasta. Tegelikult mängijate taseme vahet on kergelt tunda küll. 3.5 taalastes oli ka üksikud kes mängisid rohkem kui ühel laual. 7 taalastes olen näinud isegi neljal laual laskjaid.
    Mul downerite puhul just vastupidi, et otseselt tilti ei lähe, aga mott/volüüm langeb :D

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Täna sai 100 turkat lastud ja 170 esimest on nii 12-13 bi üle EV! Roll 403$.

    ( Click to show/hide )

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Täna üle 9 bi alla EV. Roll 379$.
    ( Click to show/hide )

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Mai kuu:

    ( Click to show/hide )


    Kogu kuu 28 bi alla EV.



    HT HUSNG: $236.3
    SCOOP-07-L: $23.46
    VIP Stellar: $50

    Kokku: $309.76


    Juuni eesmärgid:

    1) $7 HT HUSNGsid mängida 1200+
    2) Roi% 3+
    3) Põhineb küll kahel eelmisel, aga.. Bankroll sügavamaks grindida.

    Järgmine kuu limiidis ülesse ei plaani jälle liikuda, aga praeguse hetke seisuga paneks $15 HT HUSNG bankrolli nõudeks $1000 ja kui roll langeb alla $700, siis tagasi $7 levelile.

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    See jäi vastase ainsaks helge momendiks, sest kokkuvõttes loputasin teda 9 buy-iniga :)

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 7, kokku 24 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES